TARMAX Sp. z o.o.

Rzeszów

Opinie o TARMAX Sp. z o.o.

admin 2015-08-01 16:21
Jak wygląda praca w firmie TARMAX Sp. z o.o. ? Znacie najnowsze informacje w branży oraz co się zmieniło w firmie? Czekamy na Wasze komentarze!
ok, ale... 2017-03-13 11:51
Moim zdaniem praca ok. Co do wskaźników są realne i można je wyrobić bez problemu (wiem z doświadczenia). Są trzy wskaźniki i marża za którą dostaje się premię. Osobiście 70-90% maksymalnej stawki premii wyrabialiśmy. Co do rotacji: zgodzę się w 100%. Bardzo duża, wiele zwolnień jak i samych odejść. (usunięte przez administratora). Przynajmniej tak wynika z informacji, które posiadam. Zarząd i "góra" ogółem cierpliwa. Gorzej z niektórymi kierownikami (nie wszystkimi oczywiście). Często błędy zrzucane są na zwykłych sprzedawców. Moim zdaniem, bardzo młoda kadra kierownicza wiąże się z brakiem kompetencji. Są oczywiście wyjątki ;) Ogólnie warto spróbować. Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o TARMAX Sp. z o.o. - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TARMAX Sp. z o.o.