Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

xyz

Ma ktoś informacje o komisjonwaniu w Bremie?

pinio
@xyz

Tez miales powiedziane ze ta Brema od 4 maja a pozniej nikt sie juz nie odezwal? Mozliwe ze projekt upadl albo znalezli sobie lepszych kandydatow. Mozliwe tez ze bedzie w pozniejszym terminie wyjazd. Ja juz wysylam CV w inne miejsca bo z tej Bremy moze nic nie byc.

TOMUS
@pinio

Ja pracuję od wczoraj w Bremie, jest ok jak na razie. Ja odpowiedz dostalem od razu, pozniej umowe o prace i jeszcze przed samym dojazdem na niedziele dzwonila do mnie pani z zeitmana z informacjami, jakos w sobote chyba, wiec calkiem niezle to zorganizowali, ale jak jest to sie po wyplacie okarze.. hehe Od 11 mają znowu zaczać nowi z zeitmanna z tego co mowili, oni tam duzo osob potrzebua

@pinio

Ja od początku jestem zapisany na 11 maja, bo na 4 maja już kogoś mieli.

@TOMUS

A jaka robota? Jakie warunki mieszkalne? Napisz coś więcej.

Zyga
@xyz

Mi też zaproponowali te robote to na komisjonowaniu jest. Najpierw dziewczyna mi wszystko powiedziała przez telefon, potem do mnie dzwonili z niemiec a na końcu dostałem wszystko opisane na maila. Widać że to wszystko mają dobrze ogarnięte bo są dobrze zorganizowani i wszystko jest dobrze opisane w tym mailu. Ja też jade ale na późniejszym termin sie zgodziłem. Oni mają tam zatrudnić chyba 90 osób tak mówiła od nich dziewczyna więc pewnie robota będzie też dla ciebie

@Zyga

Ja też już dostałem wszystko na maila. Ciekawy jestem tylko tych warunków, dlatego jak ktoś ma jakieś wiadomości o pracy czy mieszkaniu niech da znać.

mti

Czy ludzie pracujący w magazynie z zabawkami są w porządku? Jaka jest dokładnie stawka godzinowa?

perez

dzięki za informacje. za zajazd to trochę dużo no chyba że z żarciem u nas mieszkają na PolBau co prawda kontenery ale za dwa euro można zjeśc polski obiad . Jeśli jesteś zainteresowany to jutro skołuje adres bo wszyscy spotykamy się w kościele na Falsz.str a ja mieszkam na Feuerbachu. Przyjemnego wieczoru

stasnik

niestety praca przez polską firmę na delegacji to jest czysty wyzysk, wolę pracować na niemieckiej umowie, przynajmniej jakoś tam mi się zbiera na niemiecką emeryturę... jak szedłem na kurs to powiedzieli że dostanę nie mniej niż 1300 euro netto (już na czysto, po mieszkaniu) i jak tu dojechałem to nawet trochę więcej mi wychodzi bo mam stawkę 10,61 brutto na godzinę i do tego 30 euro dodatku tylko niestety Stuttgart jest drogi i płace 20 euro dziennie za gasthof.

luk
@stasnik

napisz coś więcej o kursie i pracy jako hydraulik zaczynam kurs jezykowy w poniedziałek i praca ma byc od połowy września dla kumatych wcześniej wspominali coś o Stuttgarcie jake warunki bytowe

kkll
@luk

Ja w Krakowie kurs konczylem. Od polowy maja pracuje jako elektryk, na poczatku byly problemy, ale ze wszystkim mi zeitmann pomogl a teraz juz daje rade. Mieszkamy w pokoju 2osobowym, luksusow nie ma, ale warunki ok. Praca jest, duzo godzin robimy, wiec ok.

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
perez

dzięki bardzo mnie kusi kurs Rzeszowie dla hydraulików bo teraz też pracuje w Niemczech i też w Stuttgarcie ale przez polską firmę która syto obcina godziny i dlatego chciałbym bezpośrednio w niemieckiej.Mógłbyś naświetlić zarobki , czy płacą diety ,jak jest z mieszkaniem i czy dopłacają coś za dojazd z kwatery do pracy .Z góry dzięki i pozdrawiam ja pracuję na mercedesie

ada

a są może kursy dla kobiet?

stasnik

wiesz co, ja byłem na kursie w Katowicach, strasznie dużo godzin było bo 3 razy w tygodniu po 4 godziny, do tego musiałem jeszcze powtarzać w domu ale dobrych podstaw się nauczysz. Jak dla mnie najważniejsze było to, że później dali mi robotę i do tej pory jestem w Stuttgracie. Na początku było mi ciężko się dogadać bo lecieli gwarą, ale dałem radę.

perez

czy na kursie języka niemieckiego jest się go w stanie nauczyć

mtios

A z tej niemieckiej agencji sprawdzali język? Jak mniej więcej taka rozmowa wygląda?

play
@mtios

Też zaczynam prace przy zabawkach. Gdzie mieszkacie ? W jakiej miejscowości ? Przy fabryce na obrzeżach czy w Norymberdze ?

pajak44

witam a slyszal ktos o fabryce zabawek,wlasnie kazali czekac na potwierdzenie z zeitmana.

misia
@pajak44

My jutro z koleżanką zaczynamy tam pracę,z tego co wiem, na jutro ma być w sumie 5 osób, a kolejna tura chyba od maja.

uliz

jade na poniedzialek do Playmobil do Norymbergii. Bardzo sprawnie to poszlo, wczoraj dostalem oferte z Zeitmanna, zgodzilem sie, zaraz potem zadzwonila Niemiecka firma a dzis mi dziewczyna z Zeitmana potwierdzila, szybko podpisalismy umowe i jade. Ma nas byc ponoc wiecej.. Ktos jedzie tez na niedziele? Mozemy jechac w grupie, bo chyba wszyscy przyjezdzamy na ta sama godzine do biura do norymbergi. jak ktos chetny to czekam na info

masterblaster

język należy umieć i to w stopniu komunikatywnym w przeciwnym razie z powrotem do polski

german
@masterblaster

Znając język w stopniu komunikatywnym nie widze sensu szukania pracy w niemczech przez polskiego posrednika za marne pieniądze

on
@german

Bo ty german na pewno (usunięte przez administratora) mowisz po niemiecku i zarabiasz 5000 euro netto.. Ogarnij sie czlowieku, ludzie szukaja opinii na temat firmy zeitmann a nie twoich swietnych rad

Bro

Mógłby ktoś napisać jak to jest z tą wymaganą komunikatywną znajomością niemieckiego? To jest wymóg konieczny przy rekrutacji? Czy słaba znajomość języka także wystarcza? Chodzi głownie o prace na magazynie/produkcji.

AndrzejS

Zeitmann ma przeciętne stawki ale nigdy cię nie zostawi z problemem dlatego też z nimi jeżdżę. Nie obiecują cudów i podają prawdziwe wynagrodzenie. Są bardzo zaangażowani, jak coś się dzieje zawsze możesz na nich liczyć, zawsze odbiorą od ciebie telefon, zawsze możesz poprosić ich o pomoc. A dobrą agencje poznaje się właśnie w tedy jak się dzieje coś złego. Ja też ich szczeże polecam

on
@AndrzejS

Potwierdzam, zawsze moglem na nich liczyc. Naprawde dobra firma!

asia

jedzie ktoś na produkcję do regensbura??

opir

Ja wyjeżdżam za pośrednictwem Zeitmanna już trzeci raz- jestem elektrykiem. Za pierwszym razem wszystko było dobrze, ale w firmie niemieckiej nie było już dla mnie pracy, za drugim razem niemiecka firma mnie oszukała i nie dostałem wynagrodzenia za ponad miesiąc ciężkiej pracy, ale Zeitmann a właściwie to ich pani Monika mi pomogła i pieniądze dostałem. I tak oto jadę z nimi trzeci raz, tym razem do Bawarii, jutro zaczynam pracę. Ja Zeitmanna polecam,koledzy którzy też za ich pośrednictwem pracują też mówili, że cokolwiek by się nie działo, zawsze starają się pomoc, a to, że trafiłem na taką a nie inną firmę to nie ich wina.

trax

witam, jechał ktoś z zeitmana jako kierowca smieciarki, zamiatarki c+e? jaka kasa w rzeczywistości?

wm

różnie zależy od tego co mają. Raczej z tego co wiem to od 3 miesięcy do na stałe. Ja byłem z nimi dwa razy i byłem po 6 miesięcy ale ja tak chciałem. Bez rodziny na obczyźnie ciężko nawet jak się zarabia, a jak jesteś z powrotem w domu to nie ma gdzie pieniędzy zarobić i trzeba wracać. Takie błędne koło

um

Wybaczcie bo nie ma doświadczeń z takimi firmami ale z tego co wnioskuje to całe te wyjazdy polegają na podjęciu pracy na jakiś okres czasu? Mój znajomy był kiedyś przez podobnego typu firmę w Niemczech w Amazonie. Praca mu się podobała chciał zostać na dłużej ale go wygonili do Polski bo potrzebowali pracowników tylko na okres większej sprzedaży. Czy tak to wszystko wygląda? Pracodawca potrzebuje pracownika np. na 4 miesiące a potem wracamy i czekamy na inna pracę? Proszę niech ktoś doświadczony się wypowie.

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 40 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1763 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA