Opinie o The Perfect Match Detachering BV w Helmond

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy The Perfect Match Detachering BV. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie The Perfect Match Detachering BV o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Perfect Match Detachering BV w Helmond

aaa

w kazdym biurze pracy podlega sie bezposrednio po jakis zaklad.Nikt mi nie mowil niczego o jakims dziwnym zjawisku podlegania pod perfect match czy nie.Bzdury napisalas.Jak w kazdym biurze pracy,powtarzam kazdym osoby ze znajomoscia jezyka dostaja lepsza prace,to chyba oczywiste.Jak ktos przyjezdza bez jezyka a ni nie chce mu sie uczyc no to sorki,nic mu sie nie polepszy.Nic latwo nie przychodzi.A osoby ktorym sie perfect match nie podobal a pracowaly tam rok to jakis zarty.Biur pracy jest mnostwo,normalnych,holenderskich placacych normalne stawki tez. Tylko ze trzeba sie wziac w garsc i postawic jakis cel.Ale jesli ktos zamiast na nauke jezyka przeznacza czas na picie piwka i posiadowki to raczej lepszej pracy nie dostanie i bedzie pracowal w match'u.Nie wychwalam perfect match,ale uwazam ze wyjazd przez firme ktora zalatwia mieszkanie,dojazd do pracy i ubezpieczenie to fajny start w Holandii.Pracujac tam mozna w miedzyczasie rozgladac sie za inna prace z lepszymi warunkami.Tylko trzeba chciec i przestac biadolic.Ludzie z ambicja sie rozwijaja,a nieudacznicy potrafia tylko narzekac,szkoda ze nioe potrafia niczego zmienic.

Vanadis

Moja Droga Twój epizod skończył sie o tyle dobrze dlatego, że the perfect match w sumie Tobą nie rządziło, gdyż podlegałaś pod zakład pracy.Mi też oferowali pracę w McDonaldzie i powiedzieli że to będzie praca stała na innych warunkach, czyli że bd podlegać pod właściciela kierownika tego jednego punktu.. że oni zapewnią mi tylko dom i dojaz (usunięte przez administratora) ale gdy moja droga poszła w kierunku pracy dla perfectu zebrały się czarne chmury... to jest różnica jeżeli ktoś pracuje dla nich bezpośrednio. Powiedziałaś, że trzeba do nich podchodzić z kulturą itd.. a myślisz że co ja przyjechałam świeżo z Polski i uważałam że można się rzucać???? też zależało mi jak na najlepszym pierwszym wrażeniu it (usunięte przez administratora) nic nie zmieni faktu, że to (usunięte przez moderatora)

Vanadis

Przepraszam moderatorów, że tak post pod postem ale dodam jeszcze, że matcha zmieniłam na zupełnie inne biuro i byłam zadowolona ze swojego wyjazdu jeżeli chcecie wiedzieć więcej, co to za biuro i jak tam się dostać zapraszam piszcie na malina283@interia.pl oczywiście nigdzie nie ma bajecznie i kolorowo ale to w porównaniu to tego shitu to niebo a ziemia.... nawet z matcha o jarograf nie mogę się doprosić a tamto biuro wysłało mi samo.... na początku tego roku. Co do postu że skoro ktos pracował 1.5 r w mat (usunięte przez administratora) to nie może narzekać... powiem tak niektórzy ludzie pracują tam bo mają rodziny na utrzymaniu a czas pracy w mat (usunięte przez administratora) jest tak przydzielany że czasami za przeproszeniem po (usunięte przez moderatora) . nie ma czasu się podrapać, a co dopiero wyszukiwać nowe oferty i jeszcze do nich dzwonić... wiadomo że biuro musi mieć tych wybranych których traktuje dobrze, bo ma stałe zakłady które wymagają pracowników na dłużej... ale większość ludzi traktowana jest jako mięso mielone które po zużyciu sie wywala. Pozdrawiam

Rafi

Tragedia i jeszcze raz tragedia. Przyjechałem do pakowania mięsa, stawka bieda, ale sam się na to zgodziłem więc nie mogę narzekać. Pracowałem jeden dzień, drugi już nawet kierowca nie raczył zadzwonić czy przyjedzie czy się spóźni. Każdy ma wszystko w tyłku. "Polecam" tę firmę dla desperatów. Omijajcie ją szerokim łukiem.

