Opinie o TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. w Kraków

Tom

Przedstawiciele powinni zdecydowanie odwiedzać wiecej Aptek.12wizyt to stanowczo za malo,i przynajmniej skuteczność tych wizyt 70%.Płacić za wykonaną prace a nie za jeżdżenie bezcelowe autami.Kazdy powinien miec zaplanowane co w danym dniu chce zrobic.7 kroków sprzedaży sie klania.

@Tom

Tak i pracować po 12 h dziennie najlepiej + tabelki w domu za sama podstawę ????

@Tom

nick

na tabelki nie miałaś czasu za to na hejt masz. najlepiej wszystko krytykować

ela

Słyszałam ze kierowniczka sie zwalnia tyle lat pracowala,pewnie przejdzie do konkurencji i zabierze ze sobą tych swoich przedstawicieli

stach

Pewnie tak jest , skoro już inwestują z pracownika i go szkolą ( jednak coś to kosztuję ) to nikt by nie chciał żeby po miesiącu za kilka złotych podwyżki odszedł do konkurencji i sprzedawał info jakie promocje itp ..

Konrad

@alonso Czy możesz napisać coś więcej na temat klauzuli i wirtualnej kary? Może w ten sposób firma zabezpiecza się że po szkoleniu pracownik musi przepracować 6 miesięcy. Jeśli tak jest to wcale się nie dziwię!

Przedstawiciel medyczny

1szy etap super, rzeczowe pytania odnośnie cv, doświadczenia, osoba przeprowadzająca rozmowę na poziomie. 2gi etap dramat, pytania o marzenia, co robią rodzice?!, czy masz dzieci, imiona dzieci, kilka nt przeprowadzania wizyt w aptekach i kilka odnośnie testu aptecznego czyli ewidentnego badania rynku za friko na rzecz firmy. 2 osoby przeprowadzające rozmowę sprawiały wrażenie jakby to robiły 2gi raz.

jw.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
alonso

Jeszcze nie zacząłem pracować a już klauzula do podpisania, że jak odejdę w ciągu 6 miesięcy mam zapłacić firmie 2 000 zł :) HA HA HA. Jak widać firma musi się mocno starać w każdy możliwy sposób żeby z niej ludzie nie uciekali. A może tak po prostu zacząć płacić ludziom i traktować ich jak normalne osoby to przestaną uciekać do konkurencji?

Luidzi

@arek Trochę to smutne co piszesz. Nigdy praca nie będzie dla Ciebie drugim domem przy takim nastawieniu. Dobre wyniki w pracy są uzależnione od Twojego nastawienia do pracy, brak wyników to brak dobrych pieniędzy. TACTICA daje możliwości zarobienia dobrej kasy.

Zaczęło się :)

Aluś

Ja po 3 miesiącach będę zwijał żagle, pracuje niecały miesiąc ale już widzę ze jest ciężko, pakiety na tych aptekarzy nie działają, za mało jest gratisów, w FMCG jest dużo lepiej, tam zawsze cos da się srzedac,tu bez układów i znajomości z aptekarzami jest bardzo ciężko.

Tofik
@Aluś

ja też Aluś będę zmykał za dużo jazdy człowiek wiecznie zmęczony, w domu żona czeka a tu jeździć trzeba łatwiej by było jakby pozwolili dzwonić do klientów i załatwiać tematy przez telefon...,może takie czasy przyjdą jeszcze.

@Tofik

nie przyjdą :)

Jacek
@Aluś

W sumie cieszę się, że tam nie pracuję. Rekrutację na PM wygrałem ale ostatecznie widzę, że dobrze się stało(usunięte przez administratora)

