Opinie o S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. w Modlnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. w Modlnica

TYLKO PIS

Bardzo dobra firma. Pracuje na Eximus parku w zabierzowie jest ok. TYLKO PIS.

Nordyyyy

Bravo! Trafione w punkt. Jestem pracownikiem i chwałę sobie każdego dnia. Polecam firmę wszystkim. Wszystkim którzy uczciwą pracą chcą uczciwie zarobić ????

Wanda
@Nordyyyy

To super, że jesteś zadowolony z pracy w S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. A za co konkretnie poleciłbyś tę firmę? Napisz proszę, co najbardziej podoba Ci się w tym miejscu.

Roześmiany

Słaba firma. "dyrekcja" bez wiedzy na temat prowadzenia swojej działalności, postepowania z pracownikami itd itd. Wydaje im się że za najmniejsze pieniądze wsrod konkurencji pracownicy oddadzą im 300h w miesiacu swojego życia, wymagania będą rosnąć. Rozczarowanie totalne, nie polecam. Jeśli planujesz tam iść, odpuść, szkoda tracic czas. Pamiętajcie, jeśli spadać to z dużego konia a nie z "kota". Moje sugestie dla S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.: Zmienić branżę, wymienić decydentów na ludzi wykształconych, z wiedzą. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić ludzi na wysokich stołkach, na ludzie na poziomie z wykształceniem.

fikimiki
@Roześmiany

Któż to tak panu wszedł za skórę?

Jan
@Roześmiany

Wszystko zaczyna sie od własciciela.

Kabanos

Panowie "inspektorzy " nadzorujący firmę SOS w Krakowie są żałośni i nie wiem kto i za co im płaci. Wsiadają w swoje służbowe autko i jadą na kontrolę podległych im obiektów z tym że nie mają pojęcia gdzie te obiekty mają lokalizację i załatwiają to na chybił trafił.Bez dzień dobry ,machając legitymacją służbową usiłują skontrolować obiekt na którym służbę pełni całkiem inna firma ochrony ,po czym robią wielkie oczy że to pomyłka.Może zamiast samochodów wyposażyć ich w mapy z zaznaczonymi obiektami im podległymi.Takie sytuacje mają miejsce w rejonie Balic i Cholerzyna.Zrobił licencję jeden z drugim i wielki pan inspektor a o pracy w ochronie nie ma bladego pojęcia.Do łopaty darmozjady.

Jan
@Kabanos

Bezmózgowcy .

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Lux

Witam ponownie, pracuje w tej firmie od Sierpnia 2018 w Katowicach. Nie wiem, czemu niżej wystawiane są negatywne opinie, u mnie na obiekcie wszystko w najlepszym porządku.

Antonio

Kto kontroluje sos Grupa Polska w Cholerzynie? Bo osoba ktora ma za zadanie kontrolować obiekt nawet nie wie gdzie jest jego lokalizacja. Wydaje mi się że jeśli ma się pod sobą obiekt to wypadaloby znać jego lokalizację a nie podjeżdżać pod konkurencję i wymachiwać legitymacją zgrywajac wielkiego kontrolera i wpychac się na siłę do obcego obiektu! Kogo oni tam zatrudniają? Co to ma być? Powinni go zwolnić bo tylko kompromituje firmę swoim zachowaniem !!!

Ochrona Kraków

Spółka SOS Kraków, moja opinia....Biuro ok, koordynator-bardzo ok. Nie odczuwam niczego złego, a zarobki i warunki podobne jak w innych firmach ochroniarskich, wiec generalnie standard. Dobra praca polega na odpowiedniej adaptacji..jeśli ktoś tego nie potrafi zawsze mu będzie źle, a dla dyskutantów jest ambona. Pozdrawiam.

Szatanisław

Tutaj liczy się tylko kadra kierownicza pracowniczy niższego szczebla są traktowani jak "białe murzyny" nie ważne czy pracujesz żetwlnie czy nie jesteś tylko po to żeby ktoś na tobie zarobił Moje sugestie dla S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.: Zamknąć firmę i nie pozwalac żeby powstawały podobne Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przestać (usunięte przez administratora) pracowników oraz zacząć szanować kontrachętów

Tribn
@Szatanisław

Rzetelni pracownicy są traktowani uczciwie i dobrze. Nierzetelni...no cóż sam widzisz po sobie. Kontrahent sam wybiera firmę która na świadczyć usługi,ale widzę że swoją nueudolbosc tłumaczysz już wszystkim co się da.

Bydgoszczak

Witajcie. Czy możesz ktoś napisać coś o Bydgoszczy,centrum logistyczne ul.Chemiczna. Warto startować? Dziękuję i pozdrawiam.

Damian R. pracownik były
@Bydgoszczak

Zapomnij chyba, że chcesz sie (usunięte przez administratora) każdego dnia. Pierwsza sprawa to kompletne głupki z pracowników, którzy tam pracują na sprzątaniu donosiciele kłamcy i prymitywne prostaki ,do których nic nie dociera, a wszystko doniosą uprzejmie szefowi. Podkładają świnie innym pracownikom piszą karteczki, że maszyny nie umyte i sie panoszą jakby prezesami byli te głupie sprzątaczki, a same 20 razy na papierosa wychodzą. Prymitywizm niepojety na sprzataniu w centrum logistycznym Carrefura na Dachtery w Bydgoszczy.!!! Dlatego tam ciagle bedą szukać bo nikt normalny sobie nie pozwoli i nie da się ponizać przygłupim sprzątaczkom, a na kierownika nie licz bo on pójdzie za wiekszością a nie za jednostką, bo chce mieć spokój!!!!!! Aha i nie daj sie wrobic w żadne umowy ryczaltowej czy dzierzawy bo takie nie istnieją ja tam byłem pracownikiem z grupą umiarkowaną i takie bzdury to SOS może opowiadać głupim sprzątaczkom, które na wszystko przystają za papierosa. Bardziej zawistnych idiotek jak tam nigdy nie spotkałem. Jak szef byłby w porzadky to by (usunięte przez administratora) te zgniłe gnidy na zbity pysk i znalazł kilku normalnych, bo tacy sie zdarzaja choćby w ochronie nawet w tym samym centrum. Nie polecam absolutnie!!

Zrabiaka
@Damian R. pracownik były

Żadna praca nie hańbi a to że jest się sprzątaczką wcale nie znaczy, że jest się przygłupem ja spotkałam się z czymś innym uważam że w ochronie pracują przygłupy bo pracuje z nimi ogólnie nie ma co generalizować ale wśród ochroniarzy większy jest odsetek przygłupów niż sprzątaczek firmy nie polecam bo strasznie wykorzystują ludzi z grupami, pracuje się po 250 godzin a to jest za dużo dla osoby chorej bo nikt grupy nie dostaje na piękne oczy, Generalnie zgadzam się z większoscią opini firma do (usunięte przez administratora) wypłata na czas tak ale ta z umowy o pracełaski nie robią gdyby nie była w terminie to dostaną karę w pefronie a z nadgodzin nie koniecznie na czas nigdy mi sie nie zdarzyło żeby wypłata przyszła choć kilka dni wcześniej zawsze na ostatnią chwilę. Dlatego dziękuję im za współpracę niech szukają łosi wsród zdrowych ludzi bo piszą że super zarobki a co się okazuje najniższa krajowa i w cholerę nadgodzin. Gdybym była zdrowa to pewnie bym dała rade i siedziałabym cicho ale nie będę

Jarek

Ja tą firmę znam z drugiej strony przyszli jako firma sprzątająca do zakładu, w którym pracuje i w sumie się nie dziwie, że słabo płacą bo to jest najgorsza firma sprzątająca ubikacji w ogóle nie sprzątają mydła nie uzupełniają, a pojemniki na papier i tworzywa na produkcji zapełnione, a oni chodzą tam i z powrotem i nic nie robią.

yaro
@Jarek

a na jakim obiekcie to jest?

TM 1973

uważajcie na tą firmę, traktują ludzi, jak '' mięso armatnie..'' , nie dbają o nikogo, a jeśli, przyjmą, do pracy, to na początek, bez umowy, pracując, jako ochroniarz, trzeba mieć własne ciuchy, poza tym, wywalają, z pracy, kiedy chcą

alele

Ja pracowałam przez 3 lata banda (usunięte przez administratora) oprócz dwóch kordynatorów którzy poszli po rozum do głowy i już tam nie pracują.

@alele

3 lata pracy w tak strasznej firmie...czemu nie zmieniłaś pracy?

Rekrutowany

Szkoda czasu na zainteresowanie tą firmą. Umawiają na rozmowy rekrutacyjne co 10 minut. Czas oczekiwania na rozmowę w Panem Tomaszem K. trwa godzinę. Po godzinie Pan bierze CV i pyta się na jakie stanowisko Pan/Pani aplikuje, po czym stwierdza, że Pana CV nie pasuje do naszych oczekiwań. Do widzenia. Oni nawet nie czytają CV, tylko umawiają wszystkich na spotkania. Szkoda czasu, Pan przeprowadzający rozmowę jest arogancki, wychodzi podczas rozmowy, odbiera telefony ...

Kiks
@Rekrutowany

Straszne tak się nacierpiec starając się o pracę ????

Bedely

Pracuje w Grupie SOS od prawie roku. Wypłata zawsze na czas. Dyrekcja fantastyczna. Jeśli człowiek chce pracować i jest w porządku ma się bardzo dobrze. Wpisy tutaj pochodzą w większości od pracowników przepraszam nierobów. Kasa zawsze,a praca uczciwa niekoniecznie. Najlepiej nic nie robić i dostawać kasę. Pozdrawiam wszystkich.

@Bedely

Idź do psychiatry bo na resztę za późno

Bedely
@anonymous

Rzeczowa bardzo odpowiedź dziękuję

Lux

Witam pracuję w tej firmie od miesiąca. Wypłata przyszła na czas, i tyle - ile mi obiecano - umowa o pracę oraz umowa zlecenie. Z kierownictwem jak narazie bez żadnych problemów.

Polly

Nie polecam. Odradzam . Umowa zlecenie gdy znaleźli kogoś z grupą do widzenia . Wypowiedzenie dwa tygodnie temu do tej pory nie mam papierów mają w du... to . Cyrk na kółkach . Nie polecam . Dziwni ludzie najlepiej żebyś sprzątała bez przerwy . Zero nad godzin bo nie zezwalają na to za nad godziny podpisujesz druga umowę odrazu przy pierwszej i masz mniej płatne jak dojdzie do nadgodziny . Strój roboczy sama se kup ale ma być biała koszulka i czarne spodnie bez nadruków i kamizelka która się wymieniać z drugą panią co przychodzi na 2 zmianę . Porażka

Alicja

@peter, a czy mógłbyś napisać coś więcej na temat pracy w S.O.S Grupa Polska spółka? Jakie widzisz plusy i minusy pracy w tym miejscu? @OBCA, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz u tego pracodawcy. Czy zapewnia on swoim pracownikom jakieś dodatkowe benefity socjalne? @Alicja, rozumiem, że jesteś zainteresowana pracą w tym dziale. Próbowałaś już aplikować?

Johny
@Alicja

Dodatkowy socjal? Zapomnij! :D

Wiktor

Dobry pracownik nie narzeka tylko pracuje!!

Bydzia
@Wiktor

a tam ktoś pracuje???? Tylko nieliczni....hehehe

Basik1208
@Wiktor

Ja wprawdzie pracuję niedługo, ale jestem bardzo zadowolona z pracy w tej firmie. Wiadomo, każdy obiekt jest inni, ale ogólnie nie jest źle. Kierownictwo koordynatorów też jest OK i co ważne płacą zawsze na czas. Mogę śmiało polecić firmę SOS szukającym tutaj zatrudnienia.

OBCA
@Basik1208

W jakim mieście ?

Komunista
@Wiktor

Dzięki takim pracownikom jak ty ta złodziejska banda wyzyskiwaczy panoszy się w tym (usunięte przez administratora) pospulstwie skorumpowanych oszustów!!!!!!

Gołota

Hej kto jest z KBP Zabierzów co tam słychać?

peter

ksiegowa to jakis nie wypal,,,zawsze mam wyplate nie na czas,jesli wychodzi dzien-10-ty w sobote to chyba sie wysyla wczesniej przelew a nie w poniedzialek. zobaczymy dzis.

OBCA
@peter

u mnie na razie ok

Zostaw merytoryczną opinię o S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. - Modlnica

• Jak się pracuje w S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.?

S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.