Opinie o Konsorcjum PRGiBSz S.A. w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Konsorcjum PRGiBSz S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Konsorcjum PRGiBSz S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum PRGiBSz S.A. w Rybnik

pajac

pracuje ktos jeszcze u was czy juz nawet planistki spierdzielily do gzugu haha?

loczek
@pajac

Powiem tak robie na Brzeszczach i z tego co widze ktos chce [taki domysl] zeby ta firma padla. Kasa marna dozor kiepski a ludzie na to wszysko patrza i mysla do jakiej firmy uciekac

Witam wszystkich moja opinia na temat tej firmy jest taka ze chocbym niewiem jak byl zdesperowany to juz bym sie tam nie przyjol firma ledwo zipi wszyscy uciekajom a Prezesi od pluga oderwani brak kultury osobistej zero. To ludzie na dole co pracujom to som na wyrzszym poziomie kultury . Ludzi majom zanic . Naprawde odradzam tom firme

qwerty

Oczywiście chodziło mi o GZUG hahahaha......

lolo

wszyscy wam do gzugu uciekaja haha ;D

Pawulon
@lolo

A GZUG przechodzi do Konsorcjum PRG...hahahahahahahahaha...

qwerty
@lolo

Siema lolo.Mam nadzieję,że jesteś z tych normalnych i nie będziesz czekał na wlocie do chodnika na kierownika :)

Górnik

zadnej rekrutacji. jeden tel zalatwia wszystko

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Nieważne

Sztygar ma stawkę 3200 brutto :)

@Nieważne

sztygar 3200,3400 fizyczny 2200 ,2400

były
@zniszczony przez prg

Tak 3400 stawka i premi3500, inaczj by sie biali tak niepchali do roboty, jeszcze niech im bat dadzą do poganiania

@były

są tacy co poganiajom ale są też wporzadku wszystko zależy jakim ktoś jest człowiekiem niema co uogolniac

brz
@zniszczony przez prg

Ty to musisz biała menda być bo tak ich bronisz

ryl
@brz

No jednak bioły był.

@ryl

w żadnej firmie górniczej niezarobisz chyba że byłbyś pasi brzuchem z dyrekcji albo kierownikiem robut ,nadsztygarem bądź oddzialowym ostatecznie te firmy wszystkie działają w podobny sposób mydleniem oczu ze sytuacja w najbliższym czasie ma się poprawic"łapiemy powietrze w pluca, podnosimy się pomału z kolan, itp "i tak przez lata

zniszczony przez prg

kto buntuje bo nic takiego nie widzę

nie emeryt
@zniszczony przez prg

Następny "inżynier z PRG " zabiera głos w obronie rozjechanej kasty.

@nie emeryt

mylisz się należę do tej fizycznej halastry jak juz tak dzielisz ludzi

zniszczony przez prg

były prg owiec mówi prawdę

hayer

Będzie coś na święta???

lolo

jak tam wyplaty kopidoly ?

Były PGR-owiec

Gratuluje nagrody dla pracodawcy przyjaznemu pracownikowi! Szkoda tylko że nikt nie zauważył że w ostatnim roku z powodu wypłat w dozorze wielkości stawki w biedronce zwolniło się ze 300 osób! Polecam każdemu zdesperowanemu kto ma większe ambicje niż pracownik budowlanki i w razie potrzeby ratowania firmy jest w stanie pracować charytatywnie!

pracownik KPRG
@Były PGR-owiec

No i sprawa się wyjaśniła. Niezadowolony dozór (śmiem twierdzić że wyższy),pisze paszkwile buntuje pracowników, jak tak dalej będzie, to może być problem.

ryl
@pracownik KPRG

Dozór to tam napewno nie narzeka sztygar koło 5,5 na rękę ma a o tych nierobach nadsztygarach nie wspomnę koło 10 tys mają , ludzi tylko kiwać na kasie potrafią i ciemnote pociskają że metrów nima i premi.

totek

dowiem sie co to sa za kartki po 30

zniszczony przez prg

kartki wysokie 30zl kursy bardzo rzadko ale są możliwość podwyżki ze jak górnik który pisał wyżej o zarobku ze ma 2600stawke i ze premia jest bo był czas ze niebylo premi ze dozór wporzadku to wszystko prawda i ze jak ktoś szuka robota to warto spróbować zgadzam się ale wady które wyżej wymieniłem to tez prawda niestety

zniszczony przez prg

będąc jednak obiektywnym firma prg ma też plusy wysokie bony towarowe 30zl oraz wporzadku dozur można sobie nieprzyjsc do roboty i niezadzwonic po urlop a i tak niewpiszom N

zniszczony przez prg

do REALISTA z tom nagrodom firma przyjazna pracownikowi to się wyglupiles

zniszczony przez prg

chcialem się odnieść do tego co napisał realista bo z wieloma zeczami które pisze REALISTA to prawda lecz nie zgadzam się w sprawie organizowanych szkoleń (podnoszenia kfalifikacji )szkolenia zawodowe są BARDZO zadkie no i jednak górnicy z PGG zarabiajom więcej niż w naszej firmie znam kilku chłopaków którzy pracowali kiedyś u nas PRG tera robiom pod PGG dlatego wiem dobrze odnich ze majom większe zarobki

totek

te kartki po 30 to do tesco?

realista

W tych trudnych czasach dla górnictwa, firma płaci należności w terminie. Zarobki można porównać do przygotówek w PGG. Kartki po 30 zł. na dniówkę dla każdego. Możliwość dopłaty za dojazd na dalsze grupy robót. Szkolenia dla pracowników, które umożliwiają podwyższenie stawki osobistego zaszeregowania. Jesteśmy trzykrotnym laureatem nagrody "Pracodawca Przyjazny Pracownikowi" przyznawanej przez Prezydenta RP, na wniosek NSZZ Solidarność.

lech
@realista

Bułahahaha..... ale ściema.....

SUGowiec
@realista

Konkrety proszę, jakie dokładnie zarobki? (stawka brutto za godzinę / dniówkę / miesiąc). Na jak długo dajecie umowy? Jak często wysyłacie pracowników na szkolenia?

górnik
@SUGowiec

Pracuję jako górnik, uprawnienia na ładowarkę zrobiłem w firmie (było nas 11 os.) . Po kursie stawka moja wzrosła o 200 zł. Obecnie 2.600 zł + premia (zawsze jakaś jest). Kartki po 30zł. Dobra atmosfera w brygadzie przodkowej. Dozór ok. Na dzisiejsze czasy z pełną odpowiedzialnością mogę polecić.

górnik

zniszczony przez prg

zw zawodowe to biuro turystyczne i to tylko dla wybranych a nie miejsce gdzie można szukać pomocy ubranie robocze co pół roku środki czystości trży i pół kostki mydła na kwartał wypłaty w zależności od starzu nowoprzyjety 1500 zł na rękę chyba że jest premia to 1900 ale nie zawsze jest premia kartki 30 zł za dniowke kartki i jeżeli są premie pod koniec miesiąca ale nigdy nie wiadomo kiedy bo nieinformujom ogólnie niepolecam dla kogoś kto szuka pracy

Tensam

Witam. Jak wyglądają zarobki w kprg?

SUGowiec

Witam Powiedzcie jak obecnie wygląda sytuacja w Waszej firmie na Brzeszczach i Janinie (czy też na innych kopalniach, piszcie nazwy). Ile można zarobić mając np. rok doświadczenia i kurs Górnika? W jakiej wysokości i jakiej firmy dają kartki? Sodexo? Dodam, że Wasza firma szuka nowych pracowników dodając ogłoszenia na pierwszych stronach gazet. Pozdrawiam

kprg
@SUGowiec

gornik stawka 2100 brutto co jest smieszne do tego premia moze byc 100 moze 300 albo wcale a kartki 20 zl do tesco czyli przezyc przezyjesz ale nic po za tym

alejadro
@kprg

dodaja ogloszenia na pierwszych stronach gazet bo nikt w tym syfie nie chce robic albo tym bardziej dojezdzac z rynika do brzeszcz

yeti
@alejadro

Dokładnie... szukają ludzi na Brzeszcze i (usunięte przez administratora).. wie gdzie jeszcze, oczywiście liczą na to że będziesz pracował za półdarmo i o kasę się nie upominał bo wtedy jesteś niedobrym pracownikiem.....

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum PRGiBSz S.A. - Rybnik

• Jak się pracuje w Konsorcjum PRGiBSz S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum PRGiBSz S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Konsorcjum PRGiBSz S.A.?

Kandydaci do pracy w Konsorcjum PRGiBSz S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Konsorcjum PRGiBSz S.A.
2.5/5 Na podstawie 183 ocen.
  • Mikołowska 29
    41-400 Rybnik