Opinie o Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Złocień w Złocieniec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Złocień. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Złocień o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Złocień w Złocieniec

Diana Nowy wpis

Witam. na Facebooku widziałam ofertę pracy dla specjalisty ds. księgowo-płacowych. Proszę o opis atmosfery na dziale oraz o przybliżenie średnich stawek. Wstępnie mam zamiar aplikować, zwłaszcza ze przewyższam wymagane 2-letnie doświadczenie w zawodzie. Czy warto starać się o ten wakat?

Aferowicz Nowy wpis

Powiem tam oddział chorób płuc większość personelu jest bezlitośnie nie do zniesienia nie miła wręcz masakra.Podejscie do pacjenta zalewającą lekceważącą salowe to jakiś obłęd dziś wchodzi pani ze śniadaniem otwiera drzwi i musi śniadanie prosze wstać odpowiadam że dziękuję ale nie będę jadł mam swoje na co zburzona salowa jak to prosze tu podejść nie wierzę co się tu dzieje jakiś obłęd jak by tego było mało ta sama salowa przychodzi po godzinie max półtorej otwiera drzwi zagląda i musi łóżko wyżej i wyjść z sali na czas sprzątania więc zapytałem jak to wyżej a pani nerwowo odpowiada no tu ma pan taki pilot dół góra i trzeba przycisnąć (hahahahhaha)odpowiadam to prosze bardzo nacisnac nie widzę problemu na co pani ze jestem zdrowy nie mam udaru ani nie jestem upośledzony więc mogę ją to zrobić.No nie porozumienie jakieś gdzie ja jestem ludzie to jakaś żenada.Doktorzy mili z wielką wiedzą i super podejściem do pacjenta ale 85%perlonelu oddziału choroby płuc wraz z ordynatorka do dyscyplinarki ludzie nie bijcie się wyrazić swojego zdania,wątpię czy coś się zmieni bo to jedna wielka banda ale warto pisać co się przeżywa jakie sytuację mają miejsce tu w środku

Jak często potrzebny jest ktoś do rejestracji? Mam doświadczenie i będę wkrótce zatrudnienia szukać a dowiedziałam się właśnie ze strony szpitala ze do 25.01.24 można było składać dokumenty na rejestratorkę medyczną. Po jakim czasie rozstrzygnięto konkurs?

Nick Nowy wpis

Byłem tam dwa lata temu jeżeli trafi sie pokój dwuosobowy to da sie przeżyć chyba że na salę gimnastyczną 6-osobową to wtedy cieżko o jakąkolwiek prywatność czujesz sie jak w wojsku. jedzenie OK ponadto jest sklepik na terenie szpitala i można tam kupic co sie chce ewentualnie zamówić oczywiście ceny nie jak w biedronce. Jedno co budzi zastrzeżenia to brak łazienek w pokoju , jedna łazienka na praktycznie cały korytarz która jest w opłakanym stanie człowiek sie brzydzi z niej skorzystać zarówno z WC jak i prysznica tutaj czas sie zatrzymał 40 lat temu mam na myśli toaletę że jej brak w pokojach a ta co jest jest beznadziejna.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Złocień? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
Dominika

w ostatnim czasie personel został oceniony jako w porządku a 8smego marca na stronie szpitala w aktualnościach było ogłoszenie odnośnie konkursu na stanowisko pielęgniarki oddziałowej. Nie można już niestety wejść w aktualną ofertę pracy. Czy ktoś ją widział i by przytoczył warunki? Jak w praktyce sam proces przyjęcia przebiega? Jaka jest rozmowa?

Jola

Zabiegi bardzo dobre i to najważniejsze, personel również w porządku, oddziałowa osa, ale jak przebywa się kilka tygodni to na inne sprawy też należy zwrócić uwagę. Toalety - katastrofa, a na dole wspólna toaleta dla kobiet i mężczyzn, w której jest również wspólny prysznic. Jeśli chodzi o jedzenie to tydzień super, ale na dłuższy okres, ciągle to samo. W niedziele obowiązkowo rosół smaczny, ale makaron zawsze całkowicie rozgotowany, na drugie danie kawałek mięska prosto z rosołu, a na kolację obowiązkowo pasta z reszty mięsa z rosołu.

mieczysław

PRZEBYWAŁEM NA ODDZIALE REHABILITACJI PUMULOGI DWUKROTNIE , MIŁA OBSŁUGA BARDZO MILI LEKARZE POLECAM TEN SZPITAL

nowa
@mieczysław

Witam. Mam skierowanie na rehabilitacje po covidową. Jakie są warunki mieszkalne w szpitalu (wyposażenie pokoju, jedzenie (stołówka?) zabiegi, itp. Jaka odległość do centrum miasta. Bardzo proszę o opinie.

