logo JOBS PLUS

JOBS PLUS

Kraków

Opinie o JOBS PLUS

Anna Myślinska_Jobs Plus_Marketing 2014-09-22 08:37
Wobec działań amdministratora :) proponuję w takim razie kontakt z nami przez naszą stronę, tam znajdują się wszystkie niezbędne informacje.
Anna Myślinska_Jobs Plus_Marketing 2014-10-06 15:14
Trudno mi powiedzieć, czy będzie Pan zadowolony, to zależy w dużej części od Pana:) serdecznie zapraszam do tego, by spróbował Pan swoich sił. Prosimy o kontakt przez stronę.
Anna Myślinska_Jobs Plus_Marketing 2014-10-20 15:19
Myślę, że ma Pan duże szanse;) Poszukujemy pracowników call center w Łodzi; nasz klient oferuje świetną atmosferę, dobre wynagrodzenie i elastyczny czas pracy. Oczywiście zapewniamy także szkolenie, dlatego zachęcam, żeby spróbować. Szczegóły w ogłoszeniu - konieczna będzie jednak rozmowa telefoniczna, ale nie ma w niej nic strasznego. Pozdrawiamy!
Anna Myślinska_Jobs Plus_Marketing 2014-11-17 15:34
Zapraszam do kontaktu z naszym zespołem - chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, mailowo lub telefonicznie.
Anna Myślinska_Jobs Plus_Marketing 2014-12-05 10:43
Dzień dobry, przykro mi, ale ustalenia muszą się odbyć najpierw w rozmowie telefonicznej, a potem bezpośredniej. Dlatego raz jeszcze zapraszam do kontaktu z nami - wszystkie potrzebne informacje znajdują się na naszej stronie. Pozdrawiam serdecznie!
Anna Myślinska_Jobs Plus_Marketing 2015-01-14 14:04
Dzień dobry Pani, zapraszam na naszą stronę, gdzie w zakładce Dla pracowników znajdzie Pani oferty pracy. Po wybraniu tej, która okaże się interesująca, prosimy o kontakt, nasi rekruterzy chętnie opowiedzą więcej o firmach i pracodawcach, dla których szukamy pracowników. Pozdrawiam serdecznie.
Anna Myślinska_Jobs Plus_Marketing 2015-01-14 14:07
Dziękujemy za miłe słowa. Nasze oferty pracy zamieszczamy na naszej stronie internetowej - w zakładce Dla Pracowników. Zapraszamy też do kontaktu w każdej chwili: mail, telefon, wizyta w naszym biurze - nasi rekruterzy chętnie odpowiadają na wszystkie pytania i udzielają wszelkich informacji na temat naszych projektów.
Srawdzony 2015-03-31 00:28
Witam nie polecam,pomimo 2-wyjazdów warunki pracy w Trnawie Psa Peugeot Citroen osccytlują na poziomie 800zł na rękę.1-Umowa-Eurotrader.ro-(ściema),potem Adecco.Wypych na pieniądze(polak polaka za 1zł by sprszedał,podziękowałem)
Anna Myślinska_Jobs Plus_Marketing 2015-03-31 12:33
Dzień dobry,
przepraszam, ale chyba nastąpiło jakieś nieporozumienie, zdaje mi się, że komentuje Pan pracę innych firm i nie będę mogła pomóc. Jeśli coś poszło nie tak, zapraszam do współpracy z naszą firmą, lub wyjaśnienia w rozmowie telefonicznej. Tymczasem pozdrawiam:)
Srawdzony 2015-03-31 22:02
Wasza agencja rekrutowała na Słowację do Psa-Peugeot,żadna pomyłka,wszystko się zgadza cena końcowa wynosiła 350E tj.+/- ok.1500zł.(mam tą ofertę pracy wraz ze zdjęciami testów i nagraniem audio-video)
Anna Myślinska_Jobs Plus_Marketing 2015-04-01 09:13
To naprawdę nie my:) myli Pan nas z inną firmą o bardzo podobnej nazwie, my nazywamy się Jobs Plus, a tamta firma odwrotnie i bez jednego s. Bardzo mi przykro, jeśli coś poszło nie tak w tej współpracy, ale nie mogę pomóc, bo nigdy nie rekrutowaliśmy pracowników na Słowację, nie świadczymy też usług dla żadnego klienta w tym kraju, ani dla firmy Peugeot w żadnym miejscu na świecie. Proszę dokładnie sprawdzić. Pozdrawiamy!
Srawdzony 2015-04-01 14:57
Z wyrazami szacunku ma pani rację,przepraszam mój błąd nazwa tamtej agencji to PlusJob (pracę dają owszem tylko dlaczego nie powiedzą prawdy-faktycznej stawki wynagrodzenia,chętnych i tak znajdą nawet za tą niższą stawkę).Jeszcze raz bardzo przepraszam za to nieporozumienie
Anna Myślinska_Jobs Plus_Marketing 2015-04-01 15:15
Nic się nie dzieje, cieszę się, że udało się sprostować pomyłkę. Pozdrawiam.
Anna Myślinska_Jobs Plus_Marketing 2015-04-07 10:27
Dzień dobry, wysłaliśmy już sprostowanie w tej sprawie. Pozdrawiam!
gabriela 2015-06-29 12:58
Czy firma oferuje pracę za granicą?
Anna Myślinska_Jobs Plus_Marketing 2015-06-29 13:14
Tak, zapraszamy do kontaktu z nami.
Klaudia_Kwater_Jobs Plus_Marketing 2015-12-14 08:47
Zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, oprócz pracy w Polsce, Francji i Belgii oferujemy teraz także pracę w Niemczech i w Szwecji. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania :)
Mirosław 2015-12-15 12:22
Wyjeżdżałem z nimi do pracy w Belgii w tym roku. Zdecydowanie mogę każdemu polecić bo to solidna firma. Pomogli mi z formalnościami w dużym stopniu, bo sam raczej bym sobie z tym nie poradził. Teraz właśnie mają najwięcej ofert z Belgii i Francji. Tutaj macie ich stronę jeśli was interesuje: http://jobsplus.pl/
gienia 2016-01-09 20:13
pic na wode fotomontarz firma sie oglasza zbiera cv buduje baze , a roboty nie ma , szkoda wysylac aplikacje , obiecuja gruszki na wierzbie , potem cisza.
Klaudia_Kwater_Jobsplus 2016-01-11 09:02
niestety czasami jest tak, że nie mamy odpowiednich stanowisk dla naszych kandydatów, ale CV zatrzymujemy w bazie, by przy najbliższej okazji skontaktować się z odpowiednimi osobami. Na naszej stronie są wszystkie aktualne oferty i stanowiska, na które akurat rekrutujemy.
zainteresowana 2016-02-16 10:44
Witam! Wyjeżdżał ktoś z ta firma do sprzątania w Szwecji? ;)
sasa 2016-03-22 23:11
a co jest nie tak z ofertą pracy w Szwecji ,że ciagle poszukują do pracy ?
Joanna Pieńkowska Jobs Plus 2016-03-23 07:33
Dzień dobry, z ofertą wszystko jest w porządku, po prostu nasz Klient stale zgłasza zapotrzebowanie na nowych pracowników - stąd ciągle rekrutujemy. Zapraszamy do kontaktu!
Joanna Pieńkowska Jobs Plus 2016-03-31 11:51
Panie Sławku, zakwaterowanie i dojazd zależne są od indywidualnych ustaleń z naszym Klientem. Najlepiej byłoby, aby skontaktował się Pan z nami telefonicznie lub mailowo, wówczas udzielimy szczegółowych informacji w odniesieniu do konkretnej oferty pracy, która Pana interesuje :)
xxx 2016-04-11 12:29
Polecam! firma wypłacalna,cały czas sie ma z nimi kontakt we wszystkim pomoga,ale nie wszystko tez zalezy od firmy bo zalezy gdzie sie trafi do pracy i z jakimi ludzi sie bedzie pracowac ,ja z pracy byłem zadowolony,z towarzystwa NIE
Piotrek z Lodzi 2016-04-21 20:58
Jest to pierwsza agencja w ktorej spotkalem sie z powaznym podejsciem do pracownika :) Super kontakt w kazdej sprawie, przez telefon sms czy e-mail, odpowiedza na wszystkie watpliwosci i najdrobniejsze pytania. Wyplata zawsze sie zgadza i jest przed czasem :)
Jest to pierwsza firma z ktorej dostalem kartke na swieta :)
Szczerze polecam
Piotrek.
mela 2016-06-26 15:08
Cześć. Ma ktos ochote się wybrać do Francji ze Mna? We Dwie zawsze razniej. Jak tak podaj maila :-)
Pozdrawiam :-)
Klaudia_Kwater_Jobs_Plus 2016-06-27 07:45
Dzień dobry. Jeśli jest Pan zainteresowany pracą jako operator wózka widłowego, to mamy oferty pracy we Francji i w Polsce (Tychy). W obu przypadkach zatrudniamy my, w oparciu o umowę o pracę :) Zachęcam do skontaktowania się z nami, na pewno pomożemy.
