Opinie o Atlanta A.M. Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Atlanta A.M. Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Atlanta A.M. Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atlanta A.M. Sp. z o.o. w Warszawa

abc

Jakoś nie chce mi się wierzyć że JK odeszła. W czasie mojej półrocznej (o zgrozo) pracy dla atlanty ta pani odchodziła jakieś pięć razy - albo sama trzaskała drzwiami albo ją prezes zwalniał - i za każdym razem wracała. Przecież z jej opinią nigdzie w Polsce nie znajdzie pracy. Dajcie znać czy to prawda, że jej już nie ma, bo chociaż odeszłam stamtąd prawie dwa lata temu, to w dalszym ciągu nie mogę myśleć o tym miejscu i ludziach bez emocji - oczywiście tych negatywnych.

Pusher
@abc

Tak, to prawda. Zła era firmy Atlanta to już historia. W tej chwili zarządzają prawdziwi fachowcy.

też znam te firme
@Pusher

Po owocach ich poznacie... Tzn. zobaczymy CZY lub KIEDY prawdziwi fachowcy zaczną zatrudniać jak w cywilizowanych firmach, czyli na etat, z podstawą cokolwiek wyższą od najniższej krajowej, z jasnym, czytelnym i nie oderwanym od rzeczywistości systemem motywacyjnym itd. Bo to, że nie ma znanego na rynku Prezesa i jego ...hm... prawej ręki - to jeszcze nie znaczy, że warunki pracy cokolwiek się zmieniły.

PH

Sugeruję wszystkim nie reagować na takie wpisy. I tak zawsze ktoś taki się znajdzie co ferment zrobi:)

Legia

Ty naprawde tak było? wow szok hmmmm napisz list do Papieza w tej sprawie. Po to sa takie imprezy zeby sie bawic!!!!

aaaa
@PH

A mam pytanie. czy melex i klatex jeszcze rządzą tą śmieciową firmą??

była

To prawda. Wracamy do Atlanty ? ;)

xyz

Prima Aprilis był 1 kwietnia.

nastąpiły duże zmiany, nie ma prezesa i pani dyrektor właściciele zwwlekali z tą decyzją... Pożegnajmy ich minutą ciszy

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Handlowiec

warunki pracy w tej firmie 1600 podstawy na zlecenie, premii nie wypłacają. Zero przygotowania merytorycznego do pracy,rotacja pracowników non stop nowi ludzie prześledźcie ogłoszenia na portalach. Opinia w sklepach beznadziejna śmieją się ze to już 20 handlowiec w tym roku i że pan tu już więcej nie wróci. Ludzie nie zatrudniajcie się w tej firmie , szukajcie nowej pracy atlanta am to najgorszy wybór !

Gal

Pracowałem w tej " firmie" 9 miesięcy ( szoook ) ale przez kolejne 12 miesięcy dochodziłem do siebie. Zawsze z wielkim dystansem podchodziłem do wszelakich opinii na forach odnośnie pracodawcy ale tak celnie jak tu jest opisana ta " firma" , Pani dyrektor i Pan prezes to jeszcze się nie spotkałem. Wszystko - dosławnie wszystko jest w 100% prawdziwe(usunięte przez administratora)

xyz

Muszę Cię rozczarować, niestety nie wszędzie.

ewa

takie rzeczy jak praca po godzinach zdarzają się wszędzie

M.

OBIECUJĄ ZŁOTE GÓRY A JKA PRZYCHODZI CO DO CZEGO TO KAŻĄ PRACOWAĆ PO GODZINACH

xyz

Wypłata była zawsze na czas i niestety więcej zalet nie znalazłam w pamięci.

@xyz

Czytając te wszystkie wypowiedzi byłam zszokowana.Aż nie chce się wierzyć że to może być prawdą. Dziękuję za odpowiedź. Może to niewiele ale zawsze to coś.

I A czy ktoś mógłby mi " pokazać" zalety tej Firmy

Przedstawiciel

Omijajcie tą firmę z daleka ! pracowałem tam 3 lata temu jako handlowiec, wytrzymałem miesiąc u uciekłem, do dzisiaj pamiętam to beznadziejny czas. Od pierwszego dnia będą od was wymagali znajomości wszystkiego i wyniku. Warunki umowa - zlecenie i 1600 netto, premie w marzeniach

mqq

Witam, 3 miesiące temu czytałam i nie wierzyłam, dzisiaj mogę tylko potwierdzić i zapomnieć. Miałam małą przyjemność rozmowy z tzw. prezesem, potwierdzam powyższe wypowiedzi, a sama się zastanawiam, czy on nie uciekł z jakiegoś zamkniętego ośrodka w Grecji. Ten Pan o współpracy z kimkolwiek nie ma pojęcia. Podpisuje i zrywa umowy bez zastanowienia, na to chyba powinien być paragraf. Szacunku do człowieka wcale, krzyczy i to nic mądrego, na koniec jego darcia rzuca słuchawką, a później pisze email, że zwalnia, a jak dokonasz cudu, to nie zwolni. SĄD PRACY??? Boziu do czego doszło, żeby w MIOM KRAJU, JAKIŚ PATAŁACH SIĘ WYŻYWAŁ NAD POLAKAMI.

Wiadomokto

A na jakich stanowiskach pracowaliście? NA jakim pułapie kształtują się stałe zarobki czyli podstawa? Mnie zastanawia to, że na rozmowę zapraszają kadry więc nie ma HR...

były

jeżeli ktoś jest zainteresowany pracą w dz handlowym (nie byłem PH ) bez względu na stanowisko to odradzam. nikt zdrowy nie wytrzyma dłużej jak miesiąc. Pracowałem dwa miesiące i to było to najgorsze doświadczenie w życiu. Szeroko omijajcie !!!! Pozdrawiam.

borx

sadystyczna satysfakcja traktowania ludzi jak osłów.

Stefan

Nie łudź się , dla twojego dobra radze nie podejmuj pracy w tej firmie, tam nic dobrego Cie nie spotka. Zobacz jaka jest tam rotacja,nikt tam nie chcę pracować. Ciągle szukają nowych pracowników.

Luk

a ja znam prywatnie Panią KJ i jest ok, więc tylko służbowo taka kosa? aż nie mogę uwierzyć pozdrawiam , a może ktoś ma na nią wpływ?

aaa

Dobrego nic nie można powiedzieć o tej firmie ....

wawpl

czy ktoś może coś dobrego powiedzieć o tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Atlanta A.M. Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Atlanta A.M. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atlanta A.M. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Atlanta A.M. Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Atlanta A.M. Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Atlanta A.M. Sp. z o.o.