Opinie o Konsorcjum PRGiBSz S.A. w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Konsorcjum PRGiBSz S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Konsorcjum PRGiBSz S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum PRGiBSz S.A. w Rybnik

do Anety

Pani Aneto czy ta kancelaria nosi nazwę BARDA ?

Aneta

Szanowni Państwo, warto złozyc pozew, nie słuchajcie opini innych którzy twierdza ze społka nie ma pieniedzy, społka oprócz prac które wykonała otrzymuje wynagrodzenia, które nagminnie sa zajmowane przez komornika, jesli macie Panstwo juz prawomocny wyrok zapraszam, przygotuje zajecie do komornika i odzyskamy wasze pieniądze, za prace rozliczymy sie po odzyskaniu nalezności. Juz kilkanaście osób kontaktowało sie w tej sprawie, jesli nie wiecie jak napisac pozew zapraszam serdecznie, nalezą sie Wam rowniez dodatki za odzież ochronna oraz bony zywnosciowe, za które nie otrzymaliści wynagrodzenia , podaje numer kontaktowy 531-040-100 od 30 sierpnia do 12 wrzesnia telefon ten nie ebdzie czynny z powodu urlopu. Zainteresowanych zapraszam - profesjonalna kancelaria prawna w Mysłowicach

Aneta

osoby poszkodowane przez PRG które nie otrzymały wynagrodzenia zapraszam o kontakt,jest możliwość odzyskania zaległych pensji !!! Komornik zabezpieczył spora sumę pieniężną za wykonane wcześniej prace !!! kontakt 531-040-100

robol uczciwy

Panowie Prezesi Konsorcjum prosimy powiedzcie co ma na celu ma reorganizacja.Słyszymy opinie że obniżenie koszów funkcjonowania firmy. Jeżeli tak to czy 15 OSOBOWY dział księgowości i płac (Himalaje)jest potrzebny. Czy obsługa Prezesa 4 OSOBY (kosmos)jest konieczna.Ponoć przed reorganizacją w Rybniku 1 OSOBA robiła szlus i premie dla 500 pracowników. Podam przykład z kopalń które zatrudniają po kilka tysięcy pracowników, kompleksowa obsługa dyrektora 1 OSOBA + kierowca, można, można! Księgowość i płace 5-6 OSÓB.Jeżeli tak ma wyglądać szukanie oszczędności to gratuluję samopoczucia. CDN.

niedowiary
@robol uczciwy

Uczciwy robolu to mosz odp. dlaczego zapiepszosz w przodku za grosze. W takim wypadku zapomij o wygranym przetargu o godziwej płacy. Twoja kasa jest dlo innych.Prezesi ścingcie bryle bo tak dalej być ni moze.

Górnik

zadnej rekrutacji. jeden tel zalatwia wszystko

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
DUCH

Jutro na Boryni tez bydzie strajka cza sie zjednoczyc i im pokazac na co nas stac

cwiartka

.strajk na kwk chwalowice murowany. znowu prezesi michalik bulka cmok i grzybowski zakpili z pracownikow .ale jutro bedzie glosno w telewizji o nas .tym razem nie odpuscimy alb zaplaca albo upadlosc niech oglosza

wkurzony
@cwiartka

robia nas w konia równo oszusty i zlodzieje

Ciekawy

Myślałem ,że znajdę tu opinie o Konsorcjum PRGiBsz ,a widzę tylko wpisy pracowników upadłego PRG Mysłowice,a to przecież dwie różne firmy więc robicie chłopy niepotrzebne zamieszanie wokół nie tej firmy.

do ciekawskiego
@Ciekawy

ciekawski czytaj ze zrozumieniem a nie ciulej. ostatnie wpisy dotyczą twojego kończącego się badzewia.

peergowiec

Czy się to komuś podoba czy nie PRG Rybnik było jest i BEDZIE Rybnik do boju. JUŻ czas pokażmy jedność i SIŁE

do peergowca
@peergowiec

Chyba cię pogięło. prg rybnik tylko było. "elity" rybnickie za stanowiska i udziały przekazały firmę do konsorcjum. I tyle w temacie. Nareszcie właściwi forumowicze na właściwej stronie.

samuraj

To jest już koniec nie ma już nic jesteście wolni możecie już s...lać Pozdrowienia z Japonii

robol z Janiny

Superzwiązkowiec z "S" w KPRG-BSZ PAN W.C. kręci lody, zamias walczyc oludzi na janinie podpisuje kolejne zwolnienia. zapraszamy do nas na grupe. wacuś opamiętaj się.

fim

Żale na wszystkich, nic nie wiecie, ale macie tam przecież superzwiązkowca Cyganika- on wam pomoże!!!

R
@fim

Czy Wy nie wiecie w jakiej firmie pracowaliście? Wasza firma to PRG Mysłowice a nie KPRGiBSZ gdzie związkowcem jest pan Cyganik.

Batman

Nie ma nic, widać że już każdy odpuścił, ludzie w firmie też, jest tylko babka co oddaje wszystkie papiery i nic więcej. Nic nie jest załatwione, ani upadłość, ani kasy, po prostu można zapomnieć o pieniądzach.

Pracownik PRG

czy ma ktoś jakieś informacje na temat kiedy sąd podpisze upadłość i kiedy wypłaci fundusz?

janek

jaki podpis? sprawe musisz san założyc

dupa

ale to trzeba samemu skladac sprawe do sau?czy wystarczy ten podpis w myslowicach?

janek

ja załozylem sprawe na poczatku marca jeszcze nie dostalem od sadu zadnego pisma kiedy mam rozprawe

Batman

Panowie cisza, nic sie nie dzieje, piszcie może macie jakieś informacje jak toczy sie sprawa z upadłością, czy będą te pieniądze z funduszu??? Może ktoś coś wie każde informacje sie liczą, jak sprawy sądowne te które zostały indywidualnie założone?

prg

jakbym miał mysleć że nic niedostane to bym nic nie odzyskał prosze was ja się nie poddam wszystko mi ta firma odda to co mi sie należy

My nie zapłacimy do skarbówki złotówki,to naliczą nam odsetki,a tej gnidzie Wojtynkowi nic nie zrobją bo ma ciule kasy.Pojebana Polska...

Batman

No to jednym słowem, mamy lipe Panowie, ani z sądu nie dostaniemy, ani z funduszu, bo nie ma upadłości. Takie jest prawo.... taki poje_bany kraj! Nic więcej nie zrobimy...

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum PRGiBSz S.A. - Rybnik

• Jak się pracuje w Konsorcjum PRGiBSz S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum PRGiBSz S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Konsorcjum PRGiBSz S.A.?

Kandydaci do pracy w Konsorcjum PRGiBSz S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Konsorcjum PRGiBSz S.A.
2.5/5 Na podstawie 183 ocen.
  • Mikołowska 29
    41-400 Rybnik