Klaudia_Kwater_Jobs_Plus 2016-06-27 15:23
Pani Justyno, dziękujemy za miłe słowo :) W przypadku ofert w Szwecji, które obecnie mamy na stronie, zakwaterowanie jest bezpłatne i jest zapewnione przez naszego klienta :)
Iwona 2016-06-28 09:50
Czy ktoś planuje teraz wyjazd do Szwecji jako osoba sprzątająca?
nati 2016-06-28 19:28
Hej. Wiecie jak jest u nich z jezykiem francuskim?
Pozdrawiam
anula 2016-07-03 13:11
Hej. Wybiera się ktoś z Was do Francjii na produkcje spożywcza na te sery? Wiecie cos więcej o tej ofercie? Pozdrawiam :-)
anula 2016-07-03 14:22
Ale o jakiej ofercie piszesz ?
anula 2016-07-03 14:29
No tak. Ale ja nic nie wiem więcej jak pisze w ofercie. Wysłałes już tam cv?
anula 2016-07-03 18:39
A czy ktoś wogole rozmawiał na temat tej oferty? Myślałam ze tutaj sie cos dowiem więcej. Czy myslicie ze strach się do Francji wybrać? :-)
anula 2016-07-03 18:48
Dzięki :-) ale widze ze konkretnych opini od osób co tam pracują przez tą agencje to nie ma :-) Ale....przecież kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :-) We Francji jeszcze Mnie nie było :-) To Slawek zglaszaj się na tą oferte z serami :-)
anula 2016-07-04 15:13
To samo masz przy serach:-) a czy ktoś sie wybiera wogole na te sery? :-)
anula 2016-07-04 16:20
Tak ale tam wymagają komunikatywnego jezyka francuzkiego z tych ofert pracy co piszesz
anula 2016-07-04 21:20
Na jaką oferte slawek jedziesz?
ania 2016-07-09 15:39
Hej. Czy jest ktoś kto wyjeżdża lub wyjeżdżal przez tą agencję? I podzielił by się opinią na temat agencji? :-)
Pozdrawiam :-)
anka 2016-08-30 17:21
heej. wybiera sie ktos na pieczarki do Francji?
lucy 2016-09-25 17:56
witam,jedzie ktoś do sprzatania do szwecji w grudniu ?
puder 2016-09-25 18:20
@ lucy 0 moja znajoma mówiła mi ze sie wyboiera. a co?
Klaudia_Kwater_Jobs_Plus 2016-12-19 15:08
Dzień dobry, ciężko mi odnieść się do opinii, która nie zawiera żadnych konkretów na temat naszej agencji. Jeżeli przybliży Pan/Pani sytuację, która wpłynęła na tak negatywną opinię - z chęcią się do niej ustosunkujemy i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości :) Jeżeli preferuje Pan/Pani kontakt telefoniczny również możemy porozmawiać - 512 484 969.
SASO 2016-12-21 19:39
AGENCJA DNO!!! JESLI MOZECIE TO NIE Z TA AGENCJA!!! BEDZIECIE ZALOWAC!!!! WYJAZDU !!! JEDNO WIELKIE SZAMBO!!!
SASO 2016-12-21 19:42
JEDNO WIELKIE DNO!!! JESLI MOZECIE TO NIE Z TA AGENCJA !!! BEDZIECIE ZALOWAC !!!
Andrzej 2017-01-05 19:38
Witam
Panie SASO czy może pan opisać co jest nie tak w tej firmie?
Wpisów dużo .....treści mało :)
Magda 2017-01-12 18:30
czy dostanę jakąś pracę w Niemczech bez znajomości języka np sprzątanie
Joanna Pieńkowska Jobs Plus 2017-01-13 08:29
Dzień dobry,
Niestety, w tym momencie posiadamy jedynie oferty pracy w Niemczech, gdzie niezbędna jest co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Zachęcamy jednak do obserwowania naszej strony internetowej, w zakładce "Oferty pracy" znajdzie Pani zawsze aktualne oferty.
Anka 2017-01-24 18:50
Świetna firma, profesjonalne podejście i zaangażowanie - byłam z nimi w Niemczech na campingu.
Zostaw swoją opinię o JOBS PLUS - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JOBS PLUS