logo JOBS PLUS

JOBS PLUS

Kraków

Opinie o JOBS PLUS

Anna Myślinska_Jobs Plus_Marketing 2014-04-09 08:27:48
Dzień dobry, zapraszam Pana do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji: rekrutacja@jobsplus.pl w sprawie wszelkich niewyjaśnionych rzeczy, czy kontraktów. Co do niewłaściwego wyboru kandydatów: większość naszych pracowników to nasi wieloletni partnerzy, klienci również. Sądzę, że klucz doboru jest więc właściwy, choć nie twierdzę, że trafiamy zawsze idealnie (ale chyba każdy z nas ma takie doświadczenia). Będę wdzięczna za mailowy lub telefoniczny kontakt z nami. Pozdrawiam.
Anna Myślinska_Jobs Plus_Marketing 2014-05-15 11:41:02
Dziękujemy, staramy się:) Pozdrowienia dla wszystkich w ten deszczowy (przynajmniej w Krakowie) dzień.
pracownik 2014-06-13 08:18:58
Niestety nie podzielam dobrych opinii. Wynagrodzenie nie jest wypłacane w terminie, nie traktują ludzi serio, trzeba prosic sie o wlasne zarobione pieniadze... czekaja z wyplata do ostatniej minuty...
Anna Myślinska_Jobs Plus_Marketing 2014-06-16 07:59:48
Wypłacamy wynagrodzenie zgodnie z obowiązującą umową i prawem, które w większości przypadków także reguluje termin wypłat. Tak jak pisze Pan wyimaginowany_mitek, te kwestie stanowią zapisy umowy... w kwestiach wątpliwych jak zawsze zapraszam do kontaktu z nami.
pracownica 2014-09-16 14:13:45
.. Na czas. 'wypłata na Pani koncie będzie miedzy 10 a 15' dziś 16 i dopiero dzis łaskawie dotarła i z tego co mówili inni pracownicy tej firmy to nie pierwszy raz. Nie mówiąc o tym, że przy podpisywaniu umowy Pani twierdzila, że mam 6,7 na rękę a z tego co mi przyszlo na konto wychodzi 6,55 już nie wspominając o tym, że ani grosza dodatku za sobotę w którą jak się okazało MUSZĘ być ale przy podpisywaniu umowy nie było ani słowa o weekendach.
Anna Myślinska_Jobs Plus_Marketing 2014-09-18 11:53:28
Dzień dobry Pani,
bardzo nam przykro, że czekała Pani ten jeden dzień i przepraszamy za wszelkie uniedogodnienia - informacja obejmuje datę wykonanie przelewu z naszej strony, natomiast niestety do tego dochodzi czas trwania operacji, księgowania, itd. Zanim zacznę wyjaśnienia, chciałabym serdecznie zaprosić Panią do kontaktu z nami, postaramy się wszystko wytłumaczyć - często konieczne jest także zaangażowanie w ten proces Pracodawcy Użytkownika, czyli firmy, dla której świadczy Pani pracę. Co do stawek, różnice są spowodowane wieloma czynnikami, właśnie dlatego zawsze podajemy Państwu jedynie przybliżone kwoty. Proszę też pamiętać, że jak napisałam, wiele kwestii jest po stronie Pracodawcy Użytkownika. jeszcze raz zapraszam do naszego biura lub kontaktu telefonicznego, żebyśmy mogli wszystko wyjaśnić.
Anna Myślinska_Jobs Plus_Marketing 2014-09-19 12:28:41
Dzień dobry,
mogę powiedzieć, że to praca nawet dla totalnie zielonych:) To praca w telefonicznej obsłudze klientów, a firma dla której rekrutujemy, czyli nasz Klient oferuje szkolenie, dobre stawki, dodatkową premię, a przede wszystkim naprawdę świetną atmosferę pracy. Na więcej pytań z pewnością odpowie moja koleżanka, która prowadzi projekt, Ewelina Górska. Wiem od niej, że ucieszy się z telefonu w tej sprawie ;) - podaję numer:(usunięte przez administratora). Pozdrawiam, dziękujemy za wszystkie komplementy.
Anna Myślinska_Jobs Plus_Marketing 2014-09-22 08:37:28
Wobec działań amdministratora :) proponuję w takim razie kontakt z nami przez naszą stronę, tam znajdują się wszystkie niezbędne informacje.
Anna Myślinska_Jobs Plus_Marketing 2014-10-06 15:14:16
Trudno mi powiedzieć, czy będzie Pan zadowolony, to zależy w dużej części od Pana:) serdecznie zapraszam do tego, by spróbował Pan swoich sił. Prosimy o kontakt przez stronę.
Anna Myślinska_Jobs Plus_Marketing 2014-10-20 15:19:03
Myślę, że ma Pan duże szanse;) Poszukujemy pracowników call center w Łodzi; nasz klient oferuje świetną atmosferę, dobre wynagrodzenie i elastyczny czas pracy. Oczywiście zapewniamy także szkolenie, dlatego zachęcam, żeby spróbować. Szczegóły w ogłoszeniu - konieczna będzie jednak rozmowa telefoniczna, ale nie ma w niej nic strasznego. Pozdrawiamy!
Anna Myślinska_Jobs Plus_Marketing 2014-11-17 15:34:17
Zapraszam do kontaktu z naszym zespołem - chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, mailowo lub telefonicznie.
Anna Myślinska_Jobs Plus_Marketing 2014-12-05 10:43:42
Dzień dobry, przykro mi, ale ustalenia muszą się odbyć najpierw w rozmowie telefonicznej, a potem bezpośredniej. Dlatego raz jeszcze zapraszam do kontaktu z nami - wszystkie potrzebne informacje znajdują się na naszej stronie. Pozdrawiam serdecznie!
Anna Myślinska_Jobs Plus_Marketing 2015-01-14 14:04:23
Dzień dobry Pani, zapraszam na naszą stronę, gdzie w zakładce Dla pracowników znajdzie Pani oferty pracy. Po wybraniu tej, która okaże się interesująca, prosimy o kontakt, nasi rekruterzy chętnie opowiedzą więcej o firmach i pracodawcach, dla których szukamy pracowników. Pozdrawiam serdecznie.
Anna Myślinska_Jobs Plus_Marketing 2015-01-14 14:07:06
Dziękujemy za miłe słowa. Nasze oferty pracy zamieszczamy na naszej stronie internetowej - w zakładce Dla Pracowników. Zapraszamy też do kontaktu w każdej chwili: mail, telefon, wizyta w naszym biurze - nasi rekruterzy chętnie odpowiadają na wszystkie pytania i udzielają wszelkich informacji na temat naszych projektów.
Srawdzony 2015-03-31 00:28:43
Witam nie polecam,pomimo 2-wyjazdów warunki pracy w Trnawie Psa Peugeot Citroen osccytlują na poziomie 800zł na rękę.1-Umowa-Eurotrader.ro-(ściema),potem Adecco.Wypych na pieniądze(polak polaka za 1zł by sprszedał,podziękowałem)
Anna Myślinska_Jobs Plus_Marketing 2015-03-31 12:33:13
Dzień dobry,
przepraszam, ale chyba nastąpiło jakieś nieporozumienie, zdaje mi się, że komentuje Pan pracę innych firm i nie będę mogła pomóc. Jeśli coś poszło nie tak, zapraszam do współpracy z naszą firmą, lub wyjaśnienia w rozmowie telefonicznej. Tymczasem pozdrawiam:)
Srawdzony 2015-03-31 22:02:16
Wasza agencja rekrutowała na Słowację do Psa-Peugeot,żadna pomyłka,wszystko się zgadza cena końcowa wynosiła 350E tj.+/- ok.1500zł.(mam tą ofertę pracy wraz ze zdjęciami testów i nagraniem audio-video)
Anna Myślinska_Jobs Plus_Marketing 2015-04-01 09:13:20
To naprawdę nie my:) myli Pan nas z inną firmą o bardzo podobnej nazwie, my nazywamy się Jobs Plus, a tamta firma odwrotnie i bez jednego s. Bardzo mi przykro, jeśli coś poszło nie tak w tej współpracy, ale nie mogę pomóc, bo nigdy nie rekrutowaliśmy pracowników na Słowację, nie świadczymy też usług dla żadnego klienta w tym kraju, ani dla firmy Peugeot w żadnym miejscu na świecie. Proszę dokładnie sprawdzić. Pozdrawiamy!
Srawdzony 2015-04-01 14:57:23
Z wyrazami szacunku ma pani rację,przepraszam mój błąd nazwa tamtej agencji to PlusJob (pracę dają owszem tylko dlaczego nie powiedzą prawdy-faktycznej stawki wynagrodzenia,chętnych i tak znajdą nawet za tą niższą stawkę).Jeszcze raz bardzo przepraszam za to nieporozumienie
Anna Myślinska_Jobs Plus_Marketing 2015-04-01 15:15:18
Nic się nie dzieje, cieszę się, że udało się sprostować pomyłkę. Pozdrawiam.
Anna Myślinska_Jobs Plus_Marketing 2015-04-07 10:27:21
Dzień dobry, wysłaliśmy już sprostowanie w tej sprawie. Pozdrawiam!
gabriela 2015-06-29 12:58:39
Czy firma oferuje pracę za granicą?
Anna Myślinska_Jobs Plus_Marketing 2015-06-29 13:14:21
Tak, zapraszamy do kontaktu z nami.
Klaudia_Kwater_Jobs Plus_Marketing 2015-12-14 08:47:52
Zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, oprócz pracy w Polsce, Francji i Belgii oferujemy teraz także pracę w Niemczech i w Szwecji. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania :)
Mirosław 2015-12-15 12:22:20
Wyjeżdżałem z nimi do pracy w Belgii w tym roku. Zdecydowanie mogę każdemu polecić bo to solidna firma. Pomogli mi z formalnościami w dużym stopniu, bo sam raczej bym sobie z tym nie poradził. Teraz właśnie mają najwięcej ofert z Belgii i Francji. Tutaj macie ich stronę jeśli was interesuje: http://jobsplus.pl/
gienia 2016-01-09 20:13:21
pic na wode fotomontarz firma sie oglasza zbiera cv buduje baze , a roboty nie ma , szkoda wysylac aplikacje , obiecuja gruszki na wierzbie , potem cisza.
Klaudia_Kwater_Jobsplus 2016-01-11 09:02:54
niestety czasami jest tak, że nie mamy odpowiednich stanowisk dla naszych kandydatów, ale CV zatrzymujemy w bazie, by przy najbliższej okazji skontaktować się z odpowiednimi osobami. Na naszej stronie są wszystkie aktualne oferty i stanowiska, na które akurat rekrutujemy.
zainteresowana 2016-02-16 10:44:34
Witam! Wyjeżdżał ktoś z ta firma do sprzątania w Szwecji? ;)
sasa 2016-03-22 23:11:20
a co jest nie tak z ofertą pracy w Szwecji ,że ciagle poszukują do pracy ?
Joanna Pieńkowska Jobs Plus 2016-03-23 07:33:46
Dzień dobry, z ofertą wszystko jest w porządku, po prostu nasz Klient stale zgłasza zapotrzebowanie na nowych pracowników - stąd ciągle rekrutujemy. Zapraszamy do kontaktu!
