Opinie o Tarmax Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Tarmax Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tarmax Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tarmax Sp. z o.o. w Rzeszów

PAWEŁ NBML574

Witam, oddałem do reklamacji buty New Balance ponieważ powstały przetarcia zapiętków w prawym i lewym bucie oraz materiału w bocznej części zapiętków. Dostałem dziś odpowiedź, brak podstaw do uznania zasadności reklamacji. Dlaczego bo Pani Marta Ginczewska (specjalista) haha stwierdziła że ,,uszkodzenia powstają najczęściej wskutek nadmiernego luzu stopy w bucie lub jej anatomii co prowadzi do wystąpienia tarcia i przecierania podszewki''( CZYLI CHODZIŁEM W BUTACH ZA DUŻYCH ALBO UWAGA ) ,, nadmierny luz stopy może wynikać zarówno z kwestii dopasowania jak również sposobu/warunków użytkowania'' (CZYLI CHODZIŁEM W BUTACH ZA MAŁYCH, CIASNYCH). ŻENADA PANI GLINCZEWSKA!!!!

Wkurwiony klient

W przeciągu 6 miesięcy kupiłem 2 modele butów NB. Jedne pękły po 5 miesiącach a drugie po 4 miesiącach. Zareklamowałem jedną parę i dostałem odpowiedz ze źle użytkowałem buty. To ja się pytam ku**a co ja się w nich kąpałem, w piłkę grałem albo zupę w nich gotowałem. Firma frajerska co widać po poprzednich opisach !!! Nigdy więcej nie kupie butów tej firmy !!! Odradzam wszystkim !!! A sprawę zgłaszam do UOKIK.

ania

firma porażka !! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: rozwiązać firmę

Ontr
@ania

Jaśniej, co masz na myśli?

Sylwia

Jak każda firma ma swoje lepsze i gorsze modele. Ludzie wymagają niezniszczalnych produktów, których w naszych czasach nie znajdziemy :) Lubię atmosferę w Tarmax Sp. z o.o. za: Zaangażowanie pracowników i wiedzę sprzedawców na temat produktow

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Tarmax Sp. z o.o. na stanowisko Sprzedawca New Balance bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Nie kupujcie żadnych produktów z tej firmy!!! Nie uznają reklamacji,nie zgadzają sie na polubowne załatwienie sprawy.Sprzedają bubel!!! Kupiłem buty NB,po dwóch tygodniach się porwały,wyblakły itd. Moje 3 letnie buty tej samej firmy kupione gdzie indziej wyglądają lepiej niż Tarmaxu po dwóch tygodniach.

alibaba
@Andrzej

To dziwne, bo Tarmax jest dystrybutorem NB na całą Polskę ;) Więc to nie jest raczej wina firmy, że Ci się buty rozleciały.

Gith

Moje sugestie dla Tarmax Sp. z o.o.: Buty z tej firmy są do niczego. Kosztują krocie a po miesiącu się psują po czym dostaje informacje o odrzuceniu reklamacji. Żadne inne buty nie są tak słabe jak te, pomimo ceny 400zł+. NIE POLECAM!!

Mariusz89

Szybko i bez zgrzytu jak większość.

RENADA

Złożyłam reklamację na obuwie sportowe New balance oderwal się zamsz od podeszwy na łączeniu reklamacja odrzucona buty kosztowały 230 zł buty dziurawe i pieniędzy nikt nie zwróci zadzwoniłam powiedziałam co nich myślę to usłyszałam nie obrażać mojej firmy jest to firma zlodziejska nie polecam firmy tarmax nie kupujecie u nich żadnego obuwia.!!!

anna

Witam Złożyłam reklamacje butów marki NEW BALANCE typ CW1600WC za cenę 399 zł. W trakcie użytkowania zaczęły pękać i łuszczyć się boki podeszwy . Zareklamowałam towar poprzez TARMAX Sp z o.o.sp w RZESZOWIE ul Ciasna 10 gdzie zakupiłam buty przez internet . Odmówiono mi reklamacji obuwia - uznano bowiem przez badanie organoleptyczne iż buty były prane w pralce . Informuję iż nigdy nie piorę obuwia wysokiej marki w pralce . . Chciałam państwa poinformować ze już nigdy nie zakupie obuwia w takim sklepie internetowym , uważam ze to jest bardzo nie w porządku . Jest to renomowana firma na rynku polskim a nie dbają o swoją reputacje i o konsumenta . Pozdrawiam Żenada !!!!! Nie kupujcie !!!! Polecam Zalando tam dbają o klienta