Pracownik Produkcji

Rozmowa szybka i na temat panie w biurze miłe pytań nie było zamiast tego wypełniłam test czy sie nadaje do zakładu :)

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
isia88

Ja pracuję tam od 3 miesięcy i jestem zadowolona. Mieszkania spoko, ludzie też, kasa tak jak była mowa także mam mega dobrą opinię o nich.

gal anonim 222

ludzie uwazajcie na ta firme placa 6 euro robisz po 12 godzin a placa aby za 42 godziny czyli wychodzi 3 euro na godzine nie warto robic za darmo

lol

Van Rooi zaprasza, jak sama nazwa mówi żeźnia :) warto sprobowac haha

lol kumpel łysego

Mi nie wyplacili ostatniej tygodniówki. o wszystko trzeba sie prosic. Kto chce niech sprobuje, ogolnie porazka. Rower za 100 euro i jazda do jakiejs (usunięte przez moderatora) roboty. Kasa marna. Dobrze ze chociaz w miare przyjazni i weseli ludzie na domku. Takze jakos zdzierzylem te 3 miesiace na strychu.

pracowniczka

Hej! Pracuję tam ze znajomymi długi okres czasu i jestem zadowolona. Pensje, liczby godzin, warunki pracy i mieszkanie dla mnie są ok. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Zjazdy do Polski na urlop nie stanowią problemu. Nie mogę zrozumieć wypowiedzi anonim - 2011-04-13 20:58:18 , który pracował tam niby 1,5 roku -skoro tam tak długo pracowałeś to teraz przestań wymyślać pierdoły - nikt Cię tam na siłę nie trzymał, więc przestań wieszać psy na tej firmie bo to są zwyczajne twoje wymysły. ZACHĘCAM WAS DO PRACY W PERFECT MATCH!!!

lakiernik

Ja pracowałem tam jako lakiernik ale z powodów osobistych musiałem zjechać do Polski. Na spotkaniach dotyczących malowania samolotów jasno było powiedziane, że nie ma pracy ciągiem i są przestoje, więc nie wiem do kogo macie pretensje. Trzeba uważnie słuchać tego co mówili przedstawiciele tej agencji. Płatności co tydzień bez problemów, ilość godzin zawsze się zgadzała, pracownicy biura spoko. Teraz wyjeżdżam z powrotem na malowanie - nie było problemu z ponownym przyjęciem mnie do pracy.

worker

mam jechac do rzezni do przezucania pótuszy gdzies koło helmont , napewno ktos otym słyszał ,proszeo odpowiec

jezus

jak mąż wruci niech wszystko dokladnie opisze żeby nikt nie jechal do tych (usunięte przez administratora)kase na kąto przelali

jezus

niestety tak jest z kąd pani pisze bo ja już tam nie pojade zlote góry obiecywali(usunięte przez administratora)

W Polsce w zarobi się więcej jak tam.Mój mąż też właśnie zjeżdża bo to jest(usunięte przez administratora)Przez ten wyjazd popadłam tylko w długi i nic więcej.

jezus

teraz jak ci pierwsi zjadą do domu to będa werbowac nastepnych co maja na liscie do wyjazdu i tak w kulko samoloty sie maluja a oni zgarniaja fortune puzniej na kanary wczasy a my zeby w sciane tak robia(usunięte przez administratora)agencje pracy drodzy rodacy

x

proszę sobie dać spokój z tą firmą jedna wielka porażka , mąż zjeżdża dzisiaj do Polski,nie ma roboty, siedzą chłopaki i czekają jak na zbawienie na telefon kiedy mają iść do pracy, a oni tylko obiecują , na godzinach też cyganią ,praca też nie lekka i to za takie grosze(usunięte przez administratora)h a (usunięte przez administratora)to miało być ale nie ma ,też obiecanki , jak ma pan jeszcze jakieś pytania chętnie odpowiem .

jezus

prosze panią o wiecej informacji o lakierowaniu tych samolotów bo ja czekam za telefonem na wyjazd ile placą bo obiecali 10 euro i spanie za darmo

nie rozumiem co mają wspólnego jakieś blondynki z pracą? z jednym na pewno się zgodzę nie ma pracy ,.Mój mąż wyjechał do tych samolotów i nie jest zadowolony ogólnie to chodzi właśnie o długie postoje w pracy,zapewniali że będzie praca i dobre zarobki i jak się okazuje to tylko obietnice Podobno dobre warunki mieszkaniowe ,

jezus

jak tam lakiernicy pojechali tydzien temu malowac samoloty prosze o odpowiedzi

kolo

Dlaczego tak sadzisz co jest nie tak z tym biurem jak tam z praca dla spawaczy

Zostaw merytoryczną opinię o The Perfect Match Detachering BV - Helmond

• Jak się pracuje w The Perfect Match Detachering BV?

Zobacz opinie na temat firmy The Perfect Match Detachering BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Perfect Match Detachering BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy The Perfect Match Detachering BV?

Kandydaci do pracy w The Perfect Match Detachering BV napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

The Perfect Match Detachering BV