Joanna Pieńkowska Jobs Plus 2016-03-31 11:51:55
Panie Sławku, zakwaterowanie i dojazd zależne są od indywidualnych ustaleń z naszym Klientem. Najlepiej byłoby, aby skontaktował się Pan z nami telefonicznie lub mailowo, wówczas udzielimy szczegółowych informacji w odniesieniu do konkretnej oferty pracy, która Pana interesuje :)
xxx 2016-04-11 12:29:42
Polecam! firma wypłacalna,cały czas sie ma z nimi kontakt we wszystkim pomoga,ale nie wszystko tez zalezy od firmy bo zalezy gdzie sie trafi do pracy i z jakimi ludzi sie bedzie pracowac ,ja z pracy byłem zadowolony,z towarzystwa NIE
Piotrek z Lodzi 2016-04-21 20:58:00
Jest to pierwsza agencja w ktorej spotkalem sie z powaznym podejsciem do pracownika :) Super kontakt w kazdej sprawie, przez telefon sms czy e-mail, odpowiedza na wszystkie watpliwosci i najdrobniejsze pytania. Wyplata zawsze sie zgadza i jest przed czasem :)
Jest to pierwsza firma z ktorej dostalem kartke na swieta :)
Szczerze polecam
Piotrek.
mela 2016-06-26 15:08:32
Cześć. Ma ktos ochote się wybrać do Francji ze Mna? We Dwie zawsze razniej. Jak tak podaj maila :-)
Pozdrawiam :-)
Klaudia_Kwater_Jobs_Plus 2016-06-27 07:45:53
Dzień dobry. Jeśli jest Pan zainteresowany pracą jako operator wózka widłowego, to mamy oferty pracy we Francji i w Polsce (Tychy). W obu przypadkach zatrudniamy my, w oparciu o umowę o pracę :) Zachęcam do skontaktowania się z nami, na pewno pomożemy.
Klaudia_Kwater_Jobs_Plus 2016-06-27 15:23:10
Pani Justyno, dziękujemy za miłe słowo :) W przypadku ofert w Szwecji, które obecnie mamy na stronie, zakwaterowanie jest bezpłatne i jest zapewnione przez naszego klienta :)
Iwona 2016-06-28 09:50:37
Czy ktoś planuje teraz wyjazd do Szwecji jako osoba sprzątająca?
nati 2016-06-28 19:28:31
Hej. Wiecie jak jest u nich z jezykiem francuskim?
Pozdrawiam
anula 2016-07-03 13:11:37
Hej. Wybiera się ktoś z Was do Francjii na produkcje spożywcza na te sery? Wiecie cos więcej o tej ofercie? Pozdrawiam :-)
anula 2016-07-03 14:22:41
Ale o jakiej ofercie piszesz ?
anula 2016-07-03 14:29:19
No tak. Ale ja nic nie wiem więcej jak pisze w ofercie. Wysłałes już tam cv?
anula 2016-07-03 18:39:28
A czy ktoś wogole rozmawiał na temat tej oferty? Myślałam ze tutaj sie cos dowiem więcej. Czy myslicie ze strach się do Francji wybrać? :-)
anula 2016-07-03 18:48:41
Dzięki :-) ale widze ze konkretnych opini od osób co tam pracują przez tą agencje to nie ma :-) Ale....przecież kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :-) We Francji jeszcze Mnie nie było :-) To Slawek zglaszaj się na tą oferte z serami :-)
anula 2016-07-04 15:13:02
To samo masz przy serach:-) a czy ktoś sie wybiera wogole na te sery? :-)
anula 2016-07-04 16:20:43
Tak ale tam wymagają komunikatywnego jezyka francuzkiego z tych ofert pracy co piszesz
anula 2016-07-04 21:20:38
Na jaką oferte slawek jedziesz?
ania 2016-07-09 15:39:36
Hej. Czy jest ktoś kto wyjeżdża lub wyjeżdżal przez tą agencję? I podzielił by się opinią na temat agencji? :-)
Pozdrawiam :-)
anka 2016-08-30 17:21:07
heej. wybiera sie ktos na pieczarki do Francji?
lucy 2016-09-25 17:56:00
witam,jedzie ktoś do sprzatania do szwecji w grudniu ?
puder 2016-09-25 18:20:00
@ lucy 0 moja znajoma mówiła mi ze sie wyboiera. a co?
Zostaw swoją opinię o JOBS PLUS - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JOBS PLUS