K

Pracowałem w Tactice i po jakimś okresie czasu mogę bez emocji napisać o plusach i minusach pracy w firmie: Plusy pracy w Tactice: -Nowa flota samochodów Kia Ceed/Hyundai i30/Ford Focus -możliwość korzystania z samochodu w czasie prywatnym (limit 600km - liczy się tylko od piątki 19:00 do niedzieli 24:00) -Fajni ludzie z którymi się pracuje -Cyklówka w Zakopanem - w hotelu 4* z imprezą wigilijną -część preparatów które można sprzedawać z czystym sumieniem(linia Gardimax medica) -przyjmują bez doświadczenia w branży -telefon służbowy -bagażnik na akcje promocyjne -jazdy podwójne i potrójne na których można wiele się nauczyć(w moim rejonie był doświadczony kierownik który pomagał na podwójnych) - południe polski -mili i pomocni pracownicy z biura - super kadra między innymi flotowiec, dziewczyny z kadr, marketingu, produkt managerowie Minusy pracy w Tactice: -Pracuje się po 10-12h(pierwsza wizyta rozpoczyna dzień pracy, nie ważne czy zaczynasz 100km od domu czy pod domem - pracuje się po 8h w terenie bez doliczania czasu dojazdu) - jest to nadużycie z strony firmy i wszyscy dobrze o tym wiedzą jednak firma wymusza to na pracownikach -Wypłata dla nowych pracowników 2300-2500zł na rękę -plany sprzedażowe które są nie realne do osiągnięcia po za sezonem infekcyjnym(w sezonie infekcyjnym premię wzięło tylko 5 czy 6 osób na cały zespół PF i PM) - plany są tak skonstruowane żeby pracownik ich nie zrealizował - nie ważne czy zrobisz 100% wyniku total - jak nie masz minimum 85% w poszczególnych produktach nie dostajesz premii - możesz liczyć na maila z pochwałą za którego zupy nie ugotujesz. -Sprzedaż produktów z 4 kanałów i konkurencja między pracownikami - Gardimaxy sprzedaje: PF, PM, telemarketing i KAS który robi promocje w hurtowniach -Tabelki do wykonywania po pracy - między innymi stąd praca po 10-12h dziennie -Ciągła inwigilacja GPS w samochodach, raporty dzienne o 13:00 i po pracy -kara umowna za zerwanie umowy przed czasem - mnie nie dotyczyła ale wiem że obecnie jest stosowana -brak pozytywnej motywacji -brak socjalu (jest tylko najtańsze ubezpieczenie i "starzy pracownicy" dostali bony na święta) -niski budżet marketingowy -niektóre produkty z linii OTC są delikatnie mówiąc źle odbierane przez farmaceutów(skurcz bloker, goldes) -PM promują 3 spraye które są na tą samą jednostkę chorobową - lekarze sami pytają się co mają pisać skoro są 3 produkty na to samo) -duża rotacja pracowników -małe możliwości rozwoju podwyżka dla nowych pracowników w granicach 200zł jeżeli ktoś jest posłuszny i poświęca się w 100% firmie. Pracujemy aby żyć a nie żyjemy aby pracować - być może kiedyś w Tactice będzie lepiej

@K

jeszcze nie usunięte? :)

Kasiula

@A To jest bardzo ważne, ponieważ otrzymujesz wiele informacji zdobytych kosztem firmy i po kilku miesiącach pracy idziesz do konkurencji? Chyba nikt nie chciałby tak prowadzić swojej firmy? Wiadomo, że boimy sie takich zobowiązań ale konkurencja nie śpi.

@Kasiula

do jakiej konkurencji, czy wy wszyscy tam myślicie ze jak PH dostał prace w waszej firmie czy to innej farmacji to zaraz będzie mówił jak to było u poprzedniego pracodawcy, każdy ma to gdzies,liczy się tylko kasa, jak dawaja więcej to idę gdzie indziej nie przyzwyczajam się ani do miejsca ani do klienta ani do firmy pracuje tylko i wyłącznie dla pieniędzy a nie dla jakiś informacji przekazywanych konkurencji, co to kogo obchodzi, widać biurokracja była za komunę i jest do dziś w niektórych firmach

@Kasiula

@

Jezeli chodzi o prace w firmie to : 2500 k na rękę na początek. Samochód służbowy - do użytku prywatnego , oczywiście jest limit na miesiąc - weekendy, bo w tygodniu cały czas sa naliczane służbowe. Służbowych ma się w zależności od terenu ale najlepsze to ze jezeli przekroczysz limit miesięczny a nie przekroczysz prywatnych to płacisz za te slizbowe ze swoich pieniędzy !!!! Brak benefitów. Niestety. Tabelki; tabelki tabelki - turaj temat rzeka ... starta czasu i bezsensu praca po godzinach pracy . Normalny pracodawca zwolniłby pracowników 1/2h wczesniej ( aczkolwiek to i tak zabyt mało czasu na te cholerne tabelki) żeby sobie mógł w dzień wysyłania tabelek na spokojnie je uzupełnić. Tabelki - jednej największy minus ------!!!!! Oczywiście najlepiej jakby się pracowało jeszcze nadgodziny w terenie . Dojazd oczywiście ma pierwsza wizytę liczy się od momentu zaraportowanoa jej czuli nawet jak masz 1 h drogi to niestety to Twój czas prywatny, tak samo jak po pracy . Ludzie fajni byli/są - pomocni . A wiec jeZeli firma to czyta to - zlikwidujcie te tabelki bądź pozwólcie wczesniej zjechać do domu żeby pracownicy mogli uzupełnić to o rozsądnych godzinach . INACZEJ WSZYSCY SIĘ POZWALNIAJĄ !!!!!!

