Opinie o PANDA Trzebnica Sp. z o.o. w Trzebnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie PANDA Trzebnica Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PANDA Trzebnica Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PANDA Trzebnica Sp. z o.o. w Trzebnica

easyGo

Zwabiony wizją rozwoju zastałem garażową rzeczywistość z prywaciarskimi korzeniami. Jako pierwsza praca może OK, bardziej ambitnym odradzm. Luźna atmosfera na plus. Park maszyn i infrastruktura, niestety minus.

Tester
@easyGo

Człowiek , który baaaardzo mało potrafi i na samym początku kariery zawodowej , próbuje recenzować organizację nie mając o niej pojęcia .Na swoim stanowisku pracy również przygotowania merytorycznego i przede wszystkim doświadczenia . Firma to nie jest miejsce na naukę podstawowych kompetencji na opłacanym stanowisku .Proponuję podać swoje imię i nazwisko, aby przyszli przedsiębiorcy dokładnie zweryfikowali kandydata przed przyjęciem do pracy i aby nie ponosili strat z tytuły zatrudnienia nietrafionych osób . Roszczeniowość niepoparta umiejętnościami to ogólny problem rynku pracy .

OSZUKANY

PANDA TRZEBNICA NIE PŁACI KONTARHENTOM. (usunięte przez administratora)

Natalia
@OSZUKANY

Czy próbowałeś tę sprawę wyjaśniać bezpośrednio z firmą PANDA Trzebnica? Może to jakieś chwilowe opóźnienie, które da się logicznie wytłumaczyć. Czy współpracowałeś z tą firmą tylko raz czy kilkukrotnie? Jeśli zdarzało Ci się już z nią współpracować wcześniej, to jak wtedy wyglądała sytuacja?

Worker'ka

Zwykle w takich miejscach piszą sflustrowani, którzy już w firmie nie pracują. Zwykle trudno być w takiej chwili obiektywnym. Rozumiem, dlatego postanowiłam napisać, bo kto odpowie lepiej na pytanie jak się pracuje u tego pracodawcy...?, czy warto się zatrudnić...? niż aktualny pracownik. Zeszło mi już w Pandzie 3 lata. Minęło tak szybko, z musiałam sobie policzyc :) O czym to świadczy? O tym, że to normalna praca. Każdy kto robi swoje i stara się może liczyć na długie, stabilne zatrudnienie, na normalnych warunkach. Nie chcę za bardzo chwalić, bo zaraz ktoś napisze, że "lizuz opłacany przez szefa". Znam w tej firmie WIELE osób, które pracują tu od lat, awansują, albo zmieniają działy (bo się rozwijają), są też takie, które cały czas realizują się na tym samym stołku lub w dziale. Pamiętam również wielu, którzy przemknęli tylko przez firmę. Jak to w każdej firmie. Każdy szuka swojego miejsca, tak jak firma szuka takich którzy wpasują się w zespół i w firmę. Dziś mogę napisać, że polecam, choćby spróbować :)

prac

Pracuję w Pandzie od pół roku. Ofertę znalazłam właśnie na tym portalu. Ponieważ zwykle opinie piszę ci niezadowoleni, ja postanowiłam napisać mimo (a właściwie dlatego właśnie), że jestem zadowolona :) Praca jest ok, ludzie fajni, z szefostwem można się dogadać. Nie narzekam, jestem zadowolona. Tym bardziej, że w takim mieście jak Trzebnica nie ma za dużo ofert pracy.

@prac

No proszę, minęło 1,5 roku, a ja ciągle w Pandzie :) Nadal mogę polecić tego pracodawcę. Pracuje się normalnie, zestół, Ci co pracowali to pracują nadal, atmosfera fajna.

PANDA Trzebnica Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Stolarz - montażysta. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Natalia

W zakładce kariera na stronie internetowej PANDA Trzebnica Sp. z o.o. zauważyłam otwartą rekrutację na stanowisko stolarza. Pracodawca oczekuje od kandydata kierunkowego wykształcenia oraz doświadczenia jako samodzielny stolarz. Firma zapewnia umowę o pracę i m.in. wynagrodzenie z systemem premiowym. Jak w praktyce wygląda praca w tym charakterze w tej firmie? Warto aplikować?

ania

Z tego co widziałam to za wielu ogłoszeń nie ma teraz a stronie szukają tylko managera zakupów z wymagań to głównie wykształcenie wyższe jest potrzebne ale nie rozumiem czemu niby ludzie mieliby tam nie chcieć pracować skoro nie ma rotacji to, to jest moim zdaniem sytuacja na plus

