In Temporis

Lublin

Opinie o In Temporis

fosalia 2015-11-15 03:03:00
Po ostatnich wydarzeniach myślę, że liczba osób chcących pracować za granicą zdecydowanie spadnie w obawie przed życiem
maciek 2015-11-17 12:43:49
wydaje mi się, że całkiem dobre warunki pracy sa u nich tak naparwde, bo jest wynagordzenie na czas u nich.
Łukasz 2015-11-26 16:31:59
Dobra firma. Ja pracuję jako spawacz TIG na Bawarii i jest bardzo ok. Pensja dobra. Mieszkanie może być. Naprawdę nie narzekam na InTemporis.
Roth 2015-11-29 17:48:50
Kto ma 12 brutto i ile mu wychodzi miesiecznie po oplatach
merck 2015-12-02 11:24:00
Nie najgorsza firma pracuje jako elektryk na utrzymaniu ruchu u nich i dobre mają warunki praca w porządku mieszkanie też warunki dobre póki co nie narzekam. Pracowałem już w kilku miejscach i naprawde intempors i nie jest złą opcją
mnić 2015-12-04 18:37:45
pracownik produkcji to naparwde dobre stanowisko dla kogoś kto lubi pracowac fizycznie no i nie ma do tego przede wszystkim zadnych przeciwskazań z tego co wiem to jest naparwde trudne.
rtge443 2016-01-08 23:31:03
jezeli ktos jesr dobry w swoim zawodzie i sie zna na tym dobrze to moze liczyc na prace u nich w fimie, akurat szuakja stolarza, mechanika czy elektryka
Misiu 2016-01-13 15:54:07
Witam,jestem spawaczem TIG,maja teraz ofertę pracy do belgi,czy może mi ktoś podrzucić jak u nich naprawdę jest,czy wypłacają w terminie itp.może ktoś zna miejsce pracy tej oferty?
mirek 2016-01-13 19:41:31
@rtge443, widziałem te oferty pracy, to wyglądają profesjonalnie. Co jest istotne, że oferują ubezpieczenie, dojazd do pracy oraz zakwaterowanie. Ciekawe tylko ile płatne.
Misiu 2016-01-14 12:32:43
Mirek a czy Ty znasz tą agencje,pracowałeś u nich,wiesz jak jest naprawdę?bo zastanawiam się nad tą ofertą pracy do Belgi
Adam 2016-01-16 00:21:25
Ja co prawda znam tą agencję jedynie ze słyszenia @Misiu, ale wydaje mi się, że firma sporo by ryzykowała zatrudniając pracowników z Polski w kiepskich warunkach. Chyba warto spróbować.
zytek1976 2016-01-26 09:09:30
Mam propozycje do Francji na pomocnika budowlanego nie wiem czy warto z ta agęcją?
jago 2016-01-30 10:42:03
jesli chodzi o to czy warto to tak ponieważ zarobisz na pewno dobre pieniadze. Jeśli chodzi o resztę to pomocnika budowlanego już znaleźli ale jest masa innych ofert np. dla monterów
Aktualny pracownik 2016-02-06 09:10:46
Panowie, jak wygląda rozliczenie z podatku w tej firmie ? Jestem zatrudniony w Belgii... Słyszałem że nie odprowadzają zaliczki na podatek i pod koniec roku jest w cholere do zapłaty - ktoś może udzielić informacji ?
gilmour 2016-02-06 12:14:01
@Aktualny pracownik ja wole z tą agencją pracy nie wyjeżdżać zagranicę bo można dobre oferty znaleźć w Polsce. Np spawacz w Mielcu gdzie płacą 13,50 zł brutto/godzina plus dodatek spawalniczy 150 zł brutto
Aktualny pracownik 2016-02-06 14:39:44
Dzięki, ale to nie jest odpowiedź na moje pytanie ... Pozdrawiam
monter 2016-02-07 10:29:34
gilmour spawacz za 13,50zł brutto człowieku ogarnij się ja jako monter nie poszedł bym do pracy za mniej niż 18zł netto w tej chwili mam 19,50zł, gilmour zacznij się szanować bo jak sam nie zaczniesz to będziesz dalej za grosze robił u mnie spawacze mają powyżej 20zł na ręke więc nie mów że 13,50 brutto to dobra oferta dla spawacza. Właśnie dzięki takim jak Ty są takie niskie stawki
kinga 2016-02-08 18:18:31
Firma w swojej działanosci doradza i zarzadza projektami z zakresu zarzadzania zasobami ludzkimi, dlatego teraz widze,że maja chyba jaksa rekrutacje na rózne stanowiska poszukują teraz koordynatora biura
adi 2016-02-09 17:30:28
witam mam propozycje z tej firymy do francji na spawacza w okregu Pas-deCalais ma ktos informacje na temat tej pracy i sfery finansowej ?
