TARMAX Sp. z o.o.

Rzeszów

Opinie o TARMAX Sp. z o.o.

admin 2015-08-01 16:21:58
Jak wygląda praca w firmie TARMAX Sp. z o.o. ? Znacie najnowsze informacje w branży oraz co się zmieniło w firmie? Czekamy na Wasze komentarze!
Były pracownik 2016-02-12 15:18:43
Banda złodziei, płacą grosze pracownikom albo wykręcają się od płacenia. Oszukują i obiecują złote góry,a co do czego okradają pracowników. Np zaprosili ludzi na imprezę, wydali 20tys żeby powiedzieć im ze obniżają pensje. A tak w ogóle to unikajcie ich butów New Balance...dziadostwo psuje się i rozkleja po dwóch mcach, a reklamacja to przejście przez męki. Zdecydowanie odradzam pracę dla tej firmy prowadzonej przez cwaniaczków z Rzeszowa.
Nie polecam 2017-01-16 16:13:32
Niestety, ale wszystkie te negatywne opinie maja pokrycie w rzeczywistości, firma nie szanuje pracowników, gdy odchodzi dobry pracownik, warty zatrzymania firma ma na to wywalone, ważne żeby ktoś na sklepie stał, ciągłe braki w kadrze, co chwile zatrudniane nowe osoby, które przecież muszą się szkolić, rotacja non stop a wszystko to za pensję na poziomie najniższej krajowej + ewentualnie premie od wskaźników, których prawie nigdy się nie wyrabia bo są zawyżone, czyli zarabia się 1400/1500/1600 i na więcej nie ma co liczyć. Kierownik zarabia 200/300 zł więcej od zwykłego pracownika, co to są za stawki w stolicy województwa? Odpowiedzialność oczywiście za wszystko co tylko można, strach się bać jak ktoś coś ukradnie to odpowiada za to załoga. Przykład braku szacunku do pracowników oczywiście idzie z samej góry czyli właścicieli poprzez kierowników regionalnych, szefostwo potrafi zrypać pracownika przy klientach na sklepie, jak gdyby nigdy nic, masz zapieprzać, robić swoje i sie nie wychylać bo umowa o prace tam podpisana nie daje ci żadnej gwarancji, za byle co można polecieć z dnia na dzień. Niestety ale taka jest polska rzeczywistość w Tarmaxie.
Zostaw swoją opinię o TARMAX Sp. z o.o. - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TARMAX Sp. z o.o.