Cinkciarz.pl Sp. z o.o.

Zielona Góra

Opinie o Cinkciarz.pl Sp. z o.o.

Ogórek

Zacznę od minusów (stan na kiedy pracowałem, może się coś zmieniło) - brak kawy, herbaty, cukru dla pracowników - brak karpiowego (chociaż słyszałem, że kiedyś coś tam dawali) - mierzony jest czas pracy pracownika - brak multisportu - jeśli dobrze zapamiętałem, zimna woda w niektórych toaletach Plusy: - bilety dla pracowników w formie losowania bo np. jest 20 wejściówek na 250 pracowników lub jeszcze mniej - owoce dla pracowników bodajże 2 razy w tygodniu (banany znikają chwila moment i nic nie ma) - jest stołówka (nie trzeba jeść przy kompie) - jest parking :D - atmosfera (chociaż to zależy od działu) - są działy w których pracuje się fajnie, w innych dużo mniej - sala zabaw/gier/relaksu dla pracowników - kilka ubranek i gadżetów firmowych dla pracowników po przepracowaniu danego okresu czasu Firma nie jest zła, ale jakaś super też wcale nie jest. Ot taki średniak. Kłuje w oczy fakt, że firma sponsoruje bardzo dużą liczbę drużyn, odnosi sukces lecz ten sukces w żaden sposób nie przekłada się na Ciebie drogi pracowniku oraz na Twoją pensję czy dodatki. Programiści programistami, ale w tej firmie nie wszystkie pracujące osoby to programiści - mówię tutaj w kontekście zarobków. Niestety zdarzają się w tej firmie przypadki, gdzie na widlaku zarobisz więcej czy pracując w sklepie mięsnym niż w Cinkciarzu.

Oleg

Czyżby firma Cinkciarz.pl nie miał zupełnie potrzeb kadrowych? Trochę słyszałem o nich i to dobrze słyszałem dlatego mam ochotę spróbować aplikować do firmy.

Adam

Wiatam, pochodze z Zielonej Gory, pracuje obecnie jako programista w De. Moj zarobek to 5100 euro brutto (calkiem solidny jak na Niemcy). Mozecie mi powiedziec, jaki zarobek mozna nazwac obecnie solidnym w ZG ?

Agnieszka

@krysia w przypadku indywidualnych warunków zatrudnienia często ta „tajemnica” ma służyć na rzecz dobrej atmosfery w firmie. W innych przypadkach różnice w zarobkach pracowników mogą powodować konflikty. Czy Ty jesteś zatrudniona w Cinkciarz.pl?

krysia

robimy tajemnice z wynagrodzenia, czyli powodow do zadowolenia nie ma? firma moloch z poniżej sredniej krajowej

Agnieszka

Faktycznie - z drugiej strony - na dzisiejszym rynku pracy, coaz cześciej wysokość wynagrodzenia to indywidualna oferta składana konkretnej osobie, na podstawie jego doświadczenia i wykształcenia. Czy w Cinkciarz.pl rownież to tak funkcjonuje?

Olga

Być może nie ma przepisów zabraniających podania wysokości wynagrodzenia. Osobiście nie chciałabym żeby moje uzgodnienia z firmą były upubliczniane. To jest umowa między stronami i po co komu takie dane?

Dawidek

@karol 2017-08-14 17:51 To prawda, w Zielonej Górze są firmy w których otrzymasz znacznie wyższe wynagrodzenie. Generalnie zarobki w Cinkciarzu są bardzo przeciętne.

Olga

Firmy nigdy nie podają wysokości wynagrodzeń. Dlaczego Cinkciarz miałby podawać? Osoby chętne do pracy w firmie mają rozeznanie ile można zarobić wykonując konkretna pracę. Firma świetnie się rozwija i to jest ważne!

Zdziś
@Olga 17.08.2017 10:39

Oczywiście że podają, popatrz sobie na różne oferty pracy na dowolnym portalu: olx, pracuj itd. Po co te opowieści? Widać od razu skąd jesteś i jaki jest cel twojego wpisu... hehe.

untrue
@Olga 17.08.2017 10:39

Wejdz na nofluffjobs to bedziesz mial podane zarobki firm ktore sa powazne reszta to strata casu

karol

w ofertach pracy nie podają wynagrodzenia, znajomy dostał się na rozmowę i okazało się, że jego wymagania finansowe są zbyt wysokie, podejrzewam, że poniżej średnich wynagrodzeń według kalkulatora wynagrodzeń, podstawowy problem to chyba wynagrodzenie

Kuba

Słyszałem sporo dobrego o nich i mam zamiar aplikować. Trochę zastanawiają mnie niektóre opinie ale z doświadczenia wiem, że często negatywne piszą osoby, które mają problemy w firmie. trzeba dopytywać o wszystko!

Aśka

Rekrutują bo słabo płaca. Ot cała tajemnica. Dodatków pozapłacowych tez praktycznie brak.

Agnieszka

@optymista Cinkciarz.pl, nadal rekrutuje osoby do pracy. Jest wiele aktualnych ofert pracy dodanych w sierpniu tego roku więc na pewno są one dostępne. Jak zatem wyglądają warunki pracy? Czy można liczyć na dodatkowe premie w zależności od wyrobionych wyników?

Optymista

Fajna firma złożyłem cv i czekam na ewentualną rozmowę. Widziałem, że Cinkciarz.pl ma jeszcze listę ofert pracy . Czyżby to kwestia nie usunięcia tych ofert,? Jeśli ktoś wie proszę o informacje zy są aktualne?c

Zorro

Widzę że skończyła sie rekrutacja. Widocznie nabrali nowych pracowników i mają na dość.

zainteresowany

jak wygląda sprawa prywatnego ubezpieczenia medycznego, karty Benefit/Multisport?

ciekawski

Co cinkciarz robi oprócz biznesu walutowego?

Pracuś

Spółka Cinkciarz to jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie. Na taką opinię trzeba sobie zapracować to nie spada z gwiazd. Cieszę się , że pracuję tu bo mam spokojna głowę o najbliższe lata. A poza tym tu się robi rzeczy przydatne wielu ludziom i firmom.

Nick

Właśnie przymierzam się do aplikowania. Może ktoś z pracowników napisać o atmosferze i czy rzeczywiście jest tak dobrze jak wszyscy mówią? Nie jestem z Zielonej Góry więc chcę dobrze przemyśleć decyzję zanim się przeprowadzę. Wygląda na to, że niczym nie odbiegają od największych firm. Śledzę oferty na stronie i ostatnio pojawił się wpis że mają " strefy relaksu i rozrywki". Wie ktoś jak to u nich wygląda?

Optymistka

Czy wypowiedzi na forum są tylko dla osób piszących negatywne opinie? Jeśli jestem zadowolona to piszę i tyle.

Agnieszka

@bozenka nie współpracuję z Cinkciarz.pl Sp. z o.o. Jestem redaktorem serwisu GoWork.pl Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o moim zadaniu - najedź myszką na ikonkę mikrofonu przy moim nicku. Chętnie również poznaję Waszą opinię na temat pracy w powyższej firmie.

bozenka

Sorry nie pracuje w cinkciarzu ale opinie tutaj wygladaja jak na pisane przez ludzi z hr tej firmy :(

Agnieszka

@Mixtura, dzięki za opinię! Cieszę się, że masz takie pozytywne doświadczenia z Cinkciarz.pl Sp. z o.o. :) Trzymam za Ciebie kciuki! Koniecznie daj znać czy udało Ci się dostać pracę.

Agnieszka

Na domenie firmy można znaleźć wiele przydatnych informacji na temat rekrutacji - https://cinkciarz.pl/o-nas/kariera/proces-rekrutacji Jest to dla Was pomocne?

Mixtura
@Agnieszka 28.02.2017 13:47

Dla mnie było. Rozmowa rzeczywiście z HR i specjalista od technologii. Po wysłaniu Cv na kontakt nie czekałem długo: najpierw krótki telefon,spotkanie w firmie ale nie tylko rozmowa, oprowadzili mnie też po firmie. Dostałem kilka dni na zadanie testowe. Teraz czekam na odpowiedź. Jak na razie pozytyw - szanują Twój czas i rozmowa jest konkretna, nie jak z agencją czy headhunterem.

Olek

Świetna firma co potwierdzają wpisy na tym portalu!!!

jarek

Znajomi ciągle mnie pytają jak się pracuje wiec napisze i tu. To moja trzecia firma i nigdzie nie było lepiej. Sprzęt ok, warunki ok, w pracy dużo znajomych ze studiów albo innych miejsc. Pracy dużo ale wszystko jest poukładane. Poza tym owoce, bilety na mecze i wspólne wyjścia w miasto. Firma z wizją na przyszłość i perspektywami. Nie ma na co narzekać :-)

Optymista

Firma rozwojowa, z perspektywami to się chce pracować!! Fajna atmosfera , kasa na czas cóż więcej można chcieć? Mam nadzieję, że się dostanę bo już złożyłem swoje CV. Zazdroszczę ludziom, którzy tu pracują.

Zaaghoo

Słyszałem, że otworzyli duża rekrutację bo wypuszczają nowa markę na rynek i potrzebują ludzi do nowych projektów. Rekrutuja programistów, grafików i handlowców, ponoć na dobrych warunkach. Potwierdzi ktoś? Ciekawe tylko czy to prawda, że można liczyć na darmowe wejściówki skoro są wszechsponsorem ;-)

shogun

Firma ok, całkiem dobre zarobki i różne dodatki. Ciekawe zadania i możliwości rozwoju dla chcących zrobić coś więcej. Wiele rzeczy i projektów naprawdę innowacyjnych i trudno takie znaleźć w innych firmach.

ania

Patrząc na to @zainteresowana, że w każdym ogłoszeniu gwarantują umowę o pracę, darmowe lekcje z native speakerem, dzień owoców (!), jakieś dostępy do biblioteki a do tego pomoc w przeprowadzce jeśli nie jesteś z Zielonej Góry to raczej muszą być ludzcy. Nie to, że jakoś reklamuje te stanowiska sama jestem zdziwiona ilością benefitów. Mam nadzieje, że ma to pokrycie w rzeczywistości

zainteresowana

A ktoś z pracowników może powiedzieć coś o atmosferze w pracy? Można normalnie pogadać czy raczej takie korporacyjne podejście typu "przyjdź, pracuj non stop i do domu"? Czy szefowie, kierownicy są "ludzcy"?

lonk

@fredek To jest rekrutacja ciągła. Oni nie szukają programisty, ale programistów (kilku - kilkunastu - kilkudziesięciu zależy od projektu), cały czas mają wolne wakaty, podejrzewam, że nie będzie takiego momentu, że nie będą mieć wolnych stanowisk i nie będą się ogłaszać. Ogłosznie cały czas wisi i jak się zgłosi ktoś ciekawy, to zostaje zatrudniony i uzupełnia jakiś team. Jak się nikt ciekawy nie zgłosi, to czekają dalej

Kamilus

Nie pracowałam, ale korzystałam z usług. I przerzuciłam się na https://ekantor.pl/ :) W tej chwili jestem znacznie bardziej zadowolony!

