Opinie o Konsorcjum PRGiBSz S.A. w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Konsorcjum PRGiBSz S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Konsorcjum PRGiBSz S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum PRGiBSz S.A. w Rybnik

u22w

kolo napisz komkretnie o jaka firme ci chodzi a bede z toba szczery jak nigy o ile to ta firma

Panowie Prezesi,szukacie oszczędności-słusznie bo sytuacja w górnictwie jest fatalna.Pamiętajcie jednak, że nas wycisnęliście jak cytrynę.Może pora poszukać oszczędności w strukturach właścicielskich,może tam jest klucz do rozwiązania problemu,może wtedy wygramy przetargi które postawią firmę na nogi.Może wtedy iwan będzie mógł utrzymać 3 osobową rodzinę.Proszę Was pomyślcie,bo wszyscy możemy dużo stracić a Wy najwięcej.

górnik

ale teraz powiedz sam na dojazdy do pracy idzie około 200 zł i zostaje 1500 i to mówię o ludziach pracujących w przodku już nie myślę ile mają po bokach opłać za to mieszkanie i światło zostanie ci tak jak w moim przypadku na życie 920 zł na 3 osoby opłaty musisz zrobić i jeść też jak by to wszystko było razem to wcale bym nie narzekał (nie piszę o jakimś tam kredycie bo nikt mnie do niego nie zmuszał też cza płacić ) ale ogarnijmy się jak 3 osobowa rodzina ma żyć za 920 zł

ojj

bardzo 1500 zł nic tylko szalec,,sam czynsz 1100 powodzenia

wegetujący
@ojj

Iwan u ciebie całkiem dobrze.W pierwszym poście piszesz że na życie wydajesz 920 zł. teraz że na czynsz 1100 zł. jakieś jeszcze 400 zł w bonach. Przy trzyosobowej rodzinie to za 1100 zł. musisz mieć M - 6, ale to twoja sprawa. Powinieneś o firmie w której pracujesz mówić w samych superlatywach. A jak się poprawi, to będziesz najlepiej zarabiającym pracownikiem.Zazdroszczę ci.

idio,,,
@wegetujący

w bonach deb,,,,,nie kupisz 2 biletów do szkoły dzieciom ,, a czynsz licze i ogrzewanie które nie jest tanie,,,,znalazł sie ksiegowy ,widac zaraz ze biedy nie masz,,,,,,,

górnik

Płacić płacą moim zdaniem jałmużnę bo co to za wypłata jak chłop z przodka zarabia 1700 zł na rękę .. Oczywiście może jakiś prezes dodać że macie kartki po 20 zł . OK czyli jakieś 400 zł jak przerobie cały miesiąc dodatek no i ta wspaniała PREMIA jakieś 200-300 zł jak się uda razem nam daje ładny wynik bo 2400 hahahahaha ale jest inny motyw . wypłata zawsze na 10 OK nie mam zastrzeżeń kartki z opóźnieniem nawet o miesiąc A premia to już porażka Albo jest dam przykład Premia za miesiąc listopad wypłacona 15 Stycznia , albo jej wcale niema . i tak to jest w tym KPRGiBsz ...A co do pracy i pracowników pracują i chcą pracować ale już sił nie mają wcale się nie dziwie jak niema motywacji do pracy .

Górnik

zadnej rekrutacji. jeden tel zalatwia wszystko

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
0n86

to sa (usunięte przez administratora) byle maja do siebie kase biurowce trzy

TRZEJ KRÓLOWIE Z RYBNIKA. TYLKO W NICH NADZIEJA.

enigma
@009

Masz rację, mają doświadczenie ja rozłożyć na łopatki firmę. W przeszłości zrobili to w sposób "perfekcyjny" w BIAŁYCH RĘKAWICZKACH.

bieda

takie coś to tylko w prg upadło bardziej niż jaka kolwiek inna praca.Za te pieniądze można iśc do fokusa za modela stać a tu ryzyko zjeżdżać na dół i ciężko pracowac to nawet premi doczekać się nie idzie .Nieliczą sie z człowiekiem wogóle od*ebać robotę i tyle najlepiej jakby za darmo im tam chodzili do pracy.Lebry siedzą na stołkach i trzepią kieszenie a ty parobku je*ej na nas.

Panie Prezesie, pracuję niedługo nie narzekam. Cieszę się że mam pracę. Mam stawkę 1.600 zł. Od 2016 r. najniższa krajowa wzrosła do prawie 1.900 zł. Czy przy prawie zerowej premii mogę liczyć na podwyższenie mojej stawki.

Prezes
@007

NIE MOŻESZ NA NIĄ LICZYC PONIEWAŻ;Podwyżka, w rozumieniu Prezesa, to INWESTYCJA. By się o nią ubiegać, trzeba mieć konkretne argumenty, związane z naszym wkładem w rozwój i wyniki firmy. W normalnych warunkach podwyżka należy się nam kiedy: - wzrosła ilość wykonywanych przez nas obowiązków, np. prowadzimy dodatkowe projekty - zwiększył się zakres naszej odpowiedzialności, - mamy zupełnie nowe, nadprogramowe obowiązki - zdobyliśmy nowe umiejętności / kwalifikacje, skończyliśmy studia podyplomowe, kursy itp. CIESZ SIE DALEJ STAWKA 1600 I OCZYWISCIE TYM ZE MASZ PRACE I OCZYWISCIE WIERZ ZE NADEJDA LEPSZE CZASY DLA FIRMY ,

@007

kolo zacznij sie rodzica do oplat dokladac i zycia napisz ile ci pieniedzy zostalo i o swoim zadowoleniu.

Abdul Ehr Ahr-Ersz

na forum sie gryza w robocie tez a to o kase a to o robote atmosfera hu*nia ale co zrobic taka zbieranina ludzi jednym pasuja marne grosze innym nie a co do wyplaty zawsze na 10 jest gorzej z mizerna premia i kartkami zreszta jedna premie juz wcielo powtorka z zeszlego roku a co do zarobkow bo pytasz o nie to idz do supermarketu tam zarobisz to samo czy nawet wiecej za wykladanie towaru na polki a nie za robote w syfie na dole,

oj

za listopad po 7 stycznia!

jest 5,1,2016-i dalej nic kasy,,,

cyganka

chyba mi sie konto spierdolilo bo jest juz 30 grudnia 2015 roku panskiego a ja dalej premi za listopad nie widze o co tu qrwa chodzi no pedaly w tych myslowicach no pedaly ... cdn...

egzekutor
@cyganka

do cyganki.Widocznie jesteś lebrem przewidzianym do odstrzału.

@egzekutor

@cepie przyjdz na podzial i powiedz ludzia ze sa lebrami i premi nie maja to ci te male zbutwiale kulki odstrzela!!! kim ty zes w tej firmie jest ze takie rzezcy piszesz co za stawke wegetujesz i jestes w stanie takie rzeczy pisac wegetatorze!!!

kiki
@cyganka

czytając ze zrozumieniem, wpis dotyczy ciebie (cyganka)inni uczciwie pracują mając nadzieję że lepsze czasy nadejdą - bo nadejdą.A ty możesz skorzystać z innej alternatywy pracy, przecież nie jesteś niewolnikiem. A cep był bardzo przydatnym narzędziem w rolnictwie.

@kiki

o widze ze komus na odcisk nadeplem piszac ze w myslowicach sa pedaly bo sa jak nie wiesz jak pracuje to przyjdz przewioze cie w przodku odechce ci sie pisac bzdur ze nadejda lepsze czasy kiedy ile chlopie w tej firmie robisz ze takie banialuki piszesz no wiekszosc ludzi tam uczciwie robi i co ile zarobi ja sie pytam czy to sa adekwatne zarobki do wykonywanej pracy i ryzyka??? zanim te czasy lepsze nadejda to ludzie albo z glodu poumieraja albo na bruku wyladuja za co chcesz zyc ? co krawaciarze sie w dyskusje wlaczyli ? pawulony czy co jest cwaniaki socjal zabrac ludziac kapac po jakies grosze przyjdz rob i zyj za to utrzymaj mieszkanie i rodzine kozaku ! nikt nie jest skazany na robote w tej firmie dziwnej i co ludzie odchodza i wszystko jest ok? przez takich jak wy tak jest a bo 3 godz robie a bo mam na miejscu a robmy za darmo i wszyatko jest ok

jork

Panie prezesie z kprg kiedy pracownicy którzy robią na dole będą uczciwie zarabiać jak prawdziwi górnicy bo to co wy dajecie to jest żałosne,ciekawe czy pan by wyżył za te marne wypłaty cały miesiąc.

