Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze
logo Job-Impulse Polska Sp. z o.o.

Opinie o Job-Impulse Polska Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie Job-Impulse Polska Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
rak - 2011-10-25 22:07:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
oni juz chyba nie istnieją
zdjecie uzytkownika
Pracownik tymczasowy - 2013-09-09 23:24:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
istnieją i dobrze się mają i wszystkich swoich pracowników tymczasowych w [usunięte przez moderatora] mają...
zdjecie uzytkownika
nobody - 2014-08-30 23:12:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zlodzieje!nic wiecej.
zdjecie uzytkownika
social - 2015-10-07 03:15:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Chciałem wiedzieć czy ktoś współpracował z nimi w 2015 i może coś podpowiedzieć na temat efektywności nawiązania współpracy z nimi, czy jest to może w ogóle możliwe a przede wszystkim w jakim stopniu firma jest chętna do nawiązywania nowych kontaktów handlowych. W sumie każdy jeden powinien być ważny dla działalności...
zdjecie uzytkownika
igor - 2016-04-20 21:12:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Hej, a jak tam teraz współpraca sie układa z nimi, w sensie, czy sa umowy o prace, czy tylko zlecenie.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Job-Impulse Polska Sp. z o.o.!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Job-Impulse Polska Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość: