Opinie o The Perfect Match Detachering BV w Helmond

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy The Perfect Match Detachering BV. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie The Perfect Match Detachering BV o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Perfect Match Detachering BV w Helmond

Jakiś

A Ty to chyba koordynatorem tam jesteś ?!

Radyjko

hejka wszystkim to ze firma tpm to dno i lipa każdy wie !!!! bo sam tam pracowałem przez jakiś czas i nikt mi tego nie powiedział ,ale co do chłopaków za kółkiem to nic na nich nie mogę powiedzieć wręcz przeciwnie nie którzy wręcz nawet pomagali i tyle

edi

totalne dno do pracy trzeba 10km rowerem jezdzic jeszcze kaucje biora za rower(usunięte przez administratora) z wakacyjnym wogule nie polecam tej firmy

gery

nie polecam tej firmy chyba ze ktoś lubi jeżdzic rowerem i pracowac 2,3 dni w tygodniu a solarisy co daja to nawet dla dobrej księgowej to czarna magia dajcie sobie spokój z tym biurem

Pracownik Produkcji

Rozmowa szybka i na temat panie w biurze miłe pytań nie było zamiast tego wypełniłam test czy sie nadaje do zakładu :)

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Perfekt Match

Witam na wstępie chciałabym napisać iż wyjazd przez to biuro nie jest dobrą decyzją! Polecam się bardzo mocno zastanowić nad tym.Na miejsce musicie dojechać na własny koszt w tym też musicie zaopatrzyć się w własny prowiant co najmniej na 2-3tygodnie bo z pracą jest naprawdę krucho, co tydzień dowożona jest nowa grupa ludzi którzy podpisują umowy i siedzą w domkach lub kampingach.Mi udało się trafić właśnie do takiego kampingu w którym był totalny syf ! Oczywiście tym syfem trzeba się osobiście zająć bo nikt tego nie posprząta ! Nie dość że nikt się tym nie interesuje to tak samo jest z pracą, albo ją Ci dadzą albo siedzisz na (usunięte przez administratora) gdzie odciągają Ci pieniądze za ubezpieczenie które musisz odpracować. Kaucja za domek jest pobierana ale w całości jej nie zwracają!!! O wszystko trzeba się upominać!!! Ogólnie totalny syf w biurze!!! Brak kultury osobistej u polski pracownic!!! Chodzą i klną bez powodu !!! Szybciej dogadać się można z pracującymi tam Holendrami! Kierowcy którzy rozwożą ludzi po zakładach samochodami prowadzą (usunięte przez administratora)!!! BRAK SŁÓW NA TO CO TA FIRMA SOBĄ REPREZENTUJE!!! ODPOWIEDNI URZĄD POWINIEN SIĘ NIMI ZAJĄĆ!!!

TPMBV
@Perfekt Match

Gościu gdzie znajdziesz firmę, która Ci posiłki zapewni i może jeszcze darmowy transport?! A w Polsce może łaskawie szofer po Ciebie przyjeżdża i zawozi do roboty? Weź się lepiej zastanów zanim coś napiszesz! Firma ok, wypłacalna, ja pracowałem ponad rok i chcę jeszcze wrócić!

nowy
@TPMBV

pracowales ponad rok i juz nie pracujesz he he

hejuy

Nie polecam wyjazdu przez to biuro,pracowałem również w okolicach Helmont tragedia!!! Więcej czasu spędzisz na przesiadywaniu w syfiastych domkach niż w pracy !!!

Radyjko

Witam na wstępie ostrzegam o tej firmie jeśli już ktoś tu trafi to musi mieć duże szczęście zęby dostać stałą prace zazwyczaj 2,3dni w tygodniu i jeszcze można codziennie trafiać do innego zakładu ,i za chipa (zabierają 50e) a zarobi się za jedna dniówkę ok 38e wiec samo mówi za siebie ....praca .,jeśli ma się szczęście to można trafić na domek a jeśli nie to na kempingi dojazd do pracy jeśli nie ma 10km to rower nie ważne czy deszcz czy śnieg,kierowcy robią co chcą szkoda mówić (maja jednym słowem za dużo na głowie)ale nie ma się im co dziwić w biurze to już całkiem cie olewają szkoda pisać o tej firmie OSTRZEGAM

