Opinie o Wuteh w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Wuteh. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Wuteh na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wuteh w Toruń

Komunistyczna Banda z idiotami na czele Pan [usunięte przez moderatora],i Pan [usunięte przez moderatora] chyba na nich inspektora pracy nasłać to może w umysłach by im się coś poprzestawiało chamy i bezmógłowcy...Panie Prezesie pan otworzy oczy kogo pan ztrudnia

nowy murzyn

witam jestem nowym pracownikiem montazu powiem wam ze kierownik [usunięte przez moderatora] to zajebisty kierownik czego nie mozna powiedziec na [usunięte przez moderatora],ostatnio jak smierdzialo od niego,,,wyplaty nie sa zle coz brak premi to podstawa i duzo jest osob ktore chodza i nadaja na innych pracownikow ale to trzeba wiedziac kto i co sie mowi

stary

Nowy Rok - co przyniesie ... tego nie wie nikt ... wiem tylko jedno, że dobre czasy się skończyły ... na pewno będą zmiany ... ciekawe od czego się zacznie ...

No i wszystko w temacie...DO ROBOTY,ZASUWAĆ na PANÓW :)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Wuteh? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Toruń
logo firmy Specjalista ds. umów
ONDE S.A.
logo firmy Przedstawiciel bankowy
Businessface Sp. z o.o.

Witam Piątek 31 12 2010 odrobiony a tu w poniedziałek 27 12 2010 KOMUNIKAT ZARZĄD WUTEH S.A INFORMUJE ŻĘ (DOPRACOWANY) PIATEK 31 12 2010 (JEST DNIEM PRACY) ZA PONIEDZIAŁEK 03 01 2011 KOMISJA ZAKŁADOWA NIEZALEŻNEGO SAMORZĄDOWEGO ZWIAZKU ZAWODOWEGO SOLIDARNOŚĆ;80; W FABRYCE MEBLI WUTEH S.A PODPISANO PREZES ZARZĄDU [usunięte przez moderatora]

wujek

Jutro o 14.00 dzielenie się opłatkiem na stołówce i wspólne modły o wyższe pensje .

stary

Niestety to szczera prawda - "góra" kryzysu nie odczuje - nawet jeśli złe decyzje podejmuje to i tak na "dole" się to najdotkliwiej odczuje - nie ma sprzedaży - nie ma premiiiii - jest sprzedaż - za duże koszty nie ma premiiiiii - hihi - Święta w miłym nastroju - tylko ciekawe dla kogo ..... Naprawdę dawniej firma inaczej działała - chyba ten nowy system jej na zdrowie nie służy ..... ciekawe czyja to zasługa ......

ZA STARYCH DOBRYCH CZASOW TAK[usunięte przez moderatora] NIE BYÅ�O TRZEBA A I TAK FIRMA DO PRZODU BYÅ�A, KRYZYS? NIE TYLKO GORA ZWIEKSZYÅ�A SWOJE DOCHODY KOSZTEM MURZYNÃ�W!!! nie bedzie lepiej trzeba na spokoj to wziac i rekawów sobie nie wyrywac! pozdro maÅ�y~!!!

mecenas

ludzie mam to wszystko gdzieś.Sami się oszukujecie,niemożna nic nikomu powiedzieć bo za chwilę to wypłynie.Jesteście obłudni i nie potraficie nikomu powiedzieć w oczy co was boli.Na tej stronie mecenas jest jeden ,nie lubię jak ktoś się podszywa pod inny nick.Gościu więcej odwagi i tak jesteś anonimowy.

zalamany

tak sie sklada ze dobrze znam bylego kierownika montazu Darka, wiem jaki byl srogi i wymagający ale tez jak o nas walczył, kto ze starych pamieta zeby za sprawa kierownika wszystkim podnieśli stawki? dlaczego nikt nie pamięta ze to on wywalczył płatne soboty? pewnie wlasnie za to wylecial, widac bylo ze chcial cos zrobic, a teraz same lizusy zostali dziwni jestescie

