Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

mlody2

jezeli ktos zle pisze na temat agencji to sa usuwane komentarze ,zauwazylem to i ostrzegam tylko tych co o tym nie wiedza .Wpadajcie czesciej na forum to sie przekonacie.

Gregor

Tak ale niech te negatywne komentarze coś w noszą do dyskusji a nie tylko jest źle, tragicznie i (usunięte przez administratora)To są bezsensowne komentarze, tak jak to twoje wklejanie które tylko zabrudza forum i ogłupia. Nie wiem o co i z kim walczysz. Jak coś wiesz o zeitmanie to pisz a nie wklejaj tego bełkotu spamowego

fgf

Postanowiłem pokazać że treści niewygodne dla firmy są kasowane. Nie mam zamiaru zaśmiecać forum ale to że tylko pozytywne posty są akceptowane tutaj. Od wczoraj usunięto nie licząc moich ponad 10. To jest portal tylko z pozytywnymi postami?

StopTrollom
@fgf

Z toba jest coś nie tak tam jest 10 twoich komentarzy o takiej samej treści - że ktoś ci niby komentarze usuwa! To nie jest normalne co 2 minuty pisałeś jeden komentarz do tego każdy taki sam!!! Ja sam to zgłoszę do Goworka o usunięcie bo to jest spamowanie. Jak widzisz znikające komentarze i słyszysz głosy to zostaw to dla siebie a nie śmieć na forum. My człowieku chcemy się czegoś dowiedzieć przed wyjazdem do pracy a ty się bawisz. To jest bardzo nie wpożądku. Dla mnie poszukiwanie pracy za granicą to nie zabawa. A ty widać że się nudzisz! Zgłaszam to do goworka!

like me
@StopTrollom

A Ty sie tak zachowujesz jakby ktos Tobie krzywde robil,tym,ze kilka razy to napisal a chlopak ma racje bo faktycznie czesc komentarzy zostala usunieta jak np wczorajsze posty gogo i paru innych osob,dodanych wieczorem.Sam widzialem te komentarze a dzis ich juz nie ma. Chodzi o to aby forum bylo wiarygodne a nie zmanipulowane.A poza tym najpierw lepiej skontaktuj sie ze slownikiem ortograficznym zanim pobiegniesz do Adminów żale wylewać,bo mogą Cię nie zrozumieć a tego byś nie przeżył,prawda?

StopTrollom
@like me

Mi to przeszkadza - tak jak jemu przeszkadza że niby usuwają to mi przeszkadza że chłopak robi krucjatę spamując i powtarzając jedno zdanie 12 razy. Mam do tego prawo i już zgłosiłem to do admina. Stop pieniactwu!

heh
@StopTrollom

moze ty bronisz zeitmann?Wyslali Cie juz gdzies do pracy ? Czy sie starasz? :)

StopTrolom

A ja proszę trolla o nie wklejanie w kółko tego samego komentarza - nie dziwie im się że ci to usuwają jak już jedenaście razy to zamieściłeś jak jakąś mantre albo jakiś łańcuszek szczęścia

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
ghjk

Prosze o nie kasowanie i nie zmieniać treści negatywnych wypowiedzi jeżeli nie naruszają regulaminu. Takie działanie zmniejsza wiarygodnosc portalu. Ten post został usunięty X11

kit

ten magazyn jest ogromny, z zeitmanna co tydzien jest wiecej osob, nie ma wiekszej rotacji, jak ktos chce pracowac to pracuje, raczej nie zwalniaja nikogo, chyba ze ktos przegnie...

lolek

mnie zastanawia dlaczego na tych zabawkach ciagle potrzebuja?czyzby byla taka rotacja...

swerthg

jakie np?

sand

Inne firmy z tego co widzę nie kasują negatywów na swój temat. Więc są wiarygodniejsze dla mnie.

jabol
@sand

no to podaj jakie !? A cisza! tak myślałem sorry ale takich nie ma!

njkl

Prosze o nie kasowanie negatywnych wypowiedzi. Takie działanie zmniejsza wiarygodnosc portalu. (usunięte przez administratora)

olkiuujju

Prosze o nie kasowanie negatywnych wypowiedzi. Takie działanie zmniejsza wiarygodnosc portalu. Ten post został usunięty X9

jjj

Prosze o nie kasowanie negatywnych wypowiedzi. Takie działanie zmniejsza wiarygodnosc portalu. Ten post został usunięty X8

hhh

Prosze o nie kasowanie negatywnych wypowiedzi. Takie działanie zmniejsza wiarygodnosc portalu. Ten post został usunięty X7

hjn

Prosze o nie kasowanie negatywnych wypowiedzi. Takie działanie zmniejsza wiarygodnosc portalu. Ten post został usunięty X6

hnbvf

Prosze o nie kasowanie negatywnych wypowiedzi. Takie działanie zmniejsza wiarygodnosc portalu. Ten post został usunięty X2

qwer

Prosze o nie kasowanie negatywnych wypowiedzi. Takie działanie zmniejsza wiarygodnosc portalu. Ten post został usunięty X4

wrt

Prosze o nie kasowanie negatywnych wypowiedzi. Takie działanie zmniejsza wiarygodnosc portalu. Ten post został usunięty X3

qwe

Prosze o nie kasowanie negatywnych wypowiedzi. Takie działanie zmniejsza wiarygodnosc portalu. Ten post został skasowany X1

mlody

Wiecie moze jak jest z tymi zaliczkami? Czy po tygodniu pracy jest mozliwosc wziecia zaliczki?

vvv
@mlody

Przed chwilą rozmawiałem z Panią z Zeitmanna i mówiła że po tygodniu można zaliczke wziąć .

koks

Interesuje mnie praca przy paletach w Lipzing czy ktoś wie jak tam jest?

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 40 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1763 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA