Opinie o In Temporis w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy In Temporis. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w In Temporis o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o In Temporis w Lublin

Aneta

@ktoś a próbowaliście jakoś rozwiązać te sytuacje? Rozmawiać z pracodawcą o tych wszystkich kwestiach, które opisujesz? Może warto porozmawiać o tym, co powinno się zmienić w firmie In Temporis. W razie czego do Lublina poszukiwani są: Osoba do prowadzenia sekretariatu, Praktykant/Praktykantka do działu kadr i płac. Szczegóły na serwisie gowork.pl

Witek

In Temporis ma bardzo długą listę ofert pracy, może ktoś wie jaka jest tego przyczyna? Czy to ogólny brak ludzi do pracy czy coś innego? Tak mało o firmie piszecie!

Agnieszka55

Byłam zatrudniona przez tą agencję na Poczcie Polskiej. Wszystko było w porządku wypłaty na czas, zawsze służą pomocą. I jak najbardziej bym jeszcze raz chciała być zatrudniona przez tą agencję, tylko że nie mają teraz ofert takich jak szukam. Szczerze Polecam Agencję Temporis.

Agnieszka55

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie In Temporis na stanowisko Specjalista ds. kompleksowej obsługi sklepów internetowych? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Walerianek

Chcę skorzystać z oferty agencji i wszedłem na to forum. Mało można się dowiedzieć. Przypuszczam, że wakacje wymiotły ludzi na urlopy i nie ma komu pisać.

Waldek

In Temporis to fajna agencja i jak widzę mają dużo nowych ofert!!

Aneta

@Wilen piszesz, że kilkukrotnie już korzystałeś z usług In Temporis. Co sprawia, że wracasz właśnie do tej agencji? Co wyróżnia ich na tle konkurencji?

Wilen

In Temporis jak widzę bardzo stara się mieć dużo atrakcyjnych ofert pracy. Konkurencja w tej branży jest coraz większa i to mobilizuje. Agencje słabsze wykrusza się a pozostaną dobre z dobrymi ofertami.

monter
@Wilen

Jak jest tak fajnie to napisz ile plus minus zarabiasz miesięcznie bo płaca jest bardzo ważna .Być może skuszę się na aplikowanie do nich

zdziwiony nagonką
@monter

Ja poniżej 7k PLN netto nie schodzę, w zależności od klienta i tego, czy w Belgii czy Francji, średnio 8-10. Mam płacone nadgodziny, zwrot za paliwo i kwaterę najczęściej bezpłatną.

Instalator

Witam. Czy pracuje/pracował ktoś z Państwa jako monter linii napowietrznych w okolicach Antwerpii?? Jakie wrażenia?? Pozdrawiam.

Wilen

Juz kilka razy korzystałem z pośrednictwa In Tempori-u i nie narzekam. Ja pojechałem tam pracować i to ciężko ale byli i tacy którzy woleli odpoczywać albo bawić się . Na efekty długo nie trzeba czekać. Uważam, że można pracować w kraju, nikt nie zmusza do wyjazdów.

kiedyś pracownik

hej. ludzie jak chcecie za granicą umrzeć z głodu to jedźcie z intemporisem do Francji :). za nadgodziny nie płacą. za paliwo nie zwracają. za mieszkanie potracaja. ludzie wy liczyć nie umiecie ?

Aneta

@pracownikrozumiem, że dostaliście podwyżki. Czy często się one zdarzają? Co sprawia, że odczuwasz brak dbania o pracowników przez In Temporis?

Nie dbają o pracowników-to standard. Wszelkie pieniądze jakie dostają pracownicy z firm w których pracują zawsze coś muszą zabrać dla siebie. Ostatnio podwyżki "wielkie" 200zł od firmy, w której pracuję to musieli zabrać 100zł. a pracownik dostaje już 100zł.

Aneta

@2sort próbowałeś ze swoimi wątpliwościami podzielić się bezpośrednio z firmą? Może spróbuj się z nimi skontaktować i powiedz jakie informacje udało Ci się uzyskać.

2sort

Czy ktoś pracuje lub dostał ofertę pracy w Villers Le Sec, Francja? Stanowisko OPERATOR / USTAWIACZ MASZYN CNC lub OPERATOR DRĄŻARKI DRUTOWEJ. Stawka 11€ brutto plus dieta 6,30€ netto plus premia dzienna 2,20€ netto, darmowe zakwaterowanie, polska umowa z agencją pracy o pracę tymczasową. Na papierze szału nie ma ale też nie najgorzej. Niestety po przeczytaniu postów o pięcioosobowych pokojach bez ogrzewania, o jednak potrącaniu za "darmową" kwaterę, o złym przeliczniku euro oraz nieterminowości wypłat, zaczynam się obawiać czy to dobra oferta...

sączy_pącze
@2sort

Podczepiam się pod pytanie, aktualizacja ogłoszenia na infopraca: OPERATOR / USTAWIACZ MASZYN CNC OPERATOR DRĄŻARKI DRUTOWEJ

Aneta

@Gieniorozumiem, że Ty byłeś zadowolony ze współpracy z firmą? Możesz powiedzieć coś więcej na temat tego co najbardziej podobało Ci się w działaniu In Temporis?

Gienio

Byłem już ok 7-8 lat na "eksporcie". Z różnymi firmami. Tam dopiero poznaje się "Polaków". Tylko jeden temat: kasa ! no i gorzała. Pretensje do całego świata. No więc jeżeli coś nie pasuje to zwijam żagle i do widzenia. Jeśli jest tak źle to sam sobie poszukaj pracy, jeśli potrafisz "doradzać" jak powinna firma działać t o działaj sam. Załóż firmę lub działalność w Niemczech czy Francji. Łatwiej jednak chyba narzekać zwłaszcza na Campie w sobotę wieczorem

Aneta

@Grisza A Ty jesteś pracownikiem firmy? Czy tez może starasz się znaleźć informacje na temat firmy? Chętnie usłyszymy więcej na temat tego co chciałbyś wiedzieć.

Aneta

@Jacek pracujesz w In Temporis? Chętnie usłyszymy na temat Twoich wrażeń z pracy w firmie.

Jacek

Były prezydent Francji Charles de Gaulle powiedział kiedyś: " Są dwa narody w Europie, którymi najtrudniej kierować: Francuzi i Polacy". Nie dogodzi. Na "eksporcie" dwóch Polaków i od razu trzy partie i związki zawodowe. A spróbuj sam założyć firmę. Dlaczego wszyscy garną się pod płaszczyk umowy o pracę. Załóż działalność. Jest wolność gospodarcza. Działaj i płać ZUS--y urzędy finansowe, pilnuj pracowników, którzy chodzą na zwolnienia itd

johny
@Jacek

Paniom z biura chyba się nudzi bo tylko one takie rzeczy mogą wypisywac

ktoś
@johny

Może nie tyle się nudzi, bo pracy jest ogrom. Ja bym raczej dopisała, że te wpisy robione są pod tzw. publikę.

Zostaw merytoryczną opinię o In Temporis - Lublin

• Jak się pracuje w In Temporis?

Zobacz opinie na temat firmy In Temporis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w In Temporis?

In Temporis