Opinie o Centrum Obsługi Biznesu w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Centrum Obsługi Biznesu. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Centrum Obsługi Biznesu o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Obsługi Biznesu w Bydgoszcz

zadowolona

Jestem obecnie na szkoleniu. Od pierwszego dnia przyjścia do firmy na rozmowę jestem pozytywnie zaskoczona atmosferą w firmie zgranym zespołem. Myślę, że w tej pracy dużo się nauczę i przyda mi się to w przyszlości.

niezadowolona
@zadowolona

zadowolona??????jak mozna być zadowoloną z telemarketingu na zlecenie?

Dominika

@zadowolona, jakie warunki zatrudnienia zostały zaoferowane Tobie na początek rozpoczęcia współpracy? @Paweł, czy możliwość rozwoju, firma zapewnia poprzez udział w szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje? Czy istnieje możliwość awansu?

Dominika

@prawda, a jak ty postrzegasz firmę Centrum Obsługi Biznesu jako pracodawcę? Czy jesteś byłym lub obecnym pracownikiem? Jakie są warunki zatrudnienia? Czy Centrum Obsługi Biznesu oferuje osobom zatrudnionym pozapłacowe benefity? W jakiej postaci?

@Dominika

A ja pracowałam w tej firmie jakiś czas temu. W tamtym czasie była refundacja kosztów dojazdu, LUXMed i siłownia, dodatkowe ubezpieczenie grupowe i angielski. Była miła atmosfera. I nie było nacisku na wynik. A zrezygnowałam bo znalazłam pracę w zawodzie. Polecam firmę i pracę w tym kierunku, bo może ona dużo nas nauczyć.

Stella

Konkurencja zainspirowała do pisania?

prawda
@Stella

prawda a nie konkurencja

Telemarketer

Na początek otrzymałam test sprzedażowy do rozwiązania. Następnie miałam pytania od rekruterki o moje doświadczenie zawodowe w sprzedaży, chęć do podjęcia pracy w call center, wiedzę z zakresu obsługi klienta i umiejętność radzenia sobie z wymagającym klientem. Na spotkaniu zostały przedstawione warunki zatrudnienia i wynagrodzeń.

Motywacja do pracy w call? Opowiedzieć o doświadczeniu w obsłudze klienta i sprzedaży. Pytanie o umiejętność radzenia sobie ze stresem.

Zainteresowana

Może ktoś podpowie jak się pracuje? Jakie wyposażenie otrzymuje przedstawiciel handlowy?

Dominika

@Matwiej piszesz o dość poważnych naruszeniach ze strony pracowników firmy, między innymi o mobbingu. Zgodnie z Kodeksem Pracy, mobbing oznacza oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy, Twoim zdaniem takie działania miały miejsce? Dochodziło do takich sytuacji częściej, czy były to pojedyncze przypadki? Zgłaszałeś pracodawcy problem?

Monet

Z tego co wiem to nie ma się dwa razy nad czym zastanawiać, przecież wszystko jest tutaj w najlepszym porządku, nie ma na co narzekać, nie ma się dwa razy nad czym zastanawiać

jeman

Firma jak kazda inna, raz jest dobrze raz zle. Ludzie sa spoko, ogolnie atmosfera pracy myslę, że ok. Ale czy chcecie czy nie jest to telemarketing i trzeba liczyc sie z tym, że jest to dzwonienie non stop do klientow i namawianie ich do zakupu laptopow. I każdy o tym wie, wiec nie bardzo rozumiem ludzi ktorzy sie zala ze musieli gadac.. no na tym ta praca polega. Kwestie zarobkow.. no coz pozostawiaja do zyczenia.. ale jak to w sprzedazy - masz wynik masz zarobki .. nie masz wyniku to zarabiasz najnizsza PROSTE

Mała

Oni tylko oferują słuchawę, czy jakąś pracę biurową też?

Kondzi

Czyi ta nowa oferta nie jest typową słuchawą?

Kondzi

Czyli nie jest to typowa słuchawa?

Kondzi

Chciałem wiedzieć, gdzie znajduje się ich siedziba. Czy to jest na parterze, czy na jakimś piętrze? Jeśli piętro, to czy jest winda? Mam problemy z chodzeniem. Pozdrawiam

fgfdfdgd
@Kondzi

2, winda jest.

DanTe

Witam, wypowiedź może być DŁUGA, ale zachęcam do zapoznania się z nią, na pewno będzie RZETELNA :) Praca w COB, jakkolwiek by nie brzmiało ogłoszenie promujące angaż w Centrum Obsługi Biznesu, polega na telefonowaniu do klientów i próbie sprzedaży im konkretnych zestawów (laptop+internet+bonusy). Wygląda to tak: przychodzisz na 8 do pracy, po kolei wydzwaniasz do klientów, których sugeruje Ci system, przerwy są co 2 godziny po 10, minimum jakie musicie przegadać to 3,5 godziny (czas samych rozmów telefonicznych). Często ogłaszane są też konkursy np. wystarczy, że zrobisz 1 umowę (sprzedasz 1 laptopa) i możesz iść do domu (czyli właściwie już nawet o 9:00!). Praca sama w sobie nie jest ciężka, nie jest potrzebne Bóg wie jakie wykształcenie czy doświadczenie, niczego nie musimy mówić do klientów z głowy (cały skrypt/plan rozmowy dostajemy na własność), krzesła są bardzo wygodne :D Jeśli chodzi o zarobki niestety, ale ogłoszenie to po trochu pic na wodę, rozmowa kwalifikacyjna też. Obiecują zarobki nawet na poziomie 2500-3000 zł NETTO. Prawda wygląda tak: dostajesz najniższą krajową, wszystko powyżej dają Ci sprzedane laptopy (podpisane umowy) aby osiągnąć pensję rzędu 2500 zł NETTO należy w miesiącu podpisać jakieś 20 umów z klientami. Nie muszę chyba mówić, że dla początkującego jest liczba wręcz nieosiągalna przez pierwszy miesiąc lub dwa, oczywiście nie tyczy się to WSZYSTKICH, lecz większość. Mam nadzieję, że pomogłem :D

gość

Mam prawo do wyrażenia swojej opinii czy jest ona obiektywna czy nie i nie żałuję ani jednego słowa powiedzianego wcześniej. Twoja odpowiedź sugeruje, że jesteś pracownikiem firmy i dlatego pewnie jej bronisz - jak można traktować umowę o prace jako coś wyjątkowego ? Umowa o pracę powinna być normą, a nie przywilejem na który trzeba polować niczym "promocję".

mk

Prawda jest taka : ludzie są bardzo sympatyczni , do wszystkich zwracamy się na "ty" ,nie ważne czy to kierownik firmy czy szkoleniowiec.Firma zawsze płaci na czas do 10 tego dnia każdego miesiąca i pieniądze nie są wcale małe ( mniej niż 1300 netto na pewno nie dostaniesz ).A to ile będziesz pracować zależy od twojego zaangażowania i zdolności.Nie sprzedajesz to po 3 msc zapewne tracisz umowe.No przecież w żadnej innej firmie tez nie trzymają pracownika z którego nie mają korzyści.Mają płacić za to ,że siedzi..no musi sprzedawać ..wtedy wypłata będzie duuużoo wyższa :)Nie powiem,ze jest idealnie ,bo stres ze strony klientów to oczywista sprawa tak samo jak nerwy ,gdy nie mamy sprzadaży.Ale w każdej pracy tak jest.Tylko tutaj wiesz,że zawsze dostaniesz tą kase,fizycznie wiele się nie zmęczysz,weakendy masz wolne,pracujesz maks do 16 stej-a bywa,że wychodzisz wcześniej.Jak dla mnie bardzo fajne miejsce i polecam.

kpiny jakies

hahahaha!! Kpiny jakieś a nie pakiet socjalny. Ubezpieczenie płatne, usługi medyczne też! Taki pakiet, to sobie każdy może wszędzie kupić. Taaaak naprawde wiele stanowisk to: telemarketer od orange, telemarketer od powierzchni reklamowej i telemarketer od innych ściem. Wiadomo, kto pisał... dział HR dwoi się i troi, żeby ktoś się nabrał i przyszedł na rozmowę a potem dał się na kasę wykiwać. Ludzie!! nie wierzcie w takie rzeczy! Wejdzcie sobie np na pracadokitu.pl i preczytajcie prawdziwe opinie! 780 stron wypowiedzi o czymś świadczy. 2500 na ręke? Tyle to może zobaczą pupilki koordynatorów ktorzy dostają specjalne bazy. Byłem widziałem, kto chce sie przekonac na własnej skórze co to wyzysk i ściema na każdym kroku - niech smiało aplikuje - przyjmą każdego!!

haski

No, no taki system socjalny to ja rozumiem. Te lekcje angielskiego sa od dowolnego poziomu, czy jest jedna grupa i tyle? W ogóle to gdzie odbywa się nauka, w firmie np. o 7 start i na 8 do pracy? Tak z ciekawości to co jest do wygrania w tych firmowych konkursach, coś w stylu voucher do kina, czy teatru?

anonim234

odradzam umowe tą firmą,naprawde uwazajcie, niepodpisujecie zadnych umów przez telefon,dobra rada,reszte sammi zobaczycie

Aaad

Witajcie, kto jest zainteresowany losami firmy Centrum Obsługi Biznesu to niech zajrzy na forum bo pojawiła się nowa oferta pracy. Moim zdaniem to coś godnego uwagi. Centrum Obsługi Biznesu jest przedsiębiorstwem, które od 2007 roku z powodzeniem funkcjonuje w branży Call Cen... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5715815?keywords=&region=

Well done

Juz nie macie sie czego chwytac... żałosne... sami siebie opisujecie... Ludzie traktujcie jak równych sobie a nie jak śmiecie .... POZDRAWIAMY(konkurencja)

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Obsługi Biznesu - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Obsługi Biznesu?

Kandydaci do pracy w Centrum Obsługi Biznesu napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Obsługi Biznesu