Opinie o Konsorcjum PRGiBSz S.A. w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Konsorcjum PRGiBSz S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Konsorcjum PRGiBSz S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum PRGiBSz S.A. w Rybnik

Byłem w dyrekcji jutro kasa,tak obiecał parszywy (usunięte przez administratora)

zdzichu

Czy jest wogóle jakakolwiek szansa żeby oni te pieniądze polubownie oddali ?

Batman

napiszcie, gdzie można składać ten pozew, dane adresowe, do jakich odpowiednich osób. Jeżeli w tym tyg. nic się nie ruszy sprawa to tylko to pozostaje!

Batman

Na pewno żadnych pieniędzy nie będzie! No i nasuwa się pytanie, co zrobić, czy składać ten pozew, czy to ma sens, czy jechać do Funduszu, człowiek nie wie już sam co robić, bo już tyle naobiecywali....

Górnik

zadnej rekrutacji. jeden tel zalatwia wszystko

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

propozycjia

jestem za i z tobą!!to nie może być bezkarne !!a może by tak sie złożyć i wynającć skutecznych ludzi do mokrej roboty ???

rob

Trzeba go zgłosić do krs. Nic nie zrobi ( zadnej firmy nie otworzy, kredytu nie dostanie, wspólnika nie znajdzie ) jak będzie z bazie niewypłacalnych dłużników. On tam nawet nie widnieje jako w upadłości wiec jawnie sobie z nas jaja robi a to ze dostal kase na wynagrodzenia od komornika to prawda.

g

W budynku prg normalnie pracuja

Batman

No to (usunięte przez administratora) przecież to jest oszustwo, złodziejstwo i kradzież jak dostał 900 tys. PrG powiedz no ino jak złożyłeś pozew to jakie są szanse ze dostaniesz to, słyszałem od innych ze nie warto nawet składać, ze nie warto zbiorowego składać, gadka była o złożeniu upadłości i dostania kasy z Funduszu

hajer_przodowy

chcecie kasy to szukajcie u wiceprezeski co w ostatni dzien wziela 75 tysięcy nagrody i poszla.

Batman

I nie bedzie! Chyba ze ktos ma jakies info co z tym funduszem, czy rzeczywiscie dostaniemy pieniadze z tego, czy skladac sprawe do sadu. Slusarz Arek? ? ? Albo ktos inny wie?

KASA

Panowie jest już pierwsza kasa na kątach...nareszcie...

J.Wojtynek

Wydymałem was wszystkich! Zapraszam do mojej nowej firmy ZWW-Prezes Jozek S.A "Zaś was wydymam - prezes Jozek S.A" Panowie dobra kasa, dodadkowa kasa za metry, kartki beda, albo i nie tego nie wiem :)

Górnik

Napiszcie jak się nazywa ta jego nowa firma, żeby przestżec innych.

obserwator

Szkoda Twojego czasu lepiej pograj Sobie na cymbałkach, moze sie dostaniesz do filharmonii

pytam?

Witam czytam Wasze nie pochlebne opinie o Wojtynku, tak sie skałada ze mam możliwość zatrudnienia sie w jego nowej firmie ale po tym co przeczytałem to raczej mija sie z celem ?

??????

Jaki rząd taaki kraj....

ryll

oczywiscie obaj panowie nie sa wlascicielem tylko maja tzw. slupa za wlasciciela zarzad nowej spolki jest taki sam jak w prg.

Batman

Tak jak napisane wyzej, mydlenie oczu! Wydaje mi sie ze to jest granie na czas, az firma calkowicie zniknie i w tedy wogole tych pieniedzy nie zobaczymy, co chwile gadka, ze papiery skladaja do funduszu, ile kur...wa mozna to skladac, jezeli w przyszlym tyg. nic nie bedzie to juz wogole mozna zapomniec o pieniadzach, albo przynajmniej czesci.

I PROSZĘ TEGO NIE KASOWAĆ ADMINIE TEGO PRTALU

obserwator
@Gość

dobrze piszesz, ale tak to usuna. Maly kurdupel zdechnie napewno, ale zanim to uczyni chetnie,mu pare razy miske wyklepie, niech pamieta ze ludzi skrzywdzil. A jak tam masz w Bumechu wszystko ok. mysle ze kasa i robota bedzie tym bardziej ze kopalnie chca wiecej fedrowac firmami zewnetrzymi. Trzeba sie trzymac porzadnych firm, bo pewnie znowu sie namnozy firemek kogucikow zalozonych przez cwaniakow

uy

Wystarczy wpisac za jakie miesiace. Sad sam wysle zapytanie do prg.

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum PRGiBSz S.A. - Rybnik

• Jak się pracuje w Konsorcjum PRGiBSz S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum PRGiBSz S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Konsorcjum PRGiBSz S.A.?

Kandydaci do pracy w Konsorcjum PRGiBSz S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Konsorcjum PRGiBSz S.A.
2.5/5 Na podstawie 183 ocen.
  • Mikołowska 29
    41-400 Rybnik