PPHU DREWBOX

Miechów

Opinie o PPHU DREWBOX

Anna 2012-06-21 01:57:58
Kupowałam podłoge w drewboxie i musze powiedziec, że pracownik udzielił mi bardzo wyczerpującej informacji , doradził mi z czego jestem zadowolona i przedewszystkim dowiedzialam sie na temat podłóg bardzo obszernych informacji, usługa została wykonana w umówionym terminie
bardzo estetycznie i dokładnie, po pracach panowie posprzatali a ja dostałam w prezencie płyn do pielęgnacji. Jestem bardzo zadowolona POLECAM. Anna ok. Miechowa
Mars 2012-12-14 15:14:52
Właściciel to [usunięte przez moderatora], nieuczciwy człowiek. Ceny są inne na artykułach a przy kasie okazują się wyższe. Gdy już się zapłaci, cała uprzejmość znika. Jakiekolwiek reklamacje nie są uwzględniane przez tą firmę. [usunięte przez moderatora] znęca się psychicznie nad pracownikami, obraża, szantażuje a nawet wyzywa i krzyczy.
Klient 2013-01-07 08:22:40
Mars - 2012-12-14 15:14:52

Właściciela nieznam , ale obsługa bardzo miła i ceny przystępne, jestem zadowolony dostałem dodatkowy rabat przy kasie a nawet sie o niego nie upominalem .
Klientka 2013-08-29 10:49:07
Rzeczywiście, własciciel [usunięte przez moderatora].
Uprzejmość właściciela i pracowników jest do momentu uregulowania należności w kasie.
pracownik 2013-09-26 14:17:51
kiedyś pracowałem, idzie się dogadać, więcej niż 2000 nie zarobisz ale kasa jest terminowo i atmosfera fajna, Ja nie miałem problemów pracodawca jest w porządku.
monter 2013-12-13 16:54:57
Z tego co widze to nie sprzedają dziadostwa. Dobre drzwi mozna kupic juz od 450 zł poniżej to raczej badziew. TReraz się znacznie poprawila oferta poszli w dobra jakość i to się chwali , montuje często u klientów i nic zlego jeszcze mi się nie trafiło
Marek 2014-05-28 19:54:19
Znajomy kupił okna, mówił że jakieś super niemieckie i że jest zadowolony, zainterersowalem się bo będę się budował, jeżeli coś wiecęj wiecie to będę wdzięczny za informacjie mój meil markopolo162@interia.pl
Tomek 2014-06-12 08:24:01
Robilem w drewboksie wycene , okna bardzo dobre ogladalem ale cena nie najnizsza kupiłem drutexa w Krakowie i trochę zaluje miały być dobre a mjuz 3 razy przyjezdzali do regulacji i dalej sa problemy , gdybym jeszcze raz kupował prawdopodobnie zdecydowałbym się na te które widziałem w Drewbox teraz widze roznice.
fdg 2015-01-17 17:01:22
ile osób rekrutujących będzie obecnych na spotkaniu, na co powinienem zwrócić uwagę w trakcie rozmowy i jakie zaproponowac wynagrodzenie kiedy mnie o to zapytają.. Jak mam sobie poradzić, czy mogę liczyc na wasza pomoc w tej sprawie, może opiszecie swoje doświadczenia dot.rozmów w tej firmie? dziekuje bardzo za odpoiwedzi
Kaman 2015-03-19 08:57:25
Z tego co widzę to pracownicy są raczej nieskorzy do udzielania informacji na temat firmy. Jeżeli ktoś jest potwornie zafascynowany pracą u nich to może niech w Miechowie uda się do firmy, odbędzie tą rozmowę i się nią podzieli tutaj - ja musiałbym dojeżdżać 50 km więc dla mnie to cała wyprawa. Jakby był ktoś tak miły to byłoby super.
panel 33 2015-04-09 11:15:31
a czy pracownicy sa naprawdę tak zle traktowani .proszę o szczera odp, i jak z kasa na czas placa.
osoba 2015-07-08 13:26:40
Byłem na rozmowie, nie wiem czy coś z tego wyjdzie, ale było spoko. Wcześniej dowiadywałem się od kogoś kto pracował, podobno atmosfera jest dobra, pracy sporo, ale o to chyba chodzi.
err 2016-09-04 19:56:25
A wicie czy atmosfera wciąż dopisuje? Podobno miały się pojawić jakieś benefity socjalne do podstaw. Dzięki
Zostaw swoją opinię o PPHU DREWBOX - Miechów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU DREWBOX