Podobno Wiechu z metalowego bedzie rozwozil PACZKI autobusem PKS,ma chlop doswiadczenie w tej dziedzinie ha ha ha ha ha.

wujek dobra rada

Witam jak mogą być paczki i premie jeśli opłaca się wysokimi premiami pewną grupę [dyrektorzy, kierownicy, i najważniejsi majstrowie] ludzi którzy niby robią produkcje.A w rzeczywistości nic nowego poza zamieszaniem i rozbiciem brygad np.na kontenerkach tych co sobie dobrze radzili na maszynach zostali odsunięci lub zwolnieni [grozi się następnym] wprowadzają nowych którzy sobie nie radzą. To my robole robimy bez premii i od nas najwięcej zależy czy będzie zrobiona produkcja . No cóż błędne koło się toczy dalej.

yogi

przykro mi jest to napisać ale odpowiedz na twoje pytanie brzmi niestety niema paczek ani dla nowych i też dla starych pracowników to w końcu jest WUTEH !!!!!!!!

gość

I nie ma stonki w sumie w 1 tys powodów nie widzę ani 1 powodu żeby na montazu był potrzebny kierownik

Witam jestem nowym pracownikiem,nie orientuje sie ktos czy beda paczki dla pracownik??w ? tzn. dla tych co maja dzieci,dzieki za odpowiedz.

fanka

zgadza się z tym wymienianiem - tylko niestety ta ciągła rotacja wpływa na to , iż Wuteh coraz gorzej spostrzegany jest na rynku pracy, a co gorsza wśród Klientów. Niedouczeni handlowcy zniechęcają do siebie, oj co widac na wolumenach???? nieprawdaż Panie [usunięte przez moderatora]????

wuteh fan

Brawo - co tu widzę - to wchodzenie na bardzo wietrzny temat. Pan [usunięte przez moderatora] chorągiewka która zawsze ustawia się tak jak wieje wiatr. Po trupach do celu ... może za dużo powiedziane o celu - lepiej powiedzieć chroni swój tyłek kosztem innych. Dwulicowy osobnik, który wszystko robi co mu góra powie. No ale czego można się spodziewać - zasada tu obowiązuje jedna - jeśli jesteś za bardzo inteligentny i masz swoje - spadaj ... nie możesz być zagrożeniem dla mnie tu nie jest twoje miejsce. Niestety tak samo jak na produkcji i w administracji, ci co za dużo chcieli musieli odejść bo nie pasują do planu "góry" i nie łudźmy się, że coś się zmieni - przecież czy najmądrzejszy powie że robi błędy .... nie - błędy robią tylko pracownicy - to ich wina - łatwiej się ich wymienia - dlatego uważajcie z kim rozmawiacie na drażliwe tematy ....

Panowie z góry myślenia jak dają 50zl premii to wszyscy wpadną w wir pracy[najczęściej jest 0%].Dla nich nie ważne jest jak kto pracuje ci co mają otrzymać tak zwane przydupasy którzy notorycznie psują towar.Gdzie tu motywacja.Premia mimo wszystko nazywa się motywacyjna.Gratuluje pozytywnego myślenia naszej kadry kierowniczej???????

fly

I własnie to najwiekszy bubel wutehu.

Co do Prezesa - ten mały miły Pan jak przyszedł do Wutehu naobiecywał złote góry, koniunktura była niezła. Jak pojawiły się problemy kryzys, to się chłop pogubił. Nie potrafi zarządzać firmą a problemy zamiata pod dywan.Nie rozwija firmy, nie inwestuje, nie wprowadza nowych rozwiązań. A wszyscy się z niego śmieją na około. To jakiś fenomen, że to się kula jeszcze,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Zostaw merytoryczną opinię o Wuteh - Toruń

• Jak się pracuje w Wuteh?

Zobacz opinie na temat firmy Wuteh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wuteh?

Wuteh