Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

tusia

Inglostadt czy Freiburg tu nie o to chcodzi jedzie tam któś czy nie?

mala

chyba miasta pomyliłaś bo to o Fraiburg chodzi nie o Ingolstadt. Zeitmann nie ma nic dla kobiet w Ingolstadt wiem bo dzisiaj rozmawiałam z dziewczyną z biura.

sybir

A dostał ktoś oferte pracy do Inglostadu -pakowanie zabawek dla kobiet? 700-600 euro na mmiesiac po odliczeniu wszyskiego ja się zastanawiam

elektryk też przed kursem

żeby nie wiem jak było to zawsze będzie lepiej niż tu! sorry ale jak niemcy wydają na ciebie kasę żebyś się uczył niemieckiego dają ubranie robocze i skrzynke z narzędizami to musisz dla nich pracować i z twojej pracy muszą mieć pieniądze - to chyba jasne. Muszą na tobie zarobić żeby mogli na tobie zarobić musiz pracować. Nikt nie będzie wydawał na ciebie pieniędzy żebyś potem siedział w domu i nie pracował - pomyśl! Ja idę na kurs i wyjeżdżam stąd bo mam już dość

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
luk

Bardziej bym się przejmował stabilnością zatrudnienia bo kończy się jedna budowa i może trzeba czekać na telefon o kolejną robotę.No ale wiadomo jak jest w kraju z pracą,jak cię wysyłają na kurs to czemu nie korzystać.

bodzio

Jak jest z dojazdem do pracy czy trzeba mięć samochód ?? ile godzin sie pracuje normalnie 160 czy 170 i reszta idzie do Zeitgeld czy jak??Co z dietą bo jest 40 euro za 21 dni roboczych , a soboty i niedziele płace za swoje za mieszkanie (dobrze rozumiem?) ile odbijają za mieszkanie bo słyszałem ze 15 euro. lak jest na mieszkaniu był ktoś niech sie wypowie bo mam zamiar jechac, no i życie czy jest drogie ok mniej wiecej jak sie nie pali , ile trzeba przeznaczyć. pozdrawiam bo nie wiem czy isc na kurs jezyka czy nie

elektryk przed kursem (małopolska)

towarek

no właśnie,trzeba samemu się przekonać jak naprawdę tam jest. ja jadę w czwartek. a ciężkiej pracy też się nie boję.

sps

ja też się nie boję bo ja nie wierzę nigdy w to co ludzie wypisują. Zawsze ktoś ma interes w tym żeby mniej ludzi przyjeżdżało do pracy bo boją się o swoją pracę. Już to przerabiałam

marta

ja jadę nie boje się bo czego? Zawsze jest ktoś nie zadowolony wiem to z doświadczenia bo nie pierwszy raz wyjeżdżam do Niemiec do pracy. Tu masz legalną umowę o pracę bez pośredników więc czego się tu bać? Chyba ciężkiej pracy! ale ja się nie boje ciężko pracować!

ona ona

Witam dzwonilido mnie dziś ze jest wyjazd w piotek do Monachium,przyznał ze się boje,proszę o odp

xxx

W Radomiu kurs niedługo rusza.

EL_1

Czy ktoś coś wie na temat kursu dla elektryków w Katowicach lub innych miastach? Bo na razie z tego co czytam to zostali zaproszeni na rozmowę tylko koledzy z Krakowa.

Pytanie do elektryka po kursie

Czy robiąc kurs niemieckiego przez firmę podpisujesz z nimi jakąś lolajkę?Że masz im jakiś tam czas odpracować?

Wyjadaczka

jak ktoś jest przyzwyczajony do pracy a nie do "pracy" to nie ucieka tylko zasuwa i nie narzeka. Fakt praca ciężka i całe Bałkany z nami robią ale jak ktoś sobie wyobraża że będzie z Niemcami robił na sprzątaniu to niech się w głowę puknie a nie tu przyjeżdża. Takich trzy dniowych to my tu już mnóstwo mieliśmy, tipsy połamały i od razu do domu jechały - hahaha - żenada!

iza

to zależy po co tam pojechałaś, ja jestem od kwietnia i nie narzekam, jak przyjechałaś się obijać, imprezować i pić to się nie dziwię że narzekasz, co chwile takie przyjeżdżają i po kilku dniach wylatują. A potem mówią że Polacy są tacy a nie inni.

zadowolona

na lotnisko dziewczyny się nie pchajcie , załamka totalna , warunki tragiczne , firmą rządzą sami jugole i turcy , ciągle opiernicz. Przestrzegam !!!! Właśnie z tamtąd uciekłam po trzech dniach . Wiem , że zaraz usuną tą opinie ludzie z żeitmana, ale może chociaż jedna osoba to przeczyta.

mm
@zadowolona

(usunięte przez administratora). Jak sobie można wyobrażać pracę jako sprzątaczka na? Że niby z kim się będzie pracować ?! To wina zeitmanna że takie dziewczyny tu przysyła co nie wiedzą co to znaczy praca sprzątaczki. Myślą że tu łatwo i bez ciężkiej pracy zarobią pieniądze a tu cudów nie ma! Tu się kilometry robi żeby euro zarobić! Nie wszystkie dziewczyny wiedzą że tu lekko nie jest i niepotrzebnie czasu nie tracą ani naszych nerwów!!

ona ona
@zadowolona

witam.az tak zle tam było,wlasnie dziś do mnie dzwonila pani z ta oferta pracy.mozesz cos napisac

towarek
@ona ona

Do mnie też pani z krakowa dziś dzwoniła, ale jakoś nie zniechęcam się komentarzami, czekam na tel od pana z niemiec :)ona ona jak będziesz jechać to daj mi znać :)

Zadowolona
@towarek

Ja tez szczesliwa,ze stamtąd wyjechałam i pomyslcie dziewczyny czy Wam sie opłaca zostawic wszystko i wyjechac na lotnisko do pracy???

bartek31

nic nadzwyczajnego - zwykła agencja normalne praca na produkcji części samochodowych, normalne mieszkanie, pieniądze przeciętne 900 - 1000 euro po odliczeniu kosztu mieskzania. Nie wiem z kąd te zachwyty. dają robote i tyle

pol

Czyli bez samochodu nie zatrudnią?

nemo

A jak jest z dojazdem do pracy ?? jest daleko od miejsca zamieszkania ?? Jak to jest z tym samochodem , znaczy że swoim trzeba jeździć do pracy czy można innymi środkami lokomocji.

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 41 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1763 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA