Opinie o Konsorcjum PRGiBSz S.A. w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Konsorcjum PRGiBSz S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Konsorcjum PRGiBSz S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum PRGiBSz S.A. w Rybnik

grupa Janina

PREZES wprowadza nowy taryfikator. Super

z kprg
@grupa Janina

WOW nareszcie. Lepiej później niż wcale.

z kprg
@grupa Janina

WOW nareszcie. Lepiej później niż wcale.

robol
@z kprg

Panie Prezesie, dziękujemy.

Przodowy
@robol

Na Janinie stawki od 1 mamy po 3600 PLN. Teraz kombajn ruszy z kopyta.

kombajnista
@Przodowy

To znaczy, że wypłaty będą po nowych stawkach.

sztygar
@Przodowy

Potwierdzam, dozór na Janinie też ma nowe stawki.

fujfuj
@sztygar

Baju baju ..... będziesz w raju....

adam

a kiedy kupią ?

zorientowany
@adam

związkowiec mówił że do końca roku

adam
@zorientowany

no to poczekom

zorientowany

JSW SA brakuje ludzi- to stąd pomysł by kupić KPRGiBSz SA

Ładowacz

O JSW cisza, o stawkach cisza , większość załogi z Rybnika na wypowiedzeniach.Ciekawe co z tym zrobią bo od 01.10 nie będzie komu robić.

Górnik

zadnej rekrutacji. jeden tel zalatwia wszystko

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Taki nie z KPRG

Wszędzie dobrze ,gdzie nas nie ma , a wg mnie trzeba po prostu przetrzymać,bo firma nie jest aż tak zła.Najwięcej do gadania mają oczywiście ci ,którzy najmniej robią. Niech się zastanowią ci,co odchodzą, bo chodzą słuchy ,że Konsorcjum będzie w strukturze JSW.

nowy

Ciekawe co na to PIP że 1/3 wypłaty to jakieś talony czy tam bony, jak za komuny.

bob
@nowy

Synku bonów za komuny za pracę nie było.

nowy
@bob

Czyli komuno wróć!!!

górnik już nie z kprg

Propaganda KPRGiBSz aż się mdło robi od tych słodkości. Omijać z daleka 1600 wypłaty plus 630 kartki do tesco śmiech na sali za miesiąc roboty w przodku.

Olo
@górnik już nie z kprg

Górnik!!! Chyba śleper i rewirant

fazi

Czy mogę liczyć na ponowne przyjęcie do Konsorcjum. Myślałem że w gzugu będzie tak jak zapewniali, zostałem wyci...ny, nie tylko ja. Nie dajcie się zbajerować, działają jak sekta.

sam sie zwolniłem

Ale szopka chyba baby w biurach zmusili żeby dobrze o tym bajzlu na forum pisały, firma tragedia i tyle kartkami nadrabiają mierne wypłaty.

Mirek

A ja se tam chwale. Do roboty gonią umiarkowanie. Wypłata na czas. A atmosfera świetna. Słyszałem, że w tym roku znowu zaczną wypłacać zawieszoną Barbórkę. Ale jak PGG dalej będzie nas oszukiwało i płaciło po 150 dniach to nie wytrzymam.

okl
@Mirek

Faktycznie, PGG i JSW z terminami płatności solidnie przeginają. Czas w końcu coś z tym zrobić.

Mandi
@okl

I tu masz rację bo nasza firma zajmuje wszystko musi im płacić w ciągu miesiąca łaźnie lampy itd

Ja kupuje w TESCO

Przerobiłem już w KPRG prawie 15 lat - wcześniej w PRG Rybnik - może nie jest bogato ale przynajmniej uczciwie. Kopalnie za roboty płacą nam już 4 rok po 150 dniach więc kasa z banków. I tak się idą paść nasze podwyżki - bankowcy z odsetek sie bogacą. Wierzę że będzie lepiej bo lubię stabilizację i chcę dorobić w PRG do emerytury. A kartki mamy po 30 zł - najwyższe w górnictwie.

@Ja kupuje w TESCO

Kartkami za prąd i mieszkanie nie zapłacisz, dziadostwo nie firma

org
@były

Idzie ku dobremu, nareszcie.

@org

Bzdura, w tej firmie nigdy dobrze nie będzie z wiadomych przyczyn

umiarkowanie zadowolony
@były

Tak sfrustrowany to tylko, zwolniony za eny, alkohol albo leber w robocie.

pomocny
@były

faktem jest, że za rachunki nie zapłacisz, ale za chleb, masło i inne rzeczy już tak, a za zaoszczędzone pieniądze opłacisz ww. rachunki.

@pomocny

Chleb i inne rzeczy kupuje w piekarni u siebie lub w zwykłym sklepie bo jest smaczy a nie trociny z tesco i produkty value niewiadomej jakości, szkoda gadać.

Życie jest piękne
@były

Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu. Wróciłem z rodziną z wakacji w Czarnogórze - a tu czekała na mnie podwyżka - 600zł na grupie. Miłe. Życie jest piękne. Nie samą robotą żyje człowiek.

@były

A moja stara jest zadowolona z TESCO, co miesiąc 700 zł, pieczywo lepsze jak w Lidlu, super promocje można spokojnie objechać miesiąc, no i jeszcze rekompensata wieczorem.

Były PRGowiec i obecny

Wszędzie dobrze ,gdzie nas nie ma więc spróbowałem i wiem,że wszędzie jest podobnie,czyli raz dobrze raz do (usunięte przez administratora) i nie ważne czy to GZUGi ,czy Konsorcja.

