Azis Mining Service Sp. z o.o.

Opinie o Azis Mining Service Sp. z o.o.

Oferujemy: - zatrudnienie na umowę o pracę, - stabilne i atrakcyjne wynagrodzenie (zależne od umiejętności i zaangażowania), - możliwości rozwoju/przyuczenia, - możliwość podnoszenia kwalifikacji – kursy i szkolenia, - kartę bonus – dodatek na posiłek regeneracyjny, - dodatkowe świadczenie z okazji świąt, - paczki z okazji dnia Św. Mikołaja dla dzieci do 16-tego roku życia, - dofinansowanie wypoczynku dzieci i młodzieży, - wczasy pod gruszą, - ciekawą pracę w doświadczonym zespole. Zapraszamy. Kontakt – Sekretariat tel. 32 47-32-054, 32 45-10-083 e-mail: azis@azis.pl

Czym Azis Mining Service Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

olo
@Azis Mining Service Sp. z o.o.

Firma Azis Mining jest taka sama co Linter Mining ? Ktoś może coś więcej powiedzieć o Azis ?

rudolf

Bo to szczera prawda.

jan

daleko od azisa...zarobki żart.

Ja Nowy wpis
@Azis Mining Service Sp. z o.o.

Witam. Czy są obecnie przyjęcia jako spawacz?

Nowy wpis

Dzień dobry. Zapraszamy do kontaktu: Dział produkcji i remontów 32 451 00 83 wew. 6 Sekretariat 324510083

Widzę że szukają instalatora sieci gazowej, tak sobie patrzę na benefity i widzę że cos dla dzieci na wyjazdy doplacaja ? Akurat mam dwójkę w wieku szkolnym, ktoś więcej napisze jak to jest organizowane ? Do tego jak wygląda ta sprawa z posiłkami? Ktoś niżej pisal że zwalniają na L4, to jednorazowa akcja ? Szukam czegoś na dłużej

Oferta dla młodszego konstruktora wygląda zachęcająco, zdaje się, że daje dużo samodzielności i okazji do wykazania się, a jednocześnie - wiadomo - prototypowanie i wdrożenia, to kupa odpowiedzialności jest. Stąd pytanie, czy pensja 10 K brutto wchodzi w grę?

Dzień dobry, czy na młodszego elektryka zatrudniacie też osoby niedoświadczone z kwalifikacjami SEP? Niestety brak wykształcenia kierunkowego w tym zakresie, pozdrawiam

Dzień dobry. CV można składać na adres: azis@azis.pl

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Azis Mining Service Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Dlaczego zwalniają za l4? Często się to przytrafia? Chodzi mi o to, że No każdemu zdarzy się zachorować. Nie mówimy tu o notorycznym l4. Sporadyczne sytuacje się zdarzają. Tez zwalniają w takich sytuacjach czy chodzi o nagminne nieobecności w pracy? Coś mi nie pasują te wypłaty.. górnik naprawdę tak mało zarobi? Przy przepracowaniu miesiąca całego?

Zwalniają na L4 nie polecam

Ile zarobi młodszy elektryk? To praca dołowa, tak? Karta na posiłek regeneracyjny pokrywa cały koszt, czy to dodatek tylko? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pyzio

Praca na hali słabe zarobki, tylko ci co podlizują się kierownikowi i jeden co biega co chwilę do biura i prezesa to zarobią a podwyżki były po 1/2zł i nie każdy dostał

Zgnity zamek

Wypłata na czas, dozór w porządku. Polecam firmę

Paulina
@Zgnity zamek

A na jakim stanowisku pracujesz? I co z zarobkami? Są całkiem przyzwoite? Bo w poprzednich latach i komentarzach narzekano, pisząc nawet, że z miesiąca na miesiąc wypłaty są coraz niższe... Jak obecnie to wygląda?

Młody

Nie polecam ten firmy naprawdę daleko o niej traktują pracownika jak zwykłe (usunięte przez administratora) a na pniowku sztygar (usunięte przez administratora) kawał cwaniaka maskra pierwsza wyplata 3800 a potem coraz niżej a z Sobota jeszcze gorzej daleko od tej firmy

Adijos

Jako elektomonter moja max wypłata 2700zl ( zazwyczaj było mniej ) Plusem były "kartki" 30zl za zjazd na karcie przedplaconej

Elektryk
@Adijos

Ja bym nawet za 5000 nie jezdzil na dół. (usunięte przez administratora) i g ówniana robota w takich firmach. Dostaniesz najnizsza krajowa plus premia i 30 zl kartki. A takiej firemce kopalnia placi 2 lub 3 razy tyle za twoja godzine pracy. Wyje ac wszystkie te pseudo firemki.

gregorsan

Witam. Ostatnio pojawilo sie ogloszenie ze szukaja magazyniera. Jaka stawka i jaki sprzet , wie ktos? pozdrawiam

Ewelina
@gregorsan

nie mów że w ogłoszeniu nie było zawartych takich informacji?

Firma to to jedno (usunięte przez administratora) tylko wyzysk ludzki za darmola bo pan p.musi mieć na wczasy teraz tragedia na Pniówku nic sobie z tego nie zrobił ino ludzi na dół posłał jak żywą tarczę

Bleee

Witam czy są teraz przyjęcia jako pomoc dołowa w firmie i gdzie najlepiej się udać w sprawie kontaktu.

@Bleee

Górnik silesja

Witam panowie co możecie mi powiedzieć o firmie azis mam ponad 6 lat doświadczenia kursy Górnika technika Górnika sekcyjnego i kombajniste ścianowego na co mogę liczyć w tej firmie jakie są stawki ???

martin

czy są pszyjęćia do pracy i na jakich kopalńiach.

Owneds

Pytanie kieruje do pracowników : jakie zarobki górnika w przodku ?

Chciałbym się dowiedzieć na jakie kopalnie są przyjęcia.

@Kandydat

Aktualnie prowadzimy rekrutację, miejsce pracy: KWK Borynia lub KWK Pniówek. Szczegółowe informacje w Dziale Kadr - nr tel. 32 473 20 54 wew. 2. Zapraszamy do współpracy.

Czy można liczyć w Azis Mining Service Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Dzień dobry.. Nasi pracownicy mają możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej. Zapraszamy do kontaktu. Sekretariat - tel. 32 47-32-054, 32 45-10-083

Przyjęcia

Witam są przyjęcia do pracy?

@Przyjęcia

Dzień dobry. Aktualnie prowadzimy rekrutację. Szczegóły pod nr tel. 32 47-32-054, 32 45-10-083. Zapraszamy do kontaktu.

Zostaw merytoryczną opinię o Azis Mining Service Sp. z o.o. - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w Azis Mining Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Azis Mining Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Azis Mining Service Sp. z o.o.?

Azis Mining Service Sp. z o.o.