Opinie o Konsorcjum PRGiBSz S.A. w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Konsorcjum PRGiBSz S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Konsorcjum PRGiBSz S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum PRGiBSz S.A. w Rybnik

sleper

olszowa was uratuje

Haha

No bo jest jego przydupasem to dostal a ja niestety nie bede lizal (usunięte przez administratora) takiemu skurwi*elowi. My chcemy wszyscy kase ale niestety wlasnie takie barany jak twoj maz zjebali wszystko bo sklucili zaloge! Wzieli ochlapy i zadowoleni a jakby sie postawili i powiedzieli albo wszyscy albo nitk to by cos z tego moze wyszlo a teraz wielki hu! Bo razem pracowalismy i razem powinnismy zarabiac. I teraz on niema my niemamy i miec nie bedziemy przez wlasnie takiego barana jak twoj maz. Baw sie za 800:D

żona1

Moj maz dostal dzieki Niemu pieniadze. A ze walczyl tez o swoje to co zle? A Wy chcecie dla siebie czy innych?

G

Zwolniłem się i zawiadomiłem wszystkie służby strzelnicze na Wesołej i na Makoszowach że prg nie ma inżyniera strzałowego. Oczywiście zawiadomiłem OUG że nie pełnię już żadnej funkcji w prg. Żegnam.

Górnik

zadnej rekrutacji. jeden tel zalatwia wszystko

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Górnik

Idioto pracowałem w dyrekcji i zwolniłem się dwa dni temu. Wszystko wiem na temat tej firmy. Co chcesz wiedzieć cieciu? O komornikach??? O milionach jakie prg wisi??? O setkach pracowników którzy złożyli pozwy??? O tym że firma prg przestaje istnieć??? O tym że pies od dłuższego czasu traktowany jest jako nienormalny człowiek?

żona1

Debil jestes. I nie nazywaj mnie k...palancie. Przodowy i kombajnista z Wesolej. Popytaj osle a potem sie wypowiadaj.

gosc
@żona1

Czy Twoim mezem nie jest przypadkiem falszywiec Szewczyk dratewka ?:)

@gosc

Nie ale cos o Nim wiem i nie nazwalabym Go falszywcem bo jako jeden z niewielu walczyl o innych.

Haha
@żona1

Laska pozdrow swojego meza. Widac jak walczyl i uwierz zna go cala firma i nie do konca jest tak jak ci sie wydaje i opowiada ten twoj bohater ze walczyl. On zawsze walczy o swoja (usunięte przez administratora) a innych mial w (usunięte przez administratora) i nie bron go bo jest zwyklym lizodupcem pieska i tyle szczęść boze:)

żona1

Moj maz nie zjezdza juz drugi miesiac a za kazdym razem pieniadze dostaje. Nie przeszedl do bumechu czy innej firmy. Chyba nie jest tak ze kase dostaja tylko Ci co zjezdzaja.

@żona1

Ale piszesz głupoty stara(usunięte przez administratora) od psa. Nawet ci co zjeżdżali w barwach prg nie wszyscy dostali ochłapy w postaci 800 złotych. Ci co tak długo nie zjeżdżają nie dostali nic!!! To pewne. Gdzie pieniądze za grudzień 2-ga część, gdzie za styczeń, gdzie za połowę lutego??? Gdzie kartki??? Co z ubraniami, mydłami itp.?????? To pisze chyba sam pies.

Z

Załatwili 16 tysięcy i dali je 20-tu przydupasom i zdrajcą, dostali po 800 złotych. Nawet załatwili sobie łamistrajka Gruszkę w roli dozoru wyższego (bez niego nie mogliby zjeżdżać. PT-20 zabiera Budkop, a prg nic już nie może robić, nawet na portalu ponieważ nie mogą już pobierać MW. Ładowarki również mają zepsute. To koniec prg.

Gosc

Podsumuje to tak iż prezes W. pieniądze załatwił i zupełnie inaczej miały być podzielone(w miare sprawiedliwie) ale najwidoczniej ktoś tu jest ważniejszy od niego (pan P.) skoro jego zdanie jest ważniejsze co do dysponowania nie swoimi pieniędzmi:)

Gosc

Było tak ze załatwiono 20 tys do podziału po 1000 zł było nas 10 wiec pozostało by 10 tys na następne osoby, ale pan Pie.... postanowił ze praktycznie nikt z osób które czekały tam od rana nie dostanie pieniędzy a dostaną je osoby które zjeżdżaja dla pana P. na portal/pt-20 - osoby po które dzownił żeby sobie przyjechały po pieniazki.

taki

Kto dostal te pieniadze? Nie mogliscie dzwonic do ludzi zeby przyjechali? Moze im nas wiecej to cos da do myslenia? Jeden przyjechal i dostal a na liscie nie bylo go. Szewczyk R. To jak to bylo w koncu?

Gosc

Myślę że mało kto wczoraj nie kłócił się z P.

Gosc

P. prawie wczoraj ludzie wynieśli z biura.

taki

A kto tam mail wczoraj najwiecej do powiedzenia i klocil sie z Piesz...?

obserwator

To jest ich perfidna zagrywka, od 1 stycznia 2015 weszly nowe przepisy ktore mowia ze jezeli firma jest trwale nierentowna, nie placi podatkow to z mocy prawa zostaje przez sad wykreslona z krs-u, a majatek firmy przechodzi na skarb panstwa i tylko z tego majatku jak go ma firma zostaja zaspokojone roszczenia, nic w przepisach nie ma o gwarantowanym funduszu swiadczen pracowniczych. Gdyby im zalezalo na tym aby pracownicy taki pieniadze dostali z funduszu toby oglosili upadlosc w 2014 r. Wtedy taki wniosek zlozyli i przeciagali dostarczanie dokumentow az weszly nowe przepisy Ponizej link do strony z komentarzem http://www.kancelaria.lex.pl/czytaj/-/artykul/juz-obowiazuja-nowe-zasady-w-krajowym-rejestrze-sadowym Jedyne co mozna zrobic to natychmiast szukac nowej pracy i zlozyc do sadu wniosek o wyplate wynagrodzenia. Szans na odzyskanie raczej nie ma ale trzeba walczyc cuda sie zdarzaja. Taki jest wlasnie oblicze zarzadu prg i szacunek dla pracownikow

Gosc

wiem bo tam byłem i co to zmienia?! dostali pieniądze które pokrywają część grudnia lub jakąś cześć stycznia a zjeżdżają nadal a jest luty. Poza tym nie wszyscy dostali po 800 zł. Jak to powiedział pan P. zapomniałem kilka osób dodać na listę:)

Gosc

Niech się w końcu obudzą też osoby z wesołej i przestaną zjeżdżać bo sami sobie powiększają dług firmy wobec nich.

gornik

jezeli bedzie papier z sadu o ogloszenie upadlosci to owszem dostaniemy kase z funuszu

obserwator

no i jeszcze musi uzbierac do 25 mln. zl. bo tyle wyprowadzili twoi prezesi wraz z krolem. Upadlosc to im oglosi prokurator ale do wiezienia

ryl

jaki fundusz co ty pieprzysz kto ci zalatwi kase musisz miec papier z sadu albo albo spolka musi upasc dostaniesz ale parola w glowe

kkk

pity sa do odebrania w kadrach lepiej se podjechac bo nawet na znaczki nie maja a ci co nie odbiorą dostana pocztą ale listem zwykłym tyle sie dowiedziałem

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum PRGiBSz S.A. - Rybnik

• Jak się pracuje w Konsorcjum PRGiBSz S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum PRGiBSz S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Konsorcjum PRGiBSz S.A.?

Kandydaci do pracy w Konsorcjum PRGiBSz S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Konsorcjum PRGiBSz S.A.
2.5/5 Na podstawie 183 ocen.
  • Mikołowska 29
    41-400 Rybnik