Opinie o ROMB S.A. (dawniej Metalplast Karo Złotów S. A.) w Złotów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ROMB S.A. (dawniej Metalplast Karo Złotów S. A.). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ROMB S.A. (dawniej Metalplast Karo Złotów S. A.) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ROMB S.A. (dawniej Metalplast Karo Złotów S. A.) w Złotów

Chojnacki

Inspektor już zadziałał, no i mamy cenzurę...

Zniesmaczony

Na stanowisko robotnicze, najczęściej umowa-zlecenie, choć zdarzają się też umowy o prace na czas określony...Zarobki najniższa krajowa, jedyny plus że wypłacane w terminie. Stabilność zatrudnienia- można zapomnieć: nie wiesz kiedy i gdzie...No i bardzo przydatne: odporność na stres i ludzką głupotę.

Ciekawy
@Zniesmaczony

Czy w firmie Romb weekendy są wolne? Bo jak nie to marna kasa :/

Zniesmaczony

Myślałem że zmiana prezesa wyjdzie firmie na dobre, myliłem się...Panie prezesie zamiast organizować cotygodniowe "procesje" z bandą dupowłazów i zaglądać do damskich toalet, może lepiej zadbać o marketing, logistykę i wizerunek firmy???

Joł

Nie mogłem narzekać na pracę w tej firmie. NA PRACĘ nie. Ale na zarobki to już tak. Pracowałem tam ponad trzy lata na stanowisku specjalisty i zarabiałem niewiele więcej niż najniższa krajowa. Oczywiście o podwyżce nie wspominam.

Aplikowałeś do firmy ROMB S.A. (dawniej Metalplast Karo Złotów S. A.)? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Rafał

Najlepsze jak inspektor BHP traktuje prace w warunkach szkodliwych...jednym pracownikom to uwzględnia innym nie, mimo że oboje pracowali na tym samym stanowisku...A gdy się upominasz (usunięte przez administratora) i pracownik otrzymuje upomnienie lub naganę...Zbiera mu się...

Miro

Ostatnio chodzą słuchy że pan prezes poleciał...ale tego gówna co narobił, to już chyba nikt nie odkręci.

Malorolny

Nie ROMB tylko GAJ s.a.

krótko

Git

marcin

Szukają kogoś do narzędziowni w rombie, warto tam się przyjmować,? Proszę o opinię

if you know what i mean

Bufetowej już nie ma na zakładzie? Uff wreszcie ci, którzy poruszają tymi pacynkami policzyli, że im się kasa nie zgadza? Część z nadrzędnych wie, że kasa się nie zgadza, ale część ma powiązania rodzinno-zawodowe więc kalkulatora nie nosi przy sobie.

Miro
@if you know what i mean

Co z tego że bufetowej już nie ma, skoro pan dyrektor nadal otoczony przez zgraje przyd....ów, począwszy od prokurenta, szefa produkcji itp a kończąc na BHP-owcu. Są to fałszywe zakłamane indywidua które dla kariery i dobra pana dyrektora zrobią wszystko.Reszta pracowników szczególnie fizycznych, to jak ktoś napisał: zło konieczne...

Malorolny

Ostrzegam przed tą firmą która za nic ma swoich pracowników. Najniższa krajowa. Pensja owszem na czas ale nic poza tym. Mobbing na każdym szczeblu zarządzania. Prezes fajny szczególnie dla swoich klakierów. Na terenie zakładu pojawia się rzadko woli puszczać dymka w gabinecie. Obstawil się ludźmi którzy nie będą mu się sprzeciwiać a pozostałych traktuje jak zło konieczne. Związki zawodowe są ale też na usługach najwyższego.

rybka1

Beznadzieja! Nikomu nie polecam! No chyba że na stanowisko Prezesa - zdałoby się go wymienić i Panią "Prezesową" też.

@rybka1

W długoletniej historii firmy takiego prezesa jeszcze nie było...Patrząc na jego "zarządzanie" spółką to traktuje pracownika jako zło konieczne.Boi się jakiejkolwiek odpowiedzialności i zwala wszystko na podwładnych- którzy dla dobra Pana prezesa zrobią wszystko!!!(notoryczne zwolnienia to codzienność w tej firmie)Najchętniej to zaszywa się w swoim gabinecie i puszczając dymka wymyśla swoje chore decyzje...

romek

Ja na tego pracownika działu konfekcji bym się chętnie załapał, ale zastanawam się czy jest szansa na odpowiednie premie teraz, wiadomo czy coś się teraz pojawi? W sumie o żadnej rekrutacji nie słyszałem, ale w sumie to dobry znak, że dobrze jest między nimi.

