TARMAX Sp. z o.o.

Rzeszów

Opinie o TARMAX Sp. z o.o.

admin 2015-08-01 16:21
Jak wygląda praca w firmie TARMAX Sp. z o.o. ? Znacie najnowsze informacje w branży oraz co się zmieniło w firmie? Czekamy na Wasze komentarze!
Były pracownik 2016-02-12 15:18
Banda złodziei, płacą grosze pracownikom albo wykręcają się od płacenia. Oszukują i obiecują złote góry,a co do czego okradają pracowników. Np zaprosili ludzi na imprezę, wydali 20tys żeby powiedzieć im ze obniżają pensje. A tak w ogóle to unikajcie ich butów New Balance...dziadostwo psuje się i rozkleja po dwóch mcach, a reklamacja to przejście przez męki. Zdecydowanie odradzam pracę dla tej firmy prowadzonej przez cwaniaczków z Rzeszowa.
Nie polecam 2017-01-16 16:13
Niestety, ale wszystkie te negatywne opinie maja pokrycie w rzeczywistości, firma nie szanuje pracowników, gdy odchodzi dobry pracownik, warty zatrzymania firma ma na to wywalone, ważne żeby ktoś na sklepie stał, ciągłe braki w kadrze, co chwile zatrudniane nowe osoby, które przecież muszą się szkolić, rotacja non stop a wszystko to za pensję na poziomie najniższej krajowej + ewentualnie premie od wskaźników, których prawie nigdy się nie wyrabia bo są zawyżone, czyli zarabia się 1400/1500/1600 i na więcej nie ma co liczyć. Kierownik zarabia 200/300 zł więcej od zwykłego pracownika, co to są za stawki w stolicy województwa? Odpowiedzialność oczywiście za wszystko co tylko można, strach się bać jak ktoś coś ukradnie to odpowiada za to załoga. Przykład braku szacunku do pracowników oczywiście idzie z samej góry czyli właścicieli poprzez kierowników regionalnych, szefostwo potrafi zrypać pracownika przy klientach na sklepie, jak gdyby nigdy nic, masz zapieprzać, robić swoje i sie nie wychylać bo umowa o prace tam podpisana nie daje ci żadnej gwarancji, za byle co można polecieć z dnia na dzień. Niestety ale taka jest polska rzeczywistość w Tarmaxie.
ok, ale... 2017-03-13 11:51
Moim zdaniem praca ok. Co do wskaźników są realne i można je wyrobić bez problemu (wiem z doświadczenia). Są trzy wskaźniki i marża za którą dostaje się premię. Osobiście 70-90% maksymalnej stawki premii wyrabialiśmy. Co do rotacji: zgodzę się w 100%. Bardzo duża, wiele zwolnień jak i samych odejść. Wszystko "po cichu", bez konkretnych powodów. Przynajmniej tak wynika z informacji, które posiadam. Zarząd i "góra" ogółem cierpliwa. Gorzej z niektórymi kierownikami (nie wszystkimi oczywiście). Często błędy zrzucane są na zwykłych sprzedawców. Moim zdaniem, bardzo młoda kadra kierownicza wiąże się z brakiem kompetencji. Są oczywiście wyjątki ;) Ogólnie warto spróbować. Pozdrawiam
ata 2017-04-06 19:26
Niestety muszę przestrzec innych przed zakupami beznadziejnej jakości obuwia.Po 4 miesiącach użytkowania reklamacja zostaje uznana za bezzasadną.Głupota reprezentowana przez podpisanego p.Rybaka świadczy o całkowitym braku kompetencji.Nie wspomnę o błędach ortograficznych i językowych zawartych w otrzymanym piśmie.
Jest to 2 para butów zakupiona w tej firmię.Pierwszej nie reklamowałam po stwierdzeniu,że może trafiłam ..felerną" parę.Jednak,gdy kolejne buty NEW BALANCE zaczęły się rozpadać w 4 m-cu od zakupu,postanowiłam zareagować.Szkoda Waszego czasu!!!
Po prostu nie kupować w firmie TARMAX.
niezadowolny klient 2017-04-24 17:59
Potwierdzam powyższe negatywne opinie. Otrzymałem odmowę uznania reklamacji z uwagi na rzekome złe ściąganie obuwia. Nie do pomyślenia w przypadku oryginalnego obuwia NewBalance. Będę pisał do centrali w Stanach z prośbą o sprawdzenie, czy zakupione przeze mnie obuwie na pewno było oryginalne.
Zostaw swoją opinię o TARMAX Sp. z o.o. - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TARMAX Sp. z o.o.