JaśFasola

Mają oferty, tylko już nikt nie chce tam pracować.

kuźnia kadr

Oferty pracy są nadal aktualne :) Firma jest otwarta na zatrudnianie nowych, dobrych pracowników w sposób ciągły i stały! Dobry specjalista, lub ktoś kto chce się nauczyć, jest ZAWSZE mile widziany w naszej firmie. Stąd nowe oferty na praktyki. Jeżeli ktoś naprawdę chce się nauczyć i ma poważne podejście do pracy to zawsze można liczyć na naukę, przeszkolenie, przekwalifikowanie... ale jeżeli ktoś nawet nie zadzwonił, nie dopytał się, a już z góry narzeka na płacę, to chyba nie o taką współpracę nam chodzi! Są różne możliwości odbywania praktyk, mamy podpisaną umową z Urzędem Pracy - także procedura zatrudnienia jak i wynagrodzenia są przygotowane! Wystarczy się z nami skontaktować i dopytać :) BP

prac

No tak właśnie. To fajna oferta, ciekawa praca.

Marc

Wypisują zawsze tacy, którzy nie zrozumieli o czym mowa a ten ostatni wpis to ktoś , kto źle życzy firmie , pewnie były pracownik , który próbuje wyciągnąć jakieś informacje a tu wszystko kręci się coraz lepiej i zatrudnia kolejnych ludzi naprawdę zaangażowanych i lojalnych . Kto tu uczciwie pracuje nie narzeka i rozwija sie razem z firmą.

tiesto

to za co mogę wyróznić pandę spośród innych firm które zajmują się produkcją i sprzedażą mebli dla salonów fryzjerskich, wellness, spa itp. to ich oryginalne wzornictwo i stosunkowo niskie ceny, dzięki czemu radzą sobie na rynku naprawdę dobrze w ostatnich latach. Oby tak dalej, jeszcze kawał rynku do przejęcia ;)

Spec

Tam cały czas jakiś przegrany bez wyników lub wyrzucony dyscyplinarnie gość kwasi a jakby miał choć odrobinę honoru to ujawniłby swoje oblicze i załatwił sprawę godnie . Wiem ,że tu panują otwarte relacje i jak ktoś wylatuje , to wie za co i może o tym porozmawiać otwarcie .

jasia

no bez przesady, jak ktoś pisze jakieś pozytywne komentarze to od razu jest, że to pewnie szefostwo...szczerze mówiąc nie sądzę, że dyrektorzy mają czas na takie rzeczy..a czasem i samej zdarza mi się napisac pochlebną opinię np. o restauracji, w której jadłam, to od razu jest jakaś dziwna nagonka, że tyle poztywów

kuń

Dzięki uczciwym warunkom pracy i wynagradzania mamy opinię atrakcyjnego pracodawcy i godnego zaufania kontrahenta.

Endo

Są wymagający i poukładani . Układają krok po kroku poszczególne działy , więc chyba szybciej będą redukować niż przyjmować . Czuje się ciśnienie na pracę .

marcin

dzięki, mam zamiar złożyć tam dokumenty i zobaczymy

Edi

Chyba więcej takich firm w Trzebnicy nie ma . Jak jesteś dobry i wydajny , to dogadaj się na akord lub tak , aby płacili ci za efekt a nie za godziny pracy. Wiem też ,że płacą regularnie .

marcin

szukam pracy na stałe, byłem już w wielu firmach gdzie nie szanowano pracownika (niska pensja, nieterminowe wypłaty itd.) - jestem naprawdę dobry w tym co robię i szukam takiej firmy która też to doceni, dodatkowym atutem dla mnie jest dodatkowo to że mieszkam w trzebnicy - a nie wiesz może ile w tej firmie może zarobić lakiernik meblowy? oraz jak wyglądają godziny pracy, nadgodziny itp ???

Edi

Solidna firma funkcjonuje od wielu lat na rynku . Jak będziesz solidnie pracował to będziesz miał stabilną pracę . Konkretni ludzie i wiedzą czego chcą . Jak szukasz fuchy , chcesz się gdzieś załapać i poobijać to nie idź tam , bo takich tępią i szybko zwalniają .

marcin

ja bym się chciał dowiedzieć czegoś konkretnego, proszę ... widziałem ogłoszenie że szukają lakiernika do pracy w Pandzie a szukam naprawdę solidnej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o PANDA Trzebnica Sp. z o.o. - Trzebnica

• Jak się pracuje w PANDA Trzebnica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PANDA Trzebnica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

PANDA Trzebnica Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 72 ocen.

PANDA Trzebnica Sp. z o.o.