Opinie o Atlanta A.M. Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Atlanta A.M. Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Atlanta A.M. Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atlanta A.M. Sp. z o.o. w Warszawa

fvdf

człowieku zapomnij o płacy - jeszcze będziesz musiał im płacić....klimat - tego nie da się opisać

lalalalala

hej czy ktoś sie orientuje jakie zarobiki na PH we Wroclawiu w tej firmie?jaki klimat ? jakie auto? zastanawiam sie nad podjeciem wspolpracy ale wasze opinie nie sa nastrajajace na + ;/ ehhh bede wdzieczna za odpowiedź.

Janek

Nie pracujcie tam,to zaprzecza czlowieczenstwu,bedziecie miec problem z pensja i klopoty ze zwrotami,zaczna was straszyc,udawac greka w sprawie odbiorow auta,dokumentow,towaru,kluczykow i bog wie co jeszcze.Dyrektor tylko z nazwy,(usunięte przez administratora)o o handlu to pojecia nie ma zielonego.(usunięte przez administratora)Nie ma to nic wspolnego z praca w korporacji,hurtowni czy dla malego przedsiebiorcy.Nie wspomagajcie tego szajsu,niech ten twor (usunięte przez administratora)do Grecji i tam zeruje na naiwnych.Pozdrawiam tych co zrezygnowali,tych co wyrzucili i tych co nie chca tam pracowa.Reszcie mowie opamietajcie sie bo z takim czyms to sie jeszcze nie spotkalem.

Asia

uciekłam po szkoleniu, po tym jak się dowiedziałam że mnie (usunięte przez administratora) i mam podpisać umowę na zlecenie - za szkolenie mi nie zapłacili, nie zwrócili kosztów dojazdu, byłam bez wyżywienia itp. w trakcie usłyszałam i zobaczyłam straszne rzeczy.........zbyt dużo, aż dziw że ta firma istnieje i nikt nie zrobi tam porządku...(usunięte przez administratora)

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Asia

PRACA DLA HANDLOWCÓW SPOZA WARSZAWY - WARUNKI..........trzeba być totalnym (usunięte przez administratora), aby zatrudnić się w tej firmie - zresztą o jakim zatrudnieniu tu mowa ? oni na rozmowach obiecują cuda, a potem podstępem ściągają do Warszawy w celu niby podpisania umowy i co się okazuje, człowiek jedzie przez pół Polski , stajesz przy drzwiach i tam zostajesz, tylko od czasu do czasu ktoś podejdzie z jakimś papierkiem do podpisania lub tak jak to w moim przypadku było kiedy to nagle Pan Prezes w przelocie do kibla podszedł powiedział że jest prezes i znikł i tyle z nim rozmawiałam - to jakiś (usunięte przez administratora), który nie potrafi się wysłowić nie zna polskich przepisów o prawie pracy (przyjechał z Grecji i szuka taniej siły roboczej)- zero kultury, zero poszanowania człowieka, (usunięte przez administratora) .......zapomnijcie o jakimkolwiek zwrocie za podróż ( chociaż w mailu obiecują zwrot i zapewniają hotel ). (usunięte przez administratora)szkolenie trwa 3 dni więc wyżywienie sobie zabierz ze sobą bo oni po podróży nie poczęstują cię nawet szklanką wody......... TA PRACA JEST PO PROSTU DLA ZDESPEROWANYCH (usunięte przez administratora), KTÓRZY LUBIĄ DO PENSJI DOPŁACAĆ, A TA FIRMA CHYBA Z TEGO ŻYJE, z żerowania na głupocie pracowników.........którzy z zresztą co zauważyłam boją się panicznie i na jego widok trzęsą ze strachu , pani (usunięte przez administratora) ze strachem w oczach trzy razy kółko przed jego gabinetem zrobiła zanim weszła z prośbą o podpisanie faktury - to jakaś paranoja- niezły tam musi być (usunięte przez administratora)- co zresztą potwierdzili inni pracownicy z którymi rozmawiałam - żal mi ich !!!

xyz

Sklepy biorą na stan ten przemetkowany import, bo klienci ten badziew kupują. Nikt im nie wytłumaczy, że za surogat mąki i wodę płacą 4 zeta, za wytłoczyny z oliwek i za wyciski z pomidorów ileś tam (bo nie pamiętam ile, ale o ileś tam też za dużo).Prawdziwy makaron ma w składzie mąkę i jajka. Tak powiedziała mi pewna kierowniczka z PSS'u i wyśmiała OFERTĘ melissy :) I ja ją za to szanuję i serdecznie pozdrawiam. Bo to mądra kobieta była.

Uwaga Atlanta

Nie nie czytałem ale już po 3-4 dniach wiedziałem że pracuje tylko do wypłaty. Jak jestem w sklepie i widzę ich produkty to zastanawiam się dla czego sklepy je kupują. Przecież oni powinni zniknąć z rynku ???

xyz

Uwaga Atlanta - 2013-08-22 18:27:10 Chora firma, doprowadza ludzi do depresji, jednego dobrego słowa nie można o nich powiedzieć.Nie czytałeś przed zatrudnieniem wcześniejszych opini? A jak czytałeś to pewnie nie wierzyłeś. To kolejny wpis ku przestrodze dla innych myślących "A ja wiem lepiej, a te opinie piszą (usunięte przez administratora)"

Uwaga Atlanta

MeKo

Hej Uprzejmie wszystkich informuję że maxx to osoba aktywnie pracujaca w Atlanata AM zresztą wszystkim znana którzy tam pracowali - pamiętajcie o tym odpowiadając na maile uwaga może zmieniać niki

xyxyx

czytam i nie wirze ze sa na tym swiecie tak naiwni ludzie ktorzy podejmuja prace dla Atlanty!! nie wiem albo nie czytacie co pisza albo jestescie tak naiwni przeciez ta firma to totalne dno na czele z (usunięte przez administratora). Nic nie nauczy (usunięte przez administratora) a pozniej sa problemy zeby dostac fajna prace w normalnej firmie. naprawde mialam problemy na sklepach po pracy w tej (usunięte przez administratora) firmie dlugo musialam odbudowac zaufanie do kierownikow ale juz jest ok. Mam prosbe nie piszcie jakis glupich pytan czy podjac tam prace bo do tej firmy jest sie wstyd przyznac jesli tam pracowales/las. Jesli chcesz zapytac POMYSL!!!!!!!!!

Tio

człowieku, jeżeli rozważasz prace w tej firmie zastanów się wiele razy poza tym wszystkim co poniżej to popracujesz tam bardzo krótko a następnie jeszcze będą od Ciebie próbowali (usunięte przez administratora). Uważaj możesz mieć większe koszty niż pensja !!!!

mk

jest możliwość porozumienia się z Pania (usunięte przez administratora), jak najbardziej...musisz tylko donosić na wszystkich, zawieźć ją czasem do centrum bo sama się boi jechać autem, obiecywać wszystko wszystkim i będzie OK he he.., a no i musisz KONIECZNIE !!! oduczyć się podstawowych zwrotów grzecznościowych tj: Dzień Dobry, Dziękuję, Proszę...bo ta Pani po prostu ich nie używa, wtedy się na pewno dogadacie...powodzenia..

aaaa

max - 2013-07-15 07:58:03 cześć czy ktoś rozpoznaje w tym wpisie poniżej (usunięte przez administratora) bo jakoś takTak ja i dlatego nic jej nie odpowiadam :)

Jestem były pracownikiem tej firmy pracowałem przez miesiąc potem uciekłem - totalne dno i maskara nie wiem jak oni się utrzymują na rynku. Po tygodniu zaczniecie żałować że podjeliście z nimi współpracę.

czy naprawdę nie ma możliwości porozumienia się z Panią, o której tak piszecie?

xyz

anonim - 2013-07-14 22:03:06 o jejku...ale jaka trauma?możesz opisać co dokłądnie przeżyłęś /przeżyłam w firmei Atlanta?Twoje doświadczenie może być pomocne dla innych!No prosze cie, przeczytaj sobie wszystkie wpisy od pierwszej strony.

aaa

XYZ - 2013-07-14 15:56:54 anonim - 2013-07-14 14:57:17 a czy w tejAtlancie była mozliowśc rozwoju zawodorwego,awansu,można było się czegos nauczyć?mimo wielu negatywnych opinii,ktos jednak pracował w tej firmiepracował, pracował ale ŻADNYCH możliwości rozwoju, awansu lub nauki nie było i nie ma. ZEROProszę Cię jaki rozwój, jaki awans. Ludzie nie wytrzymują tam dłużej niż miesiąc. Pozostaje jedynie trauma.

XYZ

aaa

? - 2013-07-13 20:12:53 czy sytuacja, którą opisujecie dotyczy tylko [usunięte przez moderatora] czy całego [usunięte przez moderatora]? - w internecie jest ogłoszenie na asystenta działu handlowego i zastanawiam się nad aplikacją nie wiem czy warto zawracać sobie głowę tą firmą, tylko nie wiem czy przy obecnej sytuacji na rynku, może nie należy wybrzydzać... pilnie liczę na waszą pomoc i jak najwięcej głosów opisujących realną sytuację w tej firmieDaj sobie spokój, szkoda zdrowia. Ta sytuacja nie dotyczy tylko[usunięte przez moderatora]. Pracowałam w biurze w dziale handlowych. masakra - nie podaję tej firmy w CV bo wstyd.

adfsgg
@aaa

tragedia jeszcze raz tragedia!!!!!! nie idzcie tam do pracy zmarnowany czas. tam pracuja ludzie ktorzy nie maja szacunku do samych siebie i pozwalaja sobie srac na glowe i byc ponizani. ten caly [usunięte przez moderatora]manipulant czlowiek teoria bezsenowny typ a jego lewa reka klata jeszcze wiekszy [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Atlanta A.M. Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Atlanta A.M. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atlanta A.M. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Atlanta A.M. Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Atlanta A.M. Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Atlanta A.M. Sp. z o.o.