Opinie o In Temporis w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy In Temporis. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w In Temporis o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o In Temporis w Lublin

Natalia

Najgorsza firmą jaka tylko istnieje. Chcesz stabilnej pracy? Na pewno nie pomogą tylko utrudniają wyjazd i robią nadzieję. Mąż podał swoje dane w umowie (pesel, nr dowodu, adres, numery konta) miał powiedziane żeby szykować się na wyjazd na sobotę po czym Pan rekruter Wojciek K. nagle nie odbiera telefonów i nie ma z nim kontaktu. Wcześniej były również problemy z innej perspektywy czyli odzywali się do męża inne osoby takie jak Pani Monika, dostaliśmy numer do Pani Amandy a później po dalszych poszukiwaniach dodzwoniliśmy się do Pana Dawida który rozmawiał z SZEFEM. Szef oznajmił ze na ten moment nie ma żadnego wyjazdu a tu rano miał przyjechać po niego transport i wszystko już miał spakowane. Po pierwsze nikt tam nikogo nie zna tylko (może kojarzę) i nikt nie zna sprawy. Po drugie poprosiliśmy Pana Dawida żeby szef skontaktował się w tej sprawie z nami po czym szef boi się najwidoczniej takiej konfrontacji. Z takimi oszustwami dalej nie pociągnięcie i nie wyłudzicie danych osobowych bo sprawa trafiła na policję. Każdy kto to przeczyta mam nadzieję że będzie trzymał się z daleka od BANDY (usunięte przez administratora)

Dawid
@Natalia

Pani Natalio, Jako, że Pani opinia jest opinią o firmie, która dokonała wszelkiej staranności jeśli chodzi o kontakt z Państwem oraz zabezpieczenie przekazanych nam danych (które były nam potrzebne jedynie do sporządzenia stosownych dokumentów), bardzo proszę o jej usunięcie. Pragnę przypomnieć, że załatwiliśmy busa dla Pani męża oraz wszystkie sprawy formalne tak aby mógł zacząć prace w Belgii. W momencie kiedy już wszystko potwierdziliśmy klientowi w Belgii, dostaliśmy telefon z informacją, że pani mąż wybiera inna ofertę. Kiedy po paru dniach dostaliśmy zapytanie czy praca aktualna, niestety musieliśmy odpowiedzieć, że nie bo w międzyczasie musieliśmy tam wysłać kogoś innego. Nie było w tym winy naszej Spółki.

Mikołaj Nowy wpis

Najmniej 4 lata doświadczenia w montażu instalacji elektrycznych, przemysłowych, jak wyświetla się w ofercie na elektryka do Belgii, do Antwerpii, to ścisły warunek zatrudnienia? Ja w lipcu będę miał 3 lata doświadczenia. A podłączyć elektykę do szaf też potrafię, co zaznaczono, jako mile widziane.

Robert Nowy wpis

Pracuję poprzez tą firmę. Mieszkanie w którym teraz mieszkam od dwóch tygodni nie ma ogrzewania ani ciepłej wody

Natalia

Dawid Nowy wpis
@Natalia

Zdania na temat firmy padają różne, od zastrzeżeń po pochwały, ciężko coś wywnioskować. Ostatnio zakończyła się rekrutacja dla hydraulika w Belgii. Widziałem, że była wymieniona albo umowa zlecenie albo o pracę, czym to się ma? Pracownik ma prawo wyboru. Stawki 14/15 euro której umowy się tyczyły?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie In Temporis na stanowisko Specjalista ds. kompleksowej obsługi sklepów internetowych? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?

A ja pracuje w tej firmie i nie mam zastrzeżeń Wypłaty zawsze na czas

@Nowy

Wypłaty na czas to jednak powinien być standard. I tylko z tego powodu nie masz zastrzeżeń? Da się dobre stawki wynagocjować jeśli mam już doświadczenie? I czy firma zapewnia dodatki pozapłacowe?

Braliście udział w aktualnie prowadzonej przez In Temporis rekrutacji na stanowisko Spedytor? Wiecie coś więcej na temat pracy u tego pracodawcy?

Proszę uważac

miły

Proszę uważać na tę firmę. Do najuczciwszych nigdy nie należała.

Dorota
@miły

To co takiego nieuczciwego robi ta firma? Jesteś w stanie napisać dokładniej o co chodzi? Bo tak to można się tylko domyślać - nic więcej. A może jednak warto tam pracować?

Mariusz Jędrych

Odkąd zarząd objął prezes Tymosiak wiele w firmie zmieniło się na lepsze! Mogę szczerze polecić!

Lidia
@Mariusz Jędrych

No to super. A co konkretnie Twoim zdaniem teraz jest lepiej?

Mariusz Jędrych
@Lidia

Na ten moment mogę potwierdzić, że pieniądze są zawsze na czas, warunki mieszkalne są jak najbardziej ok, a pracy sporo więc wyplaty duże :)

@Mariusz Jędrych

Na lepsze? Inaczej (usunięte przez administratora)

cieśla

Co się dzieje z pracą we Francji i Belgii? Czemu nie ma żadnych ofert?

Toma.

Zibi. Jak byś mógł to daj namiar na tą kancelarie adwokacką. Mam mały problem z jedną z agencji, i myśle że pisemko napisane przez nich załatwi sprawę i obejdzie się bez sądu. pozdrawiam kolegę.

google

Może to wina translatora google, ale widzę sprawę sądową o używanie znaku handlowego. Możesz napisać coś więcej?

domyślny

I to ma być dowód, że pół PQG pracuje w In Temporis? Zazwyczaj zamykanej firmie zależy, by jak najwięcej osób zgodziło się na przejście, pomyślmy dlaczego...

Arek

Może wiecie czy firma poszukuje nowych pracowników? Jakie stanowiska mogą wchodzić w rachubę?

On

Czy ten In Temporis to jest jakiś spadek po PQG? Pani Aga tam jest a co z Panią prezes Luiza? Jest tutaj ktoś zorientowany? Jeśli wysyłają do Megeve to na 100% ma to jakieś powiązania z PQG.

@On

Dzień dobry, In Temporis Polska działa na rynku nieco wcześniej niż PQG, proszę sprawdzić choćby w CEIDG ;-) Nie mamy tym samym żadnych powiązań z PQG. Pozdrawiamy serdecznie, Dział Zagranica In Temporis Polska

In Temporis Polska

Szanowny Panie, specjalnie sprawdziłam w kadrach i ani w administracji centrali (w tym w dziale Zagranica) ani biur regionalnych żadnej Agnieszki K. nie znalazłam. Ze względu na dużą ilość pracowników tymczasowych i zleceniobiorców niestety nie przytoczę liczby Agnieszek K. zatrudnionych / wykonujących zlecenia u naszych Pracodawców-Użytkowników. Serdecznie pozdrawiam, Dział Zagranica In Temporis Polska

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie In Temporis?

In Temporis Polska

Dla pracowników delegowanych do klientów zagranicznych: umowa o pracę tymczasową.

Miś

Pracował Ktoś w Belgi na stanowisku Malarz?

zainteresowany

mam pytania czy ktoś może mi na nie odpowiedzieć ? 1- jaki rodzaj umowy jest podpisywany ( praca tymczasowa, umowa zlecenie itd... ) i czy na polskich czy zagranicznych warunkach? 2- gdzie jest opłacany ZUS w Polsce czy za granica i od jakiej kwoty podstawa czy średnia krajowa? 3- zakwaterowanie , darmowe czy trzeba opłacać?, pokój jednoosobowy czy grupowe, czy gwarantowany jest dostęp do internetu ? 4- czy jest podpisywany tzw. weksel in blanco czy inne zabezpieczenia finansowe przy podpisywaniu zalacznikow do umowy? 5- jak wygląda wyjazd własnym autem i korzystanie tam na dojazdy do pracy czy firma akceptuje kilometrówkę czy amortyzacje 6- jakie dodatki oprócz stawki godzinowej sa płacone? np dieta, nadgodziny+%, premie, urlopy, itd... 7- czy koszty podroży PL-zagranica-PL kto pokrywa? 8 - czy na rozmowę i podpisanie umowy trzeba sie udać z drugiego końca Polski do siedziby biura , czy można to np: załatwić przez pocztę- elektroniczna 9 . pierwsza umowa na jaki okres jest zawarta 10 . gdzie odprowadzany jest podatek Polska czy zagranica ? 11. Czy trzeba wpłacać przed wyjazdem jakies zaliczki , opaty , np: za tłumaczenie dok. , czy manipulacyjne, inne ukryte? z góry dziękuje za odpowiedzi !

