Opinie o PPHU DREWBOX w Miechów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PPHU DREWBOX. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie PPHU DREWBOX o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU DREWBOX w Miechów

Nina

Wciskaja kit z terminami montażu. 3 dni jechali wymierzyć.po czym stwierdzili że nie mają drzwi na stanie.Na początku twierdzili,ze mają i montaż nastapi szybko,pozniej się okazuje,ze nie ma i czekaj dwa tyg. Problemy z odzyskaniem zaliczki.. kłamstwa obsługi itd itd..

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Miechów.

Słoik ogórków

Witaj, admin. Ah ci klienci z Miechowa, nawet administrator strony sie angażuje w pomoc! Firma generalnie jest najlepsza w okolicy, zarowno jakosc usług i produktow poprzez kadry nie pozostawia suchej nitki na konkurujacych firmach. Ci co zle mowia o tej firmie powinni isc do lekarza albo do kosciola. Uczciwosc, zaangażowanie, prawdomownosc, sympatycznosc to cechy które promieniują na całym obszarze obiektu, najwazniejsze jest szybkie reagowanie na zaistniale sytuacje. Szef jest typem lidera ktory pomaga odnosic sukcesy w pracy i nie ma jakichs nietypowych zachowań jak co niektorzy tutaj wypisują - wystarczy spytac kogokolwiek, kto tam pracował a pracował tam każdy i wszystko było ok. Jako o pracownika, zadbają o Ciebie tak jak to powinno byc w kazdej innej firmie. Bedziesz doinformowany, wyszkolony i dostaniesz sie prosto do najbardziej obleganego zakładu ... (o kurdę, cos mi utknelo) w okolicy. Niestety, jakoze zamiast mózgu mam słoik ogórków kiszonych, nie wiem czy moja opinie jest bardzo wiarygodna. Pozdrawiam

@Rafali, w wypowiedziach, zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych nie podajemy danych osobowych żadnych osób. Są one prawnie chronione. Zapozna się z regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin @Czarek, masz jakieś doświadczenia, jeśli chodzi o pracę w DREWBOX? Dlaczego masz taką opinię i czym ona jest poparta? @D., co Ty możesz napisać odnośnie pracy w firmie? Jaką masz opinię z własnego doświadczenia? Uargumentuj swoją w wypowiedź. Jeszcze dobrze by było jak wygląda obecnie sytuacja DREWBOX, jeśli chodzi o rekrutacje. Czy obecnie jest prowadzona oraz na jakie stanowiska? W jaki sposób przebiega? Napiszcie coś więcej na temat obecnej sytuacji, jeśli chodzi o warunki pracy, benefity, szkolenia.

D.
@Karolina

Ok bardziej rzeczowo. Zwolnilem sie, podziekowalem. Pracujesz po 9-10-11 godzin dziennie od poniedzialku do soboty. Nie było ani benefitow ani szkolen tylko dużo obiecanek a jesli ktos pyta o radę to odradzam słuchania obiecanek czy wierzenia w umowy słowne bo to jest (jak i wiele innych rzeczy) tylko po to żeby przytrzymac pracownika jak najdluzej. Wynagrodzenie bylo ogólnie bardzo marne, nieadekwatne do prac montaż-demontaż poswiecajac tyyyyyle czasu ze brakło na całą resztę. Ubranie robocze trzeba bylo sobie kupic i niszczyc wykonując prace których inne firmy nie chciały się podjąć. Jesli chodzi o relacje międzypracownicze to ciężko dojść kto ma o co problem, taki schemat idzie od góry na wskroś. Z powodu złej atmosfery miesiąc tam trwa dwa razy dłużej niż na reszcie planety i to daje uczucie jeszcze mniejszego wynagrodzenia. Ale mimo wszystko, to tylko mój punkt widzenia. Moze akurat wtedy firma miala gorszy czas. Ot taka bardzo uszczuplona ale bardziej rzeczowa opinia. Podsumowując, czegoś tam nie lubiłem, cos tam lubilem, mysle ze warto pomyslec dwa razy zanim sie tam wybierze i posluchac innych fizycznych osob. Ja nie wierzyłem i poszedłem się przekonać na sobie.

D.

Pracownicy narzekali, klienci narzekali, i tak przez całe długie lata i pewnie będą narzekali, a ton rozgłosu tych opinii klientów w promieniu ok. 35 kilometrów pewnie pozostanie ponieważ tak właściwie nigdy nie słyszałem pozytywnej opinii o firmie od ani jednej osoby (ku mojemu zdziwieniu, bo firma nie została otwarta rok temu czy dwa czyli to znaczy że wszyscy są niezadowoleni a firma prosperuje od 30 lat?). Za to patrząc na najnowsze, pozytywne opinie może w końcu coś się w końcu zmieniło, nawet niech będzie pod publikę, ale to oznacza że ktoś jest w końcu zadowolony i zarabia 2500 i może wszystko jest na dobrej drodze więc nie będę się wypowiadał na temat jak było. :) A jak ktoś jest bardzo ciekaw to wystarczy popytać dookoła, miny ludzi wypowiadających się są niepowtarzalne.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie PPHU DREWBOX? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Czarek

Słyszałem, że firma ma opinię świetnego pracodawcy. Podpowiedzcie czy potrzebują pracowników?

Igor

Jesteście przekonani, że nie można napisać o firmie coś pozytywnego? Nigdy nie jest tylko źle!!!

Mariusz

Co to za bzdury wypisujecie Pracowałem rok Wlasciciel super gość Żadnych problemow !

Kuba
@Mariusz

Ooo... widzę, że w końcu ludzie w Miechowie zaczynają mówić co się dzieje w drewboxie... Niestety też pracowałem w tej firmie i na pewno nie określiłbym właściciela mianem "super gościa". Miło było tylko na rozmowie klasyfikacyjnej i może przez pierwszy tydzień potem zaczęły się problemy z otrzymaniem umowy, wypłatami (zazwyczaj opóźnionymi), a o obiecanych premiach można pomarzyć, z tym żeby iść na urlop też jest ogromny problem. Co do opisywanych niżej sytuacji odnośnie złego traktowania pracowników to wszystko PRAWDA. Nie dajcie się nabrać na pochlebne opinie "niby pracowników" utrzymuję kontakt z wieloma byłymi pracownikami drewboxu i NIKT nie odszedł z tej firmy w przyjaznej atmosferze

Robek

Wypowiem się jako potencjalny klient. Jeszcze w żadnym sklepie nie spotkałem się z tym żeby właściciel przy klientach tak bezczelnie odzywał się do pracowników. Szczerze powiedziawszy po wysłuchaniu "wiązanki" jaką właściciel uraczył jedną z pracownic wyszedłem nie zostawiając tam ani grosza.

@Liko - a czy możesz wyjaśnić, co masz na myśli pisząc, że PPHU DREWBOX źle traktuje swoich pracowników? Czy możesz opisać konkretne sytuacje? Napisz nam więcej o swoich doświadczeniach z firmą. Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

Liko

Niestety ale drewbox "słynie" w Miechowie ze złego traktowania pracowników. Ludzie szybko się zwalniają bo nie wytrzymują złego traktowania przez właścicieli, stąd też ciągłe ogłoszenia poszukujące nowych pracowników.

Madzia

Nie wiem jak ktos może być zadowolony z zakupów w tym sklepie...chcieliśmy z chłopakiem kupić tam panele podłogowe, po pierwsze obsługiwała nas kobieta która nie miała zielonego pojęcia jaki ma towar na sklepie, potem powiedziała nam ,że jest już prawie 17 godzina i ,że nie ma już pracownicy która mogłaby odpowiedzieć na nasze pytania i żeby przyjechać na drugi dzień! Chłopak przyjechał na drugi dzień w godzinach przedpołudniowych tak jak starsza pani kazała, owszem uzyskał wtedy od pracownicy więcej informacji ale czas oczekiwania na dostawę kosmicznie długi a do tego ceny wygórowane... Pojechał więc do BRICO i kupił panele tej samej firmy i klasie ścieralności co oglądaliśmy w drewboxie ale z odbiorem w tym samym dniu i jeszcze parę złotych taniej na m2 , do tego pracownik pomógł mu w obliczeniach i dobrze wszystkich dodatków. Tak więc konkurencja dała radę!

Darek

Solidna firma z doświadczeniem POLECAM

Ja przekonałem się na sobie ze firma jest solidna i ma dobre produkty. Szukałem opini i trafiłem tutaj ponieważ nigdzie nic nie pisze. Obecnie szukam drzwi pokojowych i mimo poszukiwań i wielu ofert wybiorę drewbox. Wcześniej kupiłem okna SĄ REWELACYJNE! Później drzwi zewnętrzne i jestem zadowolony Obsługa szybka i fachowa. Powiem tylko ze okna maja najtańsze ! Ja wybrałem troszkę droższe ale oferty miałem różne i przede wszystkim chciało się firmie zrobić kilka wycen. Różnie tu ludzie piszą ale trudno mi uwierzyć ze ktoś czekał 2 tygodnie na wycenę. Ja otrzymałem w ten sam dzień a inne warianty na drugi dzień . Okna Pani wyceniła mi na miejscu bardzo szybko , w miedxy czasie inny pracownik pokazał mi drzwi wejsciowe. Wszystko profesjonalnie i ekspresowo. Teraz drzwi wewnętrzne porównałem z kilkoma innymi ofertami i oferta jest korzystna dla mnie w drewboxsie. Przy zakupie okien dostałem kartę rabatowa i zapewnienie niższej ceny. Zupełnie o tym zapomniałem a na ofercie drzwi był rabat za kontynuacje zakupów. Polecam ! 100 % zadowolenia !

Daga

Pod koniec stycznia poprosiłam o zrobienie wyceny okien z zaznaczeniem,że bardzo zależy mi na czasie, wycenę dostałam dopiero po DWÓCH TYGODNIACH gdzie w innych sklepach była już na drugi dzień. Po miesiącu dostałam wiadomość o przypomnieniu o zrobionej wycenie gdzie ja już miałam u siebie okna od innej firmy.Odpisałam na otrzymaną wiadomość,że nie mogłam ryzykować zakupu okien w sklepie z taką opinią jak drewbox. Po kilku dniach pojawiły się na tej stronie same bardzo pochlebne opinie. PRZYPADEK? NIE SĄDZĘ. Wnioski proszę wyciągnąć samemu.

AG

Mają największy wybór okien i drzwi a salon salon profesjonalnie urządzony na dużej powierzchni Z ciekawości podjechałam obejrzeć ponieważ urządzam nowy dom. Obsługa BARDZO MIŁA Miałam okazję rozmawiać z szefem i jestem bardzo zadowolona z rozmowy. Wyjaśnił mi wszystko dokładnie i rzeczowo. Atmosfera w firmie wygląda na bardzo dobrą, wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni :) Ja również POLECAM

Miki
@AG

Reklama? ale sprawdzę czy faktycznie tak jest i napiszę.

kebor

kolega pracowal tam przez kilka miesięcy ( na czarno, bez żadnej umowy za najniższą krajową) i odszedł bo właściciel kantował go na wypłacie a do tego praktycznie nigdy nie było kasy na czas, trzeba było się prosić. o obiecywanych na rozmowie premiach też można pomarzyć. Duża rotacja pracowników ,ciągle się zmieniają bo nikt normalny długo tam nie popracuje, no chyba że ktoś lubi być wyzyskiwany i obrażany . zupełnie osobną sprawą jest traktowanie pracowników przez szefostwo, wyżywanie się na pracownikach i wyzwiska od debilów są na porządku dziennym.

obecna wieloletnia pracownica
@kebor

Każdy kto pracował w firmie Drewbox wie że pieniądze są zawsze na czas ! Pracodawca nie wypłaca pieniędzy osobiście Finansami zajmuje się Pani Agata i jest bardzo miła i uczciwa. TO ZŁOŚLIWE OSZCZERSTWO ! Ja pracuje w tej firmie wiele lat i zapraszam po prawdziwą opinie na sklep osobiście potwierdzę chętnemu kandydatowi jaka jest prawda.

seb

Bardzo nieuczciwa firma zarówno dla klienta jak i pracownika. Klientów szanuje się tylko do momentu wpłaty pieniędzy, potem montaże odwlekane są w nieskończoność a o reklamacji można pomarzyć, więc hasła reklamowe o długoletniej gwarancji to tylko pic na wodę. Oferowano mi okna z 10 letnią gwarancją ale nikt nie wspomniał o tym że na własny koszt będę musiał przez te 10 lat robić przeglądy inaczej gwarancja przepadnie. Właściciel przed skasowaniem pieniędzy bardzo miły natomiast po wpłaceniu gotówki uprzejmość znika całkowicie. Byłem nawet światkiem jakiś czas temu jak w sklepie krzyczał i wyzywał jedną z pracownic, nie krępując się wcale tym że klienci chodzą po sklepie, więc nawet nie chce myśleć co się dzieje jak nikogo nie ma. Podsumowując na pewno nigdy więcej nic nie kupię w tym sklepie i będę to odradzać KAŻDEMU ze względu na chamstwo i ordynarność właściciela. Na własnej skórze przekonałem się dlaczego ta firma ma taką złą opinię . Jedyny plus to bardzo miła i fachowa obsługa na sklepie ( niska,czarna pani) aż się dziwię że tak się stara pomimo tego że pewnie pracuje za marne grosze a do tego musi wysłuchiwać wyzwisk właściciela.

@seb

Troszkę to dziwnie brzmi, ponieważ piszesz że oferowano Ci okna (czyli skończyło się na ofercie) a później piszesz o przeglądach. Ja mam odmienne zdanie a też byłem klientem faktycznie. Nie sądzę, że firma łamie zasady gwarancji. To że należy robić przeglądy przy gwarancji wydłużonej o 8 lat to akurat jest normalne i pozytywne. Nie widzę nic w tym złego.

err

A wicie czy atmosfera wciąż dopisuje? Podobno miały się pojawić jakieś benefity socjalne do podstaw. Dzięki

osoba

Byłem na rozmowie, nie wiem czy coś z tego wyjdzie, ale było spoko. Wcześniej dowiadywałem się od kogoś kto pracował, podobno atmosfera jest dobra, pracy sporo, ale o to chyba chodzi.

panel 33

a czy pracownicy sa naprawdę tak zle traktowani .proszę o szczera odp, i jak z kasa na czas placa.

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU DREWBOX - Miechów

PPHU DREWBOX
3.3/5 Na podstawie 44 ocen.
  • RACŁAWICKA 51
    Miechów