logo Job-Impulse Polska Sp. z o.o.

Job-Impulse Polska Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Job-Impulse Polska Sp. z o.o.

rak 2011-10-25 22:07
oni juz chyba nie istnieją
Pracownik tymczasowy 2013-09-09 23:24
istnieją i dobrze się mają i wszystkich swoich pracowników tymczasowych w [usunięte przez moderatora] mają...
nobody 2014-08-30 23:12
zlodzieje!nic wiecej.
igor 2016-04-20 21:12
Hej, a jak tam teraz współpraca sie układa z nimi, w sensie, czy sa umowy o prace, czy tylko zlecenie.
Farew 2016-11-30 15:05
umowa o pracę tymczasową - ja miałam tygodniowe :D porażka !!!
Klient :) 2017-01-27 13:17
Udałam się do agencji job impulse, dostałam ofertę pracy w sklepie odzierzowym. Następnego dnia miałam rozmowę o pracę z jedna z pan z agencji. Po weekendzie na początku tygodnia miałam rzekomo dostać odpowiedź. Zadzwoniłam w srode... pani nie odebrała telefonu. Druga usprawiedliwila ja że pewnie nie dostała odpowiedzi z tego sklepu... minął tydzień ... zadzwoniłam do agencji nikt nie raczył odebrać więc zostawiłam wiadomość na poczcie głosowej... agencja urządza sobie kpiny.
:) prawda dobrze się mają wszystkich w p... mają pozdrawiam Panią Justynkę. Dziękuję za współpracę. Sukcesów życzę.

Z poważaniem Szanowny Klient Agencji Job Impulse!
waldi 2017-02-10 19:09
na gdańskiej 34 już ich nie ma-Bydgoszcz
Rzecznik Pracownika Strefa Job 2017-02-20 16:19
Biuro zostało przeniesione na ul. Słowackiego 1.
Zostaw swoją opinię o Job-Impulse Polska Sp. z o.o. - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Job-Impulse Polska Sp. z o.o.