@zainteresowany

Dzień dobry, Przesyłam odpowiedzi: 1- jaki rodzaj umowy jest podpisywany ( praca tymczasowa, umowa zlecenie itd... ) i czy na polskich czy zagranicznych warunkach? // Polska umowa o pracę tymczasową. 2- gdzie jest opłacany ZUS w Polsce czy za granica i od jakiej kwoty podstawa czy średnia krajowa? // Składka naZUS jest odprowadzana w Polsce od średniej krajowej. 3- zakwaterowanie , darmowe czy trzeba opłacać?, pokój jednoosobowy czy grupowe, czy gwarantowany jest dostęp do internetu ? //W zależności od oferty, ustaleń z pracodawcą i tego, czy Agencja poszukuje zakwaterowania czy klient zapewnia swoją kwaterę. Internet raczej w standardzie. 4- czy jest podpisywany tzw. weksel in blanco czy inne zabezpieczenia finansowe przy podpisywaniu zalacznikow do umowy? //NIE 5- jak wygląda wyjazd własnym autem i korzystanie tam na dojazdy do pracy czy firma akceptuje kilometrówkę czy amortyzacje. // Możliwa stała premia amortyzacyjna, kilometrówka w zależności od państwa delegowania (Belgia, Francja, etc.) 6- jakie dodatki oprócz stawki godzinowej sa płacone? np dieta, nadgodziny+%, premie, urlopy, itd... //We Francji dieta wyżywieniowa za dzień roboczy, ekwiwalent urlopowy i premia tzw. IFM, w Belgii - płatny urlop, OPOC / FSI, w Niemczech - płatny urlop. 7- czy koszty podroży PL-zagranica-PL kto pokrywa? //Do ustalenia, w zależności od oferty. 8 - czy na rozmowę i podpisanie umowy trzeba sie udać z drugiego końca Polski do siedziby biura , czy można to np: załatwić przez pocztę- elektroniczna. // Wysyłamy umowy drogą mailową + pocztą na adres korespondencyjny, jest to tak samo możliwe w przypadku pierwszego zatrudnienia i załatwiania formalności przed wyjazdem. 9 . pierwsza umowa na jaki okres jest zawarta // Na okres próbny 2 tygodnie, z 3-dniowym okresem wypowiedzenia. 10 . gdzie odprowadzany jest podatek Polska czy zagranica ? // Zaliczka na podatek dochodowy jest odprowadzana do kraju delegowania. Trzeba jednak pamiętać, że przy rozliczeniu podatku w Polsce, należy uwzględnić dochód osiągnięty za granicą. 11. Czy trzeba wpłacać przed wyjazdem jakies zaliczki , opaty , np: za tłumaczenie dok. , czy manipulacyjne, inne ukryte? //NIE. Pozdrawiamy, Dział Zagranica In Temporis Polska

honoratka

Co sądzą Państwo o pracy wewnątrz agencji? Czyli jako pracownik nie dla agencji ale w agencji? widziałam kilka ogłoszeń i zastanawiam się nad aplikacją? jakies opinie?

In Temporis Polska

Dzień dobry, prosimy o kontakt z biurem - być może uda nam się jeszcze pomóc, zanim zdecydują się Państwo na rezygnację z kontraktu. Pozdrawiam.

sin
@In Temporis Polska

Pozwalacie, aby hotel zdzierał 400 euro kaucji za norę nienadającą się do zamieszkania i dziwicie, że ludzie nie chcą dla was pracować. Wypłata na czas i pasek wynagrodzenia bez błagania, urwa proszę!!!

Worker

Zastanawialam sie nad praca wlasnie w Megeve w hotelu za posrednictwem In Temporis.Wyglada na to,ze nie warto?Warunki mieszkaniowe czy sama praca ?Dobrze ze istnieja fora gdzie ludzie dziela się takimi”perełkami „Mam nadzieje ,ze uda Wam się wybrnac z całej sytuacji.Pozdrawiam

To jak z tą pracą i mieszkaniami? W ostatecznym rozrachunku pieniądze są wypłacane? Jedzie ktoś w te wakacje? Jak wygląda praca, np. w hotelach?

Coś więcej? A czy wypłaty są przeliczane z euro na pln i wtedy przesyłane na polskie konto bankowe?

tick

Każdy mejl do In Temporis zaczynajcie od mantry: wypłata po 10tym - 5000 kary od Inspekcji Pracy, brak paska wypłaty - 5000 zł, a świat będzie piękny! PQG też myślało, że prawo ich nie dotyczy i jest już na śmietniku historii. Zostawcie w spokoju Panią A., to tylko maskotka biurowa, nic wam nie załatwi, ślijcie mejle do Inspekcji, a będzie dobrze!

Zostaw merytoryczną opinię o In Temporis - Lublin

• Jak się pracuje w In Temporis?

Zobacz opinie na temat firmy In Temporis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w In Temporis?

In Temporis