Opinie o Atlanta A.M. Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Atlanta A.M. Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Atlanta A.M. Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atlanta A.M. Sp. z o.o. w Warszawa

?

czy sytuacja, którą opisujecie dotyczy tylko przedstawicieli handlowych czy całego działu handlowego? - w internecie jest ogłoszenie na asystenta działu handlowego i zastanawiam się nad aplikacją nie wiem czy warto zawracać sobie głowę tą firmą, tylko nie wiem czy przy obecnej sytuacji na rynku, może nie należy wybrzydzać... pilnie liczę na waszą pomoc i jak najwięcej głosów opisujących realną sytuację w tej firmie

była pracownica
@?

Ta ,,firma,, zalega mi pieniądze. Jeżeli mogę w czymś pomóc to proszę o kontakt. Na razie tu.

Jack

Witam Państwa ! Jestem prawnikiem - zajmuję się powiedzmy psychologią biznesu i od jakiegoś czasu moją uwagę zwróciła Państwa Firma ( nie bez sugestii ) . Sądze ,że mam już dosyć wnikliwą wiedzę na temat atmosfery i sytuacji tu panującej . No cóż niestety muszę powiedzieć , że już niebawem dotkną Państwa dotkliwe kłopoty. Jakie to się Państwo niebawem przekonacie po otrzymaniu pozwu .Czy potrzeba tyle czasu i złych doświadczeń by się wreszcie przekonać , że nie tędy droga do budowania pozycji firmy .W branży i na tzw. rynku jesteście firmą mierną i nie polecaną do współpracy .Atmosfera i warunki pracy w Waszej firmie urągają ludzkiej godności. [usunięte przez moderatora] ludzi i stosujecie[usunięte przez moderatora] w czystej postaci .Zauważyłem też dużą rotację osobową co tylko potwierdza brak profesjonalizmu w działaniu i zanik merytorycznego podejścia do tzw. czynnika ludzkiego .Brak konsekwencji w działaniu, bardzo niski poziom kompetencji zarządzających czy wreszcie śmiesznie niskie wynagrodzenie i chaotyczna polityka kadrowa firmy powoduje dużą dynamikę wspomnianej rotacji osobowej. Sądzę ,że już chyba nieco za póżno na zaniechanie sprawy na wokandzie ale może jest to ostatni jeszcze czas na zastanowienie , otrzeżwienie i odbudowanie pozycji firmy . Sugestie te kieruję do jak odnoszę wrażenie [usunięte przez moderatora]i przegranej [usunięte przez moderatora]

Były Pracownik

Uwaga na tą firmę. Jeśli się tam zatrudnisz będziesz tego żałował. Pomiatają tam pracownikiem (usunięte przez administratora) bałagan i[usunięte przez moderatora]. Przestrzegam !!!!!

firma żałosna, kłamliwa i beznadziejna. zarobki śmieszne , premie obiecane super a potem niewypłacane... [usunięte przez moderatora] i nic wiecej. w siedzibie siedzi przecież człowiek na stanowisku odpowiedzialnym tylko i wyłącznie za kontrole ludzi... gps, namierzanie, pretensje że zjechało się z terenu o 14.45 a nie o 15 i wieczny wrzask..nie polecam. wszyscy trzymac się zdala na kilometr!

zzzzz - 2013-03-27 09:12:24 Witam, dostałam niedawno propozycję pracy w tej firmie, aczkolwiek podejrzanie wszystko się odwleka i nie mogę wyegzekwować żadnych konkretów, czy[usunięte przez moderatora] jest poważnym człowiekiem, na słowach którego można polegać? Czy warto rozpoczynać tam pracę czy dać sobie spokój?NIE WARTO [usunięte przez moderatora] nie jest poważny , kłamie i nie wierz mu w żadne słowo - dla niego kłamstwo to "chleb powszedni" .Głośno o nim wszędzie ............oczywiście w samych negatywach hehe

Firma opiera sie na dwóch zasadach: Oklamac - obietnice premi , stabilizacji, dobrej pracy Oszukać - ucinanie wypłat , bezsensowne zawieszenie pracowników. Nikt Ci nie jest dać tyle co Atlanta jest Ci w stanie obiecać .

Święta racja ! Zgadzam się w 100% z opinią powyżej. Dodam jeszcze, że jest [usunięte przez moderatora] , wyśmiewa się i obgaduje pracowników za ich plecami pomimo tego że sam ich zatrudnił. ODRADZAM KONTAKT Z TYM PANEM I PRACĘ W TYM CYRKU !

[usunięte przez moderatora] Błagam ten cyrk powinni zamknąć już dawno [usunięte przez moderatora] Doświadczenie własne.....niestety......

xyz

Masz powyzej czarno na bialym z czym wiaze sie zatrudnienie w tej firmie. Nic pozytwnego powiedziec sie o nich nie da. No moze ze przelew zawsze dostawalam na czas, a po za tym nic, zero dobrego slowa. Wpisow jest dosc by wyrobic sobie opinie. Wybor nalezy do Ciebie.

zzzzz

Witam, dostałam niedawno propozycję pracy w tej firmie, aczkolwiek podejrzanie wszystko się odwleka i nie mogę wyegzekwować żadnych konkretów, czy prezes jest poważnym człowiekiem, na słowach którego można polegać? Czy warto rozpoczynać tam pracę czy dać sobie spokój?

xxx

Powyzszy wpis rozbawł mnie do łez. Odwazne mocne. Po tylu wczesniejszych opiniach ta jedna zmienia calkowicie moją opinię o tej firmie. Buchachacha ;-)

aaaa

Polecam pracę każdemu kto chce pracować. Opinie osób powyżej pochodzą chyba od bumelantów, którzy tylko kombinują jak nic nie robić

xxx

Skończyłam przygodę życia z tą firmą jako PH rok temu. Do dzisiaj mam traumę. Polecam pracę z(usunięte przez administratora) jako najlepszą dietę odchudzającą. Schudłam w 3 m-ce 10kg. I to jest jedyny pozytyw tej pracy. Potwierdzam w 100% wszystkie powyższe wpisy. (usunięte przez administratora)

mag

Jakie warunki panują w magazynie? Jaka pensja? W jakich godzinach praca?

asss

witam wszystkich, a jak jest na stanowisku kierowcy, proszę o info

bylyatlanta

podpisuję się pod wszystko co powyżej i z chęcią dodam coś od siebie. [usunięte przez moderatora] Pozdrawiam

Handlowiec

Miałem okazje wytrzymać w tej firmie miesiąc czasu. (usunięte przez administratora)Atmosfera w firmie to jakaś makabra.... mój Boże ręce opadają..... Odradzam wszystkim którzy mają jakieś złudzenia - lepiej iść do Mc donalda czy marketu wykładać towar.(usunięte przez administratora)

xman

Dział handlowy koszmar nie polecam sprawdzać na własnej skórze

wkur....

Zgadzam się z przedmówcą , tutaj tylko wymagają. Natomiast jak jakimś cudem uda Ci sie wykonać plan bądź inne zadanie to premi i tak nie dostaniesz tylko (usunięte przez administratora). ŻENADA

xxx2

rowniez nie polecam tej firmy, zero wsparcia ze strony[usunięte przez moderatora] jedno wielkie niedoinformowanie, a kiedy sie pyta to od razu pretensje bo czlowiek zapytal..bo sam z niewiadomego zrodla sie nie dowiedzial, zero szkolen, materialow np mailowych ktore moglyby posluzyc jako prowizoryczne szkolenie. Byloby to lepsze niz dostac auto i radz sobie sam a my i tak cie [usunięte przez moderatora] .

Zostaw merytoryczną opinię o Atlanta A.M. Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Atlanta A.M. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atlanta A.M. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Atlanta A.M. Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Atlanta A.M. Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Atlanta A.M. Sp. z o.o.