Jola

Przestrzegam wszystkich przed Inspektorem BHP w tej firmie. Z pozoru sympatyczny, pomocny a w rzeczywistości zakłamane, fałszywe indywiduum. Ma "układy" w Państwowej Inspekcji Pracy w Pile, dlatego żadna kontrola w zakładzie nie straszna...Parę lat temu kolega miał wypadek w firmie, z tego co wiem inspektor fałszował dokumentację wypadkową i przeinaczał fakty...Kolega podał sprawę do Sądu Pracy .

Izuni@

@realizm - pleciesz bzdury. Bałam się pracy w Rombie bo opinie są różne lecz od dwóch tygodni pracuję. Na początku szkolenie, badania i ciuchy robocze. Spytali czy chcę pracować tylko przez wakacje czy dłużej. ja powiedziałam, że dłużej więc dostałam umowę o pracę na montażu gdzie nie jest źle. Poprzednio pracowałam na hali targowej w butiku na śmieciówce, musiałam się prosić o wypłatę a za 200 godzin miesięcznie dostałam 900 złotych. Tu pracuję osiem godzin a wypłata ponoć jest zawsze na czas. Liderki wymagające lecz nie ma tragedii. Na początku ten pan od szkoleń powiedział że w razie co zawsze można się udać do lidera lub do niego aby rozwiązać problem i to narazie działa. Jestem narazie zadowolona a widzę że koleżanki co dłużej pracują też (nawet można na fajkę wyskoczyć :-)

rybka1
@Izuni@

No tak na studia Ci może wystarczy ale gdybyś miała za tę pensję się utrzymać to... BRAWO!

realizm

- najlepsza jak kierownik pakowalni: ledwo po szkole średniej, zero etyki, komunikatywności na poziomie "chociażby" szkoły średniej. Cale życie będzie pakować i zawijać w sreberka okucia. Ponieważ, gdy wyjdzie z hali to może nie poradzić sobie z prostymi funkcjami życiowymi;););)

ewka

Pracuję pierwszy raz w rombie od tygodnia.NIe mam problemu w komunikacji z liderami.Nie ukrywam,że praca jest ciężka.Wcześniej pracowałam nad morzem jako kelnerka po 12 godzin i zarabiałam tyle samo co tutaj.Wcale nie jest tak źle jak piszą niektórzy.Ważne że mogę zarobić na studia.

potop
@ewka

Na studia owszem kasa choć najniższa się przyda. Powiedz jednak szczerze robisz studia i wiążesz przyszłość z tym zakładem. Podejrzewam że nie. A rodziny nie utrzymasz przy takich dochodach chyba że skończysz studia i cię zatrudnią na inny szczebel. Ja też skończyłam studia i pracowałam za 1400 zł. Mam na utrzymaniu dziecko i co ty na to?

czy warto?

A jak warunki pracy i płacy pracowników administracyjnych? Szukają specjalisty ds. personalnych- warto startować????

Kurczaczek

Najlepszy zakład pracy w okolicy. Jak pracować to tylko tutaj. Pchać się drzwiami i oknami. P.S. Tylko tak sobie zartuje

Misiu

Jak można pisać takie pierdoły, w tej firmie kobieta nigdy nie była prezesem a obecny preziu to najgorszy w historii Metalplastu. Powyższe opinie piszą chyba jacyś wazeliniarze...

if you know what i mean
@Misiu

Jak możesz pisać takie opinie o Prezesie. Zdecydowanie to najlepszy Prezes dla pracowników tymczasowych. Dlaczego? Bo nie widać go na firmie. Słyszałem, że nic nie robi i ciągle ćmi fajki w oknie. Dla pracowników tymczasowych to fajnie. Dla tych z dłuższym stażem nie najlepsza perspektywa, bo zarządzanie leży. Rada Nadzorcza nie reaguje - nie wiedzieć czemu. Co do Prezesowej - no comment. Skąd ona się urwała? To raczej charakter BUFETOWEJ - if you know what i mean

huck

Za Pani Prezes chyba było lepiej? Pan Prezes z nadania kętowskiego? Z tego co wiem tam jest ok. także może tylko kwestia czasu na poprawę? Trochę cierpliwości ...

Zostaw merytoryczną opinię o ROMB S.A. (dawniej Metalplast Karo Złotów S. A.) - Złotów

• Jak się pracuje w ROMB S.A. (dawniej Metalplast Karo Złotów S. A.)?

Zobacz opinie na temat firmy ROMB S.A. (dawniej Metalplast Karo Złotów S. A.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ROMB S.A. (dawniej Metalplast Karo Złotów S. A.)?

ROMB S.A. (dawniej Metalplast Karo Złotów S. A.)