Opinie o Wentylatory Wentech Sp. z o.o. w Imielin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Wentylatory Wentech Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Wentylatory Wentech Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wentylatory Wentech Sp. z o.o. w Imielin

Nostradamus_Wentechowy

Jesień nadchodzi człowiek cinżko pracuje i nawet nie nie zauważył jak zmieniła się władza ! Pewnie znów będzie pomału do przodu bo powiew, który teraz napędza wentylatory :) jakiś taki słaby! Kolejna dziewczyna zajęta i już mało zostało wolnych... szkoda. Jedno mnie tylko zastanawia od jakiego czasu, po co ten doktor siedzi tam na górze i siedzi ? jakaś choroba jest na zakładzie czy jak ? Szkoda, że ksiądz odszedł bo kto tera będzie miał nad nami orędowanie ? Dziwne to wszystko a żywica jak śmierdziała tak śmierdzi...

Czytam te wypowiedzi i tak sie zastanawiam....\'patrza na ciebie katem oka jak na podejrzanego albo wymyslanie przewinien.Hmm cos wtym jest bo faktycznie nieraz czuje sie jak podejrzany a nieraz jak winny ale znalazlem sposob na to ....zawsze przyznaje sie i okazuje chec \"dobrowolnego poddania sie karze\" (usunięte przez administratora)

....

nostradamus tobie tylko w glowie dziewczyny z biurowca,ty widziales je z bliska???(usunięte przez administratora)

rrr

nostradamus zgodze sie z toba z jednym trzeba byc niezle spedalonym pajacem nasylajac pip na zaklad ale tak nawiasem mowiac to ty niemasz pokolei poukladane w tej glowie,co nas jakas nowa hala obchodzi i co nas obchodzi gdzie jest syn prezesa-niech jest nawet na ibizie.dlaczego cie to tak boli? nie porownoj zachodu z imielinem bo mnie rozsmieszasz ty chyba niewiesz jak takie zaklady na zachodzie wygladaja-jak twoj sasiad zbije z desek nowa stodole i sracz to ty sie juz czul bedziesz jak w USA

Nostradamus_Wentechowy

...nie tylko [usunięte przez administratora] tam pracują ale też i dziewczyny, ale co tam patrzcie jak rośne pięknie nowa hala obok już wybudowanej czy nie cieszycie się że macie warunki pracy jak na zachodzie a nawet lepsze ?! dobry kierunek>>> z większych zmian to nie widzę syna Prezesa już na hali pewnie nabrał doświadczenia i poszedł gdzieś wyżej do biurowca. Tego gościa co nasłał PIP na zakład to bym za jaja powiesił ( o ile je ma hahahahaha) .... jak Zarząd da dobrą nagrodę to namierzę go jak bat końską dupę...

zeby tam pracowac trzeba glupka strugac,bo jak zobacza ze ci zalezy i sie starasz to cie zaraz zniszcza,starszy mistrz przeprowadzi sledztwo i ujawni wszystkie bledy jakie popelniasz-wine udawadniac ci beda za wszelka cene ale plusem tej firmy jest to ze w niej poraz pierwszy spotkalem ludzi nieomylnych wrecz doskonalych-niema co plakac

wentech TO KUPA i tyle

wentech ? gorszego gówna nie ma na sląsku Przestzegam nie wchodzcie w umowe zlecenie !! tam robią Chu** nie ludzie w sumie to a umowa zlecenie to sciema

mały

Jeden syn robi za fizola i to się chwali a drugi udaje prezesa bo nigdzie indziej by go do roboty nie wzięli, nie lubi go nikt.

Nostradamus Wentechowy

... tyle wpisów od kilku dni, że nie mogłem milczeć. Ta firma to przykład także zdrowego podejścia do życia bo który z was pozwolił by aby wasz syn dymał za fizola gdy bylibyście prezesem firmy ?? a w Wentechu tak jest !!! trzeba wpierw wyjąć belkę ze swojego oka zanim zacznie się doszukiwać źdźbła trawy u drugiego człowieka... trzeba uderzyć się w pierś i pracować a nie myśleć o życiu jak Karinkton z filmu bo w kapitalizmie jak kto się urodził pod ławką to umrze co najwyżej na niej...

ARMAGEDON :chciałbym dodać że pracownicy to głównie mili i ciekawi ludzie słowem same świry a zakład bardzo fajny ale nie polecam pozdro BULI iwszystkie ryle i inne paały.A na koniec pytanie zagadka : KTO NAPEDZA WENTYLATORY Z WENTECHU ? ODP: WICHER HEHE

moja opinia na temat tej firmy: Bardzo solidna firma przywiązuje dużą wagę do szczegółów mają olbrzymie zaplecze biurowe.Prosta praca na linii.Tak naprawdę to syf straszny że rzygać nie przestałem do tej pory,umowa 2 miesiące na zlecenie - miało być trzy :) a po nich 5 lat hehe , zamiast tego 3 na umowę o pracę.Na koniec 3 dni przed jej zakończeniem kierownik oznajmia że nie przedłużają angażu hehe.mistrz zmianowy,mistrz starszy i super mistrz mistrza starszego będącego mistrzem zmianowego:)polityka:)narobiłem im tych dyfuzorów od metra.na koniec super mistrz oświadcza że urlop który mam muszę wybrać i wypier.... pozdro dla całej ekipy imieliniaków z tej dziury jak Berlin :)szelest to ja to dla tych bardziej kumatych hehe.

Zostają ci co potrafią i chcą pracować - a lewusy i nieroby za bramę!

.Nacpany Wentech

Konfidendstwo Kapusiostwo i wymyslanie przewinien w tej firmie to normalne tam nie ma normalnych ludzi. Zostaje ten co potrafi dobrze rozmawiac, lizać (usunięte przez administratora) w tej firmie sterowanej przez rodzine adamsów Nie wchodz w umowe zlecenie wykorzystają cie jak murzyna na"dzikim zachodzie" 3 dni i papatki :) tam powinni miec inspekcie pracy na karku. BHP boi sie o swoje stanowiska

gall

hehe co (usunięte przez administratora) firma przyjmója na 3 dni pózniej ludzie do (usunięte przez administratora) o(usunięte przez administratora)patrza na ciebie kontem oka jak na podejrzanego hehe nie zgadzajcie sie na umowe zlecenie po 3dniach do widzenia

Nostradamus Wentechowy

ta poprzednia przepowiednia to moja znaczy..Nostradamusa Wentechowego

... tak jak mówiłem tak i się pojawiłem... o mały włos Wielki Brat za Wielkiej Wody nie wypełnił mojej poprzedniej przepowiedni... przyjechał a walizka była pełna ale.. jak na razie pod biało-czerwoną flagą przyjdzie nam pracować... przynajmniej jeszcze jakiś czas... Ostatnio dział marketingu tak nam wyładniał... ale przecież to wizytówka naszej firmy wiec wszystko idzie ku dobremu.... a my pracujmy dalej na 200 % normy... bo wakacje tuż tuż a wszyscy chcą jechać do ciepłych krajów pomoczyć się w ciepłej słonej morskiej wodzie...

do anonim72

nowe dzialki nowe twarze? w biurowcu najladniejsze dziweczyny?Socjalizm? rzad swprzeda wszystko i kazdy bedzie u was blagac o prace? otoz Nie! bo rzad a kadra wentechu niebardzo sie rozni! a co do ladnych dziewczyn to kwestia gustu.Niezachwalajcie sie w tych biurach uroda bo w serwisie sprzatajacym tez sa kobiety!!!! I Co? Lepsze od nich jestescie??? W czym? jesli moge zapytac,tym ze wam wojek robote w biurze zalatwil? inaczej byscie w biedronce pracowaly a co do przystojniakow z biura to niejeden pracowalby jako listonosz lub akwizytor.

Nostradamus Wentechowy

Co się tak czepiacie, spójrzcie jak firma się rozwija, nowe budynki , nowe działki, nowe twarze bo bez przerwy przyjęcia do pracy jak za socjalizma i ładne dziewczyny w biurowcu ! To diament pośród pól i łąk w tej okolicy. Jak rzad już wszystko sprzeda to za kilka lat będzie to największa Polska Firma w okolicy wtedy będziecie błagać aby tam pracować Niegodziwcy !!! kolejna przepowiednia wkrótce....

anonim72

Napiszcie proszę jakie są tam zarobki ?

Ludzi nie szanuje się wcale, umowa zlecenia najpierw, potem umowa okres próbny, potem umowa na 5 lat. W trakcie wypowiedzenia-mimo ze pracujesz , zabiorą premię, atmosfera bardzo zła-nie między pracownikami tylko na linii kierownictwo-pracownik

Zostaw merytoryczną opinię o Wentylatory Wentech Sp. z o.o. - Imielin

• Jak się pracuje w Wentylatory Wentech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wentylatory Wentech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wentylatory Wentech Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wentylatory Wentech Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wentylatory Wentech Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wentylatory Wentech Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 202 ocen.

Wentylatory Wentech Sp. z o.o.