Matrix 11
@nowa

Do centrum miasta, taksówkę trzeba wziąść, 2 lata temu 12 zł, na piechotę, do biedronipolgodz w jedną stronę, jedzenie dobre, lecz trzeba sobie dokupić nie raz trochę wędlin, masła, w ximie dobrze bo ba balkonie można na parapecie tak by ptaki nie oskubała, i wiewiórki, są automatycznie na bilon, kawa herbata, batony, paluszki, cola inne, woda do picia minus brak możliwosci płacenia karta, lecz można sobie pizze zamówić,, brak odwiedzin, infekcje, grypopodobne zakaz kiedyś tak nie było, rygorem jak w wojsku, wiadomo że papier, jestem ale nie taki jak, w sklepie, miękki, mydło, obsługę poprosimy tój est w dozowniki, skąd mogą wiedzieć że Sue skończyło jedli się nie powie pielęgniarce, mają dostęp do magazynu, i podadzą, pozdrawiam serdecznie

Dominika
@Matrix 11

Czyli krótko mówiąc jest bardzo dobrze, tylko trzeba wiedzieć w co się wyposażyć i mówić otwarcie o wszystkim pielęgniarkom? Najgorszy ten brak odwiedzin, nie da się tego jakimś cudem obejść? Może ktoś dał radę?

Franciszek Czerwiński

Obecnie przebywam na leczeniu rehabilitacyjnym w Szpitalu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w skrócie MSWiA. PO ZAWALE SERCA -Na dziale KARDIOLOGICZNYM SALA -146 - I PIĘTRO.Ponieważ mój okres pobytu na rehabilitacji rozpoczął się od 04.09.2019 do 03.10.2019r. nasunęły mi się pewne refleksje na temat tutejszego pobytu. Warunki socjalne są względne, choć wystrój jak i stan łazienek to opłakany stan po systemie budownictwa komunistycznego. Sporadycznie personel boryka się z zaopatrzeniem w papier toaletowy, brak wieszaków na ten wyżej wspomniany papier. Brak jest też telewizorów na salach. W gniazdach antenowych brak sygnału. Odpada własny telewizor z tego powodu. INTERNET DLA PACJENTÓW jest dostępny ale w bardzo nędznej kondycji sygnału. Nie możliwością jest się połączyć gdziekolwiek. Odbiór telewizji internetowej graniczy z cudem gdyż słaby sygnał przerywa odbiór. Posiłki są w miarę dobre, dietetyczne. Ćwiczenia rehabilitacyjne są dobierane indywidualnie dla potrzeb wynikających ze wskazań lekarskich. Obsługa rehabilitantów na wysokim poziomie. Dbałość lekarska jak i pielęgniarska nie budzi zastrzeżeń. Najgorzej wygląda obsługa jednego dnia. Brak jest wózków inwalidzkich do przewozu pacjentów odwiedzających Szpital z urazami. Ten przemarsz o kulach budzi zgrozę. Każdy po zaopatrzeniu wychodząc o własnych siłach idzie z nogą bez obuwia ortopedycznego. To pokutujący obraz NĘDZY jaki panuje w obecnym SYSTEMIE NARODOWEGO FUNDUSZU ZDROWIA. Wstyd i hańba jak traktuje się osoby korzystające i płacące przez długie lata na system ochrony zdrowia. Patrząc na system opieki zdrowotnej, naszych zachodnich SĄSIADÓW to jesteśmy 200 lat wstecz. Obecnie Szpital przechodzi gruntowne remonty na 5 piętrze ale czy to poprawi jakkolwiek obsługę to głęboko wątpię. Jest to moje spostrzeżenie i opinia. Każdy ma prawo do wyrażenia swych poglądów z obserwacji wynikających z tutejszego pobytu. Moja jest taka a nie inna. Nie polecam tego Szpitala ze względu na niedogodności wynikających z brakiem dostępu do własnej TELEWIZJI, brakiem dobrego dostępu do INTERNETU. Tu czas zatrzymał się w miejscu ,brak podstawowych potrzeb ze zdobyczy ludzkości w wolnych dla siebie chwilach tworzy niechęć do tutejszego pobytu mimo dobrej rehabilitacji i jako takich posiłków. Franciszek Czerwiński

Gośc
@Franciszek Czerwiński

Witam Pisze Pan, że obsługa lekarska, pielęgniarska, rehabilitacyjna bez zastrzeżeń. Czy Pan był na wczasach, że narzeka Pan na TV lub Internet?? Chyba pan nie wie o czym pisze. Wstyd!!! Proszę pochwalić personel i następnym razem wziąć własny router, poduszkę, pączki i nie narzekać.