adi 2016-02-09 17:31:06
luizo 2016-02-10 20:16:51
@adi kwestie finansowe rzadko wychodzą poza jakąkolwiek firmę, także tego pewnie dowiesz się na rozmowie kwalifikacyjnej czy czymś takim, firma całkiem spoko więc korzystaj :) a jakie stanowisko konkretnie ci zaproponowali, bo teraz faktycznie trochę ludzi szukają, np. pakowaczy w dąbrowie
kierownik 73 2016-03-05 16:05:14
Wypłaty ok.30 .płatne w zł.VL-trac francuski oddział http://www.vl-trac.be/fr/
szukają 4 spawaczy warunki pracy dobre nowoczesna firma
kierownik73 2016-03-05 16:09:03
co chcesz wiedzieć ? pracuję w tej firmie .podaj emila
Francja 2016-03-06 19:45:40
Witam wszystkich może ktoś pracował we Francji na magazynach i wie jak wygląda tam praca chodzi o warunki mieszkaniowe i ogólnie o klimat w pracy prosił bym o informacje
ireneusz 2016-03-12 11:39:13
Tak jak ktoś niżej napisał, ja też chętnie poznam warunki, jakie firma zapewnia. Wiem, że wysyłają do wielu miejsc i to się pewnie różni, ale zależy mi na tym, by mieć gdzie spać :)
Rafał 2016-03-14 08:50:49
Nie płacą podatku Pracowałem u nich NIE ODPROWADZILI ANI CENTA.Do 8590 euro to stawka 25 procent Za rok pracy musiałem zapłacić ponad 5000 euro podatku Pan podpisał to na umowie ze sam będzie odprowadza podatki Proszę przeczytać uważnie Umowę Radze omijać ta pseudo agencje
Matt 2016-03-14 11:59:12
Konsultant ds rekrutacji to naprawde fajna praca, ogólnie mało wymagająca co chyba nikogo nie dziwi za mocno, ale za to prestiżowa i dobrze płatna jest
Jeden z pracowników 2016-03-14 13:41:17
No to ładne wałki tam kręcą. Ja nie rozumiem o co w tym chodzi - teraz mam się rozliczyć w Polsce, a później raz jeszcze w kraju w którym pracuje, i podobno wtedy będzie sporo do zapłaty... Bodajże w czerwcu... Kołomyja straszna... Czuję że ja również ładnie się w maliny wpakowałem :(
megi 2016-03-16 13:12:03
@Matt nie wiem jak z tą płacą jest na stanowisku Konsultant ds. Rekrutacji bo napisali tylko o jasno określonych warunkach zatrudnienia oraz wynagradzania. Czy wiesz może coś więcej?
Marcin 2016-03-17 09:13:24
Mam ofertę w Belgii jako hydraulik.Czy ktoś był z nimi w Belgii?Jak kwatery?
maniek 2016-03-18 15:36:27
jest u nich naparwde sporo ofert pracy, ale na penwo godna uwagi jest ta jako Operator wózka widłowego, bo w sumie dają szkolenia jak nie masz doświdczenia.
Rafał 2016-03-21 07:19:16
Kwatery kilkuosobowe agencja nie opłaca podatku i trzeba samemu płacić w Belgii Tam są wysokie podatki .Dadzą około 13 euro brutto odwraca ZUS Będzie musiał pan odkładać na podatek to zostanie około 7 euro na godzinę Oprócz tego dojazd na koszt własny i ubrania i wyżywienie swoje Nie opłaca się Radze oomijać ta agencje
tomek 2016-03-21 09:03:07
jest teraz ciekawa oferta pracy jako Montażystka Przewodów, bo mozna na premiac zarobić troche, a wiem, ze oferta pracy nadal jest aktualna z tego co widze.
jhbv 2016-05-05 18:03:58
a mnie interesuje praca jako specjalsita do spraw rekrutacji w Warszawie- wymagana jest znajomosc j.niemieckiego
xyz 2016-05-19 23:00:12
co mysmicie o pracy : Sortowanie listów oraz paczek w Niemczech dają 8,60 euro/h brutto, pracował może ktoś tam?
mnić 2016-06-02 22:48:10
hej! osoba do wykonywania czynności produkcyjnych jest potrzebna (dokładnie na Gądki) i nie wiem jak teraz będzie wyglądała dokładnie praca u nich, sądzicie, że tempo będzie bardzo duże ogólnie czy nie?
Mirosław 2016-06-14 18:06:44
Panowie jak możecie wystrzegajcie się tej firmy.Miałem kiedyś własną działalność i pracowałem u Belga wszystko dobrze funkcjonowało ale po jakimś czasie szef chcąc polepszyć nam warunki znalazł firmę intemporis z Lublina ostrzegaliśmy go przed tą firmą i podatkach,pani Marta...z intemporisu twierdziła że nie ma żadnych podatków.... oni tak zamydlili mu oczy że postawił na swoim.Po półtora roku dostałem rozliczenie za 2014rok z belgi za podatek i to za pół roku 2135e.do zapłaty a został jeszcze cały 2015 rok który przepracowałem. Pani Marta stwierdziła że firmę blokują przepisy przed płaceniem podatku w Belgii....totalna kpina a w Polsce też ich blokują przepisy?????? Nastepna sprawa szef płacił im euro za naszą pracę a oni wymieniali walutę na zł. i płacili nam w złotych bo też ich coś blokowało...w innej firmie Jobplus płacił w tej walucie jaką otrzymywał od pracodawcy....jeżeli wasz cel to tylko zarobić na papierosy to idzcie do intemporisu....teraz pracuję w Belgii ale na zdrowych warunkach odprowadzają podatki mam zasiłek na dziecko,chorobowe i wszystkie prawa jakie posiada obywatel Belgii.Panowie przemyślcie sobie decyzję zanim skieruje ona was w drzwi tej zakłamanej i wyzyskującej firmy.Opisałbym wam mój pobyt we franci ale aż wstydzę się o tym pisać że dałem się tak wy...dy...mac za przeproszeniem.Pozdrawiam
kminek 2016-06-14 18:27:05
@mnić jak się boisz że nie wyrobisz to idź do nich na praktyki do Warszawy i się podszkol, oferują akurat
Mirosław 2016-06-14 18:48:41
Witam ponownie.Miałem nie pisać o tej Francji ale to dla wiedzy i dobra tych co chcą zatrudnić się przez tą firmę Intemporis.Zadzwoniła do mnie Pani Marta że ma pracę w Belgi na ogrodzenia ale najpierw muszę pojechać do Francji na cieślę szalunkowego a po paru dniach przerzucą nas do Belgii.Ok.stawka 10,40 plus premia co miesiąc plus premia po zakonczeniu budowy plus premia na koniec roku wychodzi tak ok.7500zł.+ soboty i jakieś nadgodiny...myślę sobie super,na przetrwanie niezły grosik...pojechałem z bratem do Francji....okazałosię że żadnych sobót nie pracujemy i nadgodzin też nie robimy a to tam na miejscu ważne bo nie ma za co życ nocleg tydzień w jednej miejscowości ,po tygodniu musieliśmy zbierać się i przeprowadzać do drugiej kwatery.dostaliśmy umowy na których zamiast 10,40 było 10,18 to nie dużo ale na tylu godzinach to pare stówek mniej...paliwo na dojazd do pracy sami tankowaliśmy a dziennie to ponad 70km.zadzwoniłem do Pani Marty która na koniec rozmowy stwierdziła radzcie sobie panowie...super inaczej wygląda rozmowa zanim się zatrudnisz a inaczej jak już złapią dojną krowe...no i na koniec moja wypłata po zakonczeniu pracy to zn.dwóch tygodniach bo już dłużej nie zdzierżliśmy tego fałszerstwa otrzymaliśmy wynagrodzenie 3000zł i to po półtora miesiącach...Jak dzwoniliśmy o wypłatę to nikt nic nie wiedział wiedziała tylko pani kierownik tylko problem w tym że nikt nie wiedział gdzie ona jest...porwali kobite kosmici...Uważajcie na panią Martę fajna laska ale jak mówi dzień dobry to już oszukuje...ludzie z daleka od tego fajansu pracujemy teraz w Belgi mamy płacone za kilometry mamy dowody belgijskie firma daje samochód na dojazd jak ktoś nie ma lub skutery...zupełnie inny świat.Nawet za przyjazd tu do pracy płacą 125e na osobę to firma która dba o pracownika a nie żeruje na nim.
kogut 2016-06-14 20:29:53
@kminek to ciekawa opcja z tymi praktykami, widziałem są, ale czy płatne?
janek 2016-06-17 11:03:45
Czy ktoś może coś powiedzieć na ofertę pracy; Korsyka-kierowca BiC ???
Jeżeli to mżliwe to proszę o odp.
kirek 2016-06-17 11:05:38
Ile średnio zarabia Hydraulik - spawacz w pracy we Francji (Bezons)?
Tomek 2016-06-17 23:27:04
Dostałem ofertę wyjechać przez tą agencję do Francji. Jeśli ktoś już pracował przez tą agencję to mógłby napisać jak się z nimi współpracuje? Ponoć darmowe zakwaterowanie zapewnia ich klient na miejscu. Czy to prawda?
magiel 2016-06-18 08:09:11
@kiterk chyba dużo skoro musi mieć 5 lat doświadczenia
BYLY PRACOWNIK 2016-06-22 20:26:17
Bylem z intemporisu we francji 2 miesiace. Wszystko tak jak opisal Mirosław. Za maj nie dostałem wynagrodzenia - prawdopodobnie dostane w lipcu!!!! - skandal. Obiecuja diety, mi np. obiecali 19,80 euro netto. Na miejscu sie okazalo ze mam 9,40, jak w ogole zaplaca. Obiecali jakis zwrot za paliwo, o tym mozecie zapomniec. Dostalem w tym tygodniu pismo ze mam zaplacic za noclegi 430euro za miesiac!!!! Przy zarobkach ok. 1300 euro na miesiac :). Z budowy na ktorej bylem (Strasbourg) w ciagu miesiacu zjechalo 10 osob. Ciagle tam szukaja ciesli (dla firmy CBM) bo nikt nie chce dla nich pracowac, to jakis [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] A dla zainteresowanych wiecej informacji moge udzielic tel. 507-576-754. In temporis to jakas jedna wielka tragedia.
kinga 2016-06-22 22:06:05
@BYŁY PRACOWNIK wiem, że możesz mieć pretensje ale pewnie miałeś wszystkie warunki na umowie wypisane więc trzeba było je najpierw przeczytać
KOWAL 2016-06-28 22:05:09
In temporis powinien się wstydzić za to co robi z ludźmi. Obiecuje, oszukuje. Jednym płaci, drugim nie. Panie z biura mają czas żeby siedzieć na forum, ale coś konkretnie załatwić to nie maja czasu. Przez 10 lat nie spotkałem się z tak beznadziejną firmą.
syrenka 2016-06-29 11:55:16
nie sugerując się bezpodstawną krytyką powyżej, chciałabym dowiedzieć się więcej o pracy rzeźnika ubojowa w Belgii - w jakim konkretnie mieście byłoby to zatrudnienie? 13,17 € brutto/h to interesująca stawka ale jednak chciałabym wiedzieć gdzie to będzie
mariob 2016-08-01 11:32:41
NAJGORSZA JAK DOTĄD AGENCJA PRACY Z jaką miałem nieprzyjemność pracować wypłaty są w terminie i wgl ale to jakich ludzi zatrudniają to masakra jakaś same chamy do tego teraz od ponad miesiąca czekam na zmianę w świadectwie pracy dopiero dziś udało mi się tam dodzwonić i to nie do oddziału który obsługuje moja firmę ale gdzieś w Poznaniu. Chyba pójdę i tak do sądu bo jak mam znów czekać to mnie szlag trafia
Tymon 2016-08-01 11:50:00
No bardzo ładnie to wygląda, świetnie że ktoś się tutaj wypowiada, na pewno to pomoże młodym w jakiś sposób
Zostaw swoją opinię o In Temporis - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie In Temporis