Koji
@Były PRGowiec i obecny

Widzę propaganda prg tu nieźle działa żeby resztę ludzi go gzugu nie wywialo

zawiedziony

Co to się teraz dziej z tym GZUGiem? Firma której właścicielem jest zbankrutowana Kompania węglowa z katowic przyjmuje jak gupia ludzi na Chwałowice i obiecuje gruszki na wierzbie. Pobrali przetargi za połdarmo, nie obkładają robót od marca, bo nie mają kim! Wiedzą, że jak nie zrealizują przetargów to upadek blisko, a i kary trza zapłacić. A ten ich dyrektor to ostatnio zbankrutował PRG w Jastrzębiu i uciekł do tego GZUGu - tą samą metodą - jakoś to będzie. Ja to mam w rzyci, bo dałem się zbajerować i rzuciłem robotę w Konsorcjum i przyjąłem się do tej Gliwickiej firmy a teraz po trzech miechach odchodzę z GZUG, bo wypłata 1900-2000 na rękę mnie nie obchodzi szok chaos i bałagan. Obiecali a nie dali. Wracam teraz do KPRG (złożyłem podanie) bo podobno sprzedali jeden z zakładów w Makowie za 15 baniek i będzie kasa. A jak słyszę że interesuje się ich kupnem Jastrzębska Spółka to powinno być git(13, 14, i węgiel). nie dajcie się oszukać temu GZUGowi. A jak mówią, że ta cała PGG i Chwałowice kasy mają tylko do września- października, bo dofinanfowanie od państwa wyschło a do wydobycia brakuje 6 milionów ton to mam w nosie i kopalnie Chwałowice i ten cały geszefciarski GZUG

Edi
@zawiedziony

Pieprzysz jak potluczony, robić Ci się nie chce gamoniu. Przyjąłem się do GZUGU i nie jest źle ale trza robić a nie leżeć na kneflu, z Ciebie taki Górnik jak z (usunięte przez administratora) taszka, tu się zwalniosz, tam przyjmujesz taki grupowo kurewka

gorol

Firma dziad i tyle na temat

były

Ale jesteście luje karolek to chłop dobry.. Do zarobić.....ino swojim a reszta na brzeszczach bez premii chodzi bo im sie nienależy bo nic nie robią. Nojlepi tyn zarobi co ciostka i bombony karolciowi do szuflady pcho taki jedyn luj....

Loczk
@były

To prawda pomadeczki i lizanie (usunięte przez administratora) a Karolek caly szczesliwy

górnik
@Loczk

Hehe pomadke zezre a potym sie ślini do planistki stary pierdzioch .....

herbus

Łoj pucikali chopy do GZUGU licząc na kokosy a tam dali w przodku bydzie tylko1900 PLN-ów.Jak przydo ukraińće to kto wie czy nawet tyla.

cozadebil
@herbus

2300 obsluga w gzugu baranie, wy tyle w przodku ze wszystkimi sobotami macie problem zarobic w waszym pgr

cozadebil
@herbus

a no i barborka, wczasy pod grusza, dofinansowania dla dziecie, jubilaty itp. wy o tym mozecie pomarzyc a nastepna sprawa normalne podejscie do pracownika z szacunkiem a nie jutro idziesz na... i na szkolenie 50 km od miejsa zamieszkania, do tego dozor na odpowiednim poziomie ktory dba o bezpieczenstwo a nie jakies ciule co dostali biole czapki po znajomosci, gzug a prg to dwa rozne swiaty

trochę myślący

Panowie Prezesi jeżeli macie jaja , to zróbcie porządek z tymi jakimiś karolkami i innymi. Co jeszcze trzeba zrobić żebyście zaczęli normalnie myśleć.

mery
@trochę myślący

Jeden ma ,ale reszta która go blokuje ma odgryzione przez krokodyla.

Dociekliwy
@mery

Skąd wiesz że mają odgryzione ?

oko

Jak ma być dobrze na brzeszczach jak dozór w firmie kprgibsz to ludzie których już w żadnej firmie nie chcą, powywalani z innych firm, sprowadzeni do roli sekretarki potrafiący tylko podać ludzi na markownię i do dyspozytora a załatwić cokolwiek niepotrafią. Żenada i wstyd.

górnik

Cenzura działa, wolno tylko pozytywnie pisać o firmie.....

loczek
@górnik

Jak pisac pozytywnie jak na Brzeszczach premi nie ma a oni chca by ludzie sie starali

knefel
@loczek

Dokładnie bajzel na brzeszczach straszny, dozór z łapanki a karolek mo swój świat , hehehe

loczek
@knefel

Karolek jesst najlepszy hi hi hi

pracownik prg
@loczek

co to za Karolek

knefel
@pracownik prg

Karolka nie znasz.....

rocki

czy to prawda że w gzugu kończą się roboty pozyskane bezprzetargowo w KW. Jeżeli to prawda to te przetargowe pozyskane w ROW to masakra.

w miarę zorientowany
@rocki

GZUG też dogorywa ale ilu naiwniaków z innych firm pozyskają ,to ich i agonia potrwa dłużej.

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum PRGiBSz S.A. - Rybnik

• Jak się pracuje w Konsorcjum PRGiBSz S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum PRGiBSz S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Konsorcjum PRGiBSz S.A.?

Kandydaci do pracy w Konsorcjum PRGiBSz S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Konsorcjum PRGiBSz S.A.
2.5/5 Na podstawie 183 ocen.
  • Mikołowska 29
    41-400 Rybnik