monia
@anna

monika

monia
@monia

Miałam podobny problem, w trakcie użytkowania butów firmy Nike zaczęły pojawiać się złuszczenia przy podeszwach. W reklamacji uzasadnienie że buty były niewłaściwie konserwowane. Nawet rok nie były użytkowane. Szerokim łukiem nalezy omijać ten sklep. Zgłosiłam sprawę do rzecznika praw konsumenta i czekam na rozwój sytuacji. Tobie też to radzę, nie można im tego darować, a kobieta w biurze rzecznika powiedziała, że ciągle mają reklamacji obuwia z Tarmaxu i stwierdziła, że te złuszczenia prowdopodobnie od niewłaściwego przechowywania butów przez firmę. Sprzedają poprostu szajs.

szirusia

Witam, pracuje w firmie od lat i czasami zastanawiam się skąd te opinie.?kto je pisze i dlaczego ? Czy jest szczery i czy nie robi tego po złości ?! Zakładane plany sprzedażowe owszem są , ale można spokojnie je wyrobić - tylko trochę chęci.Nawet jeśli któryś ze wskażników nie zostanie zrealizowany to i tak pensja jest na wysokim poziomie . Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań . Fajne profity półroczne bądz roczne . jasne zasady pracy - nic nie ma prawa Cię zaskoczyć. Za nim napiszecie coś kolejnym razem spróbujcie po prostu w niej popracować :)

Były
@szirusia

Wszystkie pochlebne opinie wyglądają jak pseudo oferty pracy, jasno podzielone na akapity, wypunktowane co za co i za ile. ZALOSNE HAHA, moglibyście chociaż kazać tym slupom pisac jak normalni ludzie, zachowanie godne tej zalosnej firmy.

zysk

Co najważniejsze pracodawca uczciwy, wypłacalny. Umowa o pracę od pierwszego dnia pracy, oczywiście okres próbny jak w każdej dobrej firmie. Praca Zespołowa co uważam za bardzo duży plus, nie ma wyścigów szczurów - każdy się wspiera i pomaga. Jasne warunki premiowania - dodatkowe profity za bardzo dobrą obsługę, czyli dodatkowa kasa za to ,że pracujesz na wysokim poziomie. Polecam

@zysk

nie polecam

Rebrow

Widzę że zniknęły wszystkie niepochlebne o firmie opinie a pojawiło się kilka wpisów które chyba sam prezes firmy pisał ;)

Niepozdrawiam

Dlaczego usuwacie wszelkie niepochlebne opinie?? To pokazuje jaki macie problem z szukaniem nowych pracowników, że posuwacie się do takich działań. Kiedyś dziesiątki złych opinii pokazujących jaka jest prawda. Dzisiaj 3 super opinie pisane ewidentnie przez pracowników na polecenie kogoś z góry. To jest żałosne.

ok, ale...

Moim zdaniem praca ok. Co do wskaźników są realne i można je wyrobić bez problemu (wiem z doświadczenia). Są trzy wskaźniki i marża za którą dostaje się premię. Osobiście 70-90% maksymalnej stawki premii wyrabialiśmy. Co do rotacji: zgodzę się w 100%. Bardzo duża, wiele zwolnień jak i samych odejść. (usunięte przez administratora). Przynajmniej tak wynika z informacji, które posiadam. Zarząd i "góra" ogółem cierpliwa. Gorzej z niektórymi kierownikami (nie wszystkimi oczywiście). Często błędy zrzucane są na zwykłych sprzedawców. Moim zdaniem, bardzo młoda kadra kierownicza wiąże się z brakiem kompetencji. Są oczywiście wyjątki ;) Ogólnie warto spróbować. Pozdrawiam

admin

Jak wygląda praca w firmie TARMAX Sp. z o.o. ? Znacie najnowsze informacje w branży oraz co się zmieniło w firmie? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw merytoryczną opinię o Tarmax Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Tarmax Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tarmax Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarmax Sp. z o.o.?

Tarmax Sp. z o.o.