arek

ja tez nie polecam.zacząłem tam pracować i już mam wątpliwości

Xyz

Nie polecam

zxc
@Xyz

Dlaczego nie polecasz? Jaki jest powód? Aplikuję do Tacticy i wolałbym wiedzieć :) Tylko nie pisz, że stres i ciśnienie bo to akurat jest teraz wszędzie w sprzedaży.

A
@Xyz

a dlaczego nowi PH zatrudnieni musza podpisywać jakieś śmieszne klauzule ze w razie odejścia wcześniejszego niż brzmi umowa..to musza kare płacić do 2 tysięcy. Czy to aby nie jest niepoważne, przecież jest demokracja chce robię nie chce nie robię. Dopiero zacząłem pracować a już mam wątpliwości.

Leon

Czyżby TACTICA Pharmaceuticals podpisała jakiś nowy kontrakt i potrzebuje tylu kierowników regionalnych oraz przedstawicieli medycznych.? To byłaby fajna perspektywa dla wszystkich pracowników. Pracuje tu już dość długo i mam dobrze, kasa też jest całkiem przyzwoita.

KMarta

Jakiego doświadczenia oczekuje TACTICA od kandydata na regionalnego kierownika sprzedaży? Może ktoś mógłby podpowiedzieć?

a po co?

Wymagają zdjęcia w cv, co jest niezgodne z przepisami o ochronie danych osobowych.

Leon

TACTICA Pharmaceuticals ma bardzo dużą ofertę pracy czy to rozwój firmy?

zxc

Ile zarabia średnio PM/PF po okresie próbnym (premia + prowizja) ? Nadal jest duża rotacja pracowników? Z góry dziękuję za informację.

Apollo
@zxc

Zależy czy masz doświadczenie w branży czy nie. Jak będziesz się rowijaj i realizował plany to po okresie próbnym bez doświadczenia możesz podstawy mieć w granicach 3k. Nie jest już taka duża rotacja ( tylko gdzie jej nie ma), słyszałem, że wprowadzają nowe produkty czyli się rozwijają.

Benek

Czasami bywa tak, że trzeba odświeżyć załogę i przy nowych osobach znacznie poprawia sie atmosfera w firmie. Jest to ważny element na który zawsze trzeba zwracać uwagę, zła atmosfera psuje chęci do pracy i pogarszają się wyniki finansowe. Ja lubię swoją firmę.

Były

Jak czytam opinie takich flustratów to chce mi się śmiać. Pracowałem w Tactice ponad rok temu i wiem doskonale, że jest to firma wymagająca oraz która potrafi bardzo dużo nauczyć. Dodatkowo ma bardzo dobre produkty. Najlepiej jest narzekać a nie zabrać się do pracy. Zastanówcie się co daliście od siebie. Lepiej siedzieć na goworku i marudzić, że to nie jest dobrze i to.

Lol
@Były

Hahahahah dobre sobie!!! To czemu juz nie pracujesz?

Realista
@Były

Nauczyć to można sie było kiedyś jak byli dosw. Pracownicy w marketingu i w sprzedaży. Dzisiaj juz nie ma nikogo z tych co szkolili. Dzisiejsza kadra kierowników to przedstawiciele z innych firm którzy uczą sie pracy w aptekach od przedstawicieli którymi niby zarzadzaja:) żenujące sa stwierdzenia rks po podwójnych- "nie mam sie do czego przyczepić" i to jest podsumowanie wizyt- kiedyś nie do pomyślenia. w dziale marketingu juz nie ma nikogo- wszyscy odeszli

Zostaw merytoryczną opinię o TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 433 ocen.

TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.