Opinie o ZSRG Sp. z o.o. w Żory

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ZSRG Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ZSRG Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZSRG Sp. z o.o. w Żory

Znalazłem info, że jeśli chcesz być tu wiertaczem musisz mieć zaświadczenie o odbyciu kursu na stanowisko dołowe oraz doświadczenie w pracy w podziemnych zakładach górniczych. Gdy spełniam tylko wymaganie dotyczące kursu, a doświadczenia brak, to mam po co aplikować? Piszą też o dodatkowym premiowaniu już na okresie próbnym, czy to jest prawda. Niżej kolega Darek napisał, że bonusów na oczy nie widział. Już sam nie wiem co mam myśleć, dajcie znać czy warto aplikować, czy odpuścić

Darek Nowy wpis

Witam, pisze ten post ponieważ widzę mnóstwo pytań o firmę młodszych ludzi bez stażu a razem ludzi ze stażem . Widzę również ze pani prezes strony usuwa wszystkie niewygodne posty i wybiela się . Dlatego ja napisze swoją opinie w kulturalny i obiektywny sposób ze swoich obserwacji i autopsji ponieważ pracowałem tam ponad trzy lata Zacząłem prace na jednej z kopalni jeździłem z 4 kolegami 40km Nagle 2 z nas przeniesiono na inne kopalnie z powodów „ braku ludzi” wiec grzecznie dzwoniliśmy do firmy ze mamy bardzo daleko i czy można nas np. Razem przenieść albo po 2 osoby bo paliwo wychodziło naprawdę drogo- zostaliśmy potraktowani przez panie w kadrach jakby nami gardzili. Zero jakiej kolwiek organizacji byli ludzie którzy na te kopalnie mieli mniej km i by im pasowało niestety ich to nie obchodzi bo maja (usunięte przez administratora) w całej firmie i wszystko jest losowo wraz z wynagrodzeniami, losowe totalnie odbiegające od tego co obiecują Każde obiecane premie i bonusy nigdy się nie kończyły otrzymanjen W samej pracy klimat jest straszny, nie polecam młodym osobom które szukają doświadczenia bo psychicznie was dojada, nagonka z góry totalny brak szacunku do pracowników, traktowanie ludzi jak pomioty. Ludziom z doświadczeniem również odradzam przez zarobki oraz zwykle fałszywi ludzi tam pracują każdy na kazdego kabluje i próbują pomiatać innymi, jak się stawiasz - dostajesz najgorsze roboty i cię zwolnią w końcu nie ważne jak sumiennym pracownikiem będziesz ile razy pójdziesz im na rękę i jak będziesz się starał. Traktują w tej firmie ludzi podle. NIE POLECAM!

Xxx Nowy wpis

Siema. Ktoś robił może jako pomocnik pod ziemią? Bo na stronie widzę, że takiego pracownika potrzebują. Napisali, że oferują zatrudnienie i dają umowę o pracę. Dla mnie to dziwne, bo na pomocniku zlecenie przeważnie mi dawano. Rzeczywiście pełną umowę dają, czy tylko tak kuszą? System premii i dodatków motywacyjnych też chcę rozwinąć i dowiedzieć się jakie to są. Ktoś mi pomoże?

Kandydat Nowy wpis

Dzień dobry, chciałbym zapytać pracowników czy warto starać się o pracę w Zsrg aktualnie pracuję na produkcji gdzie zarabiam 4.5 - 5.5 na rękę w zależności od wyrobionej normy, praca jest ciężka a dojazd 35km w jedną stronę zajmuje trochę czasu. Interesuje mnie praca w Rybniku bądź w jego okręgu jak wyglądają zarobki na start dla osoby bez doświadczenia w górnictwie dodam, że ukończyłem technikum mechaniczne.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w ZSRG Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Wanda

Wracam z ich strony, mają tam ogłoszenie dla ślusarza. Piszą tam, że nawet osoby bez doświadczenia są mile widziane. To rozumiem na początku pracy robią szkolenie dla nowych i jakieś tam wsparcie się ma? Jest szansa że ktoś napisze ile tej premii wychodzi średnio? I najlepiej wraz z info o obecnej podstawie?

