PPHU DREWBOX

Miechów

Opinie o PPHU DREWBOX

Anna 2012-06-21 01:57
Kupowałam podłoge w drewboxie i musze powiedziec, że pracownik udzielił mi bardzo wyczerpującej informacji , doradził mi z czego jestem zadowolona i przedewszystkim dowiedzialam sie na temat podłóg bardzo obszernych informacji, usługa została wykonana w umówionym terminie
bardzo estetycznie i dokładnie, po pracach panowie posprzatali a ja dostałam w prezencie płyn do pielęgnacji. Jestem bardzo zadowolona POLECAM. Anna ok. Miechowa
Mars 2012-12-14 15:14
Właściciel to [usunięte przez moderatora], nieuczciwy człowiek. Ceny są inne na artykułach a przy kasie okazują się wyższe. Gdy już się zapłaci, cała uprzejmość znika. Jakiekolwiek reklamacje nie są uwzględniane przez tą firmę. [usunięte przez moderatora] znęca się psychicznie nad pracownikami, obraża, szantażuje a nawet wyzywa i krzyczy.
Klient 2013-01-07 08:22
Mars - 2012-12-14 15:14:52

Właściciela nieznam , ale obsługa bardzo miła i ceny przystępne, jestem zadowolony dostałem dodatkowy rabat przy kasie a nawet sie o niego nie upominalem .
Klientka 2013-08-29 10:49
Rzeczywiście, własciciel [usunięte przez moderatora].
Uprzejmość właściciela i pracowników jest do momentu uregulowania należności w kasie.
pracownik 2013-09-26 14:17
kiedyś pracowałem, idzie się dogadać, więcej niż 2000 nie zarobisz ale kasa jest terminowo i atmosfera fajna, Ja nie miałem problemów pracodawca jest w porządku.
monter 2013-12-13 16:54
Z tego co widze to nie sprzedają dziadostwa. Dobre drzwi mozna kupic juz od 450 zł poniżej to raczej badziew. TReraz się znacznie poprawila oferta poszli w dobra jakość i to się chwali , montuje często u klientów i nic zlego jeszcze mi się nie trafiło
Marek 2014-05-28 19:54
Znajomy kupił okna, mówił że jakieś super niemieckie i że jest zadowolony, zainterersowalem się bo będę się budował, jeżeli coś wiecęj wiecie to będę wdzięczny za informacjie mój meil markopolo162@interia.pl
Tomek 2014-06-12 08:24
Robilem w drewboksie wycene , okna bardzo dobre ogladalem ale cena nie najnizsza kupiłem drutexa w Krakowie i trochę zaluje miały być dobre a mjuz 3 razy przyjezdzali do regulacji i dalej sa problemy , gdybym jeszcze raz kupował prawdopodobnie zdecydowałbym się na te które widziałem w Drewbox teraz widze roznice.
fdg 2015-01-17 17:01
ile osób rekrutujących będzie obecnych na spotkaniu, na co powinienem zwrócić uwagę w trakcie rozmowy i jakie zaproponowac wynagrodzenie kiedy mnie o to zapytają.. Jak mam sobie poradzić, czy mogę liczyc na wasza pomoc w tej sprawie, może opiszecie swoje doświadczenia dot.rozmów w tej firmie? dziekuje bardzo za odpoiwedzi
Kaman 2015-03-19 08:57
Z tego co widzę to pracownicy są raczej nieskorzy do udzielania informacji na temat firmy. Jeżeli ktoś jest potwornie zafascynowany pracą u nich to może niech w Miechowie uda się do firmy, odbędzie tą rozmowę i się nią podzieli tutaj - ja musiałbym dojeżdżać 50 km więc dla mnie to cała wyprawa. Jakby był ktoś tak miły to byłoby super.
panel 33 2015-04-09 11:15
a czy pracownicy sa naprawdę tak zle traktowani .proszę o szczera odp, i jak z kasa na czas placa.
osoba 2015-07-08 13:26
Byłem na rozmowie, nie wiem czy coś z tego wyjdzie, ale było spoko. Wcześniej dowiadywałem się od kogoś kto pracował, podobno atmosfera jest dobra, pracy sporo, ale o to chyba chodzi.
err 2016-09-04 19:56
A wicie czy atmosfera wciąż dopisuje? Podobno miały się pojawić jakieś benefity socjalne do podstaw. Dzięki
seb 2017-03-21 13:28
Bardzo nieuczciwa firma zarówno dla klienta jak i pracownika.
Klientów szanuje się tylko do momentu wpłaty pieniędzy, potem montaże odwlekane są w nieskończoność a o reklamacji można pomarzyć, więc hasła reklamowe o długoletniej gwarancji to tylko pic na wodę.
Oferowano mi okna z 10 letnią gwarancją ale nikt nie wspomniał o tym że na własny koszt będę musiał przez te 10 lat robić przeglądy inaczej gwarancja przepadnie.
Właściciel przed skasowaniem pieniędzy bardzo miły natomiast po wpłaceniu gotówki uprzejmość znika całkowicie.
Byłem nawet światkiem jakiś czas temu jak w sklepie krzyczał i wyzywał jedną z pracownic, nie krępując się wcale tym że klienci chodzą po sklepie, więc nawet nie chce myśleć co się dzieje jak nikogo nie ma.

Podsumowując na pewno nigdy więcej nic nie kupię w tym sklepie i będę to odradzać KAŻDEMU ze względu na chamstwo i ordynarność właściciela. Na własnej skórze przekonałem się dlaczego ta firma ma taką złą opinię .
Jedyny plus to bardzo miła i fachowa obsługa na sklepie ( niska,czarna pani) aż się dziwię że tak się stara pomimo tego że pewnie pracuje za marne grosze a do tego musi wysłuchiwać wyzwisk właściciela.
Zostaw swoją opinię o PPHU DREWBOX - Miechów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU DREWBOX