Opinie o Konsorcjum PRGiBSz S.A. w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Konsorcjum PRGiBSz S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Konsorcjum PRGiBSz S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum PRGiBSz S.A. w Rybnik

Przydupas Pt-20

Kolego drogi chodzilo mi tutaj tylko i wylacznie o to ze piszecie o zdradzie o przydupasach itp.. osoby ktore zostaly w prg obraly wlasnie taki sposob na odzyskanie pieniedzy w postaci dalszej pracy w prg jezeli wybrales bumech i pieniadze za zjazdy do reki to Twoja sprawa ja w kazdym razie nie zycze Ci zebys utonal:) Pozdrawiam.

Przydupas

Nawiecej narzekaja Ci ktorzy przeszli do bumechu i narzekaja na tych co zostali i dostali kase za styczen i nie p.... mi tu o zdradzie polaczki cebulaczki. Chcieliscie bumech macie bumech bez kasy z prg a ci co wybrali prg maja kase za stycznen bez kasy z bumechu za zjazdy.Amen.

@Przydupas

panie przydupas masz racje ale on nam ukradl te pieniadze poprostu one sie nam naleza utoniesz razem z tym statkiem a my i tak odzyskamy co nasze.

elektryk
@Przydupas

I amen wszystko na temat

zona kirownika

(usunięte przez administratora) mam na ciebie tempy jestes bo jak bys byl madry to bys na kopalni nie robil robolu uwaga.... na mieszony jestes i obserwowany

Samuel Adalberg

Nadzieja umiera ostatnia,lecz matką głupich jest.

Górnik

zadnej rekrutacji. jeden tel zalatwia wszystko

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Kochanka kierownika

Popieram poprzedniczkę. Ps. A mówił że ma tępą żone

żona górnika 2

Naiwność ludzka nie zna granic,to czekanie jest bezsensowne.Nie ma pieniędzy nie ma pracy.Tak przynajmniej składając sprawę w Sądzie czasu nie tracicie bo czas działa na Waszą stronę.Piszecie i wymieniacie się emocjami od miesiąca i z tego nie ma nic !!!!!!!!!!!!!Ja Was w ogóle nie rozumiem.Idę do nowej pracy,przynajmniej zarabiam jakieś pieniądze i nie proszę się o swoje. Hajer napisał wszystko na temat i konkretnie.Naiwnością jest bezsensowne czekanie a koszty życia rosną spotęngowane.Ile można prosić o swoje,jaką macie gwarancję ,że Firma wyjdzie z dna ???????? Nie wyjdzie, bo jej na tym nie zależy.Wy jesteście tylko środkiem do założonego celu.Ludzie obudżcie się,szkoda waszych rodzin !!!!!!!

Św.

Amen

rylus

Masz racje ci co wzieli wczzoraj kase zdradzili nas na pare groszy byle sobie napchac sakwe a jeden czlowiek szczegolnie stracil moj szacunek krzyczal najwiecej ze je bulki z parowka a dostal pare groszy i smial sie z nas ja mam a wy nie i oczywiscie zlezdza na dol ze swoimi przydupasami

gornik

prawda jest taka ze dostana pieniadze ci co zostali w kasie dostana i po sprawie byle skonczyc chodniki na wesolej a my mamy sie wypchac jedynie sad chodz i tak konta prg sa puste to nie znaczy ze nie mamy walczyc o swoje.

gość!!!

Dokładnie musimy być wszyscy razem, w pojedynkę nic nie zdziałamy, telewizja, internet ludzie !!! nie piszmy jak nam źle bo każdy wie jak mamy wszyscy zdziałajmy coś wreszcie !

hu je mu je

Nikt tych pieniędzy nie podaruje. Kiedyś je odzyskamy tylko ze teraz nie ma z czego zyc. Najgorsze to to ze zaczynamy dzialac indywidualnie a nie RAZEM. Nie ma zadnej solidarnosci miedzy nami. Jeden drugiemu by juz oczy wydrapal byle by tylko kase dla siebie odzyskac.

gość!!!

co dalej z tym wszystkim , jakie macie pomysły żeby odzyskać kasę ?

Bzibziak

Najmądrzej z was napisał Bzibziak.

Wesoła 5961

Piesek obiecuje wam cuda wianki Ale PRG to bankrut (sygnatura xgu-192/14/4)do wglądu na Wesołej,

Wesoła 5961

Mnie wypłacił za grudzień i styczeń oraz dojazdówki kasy mam jak lodu,teraz wy się martwcie się za swoje.

ja mam

Jak twój chłop dostaje niecałe 1000 zł to faktycznie nieudacznik na Maxa. Ja ponad tyle to mam tygodniowki. Ale co tam o mnie każdy jest kowalem swojego losu.

ty masz
@ja mam

Zbieraj psie ochłapy z ziemi. Wojtynkowi nie chodzi żebyś ty miał, tylko chce pogrążyć bumech. On ma cię w d u p i e.

zona

Ale wy pier dolicie, smiejcie sie z cudzego nieszczescia, ku tasy pierdo lone, na narty jedziesz, za niecale 1000 zl ;) caly ten prezes i wszyscy wysmiewcy, mozecie mi (usunięte przez administratora), a naeet nie ! Poradzimy sobie chlopy, (usunięte przez administratora)!!!!!:)

Bzibziak

Prosze mnie tutaj nie obrazac... bo sami wiecie co was czeka!!

gornik

dokladnie kolego a najlepiej zlozyc sprawe w sadzie zeby miec pewnosc ze sie dostanie pieniazki

Gnoje

Tak pieniadze byly ale juz niema kiedy beda niewiadomo... Pieniadze byly dla tych co zostali hehe tylko jak narazie na wesolej nikt umowy niebdostal wiec wszyscy sa pod prg.. Oni sa tepi i tyle dali przydupasa a nas maja w (usunięte przez administratora) br />

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum PRGiBSz S.A. - Rybnik

• Jak się pracuje w Konsorcjum PRGiBSz S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum PRGiBSz S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Konsorcjum PRGiBSz S.A.?

Kandydaci do pracy w Konsorcjum PRGiBSz S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Konsorcjum PRGiBSz S.A.
2.5/5 Na podstawie 183 ocen.
  • Mikołowska 29
    41-400 Rybnik