Opinie o P.P.H.U Matbex Mateusz Sierant w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie P.P.H.U Matbex Mateusz Sierant. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w P.P.H.U Matbex Mateusz Sierant o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U Matbex Mateusz Sierant w Rybnik

Czy tutaj coś po tym zawieszeniu firmowym jeszcze się działo? Zaciekawiła mnie wzmianka o tym w sieci, bo jakby nie patrzeć działalność ruszyła z ponad 10 lat temu. pracy na budowie szukałem i tak tu trafiłem. fakt faktem ostatnie komentarze pojawiły się pól roku po wspomnianym wstrzymaniu. Do teraz już nic nie ruszylo?

Waldek Nowy wpis

Brawo do Bola za szczerość jeden odważny masz rację bo pracowałem tam parę miesięcy i wiem co potrafi pan M Sz.prawda prawda ale zapomniałeś napisać że jego przyjaciel też nie jest lepszy od niego taki sam jest jak on tylko zastanawia mnie jedno ze zarząd nic stym nie robi a panowie są nie tykalni . do czasu Asz wkoncu wpadną w odpowiednie ręce a tego im życzę jak zarząd nie umie stym zrobić porządku wszyscy dobrze wiedzą jakich ludzi mają i przyjmują jestem ciekaw czy w konkurencjach też jest taki jak w firmie madbex samo wolka a zarząd ma to gdzieś zero kontroli nad ludźmi w tej firmie pamiętam taki jeden dzień taki jak na nogach parę ludzi nie umiało stać ale najbardziej nasz były przodowy i jego przyjaciel do Alta nie umieli dojść tragedia nie żałuję dnia że się zwolniłem z tej firmy bo bym wniej zostałem alkoholikiem jestem ciekawy kiedy nastąpi porządek w tej firmie dajcie znać czy wkoncu został zrobiony porządek Walduś

Bolo

Bolo nie polecam tej firmy prezes ok ale wszystkie ludzie co tam pracują to emeryci nie mili a szczególnie jedna osoba co zatruwa innym ludzią pracę co tam pracują pan M .Sz. to on tam jest najgorszą osobą nic by nie chciał robić tylko rozkazy wydawać. Innym bo myśli że kim tam jest czasami jego zachowanie jest takie choć by on tam był jakimś prezesem a jest zwykłym pracownikiem tak jak jego koledzy jemu ten biały kas chyba za mocno grzeje w głowę on tam nie powinien pracować on ma bardzo zły wpływ na ludzi nie zapominając że ile ludzi poszło przez niego z tej firmy bo ludzie już nie mogli wyczimać znim dziennie wypity bo mu smakuje w domu i pracy oj panie M sz nie ładnie rozpijać kolegów z pracy pan nie ma rozumu ani za grosz ani szacunku pan jest bez wstydu bez chonoru prezes powinien przejrzeć na oczy jakiego człowieka przyjmuję do pracy pozdrawiam Bolo Bolo

Stefan
@Bolo

Czyli kadra jest w wieku emerytalnym? Nie przyjmują żadnych młodych osób do pracy? Czym to jest spowodowane?

Bolo Nowy wpis
@Stefan

Bardzo mało ludzi młodych żaden tam nie chce pracować z tym (usunięte przez administratora)

Bolo Bolo Nowy wpis
@Bolo

Dodam tylko panie Stefanie że karma wraca a do tego człowieka przyjdzie za te upokorzenia co ludzi upokarzał domnie to nie człowiek MSz pozdrawiam Bolo

Pepo

Wszystko ok . Jak na prywatną firmę.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Kierownik produkcji w firmie P.P.H.U Matbex Mateusz Sierant? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Karol

Czy można więcej dowiedzieć się o pracy i atmosferze. Takie ostrzeżenia tylko wprowadzają niepokój!!

Oszukanyyyya

Z całego serca radzę omijać te firmę szerokim łukiem.... (usunięte przez administratora) kanciarze, i (usunięte przez administratora) Nie nie nie i jeszcze raz nie....

Lolek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutracje?

Irek

Matbex ma opinię świetnego pracodawcy, czyżby konkurencja ?

Gregor

Jesteście pewni, że dobrze nie da się napisać?

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U Matbex Mateusz Sierant - Rybnik

• Jak się pracuje w P.P.H.U Matbex Mateusz Sierant?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U Matbex Mateusz Sierant tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

P.P.H.U Matbex Mateusz Sierant
4.1/5 Na podstawie 79 ocen.
  • Borki 16B
    44-200 Rybnik