Polew

Pracownik Oddziału JSW.SA Budryk jest Stolarzem haha po 8 latach ma więcej premii niż pracownik który ma 16 lat pracy i dwa razy więcej doświadczenia w każdej kategorii pracy dołowej.Jest super polecam.Plus Karta Biedronki.Ogień.hahahaha

Bogdan
@Polew

Czemu takie rozbieżności w premiach między pracownikami? Staż pracy się nie liczy? Na jakiej zasadzie są przyznawane te dodatki? Nikt się nie próbował dowiedzieć? Ty ile już tu pracujesz?

Zokowiec
@Bogdan

Im większym przydupasem kierownika jesteś tym większa będziesz miał premie

Grzegorz
@Zokowiec

Ja zawsze nie lubiłem nikomu wchodzić w przysłowiowe cztery litery. Co z pracownikami, co są cicho i nie bardzo towarzyscy ale za to robotę robią bardzo dobrze? Wtedy jest szansa na premię, czy już taka osoba odpada?

Szyszunia

Ktoś może powiedzieć coś więcej o firmie na jakich kopalniach robicie jakie są zarobki, po ile kartki i jakie są dodatki?

Honorata
@Szyszunia

A ogólnie to masz jakieś doświadczenie?

@Honorata

Tak

Zofia
@Szyszunia

I co, wiesz już może z jakiegoś innego źródła, bo też ciekawa jestem?

@Zofia

Niestety nic nie wiem

Dzony

Jeździ ktoś z Jastrzębia na Jankowice?? 510 955747

piri piri

Witam. pracuje ktos na kwk chwalowice ? jakie sa zarobki itp prosil bym o odpowiedz :D bo jestem ciekawy tej firmy

Dawid stock....

Po ile są bony za zjazd?? Jest możliwość dogadania się o koperty ?? W firmie???

Łucja

o co chodzilo z tymi wypowiedzeniami danymi z dnia na dzien, to przez pandemie było spowodowane? czy teraz jak juz jest po pandemii przyjmuja ponownie do pracy ?

Budryk

Witam Panów, Czy są przyjęcia do firmy ZSRG na kopalnię Budryk?

Grażyna
@Budryk

Witam również, czy dowiedziałeś się do tej pory czegoś więcej odnośnie możliwej pracy w firmie? Minęło już trochę czasu a nikt nie odpowiedział Ci na Twoje pytanie. Jest pewnie więcej osób zainteresowanych zatrudnieniem w ZSRG więc warto by było, by ktoś napisał coś na ten temat.

Hoszek
@Budryk

Zapomnij wypowiedzenie dzisiaj nam dali jedna wielka (usunięte przez administratora) a pani prezes co (usunięte przez administratora) wie kim jest zwykła (usunięte przez administratora) zwalnia ludzi nie patrzy na to kto robi

Rylu

Są przyjęcia do firmy ludzi bez doświadczenia? Jak z zarobkami?

Daniek

Witam poszukuje transportu z Rybnik na kopalnie Budryk czy ktoś z Rybnika jeździ

Marcel

A przyjmują teraz na nowo ludzi?

Kwk Budryk

Witam panowie i panie czy wiadomo kiedy coś ruszy z przyjęciami!? ???? Budryk lub szczygly

IK

Na KWK w Żorach jakie są konkretnie zmiany?

Danio

Witam pracuje na KWK chwalowice i chciałbym się zapytać czy pracujemy w czwartek i piątek czy mamy wolne tak jak pod kopalnia

Riki

Witam jak tam praca na kwk jankowice

Dariusz
@Riki

Też jestem ciekaw jak wygląda tam praca i czy warto wysyłać swoje CV do ZSRG. Jeśli ktoś z Was wie coś na temat poziomu wynagrodzenia oraz atmosfery panującej w firmie, to będę wdzięczny za wszelkie odpowiedzi!

Ktos cos wiecej o tej firmie ?warto skladac cv

Hbi

Jak umiesz to lepiej sobie ić do pgg

Zostaw merytoryczną opinię o ZSRG Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w ZSRG Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ZSRG Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZSRG Sp. z o.o.?

ZSRG Sp. z o.o.
  • Stodolna 31