Witam ja co do pracy przy malowaniu samolotow dla tych co dostali taka propozycje to wam mowie nie przyjmojcie jej pracowalem przy tym malowaniu (usunięte przez administratora) nie praca zapierdzielasz od poniedzialku do niedzieli po 14 15 godzin a sklep 15 20 km od zamieszkania nie polecam pracowalem tam tylko tydzien bo juz rady nie dalem a co do firmy firma jak kazda inna nie jest taka zla domki maja wpozadku zalezy od mieszkanicow jak sietrafi fajna wiara to gid a jak nie to sory ale wolalbym mieszkac w (usunięte przez administratora) a co do wyplat to firma wyplacalna ja przynajmniej nie narzekam co do tych samolotow stanowczo NIE POLECAM!!!!! pracowalem w firmie 1,5 roku ale musialem zjechac ale tez napewno wroce tam pozdrawiam:)

wrb

dostalem propozycje pracy w Helmond przy pakowaniu chloru czy jakos tak z tego co tu czytam to opinie na temat tego posrednika nie sa zbyt przychylne czy ktos moglby napisac mi wiecej informacji na temat jak wyglada praca na produkcji przy tym chlorze? moje gg 5924096

ja12

ja tez dostałem ofertę wyjazdu na malowanie tych samolotów ale hyba spasuje po tych wszystkich opiniach nie łatwo wie w (usunięte przez administratora) wpakowac ale później z niego wyjść

marcin

Maciek - 2013-01-07 18:41:05 Ja Też Dziś Dostałem Tą Oferte Ale[usunięte przez moderatora]Ich bo się na forum oczytałem sie o tej firmie strata pieniedzy i czasuPowiem Ci tak są opinie i opinie, są ludzie i ludzie kazdy inny kazdy inne zapotrzebowania.Gdybym miał się sugerowac każdą opinią to bym z domu nie wychodził. Wiadomo ze agencje pracy utrzymują sie z pracowników ale z drugiej strony wyjeżdzasz do pracy przez agencje i masz już jakiś punkt zaczepienia co pozwoli Ci szukać lepszych ofert już na miejscu.Jeżeli ktoś napisze na forum np że jadł ostatnio czekolade i dostał sraczki to już wszyscy nigdy nie bedą kupować czekolady?? tak samo jest z agencjami nie sugeruj się innymi tylko sam spróbuj a pozniej oceniaj

Maciek

Ja Też Dziś Dostałem Tą Oferte Ale [usunięte przez moderatora] Ich bo się na forum oczytałem sie o tej firmie strata pieniedzy i czasu

marcin

Andrew - 2013-01-03 23:01:35 Czy ktoś może podać miejscowość w której maluje się te samoloty i jakie to samoloty?Praca jest w helmund masz zamiar wyjechać ? ja tez dostałem taka propozycje i raczej pojade

marcin

Praca jest w Helmond. masz zamiar wyjechać?

marcin

Witam dostałem wlasnie propozycje pracy w Holandii przez biuro pośrednictwaThe Perfect Match pracy przy malowaniu samolotów. Jeżeli jest ktos kto dostał równiez taką ofertę i jest gotów wyjechać to proszę o kontakt marcinjed@onet.eu. Wiadomo razem zawsze raźniej:)

Andrew

agatka

Wiecie co osłbiacie mnie tymi opiniami.... jak ktos chce to praca jest. czasem ciężka ale jest a co to kierowców to tzreba z nimi dobrze gadać to sie wszystko ma... jesli traktujesz ludzi jak smieci to oni tak samo traktuja ciebie a potem sie dziwicie ze pracy nie ma.. zajdziesz kierowcy za skóre to siedzisz w domu przez tydzien...

ewa

Ta firma to[usunięte przez moderatora] sciągają ludzi nie dawają pracy tygodniami nie płacą nadgodzin a kierowcy to szkoda gadać[usunięte przez moderatora] z białego busa to prostak

LinDar

Ja osobiście zadowolona jestem ze współpracy.

fly19

Książe na włościach osłabiłeś mnie swoją opinią. Skoro pracujesz w The Perfect Match rok to siłą rzeczy nie może być źle. Gdyby tak było to już dawno znalazłbyś nową pracę. Najbardziej niewdzięczni są tacy pracownicy co to pracują masę czasu a za plecami wbijają nóż w plecy pracodawcy, żenujące. Albo się komuś podoba i pracuje, albo szuka nowej pracy. Ludzie pomyślcie zanim coś powiecie, napiszecie...

Zostaw merytoryczną opinię o The Perfect Match Detachering BV - Helmond

• Jak się pracuje w The Perfect Match Detachering BV?

Zobacz opinie na temat firmy The Perfect Match Detachering BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Perfect Match Detachering BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy The Perfect Match Detachering BV?

Kandydaci do pracy w The Perfect Match Detachering BV napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

The Perfect Match Detachering BV