Opinie o Global Work Sp.zo.o w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Global Work Sp.zo.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Global Work Sp.zo.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Work Sp.zo.o w Zabrze

leniuch

Jesli jest praca w Norwegii to nawet bardzo dobrze.A co do jezyka angielskiego to oczywiscie ze jest wymagany ale zycie zyciem i z doswiadczenia wiem ze zdecydowana wiekszosc osob tam pracujacych to polacy,wiec bariera jezykowa raczej nieistnieje

@leniuch

Oczywiscie dzieki za odpowiedz

leniuch

Wiam wszystkich.Jestem na tej stronie poraz pierwszy.Pewnie nie zadam zbyt oryginalnego pytania ale jesli ktos cos wie to bede bardzo wdzieczny,mam na mysli to czy w Globalu bedzie jakakolwiek praca odnosnie Chartek-u. Dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam.

marek

Znajac sie troche na robocie ale nie znajac jezyka angielskiego czy jest szansa na zatrudnienie w firmie-NORWEGII-czytajac posty doszedlem do wniosku ze liczy sie tylko jezyk czy ktos normalny moglby potwierdzic lub zaprzeczyc

@marek

Głównie język, pozniej lata pracy i norsok 501 chyba ze masz faga to wszystko zmienia. Chociaż już na jezyk angielski krzywo patrzą

dydy

niestety koledzy dzwonilem do firmy ventor dwa razy w przeciagu 2 tygodni nic nie maja, a jak juz cos maja to mowi babka ze wystarczaja im ci ludzie co sa juz sprawdzeni i pracowali dla nich

Monter rusztowan

Rekrutacja właściwie nie istnieje, oczekują wyłącznie pełnej uległości wobec ich absurdalnych warunków i zgody na cały plik aneksów łamiących prawa pracownika. Przez to zrezygnowałem z tej pracy w momencie otrzymania wymaganych dokumentów.

Obecnie jedynymi pytaniami są te o certyfikat covidowy i śmieszny test z j.angielskiego na poziomie wczesnego b1. Nikogo nie interesują kompetencje, czy jakość pracownika. Poziom rozmowy określiłem jako bardzo trudny przez dramatyczny standard dialogu - bezczelny i cyniczny. Pomimo wnoszenia zerowej wartości zachowują się jakby posiadali człowieka od momentu podpisania ich cyrografów.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
hiper_izoler

Ventor firma miodzio,a Multiserwis sam się de facto wyrzucił z Norwegii.

superizoler

ale żeby nie wiało zbytnio pesymizmem mam również dobrą wiadomość dla tych którzy już zwątpili. Otóż z Norwegii zostały wyrzucone KRAPKOWICE !!! VENTOR przejął ich projekt na EGERSUNDZIE i będzie potrzebował dużo ludzi bez angielskiego. Tak więc wszyscy na Ventor !!! Tylko co to za firma ?

vibowit
@superizoler

jakoś Multiserwis dalej pracuje w Egersundzie dopiero wstałem po nocnej zmianie

superizoler

Aha zapomniałem jeszcze dodać, że na Karsto wchodzi również STS GRUPPEN AS z byłymi pracownikami PROSJEKTPARTNERA na tym projekcie tylko ,że to litwińcy wszyscy z FAGBREFAMI !!! Czy jeszcze jakieś pytania !!!

superizoler

Do wszystkich którzy marzą o załapaniu się na projekt KARSTO !!! Wszyscy pseudofachowcy z j.angielskim nie mają szans aby przejść sitest na nowym modelu i przy bardzo skrupulatnej ocenie nowego QC z KAEFERA szkoda waszego czasu. Wjazd na projekt mają pierwszeństwo byli pracownicy BEERENBERGA na Karsto czyli byłego PROJEKTPARTNERA którzy aktualnie sa zatrudnieni w firmie IMO Offshore AS i która to firma już podpisała kontrakt na dostarczenie około 40 swoich pracowników na projekt !!! Załapiesię jeszcze kilkanaście osób z GLOBALA ale na pewno nikt przypadkowy !!!

