Opinie o In Temporis w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy In Temporis. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w In Temporis o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o In Temporis w Lublin

Aneta

Pod koniec lutego ruszyła rekrutacja na stanowisko kasjer w placówce bankowej. Jest to oferta pracy w Lublinie. Ktoś z Was wysłał już swoją aplikację?

Witek

Pracowałem już w kilku agencjach i każda była oczerniana przez"ciężko pracujących ludzi" dlatego w tej będę pracował mimo tych wpisów.

uwaga na tą firmę a tym bardziej na firmę R.I.S to jest dopiero (usunięte przez administratora) ta zlodziejska firma współpracuje z tą firmą ludzi uważajcie jeszcze raz napisze firma R.I.S

darko

jednym słowem oszusty i złodzieje.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie In Temporis na stanowisko Specjalista ds. kompleksowej obsługi sklepów internetowych? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Emigrant

Bardzo fajna agencja , byłem już na wyjazdach i nie narzekam. Jak ktoś chce pracować to zawsze się dogada i zarobi i jest zadowolony w przeciwieństwie do cwaniaków i leniuchów. Tacy będą nieszczęśliwi i pokrzywdzeni

@Emigrant

co za bzdura z tą agencją nie da się zarobić tak jak wyżej jest napisane kłamią warunki mieszkaniowe to skandal dziwne potracenia zero wyjaśnień i dobijanie piłeczki szczerze odradzam wyjazd z tą firmą katastrofa

Oszukany 2
@Emigrant

Agencja porażka... panie z biura robią wszystkich w jajo a te pozytywne opinie to chyba same piszą nigdy nie doliczysz się swoich pieniędzy dojazd swoj za spanie odciagaja w sumie to za wszystko masz potrącenie nigdy w życiu nie spotkałem się z takim bałaganem szczerze nie polecam chyba że chcesz mieć tylko długi a nie zarobisz bo 4 tysiące to ja w kraju zarobie a nie za granicą

joker

Właśnie dostałem ofertę w Alpy ale patrząc na wasze opinie muszę się bardzo zastanowić bo po pracy u Polaka w Norwegii gdzie dolozylem do interesu mam nad czym myslec

Wilen

Mam wyjechać do pracy w Alpy. Czy ktoś wie jak tam jest ? Jak wygląda sprawa z językiem (trochę słabo mówię po niemiecku) ? Czy końcowe zarobi po odliczeniach są dobre? Na jak długo jest wyjazd, czy są zmiany?

never

Darmowe zakwaterowanie wg In Temporis: łóżko w pięcioosobowym pokoju i miniaturowa łazienka na pięć osób. Dodam, że pokój znajduje się w PIWNICY bez ogrzewania. Ludzie śpią w ubraniach, bo tak jest zimno. Niektórzy uchodzcy mieszkają w lepszych warunkach.

Felix

Agencja tragedia okłamują na każdym kroku obiecują darmowe kwatery a po dwóch tygodniach zadają dopłaty albo grożą zwolnieniem i tak ze wszystkim szantażem próbują wszystko wymusić tak że omijajcie tą agencję

Oszukany40

Zgadzam sie z powyzszymi opiniami,negatywnymi oczywiscie.Omijac z dala ta "agencje", nie zasluguja na miano agencji!!!Pewne miejsce wyzyskujace i oszukujace ludzi.Zero kompetentnych osob!Unikaja rozmow i maja gdzies ludzi w potrzebie.Wystawiaja smieszne skierowania do pracy a w ogole nie sa spelniane warunki.Na koniec tlumacza,ze to nie ich sprawa.Ludzie sa skazani sami na siebie zkazdym problemem za granica.

zainteresowany
@Oszukany40

A jakie to śmieszne skierowania?

omijać to bagno jak najdalej oszuści wypłaty nigdy nie na czas bezczelne odzywki szczerze odradzam pracę z tą agencją

Omijajcie tą firmę z daleka szkoda nerw oszuści na każdym kroku tylko patrzą jak oszukać przeliczenia wypłaty to jakiś kabaret kursy sami wymyślają wypłaty też robią kiedy im się podoba zdanie które zdecydowanie za często słychać od pań z biura to ,,JA SIĘ TYM NIE ZAJMUJE"

Oszukany
@Gość

To prawda że jakaś tragedia ta agencja, wypłaty zawsze spóźnione, po kursach strasznie zaniżonych a o umowach o pracę to już nie wspomnę. Wyzysk , wyzysk , wyzysk na każdym kroku. Telefonów to już nie odbierają bo po co! wysłuchiwać zwykłych roboli . Dno dno dno

dario
@Gość

Bo te krowy w biurze nic nie umieją

Kontraktowiec

Stawki nie za bogate ,umowa Polska ,podejrzane sprawy z podatkiem +plus perfekt angielski _Na ten projekt w Belgii _Nie dziękuje postoje .

stefanzz

Witam! Wie może ktoś coś o stanowisku operatora wózków widłowych we Francji? Jak to wygląda z tą agencją? mam propozycje pracy od stycznia i nie wiem co zrobić. pozdrawiam

Lucek
@stefanzz

omijaj tą firme

jacus

Tam jest tragedia

zibi

Witam dostałem propozycje do pracy do kamieniarz w Belgi,może ktoś coś powie o tej pracy,i jak z podatkami to wygląda?

hary

lipa jak (usunięte przez administratora)

Glaba

Polakowi jeszcze nikt nie dogodził. Cecha charakterystyczna: narzekanie i (usunięte przez administratora) na mina. Dwóch Polaków i od razu 3 partie i związki zawodowe. No to weż i załóż sobie działalność i zatrudnij marudo takich jak ty to poczujesz co to jest

zuzka

Głupoty wypisują. Mój mąż pracuje w Belgii przez ich firmę i jest ok. na rękę 11 euro + soboty. Kwestia dogadania się z pracodawcą belgijskim. No i umiejętności. Jak się nic nie umie to trudno jedziesz do domu

Lesław

Ale samowazelina w tych wpisach. Czyli przychodzi pani rekruterka lub inna do biura , wypija kawkie i śmig na forum !

Zostaw merytoryczną opinię o In Temporis - Lublin

• Jak się pracuje w In Temporis?

Zobacz opinie na temat firmy In Temporis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w In Temporis?

In Temporis