@Gośc

Personel chyba żart, osoba z nadciśnieniem i wieloma innymi chorobami w zaleceniach mierzenie ciśnienia kilka razy dziennie, faktycznie zmierzono je raz przy przyjęciu, potem nie można było się doprosić o zmierzenie ciśnia, rodzina musiała dostarczyć wlasny ciśnieniomierz

fRANCIK 7
@Gośc

To nie Średniowiecze że trzeba tylko leżeć i oczekiwać cudu. Mamy XXI wiek i w dobie rozwiniętej techniki takie mierne wymagania jak INTERNET czy TELEWIZJA to dziś żaden LUXUS. Dzisiaj INTERNET JEST W KAŻDYM SANATORIUM I TELEWIZJA DOSTEPNA.INTERNET JEST ZA DARMO TELEWIZJA W ZALEŻNOŚCI OD ODPŁATNOŚCI ZALEŻNA. Proszę nie wciskać mi tu KITU O JAKICHŚ wczasach. JEŚLI KTOŚ TAKICH AMBICJI NIE MA TO JEGO SPRAWA.

Ja 54

Mam skie skierowanie na rehabilitację po Covida byłam 3 to t ygodnie w szpitalu.Nastepny etap to podać do msw Głuchołazy nr skierowania i uzyskać datę przyjęcia.Czy komuś udało się dodzwonić bo próbuje 2 dzień a podany oficjalny nr tel albo gluch albo zajęty.A może inna droga można omówić datę przyjęcia .Proszę pisać jak tego dokonaliście.Pozdrawiam

Pacjent

Przebywała jakiś czas na oddziale po COVID - 19. Ogólnie zabiegi rehabilitacyjne są dobre, ale mam ogromne zastrzeżenia co do czystości. Mam nadzieję że nie złapała grzybicy lub innego świństwa. Panie, owszem codziennie, myją podłogi w salach, ale łazienki nie. Prysznic nie dość że obskórny to nie sprzątany i nie odkażany, aż obrzydzenie bierze kiedy się chce z niego skorzystać. Kurz chyba miesięczny na mydelniczce, uchwytach i półce. Rozumiem że remontują od góry ale czemu np. na drugim piętrze jest taki chlew. Z jednej choroby się wyjdzie, a inną się przywlecze. Wstyd!!!!!

Pacjent

Niestety to co na stronie szpitala mija się z prawdą, internet jest ale tylko w kilku miejscach, jedzenie fatalne i niestety co do zabiegów wiele do życzenia, dla rehabilraniw nie ma ruznicy czy zabiegi są na 12 a rehabiltantaja czy rehabilitant przychodzi sobie 10 minut puzniej, on ma czas to że pacjentowi ucieka inny zabieg to go nie obchodzi, porażka

Malgorzata

Bardzo dobra

Witam, jestem ciekawy zarobków w tej firmie? ile można wyrobić godzin? Jaka umowa? Pozdrawiam

Damian

W dalszym ciągu w wątku brakuje informacji od pracowników, którzy pracowali w S.P.Z.O.Z SZPITAL SPECJALISTYCZNY MSWIA. Czy ktoś z Was wie może, jak obecnie wygląda sytuacja kadrowa w tym szpitalu? Są jakieś przyjęcia? W internecie nie mogłem znaleźć informacji na ten temat, dlatego może ktoś z Was ma wiedzę na ten temat? Zachęcam do odpowiedzi.

Julia

Do tej pory wszystkie napisane opinie zostały przez pacjentów, którzy korzystali z usług Szpitala Specjalistycznego MSWIA. Opinie te są bardzo ważne i naturalnie za nie dziękuję. Chciałabym jednak spytać pracowników o to, co aktualnie sądzicie na temat pracy tutaj? Nikt tego nie uwzględnił jeszcze, więc będę wdzięczna za tę informację.

Zostaw merytoryczną opinię o Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Złocień - Złocieniec

• Jak się pracuje w Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Złocień?

Zobacz opinie na temat firmy Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Złocień tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Kańsko 1
    78-520 Złocieniec