jeszcze nie wiadomo..

beny

A orientuje sie ktos jaka rotacja tam bedzie na Karsto

@beny

12-9 jurz ruszyla

nickolas

Robota na Karsto ma ruszyć od lutego. Chociaż izolatorzy już tam robią

Stachu

Ciezki site test , QC pilnuje jakosci ale trzeba sobie radzic byli tez tacy co kontrakt przelazili , kurs na komputerach banał slyszalem o nowym site test jest na niego 5 dni po 7,5 h foamglass + blocha

karsto

hej,kiedy ta robota na Karsto?

nickolas

Warunki pracy są na bardzo wysokim poziomie. Mamy bardzo restrykcyjne BHP. Wszędzie są inspektorzy HMS to BHP. Statoil nie pozwoli sobie na jakieś niedociągnięcia. Czas pracy jest przestrzegany, trzeba przestrzegać przerw bo jak nie to dostaniesz warringa i raport. Jak przestrzega się zasad to nic Ci nie bedzie. Musisz używać rękawic, specjalnych kombinezonów, w zależności Co robisz zawsze musisz przemyślec swoją pracę i zminimalizować zagrożenia. Język angielski jest wymaganym minimum chyba że znasz norweski. O testach nie mogę nic napisać ale Masz 3 próby i nie możesz się pomylić na alarmach. Jak to wszystko zdasz to dasz sobie radę. Ogólnie to robota ruszy tam raczej od nowego roku. Może coś będzie w grudniu

barf

przynajmniej na rok pracy w Norwegi w systemie dwa na dwa lub dwa na trzy tygodnie pracy nr telefonu (usunięte przez administratora)

barf

dam 8tysiecy za prace w norwegi jako monter izolacji

kono

cześć wszystkim, właśnie pojawiło się w necie ogłoszenie o pracę w tej firmie dla monterów izolacji, mam pytanie: 1. jak wygląda proces rekrutacji na to stanowisko 2. jaką dają umowę o pracę (czy trzeba założyć swoją działalność ?) 3. jaka jest stawka godzinowa na tym stanowisku 4. za co odliczają od wypłaty (przeloty, zakwaterowanie ?) 5. gdzie ma być ewentualnie ta praca bardzo proszę o odpowiedź Pozdrawiam

@kono

Siema, zadzwon se do globala tam Ci powiedza co i jak. global szuka ludzi dla kefera. to niejest ich oferta. kasa jak trzeba. pozdro

@kono

Może to być Karsto w Norwegii jest to rafineria gazu Statoil. Naprawdę pracuje się tam (usunięte przez administratora) eby się tam dostac musisz zdać Test komputerowy poźniej zostaje ci site test. Wiem bo tam pracuje

Siostra

czy ty z choinki się urwałeś Tato czy co?Global Work jest społką zależną od Kaefer,Kaefer nie ma roboty to i Global nie ma, jak ci sie wydaje?dzwonisz i jedziesz? gdzie siedzą bez pracy?w domu na tyłku... obudź się chłopie,forum ci sie nie pomyliło?znasz zasady pracy w firmie Global na kontraktach?

mlody

musicie zgolic wasy,bo wasatych nigdzie juz nie chca.

mama

taaak,kasa na czas ale o robotę to musiałbyś się raczej dopraszać-cienko przędą ostatnio

Zostaw merytoryczną opinię o Global Work Sp.zo.o - Zabrze

• Jak się pracuje w Global Work Sp.zo.o?

Zobacz opinie na temat firmy Global Work Sp.zo.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Global Work Sp.zo.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Global Work Sp.zo.o?

Kandydaci do pracy w Global Work Sp.zo.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Global Work Sp.zo.o
3.1/5 Na podstawie 201 ocen.
  • Padlewskiego 6
    41-800 Zabrze