Opinie o The Perfect Match Detachering BV w Helmond

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy The Perfect Match Detachering BV. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie The Perfect Match Detachering BV o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Perfect Match Detachering BV w Helmond

ftgy

Ludzie przyjechali do matcha malowac samoloty,ale oni o tym nie wiedza ze tylko na tydzien czasu,taki jest match,,(usunięte przez administratora).to jest ni do opisania!!!!!!!!!!!!!!!

vuhtdex

Chuje zciagaja ludzi,a roboty dla nich niema.siedza na domkach i czekaja na wiadomosc od geja adriana,guwniarza jednego,on tam dlugo nie popracuje,juz ludzie tak sa na niego wkurwieni ze jak pedala zlapia to ma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne (usunięte przez administratora) wpierdala sie w nie swoje sprawy,robote by (usunięte przez administratora) dal,a nie siedzi wtych swoich lakiereczkach i dupnego pana rznie.obiecuja robote,pisza codzienie ze np.jutro do pracy za potwierdzeniem,na drugi dzien sie odzywaja ze wolne i taj jest w kolko,gnoje zabieraja 86e,a tobie nawet na chleb nie dadza zlodzieje.Z POZNANIEM TRZEBA SIE KONIECZNIE SKONTAKTOWAC!!!!!!!!!!!!SZYBCIEJ TO BIURO ZAMKNA NIZ IM SIE WYDAJE!TAK LUDZI ROBIC W CHUJA,WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!!

iwona

Witam wszystkich czytających to forum o firmie firma jak firma dla nich ma być zysk nie dla pracowników ,ale to standard ale to ze 1lub 2 dni w tygodniu się idzie do pracy na 5-8h. wieczorny sms jutro wolne i to czekanie na kierowców praca koniec o godz. 14-30 wyjazd jak wszyscy skończą 15-30 juz 1h czekania a busie 13-14 os na 9 miejsc czasami, ale jest kierowca Krzyś myśli ze chyba jest tam kimś bo w zamian za miłe towarzystwo(chodzi o sex) podobno możne nam poprawić tam sytuacje z praca i można się do niego na domek przeprowadzić

pozder

serio placa 5.25e/h? i wy sie na to godzicie? to potem sie nie dziwcie ze polacy sa murzynami europy i pracodawcy placa głodowe stawki jak sie nie szanujecie i godzicie sie pracowac za taka kase. Przeciez to jest 20zl/h, to nawet w polsce nie jest jakas wielka kasa, nie wyobrazam sobie zeby jechac do obcego kraju i pracowac za taka stawke i zyc w warunkach takich jak ktos wyzej opisal. No ale jak ktos godzi sie byc traktowany jak smiec to tak bedzie traktowany.

Pracownik Produkcji

Rozmowa szybka i na temat panie w biurze miłe pytań nie było zamiast tego wypełniłam test czy sie nadaje do zakładu :)

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Iwa

Witam. Zgadzam się ze wszystkimi opiniami(oczywiście negatywnymi)wyrażonymi na temat tej Firmy. Pozytywów nie ma żadnych-zero myślenia, zero organizacji, zero znajomości przepisów polskich, holenderskich-WOLNA AMERYKANKA. Z ludźmi zawierają umowy o pracę co się wiąże z konsekwencjami prawnymi(musi być praca, wynagrodzenie za pracę nawet jak jej nie ma, wypłacanie wynagrodzenia urlopowego a nie że urlop owszem ale bez wynagrodzenia)ubezpieczają jak się im chce a dowiesz sie o tym dopiero jak pójdziesz do lekarza. Rzadzą płytkie myślowo osoby-rzadko spotyka się dobrego koordynatora który myśli, podpowie,pomoże. A najlepszy paradoks jaki widziałam ostatnio w Matcho w Helmond to zwolnienie z pracy kobiety w ciąży bo rzekomo nie ma lekkiej pracy( w każdej Firmie jest). Znowu przykład kompletnej nieznajomości przepisów,a jakby było mało tego to o 21:00 wyprowadzono Ją z domku pod eskortą Policji NA BRUK "bo już nie pracuje w tej Firmie i musi opuścić domek".Prawdą jest również że codziennie trzeba być pod telefonem czy jutro do pracy? Kasa jest aby przeżyć z tygodnia na tydzień. Naprawdę tak jak ktoś się wyraził"lepiej chleb ze smalcem niż jechac do pracy z tej Firmy.

Kala

Byłam w pracy przez to "perfekcyjne" biuro. Praca raczej ciężka, zapieprz, holendrzy stoją nad Tobą i poganiają, ale to najmniejsze zło ze wszystkiego. Warunki mieszkaniowe jak kto trafi, akurat ja ze znajomymi trafiliśmy bardzo dobrze. Koordynator przesymaptyczny, doradzi, pogada, zawsze jest kiedy trzeba. Na kierowców czeka się dłuuuugo. Nasza przygoda z tym biurem trwała cały tydzień, a planowaliśmy być 6 tygodni. Ale to była modlitwa o pracę, będzie czy nie będzie. Wieczorem sms, czy idziesz do pracy czy nie. Rozumiem, że agencje pracy tymczasowej nie gwarantują określonej ilości godzin pracy w tygodniu, ale nie rozumiem po co werbować tyle ludzi. Umowę podpisywało z nami około 20 osób rano, a ok.15 miało podpisywać ją jeszcze koło południa... Jeśli macie opcje wyjazdu z tego biura, polecamy zostać w domu. Byliśmy, zobaczyliśmy, uwierzyliśmy w opinie o firmie.

KRZYŚ

MASAKRA TYLE MOŻNA POWIEDZIEĆ NA TEMAT TEJ ŚMIESZNEJ FIRMY.LUDZI WERBUJĄ BARDZO DUŻO-ZAUWAŻYĆ MOŻNA ŻE OGŁOSZENIE JEST WAŻNE TYLKO CHWILĘ ŻEBY LUDZIE DZWONILI DO BIURA W POZNANIU TU CHWILKA I JUŻ WYSYŁAJĄ MEILOWO UMOWY DO PODPISANIA I SZYBKO WYSŁAĆ W PIĄTEK DOKUMENTY A W PONIEDZIAŁEK JUŻ TRZEBA BYĆ W HELMOND.PRZEZYŁAM TAKI WYJAZD-MIESIĄC TEMU-BUSEM POJECHAŁAM DO HOLANDII Z KOLEŻANKAMI-JUZ NA MIEJSCU-PIERWSZE WRAŻENIE -CZEKANIE ZA KIEROWCĄ KTÓRY MIAŁ NAS ODEBRAĆ-KIEROWCA POŻAL SIĘ BOŻE-MUZA W AUCIE NA MAXA-DISCO POLO -STANDART-GŁOWA MAŁA-CZUŁAM SIE JAKBY OD SAMEGO POCZATKU TEN KIEROWCA MIAŁBY BYC MOIM SZEFEM-Z JEGO ROZMOWY WYNIKAŁO ZE TRZEBA Z NIM DOBRZE ŻYĆ TO BEDZIE PRACA GODZINY ITP.ROZCZAROWANIE W PIERWSZEJ CHWILI POBYTU-MIESZKANIE GŁOWA MAŁA -PROPOZYCJE MATRYMONIALNE JUZ NA SAMYM WEJŚCIU DO DOMU W KTÓRYM MIESZKAŁ KIEROWCA-SZKODA SŁÓW -JEDNYM SŁOWEM (usunięte przez administratora) KŁAMSTWO TA FIRMA TYLKO WERBUJE DO PRACY DAJE TYLE GODZIN ZEBY STARCZYŁO NA OPŁATE MIESZKANIA UBEZPIECZENIA JAK TYLE ZAROBISZ SIEDZISZ W DOMU I ODPOCZYWASZ PRZEMIAŁ LUDZI NIE POLECAM TEJ FIRMY PONIESIECIE STRATY ZWIĄZANE Z WYJAZDEM KTÓRYCH NIE ODZYSKACIE-LEPIEJ CHLEB ZE SMALCEM W POLSCE NIŻ THE PERFECKT MATCH-POZDRAWIAM

jaam
@KRZYŚ

To jak Ty masz problem zarobić u nas w kraju 20 zł na godz.i tak wychwalasz wypłate za granica 5.50 e to coś z tobą mocno nie tak.jeśli nikt by nie pracował za takie stawki to by wróciły do starych stawek ale polusy stoją na baczność nawet za 3 e.patola

Bogna

Zgadzam się ze wszystkimi opiniami !!!!!!!!!!!!! Ta firma to jedno wielkie oszustwo! Pracy nie ma, stawka za godzinę to 5,50 euro, czynsz 86 euro za tydzień, 5 euro potrącają za kierowcę, który dowozi do pracy i z pracy czekasz po 1-2 godziny aż po Ciebie przyjedzie, ogólnie tragedia i oszustwo, a pani Jessika w Poznaniu, to super kłamczucha i oszustka!! Opowiada cuda, a nic się nie zgadza, bo ...nie ma pracy !! Już Helmond się skończyło! Kiedyś ponoć było dobrze, ale teraz płacą i odbierają kasę i kaucję za wszystko . NIE POLECAM TEJ FIRMY Z CZYSTYM SUMIENIEM, a warunki spania to następny problem i ochyda.

popolupo

jestem obiektywny dlatego powiem tak : jak masz tam stałą pracę to zarobisz nie ma kokosów ale da się żyć.... faktem jest że firma okrada pracownika jak może ; nie ma wakacyjnego nie ma płatnego urlopu za mieszkanie aktualnie 86 Euro(???) netto ; warunki mieszkaniowe skandaliczne mieszkania zdewastowane grzyb syf kiła i ubóstwo ...; firma płacić płaci....tylko co z tego skoro... papier wszystko przyjmie; salaris to jedna wielka bzdura którą się możesz podetrzeć .... a nowe umowy kpina ........reasumując kto chce być traktowany jak (usunięte przez administratora) za kiepskie pieniądze proszę ale kto chce zarobić to stanowczo odradzam..... najnowszy hit to drugie pobranie kasy za mieszkanie niby kaucja ...żenada

Baju Baju

ODRADZAM!!! ale kto co lubi.survival w czystej postaci.dla zdesperowanych

znajomy

Witam !!! Szukam kontaktu z kierowca z TPM-(usunięte przez administratora) za pomoc dzięki

znajomy

Witam !!! Szukam kontaktu z kierowca z TPM- Wojtkiem za pomoc dzięki

Lucy

Pracowalam dla tej firmy przez 3 lata.Skaczyl mi sie kontrakt mialam tz trzy miesieczna zjazdowke po kturej mialam wrucic do pracy i co?mam sie dowiadywac kiedy moge wrucic.Uwiezcie ludzie pisza prawde za chate trzeba placic za rower tez nawet jak sie jezdzi wlasnym.Warunki mieszkalne sa pod wszelka krytyka wiem bo sama w takich mieszkalam bez okna kaloryfera.Uwierzcie ludzie pisza prawde nie dajcie sie omamic Nie ryzykujcie bo stracicie a nie zarobicie to jest najgorsza firma jaka mozna sobie wyobrazic potrafia tylko wykorzystac ludzi.Zastanowcie sie zanim sie zdecydujecie na wyjazd!!!!!!!!!! Pozdrawiam Lucy

TPM
@Lucy

Jak można pracować przez 3 lata i na koniec tak bluźnić na firmę??? Weź się zastanów nad sobą, nikt Cię tam na siłę nie trzymał, żyjemy w czasach gdzie masz wolny wobór! Jednak ludzie potrafią być niewdzięczni, szok!

zażenowany opinią
@Lucy

(usunięte przez administratora) puknij się w głowę zanim coś napiszesz!!!

@TPM

pracowalas przez trzy lata i ci pasowalo a teraz nie moglas sie wczesniej zwolnic nie zamkneli cie w cleli przeiez ja pracuje juz rok i nie nazekam nie dojezdzam rowerem do pracy i nie czekam na kierowców 2 h i prace tez mam kto chce pracowac to bedzie mial prace i normalne wyplaty

michał
@pracownik

5,25 na h nigdy nie będzie normalną wypłatą a to że ci sie udało że masz blisko do pracy i nie śmigasz w krate do pracy to nie oznacza że ta firma to patologia

ktos

Wiram wlasnie wrocilam z pracy w tej firmie .To byla porazka wiecej siedzialam na domku niz w pracy .Nie dosc ze zarobki pozal sie boze to jeszcze nie wplynela moja wyplata do dzisiaj .Jakies dziwne kaucje o ktorych wogole nas nie powiadomiono .Oradzam prace w tej firmie,im mniej godzin tym mniej na godzine dlamnie to chory system.Problemy ktore sie zglasza co sie dzieje na domkach jest lekcewazone .Firma perfekt match werbuje ludzi do pracy wiedzac ze tej pracy i tak nie ma a oni i tak na nas zarabiaja .Jesli ktos chce wegetowac to prosze ale tyle czasu wyjezdzam za granice ale to jest najgorsza firma.

nowy

hej perfect maki jak idzie malowanie samolotow ,pozdrawiam

nowy

z tego co sie czyta okazuje sie nie za specjalnie

pepik7272

Witam dostalem oferte pracy przy samolotach.podpowie ktos jak tam jest naprawde

nowy

witam wszystkich ,nadal panuja w tej firmie katastrofalne warunki

marek 78

witam ponownie przestrzegam przed pa (usunięte przez administratora)nią Wioletta zwalnia za byle co !!!!ale trafi kosa na kamień

marek 78

PS. ODRADZAM KONTAKT Z TA FIRMA W 100% A PANI Z BIURA (usunięte przez administratora) NIECH SIĘ PILNUJE BO HOLANDIA JEST MAŁA A ZWALNIA LUDZI JAK JEJ SIĘ PODOBA !!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o The Perfect Match Detachering BV - Helmond

• Jak się pracuje w The Perfect Match Detachering BV?

Zobacz opinie na temat firmy The Perfect Match Detachering BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Perfect Match Detachering BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy The Perfect Match Detachering BV?

Kandydaci do pracy w The Perfect Match Detachering BV napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

The Perfect Match Detachering BV