loki

Jak to jest ludziom nie daja premi wszysko jest rozsypane w czasie zabrali wszelkie socjale.Robotnikowi nic sie juz nie nalezy ale biurowiec z Myslowic bawil sie na Barbary tylko pytanie czy za swoje czy moze nasze socjalne. Moze kiedys sie dowiemy?

lolo

witam ponownie widze ze nic w tym kierunku się niezmienilo pan kierownik ma dalej swoje ja a prezesi nic z tym nierobia trzeba chyba naprawdę poprosić o tvn oni nam pomoga i inne media przecież ilez to można znosic aby gnoil tak dobrych pracowników którzy chcą pracować a nawet materialu nieumie zamowic panie prezesie postaw pan na młodszy dozor jest na jego miejsce facet który naprawdę się zna na robocie i przynajmniej U NIEGO SA WYKONY NIETRZEBA NARZEKAC MA PODEJSCIE DO LUDZI A NIE JAK LUDZIE PYTAJA O KARTKI TO P.KIEROWNIK ODPOWIADA ZE MA LODOWKE PELNA NIECH NAS ZAPROSI NA KOLACJE Z NASZYMI DZIECMI JAK TAKI KOZAK EMERYT MOZE PRACOWAC W TAK NAPRAWDE CENIACEJ SIE FIRMIE LUDZIE PAMIETACIE JEDNEGO PRACOWNIKA KTORY SIE ZA NAMI WSTAWIL NIESTETY SIE ZWOLNIL A MOGLISMY WYWRZEC PRESJE NA ZARZADZIE ALE NIESTETY NIKT SIE NIECHCE ODEZWAC POZDRAWIAM ZARZAD KTORY CZYTA TE POSTY I NIC Z TYM NIEROBI MOZE WRESZCIE COS Z TYM ZROBIA

wawel

ludzie z RZRG czy wy nie widzicie jak durekcjo nas równo ciulo .Te śmieszne premie które nom dowają ,zaroz na przyszły miesiąc są odciognięte.Na co momy te zwiozki.Precz z P.P.

uslega

no widze ze nic z tym kierownikiem nie zrobimy a prezes naszej firmy ma to gdzies panowie bo koniec gnojenia nas zrobmy z tym porządek może napiszmy wspólnie pismo dofirmy i zlozmy pod nim podpisy ile taki komuch może nas gnoić nie dajmy się myśli ze jest wielki a może dajmy mu snikersa panie prezesie niech pan cos z tym zrobi bo nie dajemy rady niema ludzi niezastapionych dajcie możliwość młodym a ten pan i tak już sobie nieradzi nawet głupiego transportu nieumie zalatwic a prezesi w niego wierza on już dawno kladzie lache na firme koniec z wyzwiskami i mobingiem

do uslego
@uslega

Zasada prosta jak świat, im gorszy dla pracowników tym lepszy dla prezesa. Tylko media, PIP. Bierzcie sprawy w swoje ręce.

żona gornka

DO Batmana dziękuje z info mój maz mam sprae na dnia wiec czekam teraz co bedzie na sprawi i mam nadzieje ze terz wysztko wyplacą pozdrawiam

Batman

Do "zona gornika" ja póki co czekam, miałem rozprawę w sadzie wszystko mi przyznali papierek mam u komornika, teraz tylko trzeba czekać i czekać, aż będą pieniądze.

bezradny

Linter wygrywa przetarg w JSW za 30 baniek a wy nieudoły z KPRG znowu przespaliście.

do wacusia

Moje plecy są na tyle szerokie że możesz mnie cmoknąć w wacusia.

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum PRGiBSz S.A. - Rybnik

• Jak się pracuje w Konsorcjum PRGiBSz S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum PRGiBSz S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Konsorcjum PRGiBSz S.A.?

Kandydaci do pracy w Konsorcjum PRGiBSz S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Konsorcjum PRGiBSz S.A.
2.5/5 Na podstawie 183 ocen.
  • Mikołowska 29
    41-400 Rybnik