Opinie o Goldman Recruitment w Warszawa Mysia 5

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Goldman Recruitment. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Goldman Recruitment o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Goldman Recruitment w Warszawa Mysia 5

@Gold?, nie jesteś zadowolony z przebiegu procesu rekrutacyjnego, w którym uczestniczyłeś w Goldman Recruitment. Mógłbyś jednak do swojego wpisu dodać kilka słów na temat samej rozmowy kwalifikacyjnej? Jakie pytania zostały Ci na niej zadane?

@Sąsiad, rozumiem Twój zawód, chciałeś aby Twoja współpraca z tym rekruterem miała swój odpowiedni finał bez względu na wynik. Zamieściłeś swoją opinię dwa miesiące temu. Może jednak przez ten czas doszło do kontaktu rekrutera z Tobą? Jeżeli tak, to wyjaśnił powód ucięcia z Tobą współpracy? Możesz wypowiedzieć się na ten temat?

Sąsiad

Nikt się nie odezwał

@Sąsiad, rozumiem, że nie tego oczekiwałeś po rozmowie przeprowadzonej z Tobą w Goldman Recruitment. Nie dostałeś pracy, o którą się ubiegałeś. Mógłbyś jednak opisać przebieg rozmowy, na której byłeś? Jakie pytania zostały Ci zadane? Jak oceniasz poziom jej trudności?

Sąsiad
@Karolina

Nie ubiegałem się o konkretną pracę. Była to rozmowa , że tak ujmę - rozpoznawcza. Ja opowiadałem o sobie, o swoim doświadczeniu, a rekruter zapisywał w komputerze to co go interesowało. Nie zadawał dużo pytań. Więcej ja mówiłem. Obiecywał, iż odezwie się za tydzień, aby omówić nasze spotkanie oraz, że przedstawi mi jakieś oferty pracy. Niestety nie odezwał się. Nadmienię jeszcze , że to on zabiegał o spotkanie ze mną. Ja wcześniej wysłałem swoje CV do nich. Mam pretensję tylko o to, że nie odezwali się ponownie bez względu na wynik tej rozmowy.

@zażenowany kandydat, każda firma posiada zasady funkcjonowania, nie zawsze jest tak, że firmy od razu odzywają się do swoich kandydatów po rozmowach gdzie równoznaczne jest to ,że być może nie są zainteresowani Twoją kandydaturą? Jednak jako zainteresowana osoba sam możesz poprosić o odzew.

@Karolina

Dlatego nie oferują żadnego dobrego Landydata bo jak się nie odpowiada to świadczy o niskim poziomie pracowników rekrutujących i braku szacunku do Kandydata poprostu, a to ze ktoś jest dobry czy zły, i nie sa zaint nie ma znaczenia jak się z kimś na coś umawiam np termin to go dotrzymuje albo poprostu jestem (usunięte przez administratora)i nie dotrzymuje umowy

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Goldman Recruitment? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Gruszka9

Witam, mnie nurtuje to czy ta firma jest w jakikolwiek sposób powiązana z bankiem Goldman Sachs, bo oni też działają w setorze IT. Bank ten teraz wchodzi na rynek w Polsce? Jest dość znaczący.

zażenowany Kandydat

jest to żenujące że firma która zajmuje się headhuntingiem nie szanuje kandydatów, jeszcze chwila i nikt dobry przez nich nie przejdzie !!!! bo takie traktowanie i brak kontaktu mimo informacji ze będzie kontakt do miesiąca to żenada!!!! bo jest coś takiego jak outlook jeśli nie wiedzą!!!! chamstwo w tej agencji jakich mało

miałam okazję pracować w Goldmanie przez 2 lata, polecam jako pracodawcę, ponieważ dają duże możliwości jeżeli chodzi o samodzielność, różnorodność zadań a także możliwość budowania własnego zespołu, polecam kandydatom z wysokim poziomem samomotywacji, fajne premie, nawet do kilkunastu tys. zł. kwartalnie.

Dawid88

Witam ja się chciałem z kolei dowiedzieć jaki poziom języka angielskiego jest zazwyczaj używany podczas pracy i czy rzeczywiście używany jest cały czas czy tylko sporadycznie? Zastanawiam się nad aplikowaniem jednakże mój język angielski na pewno nie jest fluent

hgf

sa opinie o polskim oddziale na glass door. czytac !!! tylko musicie umic angielski ;-)

ghf
@hgf

Opinie? Tylko jeden wpis. Może ktoś zna dodatkowe źródło informacji?

zawiedziony

Potwierdzam opinie przedmówców. Zero profesjonalizmu. Brak jakiegokolwiek konktatku pomimo obietnic. Po próbie dodzwonienia się dostaje się kolejne obietnice z informacją kiedy będzie informacja zwrotna, ale te obietnice również nie są spełniane. Odradzam! Ale pewnie ktoś kto to przeczyta podobnie jak ja również wcześniej negatywnie się o tym przekona na własnej skórze. Podsumowując - nagorsza agencja headhunterska z jaką miałem do czynienia. Nie wiem co obiecują klientom, że mają tyle ofert na stronie, ale kontakt z kandydatami fatalny

XYZ
@zawiedziony

a ktoś kto dostał się na Assesment Center może odpowiedzieć jak to w ogóle wygląda? jest przeprowadzane w języku polskim/angielskim? dzisiaj dzwoniła do mnie rekruterka i miałam dostać dziś maila ze szczegółami, ale nikt nic nie napisał .

wkurzony

Zero profesjonalizmu i jakiejkolwiek znajomości rynku pracy. Panie tam pracujące opowiadają bajki i obiecują złote góry. Nie polecam. Kuszą zarobkami i możliwościami dzieciaki na studiach, a ich brak wiedzy wychodzi przy pierwszym kontakcie.

XWE

Nie polecam, lepiej omijać szerokim łukiem i dwa razy się zastanowić, zanim wyśle się CV. Od osoby dzwoniącej raczej nie usłyszymy żadnych konkretów co do pracy, na jakąkolwiek informację od firmy czeka się kilka/kilkanaście tygodni. Podejście do pracownika też fatalne.

niezadowolony

Pani obiecywała prace w znanej korporacji. Okazało się po rozmowie z domniemanym pracodawca że nic się nie zgadza z obietnicami Pani z Goldmana - ani miejsce pracy, ani stanowisko, ani ilość godzin pracy ani pieniądze.

niezadowolony

Brak kultury osobistej, brak wiedzy, brak profesjonalizmu. Zawracają głowę a nie potrafią udzielić odpowiedzi na podstawowe pytania. Dziewczyna ma pretensje, że chcę się czegoś dowiedzieć zanim wyślę jej CV. Nie zadzwoni w umówionym czasie tylko później nieustanie wydzwania w środku dnia. Szkoda podejmować kontakt!

hamnster

już tak nie narzekaj, przynajmniej się wyróżniają tym że mają bardzo zróżnicowane oferty pracy i wiele bardzo specjalistycznych - nawet jak widzę jest sporo możliwości by rozwinęły tu skrzyła znające takie języki obce jak hiszpańki, czeski i słowacki

wsiwejfsifj

ściema. omijać szerokim łukiem jako pracodawcę i headhuntera. wstyd, że firma aspirująca do jakości tak olewa kandydatów

Jeremy

Dostałem się do Goldman na Leadership program (2300 netto/mies+premii) i też się dostałem do International Paper na Customer service Administrator with Italian(2700 netto/mies).Nie wiem którą oferte wybrać ,może ktoś porekomenduje mi czy te premie i awansy są tyle odczutne w Goldman jak opowiadają na rozmowach?Czy jest w tym jakiś sens ryzykować i wybrać prace która jest mnięj oplacalna podstawą ale przy dobrych wynikach niby zarabia się sporo więcej?Do 4 Kwietnia muszę odpowieść do jednej z firm był bym wdzięczny za info i jakąś propozycje co by bylo lepiej wybrać.Dziękuje z góry.

zombi

Czy ktoś otrzymał negatywną lub pozytywną odpowiedź odnośnie assessment center (program leadership), mieli dać feedback do końca tygodnia i cisza.

zawiedziony

Wysłałem dokumenty aplikacyjne na GOLDMAN RECRUITMENT LEADERSHIP PROGRAM. Miałem rozmowę telefoniczną z panem, który przeprowadził ze mną krótką rozmowę po polsku i weryfikację języka angielskiego poprzez krótkie pytanie w tym języku. Poinformował mnie również, że chcą z programem ruszyć jak najszybciej i planowana data to 6 kwietnia. Po czym zaproponował dwie daty assesment center na 22 kwietnia (???) Od razu pytam czy się nie pomylił skoro program zaczyna się 6 kwietnia a assesment center, który z reguły jest kolejnym etapem rekrutacji jest ponad 2 tygodnie poźniej - stwierdził, że dobrze mnie poinformował. Pytam się czy jest jakiś kolejny etap rekrutacji i powiedział, żebym się nie martwił bo kolejnym etapem jest wspomniany assesment i jest to już pewne, że będę brał w nim udział. Po dwóch dniach dostaję maila od kobiety z tej firmy, że "...Z przykrością musimy poinformować, iż nie będziemy mogli zaprosić Pana do kolejnego etapu..." Nie rozumiem tej sytuacji i jest to chyba kolejny argument, który potwierdza, że ta firma nie zachowuje się profesjonalnie! Jeśli ktoś miał podobną sytuację pisać! Proponuję omijać aplikowanej do tej firmy! Jak już ktoś wspomniał zero profesjonalizmu i najwidoczniej panuje tam (usunięte przez administratora)

zażenowana

Panie pracujące w tej firmie najpierw piszą do człowieka nie proponując żadnej konkretnej oferty i naciskają na kontakt telefoniczny, żeby przedstawić oferty i porozmawiać o oczekiwaniach. Same proponują termin i godzinę rozmowy. Człowiek wychodzi wcześniej z pracy, przygotowuje się do tego... i co? Nikt ostatecznie nie dzwoni. Bez słowa wyjaśnienia, bez żadnej wiadomości, zero odzewu. Kpina! Jak można tak traktować ludzi, których się w coś angażuje? Najpierw męczą o kontakt, a później olewają. Tak się nie robi. Nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Goldman Recruitment - Warszawa

• Jak się pracuje w Goldman Recruitment?

Zobacz opinie na temat firmy Goldman Recruitment tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Goldman Recruitment?

Goldman Recruitment