HarryT
@Kamilus 12.07.2015 12:17

Adrian, coś ci nie poszło z tą szeptanką :-) raz piszesz, że jesteś nią na końcu wyrażasz się jako facet. Słabaaaaaa reklama ;)

fredek

"I żeby nie było, że piszę bzdury - czymś muszą kusić ludzi z innych firm by do nich przechodzili. Jakby płacili mniej, to by wszyscy siedzieli w tych firmach z których odeszli ;) " Skoro niby płacą więcej niż w innych firmach to dlaczego stale zamieszczają oferty na stanowisko programisty (przez okrągły rok albo nawet i dłużej )?

krisss

W IT zatrudniają zdolnych studenciaków lub osoby z doświadczeniem i potwierdzonym umiejętnościami. Są stanowiska cały czas nieobsadzone bo po prostu nie ma kandydatów. Rotacja jest jak w innych firmach. Nie ma tak, że to kołchoz i ludzie odchodzą po miesiącu czy dwóch (choć zawsze się znajdą tacy co nigdzie nie zagrzeją miejsca). Selekcja na starcie jest ostra. Kumpel się nie dostał, choć ma wieloletnie doświadczenie ale przyłapali go na kłamstwie (przypisywał sobie czyjeś zasługi w konkretnym projekcie w innej firmie w ZG). I tu uwaga - oni mają ludzi z Maxa, ADB i po kilku z wszystkich innych firm, więc zanim wezmą człowieka na rozmowę to go sprawdzają u tych już zatrudnionych. Dodatkowo, pamiętajcie, że praktycznie wszyscy studiowali na UZ i też już wśród ludzi z danego rocznika ma się opinie. Jak się było w robocie lub na studiach leniem i pasożytem lub się przelatywało przez to i tamto byle jak, to też wiadomo o tym. Każdy z programistów w ZG jest w stanie zaopiniować przynajmniej kilkudziesięciu innych programistów. Nie ma co ściemniać bo ZG jest małe i każdy smród idzie za człowiekiem. A cinkciarz to sprawdza. Jak idziesz na rozmowę, to sprawdź czy wśród znajomych masz kogoś kto tam pracuje lub pracował - oni nie zatrudniają po znajomości ale generalnie pracownicy wstawiają się za swoimi kumplami (za których mogą ręczyć) i to ułatwia. A co do formy zatrudnienia to standardem jest umowa o pracę (każdy kogo znam a tam pracuje ma taką) - to chyba chodzi o to bezpieczeństwo danych firmy czy klientów (w końcu to kantor i obraca pieniędzmi a przy umowach cywilnych nie ma takiej odpowiedzialności). O kasie można powiedzieć tyle, że się dostaje ile się chce. Jak masz świetne umiejętności, to Ci zapłacą żądaną stawkę. Przykład chcesz 5000 netto - oni widzą (po rozmowie, sprawdzeniu próbek, uzyskaniu o Tobie opinii), że nie jesteś wart 2000 netto, to Cię w ogóle nie zatrudnią. Ale jeżeli chcesz 5000 netto, oceniają, że jesteś tyle wart i na tyle wyceniają Twoją przyszłą pracę to tyle dostaniesz. Oczywiście są stanowiska niżej płatne (juniorzy) i wysoko płatne (managerowie) i takie pośrodku (zwykli programiści bez inicjatywy). I żeby nie było, że piszę bzdury - czymś muszą kusić ludzi z innych firm by do nich przechodzili. Jakby płacili mniej, to by wszyscy siedzieli w tych firmach z których odeszli ;)

Romek

Rozmowa raczej konkretna z technologii, w której pracowałeś - żadnych podchwytliwych szczegółów. Co do brutto nie nie "cisza" tylko po prostu nie zaglądałem tu od jakiegoś czasu. W umowie jest klauzula o tajności zarobków więc nie mogę napisać ile ja mam ale jak masz doświadczenie to zarobki (nawet w takiej ZG) poniżej 6k brutto to uważam za policzek ;-)

msduck

Romek, mógłbyś przybliżyć trochę jak wygląda ta rozmowa z człowiekiem od danej technologii? Ile ona trwa? Dają jakieś zadania? Jakiś kod do napisania? Pytania są raczej ogólnie o technologię czy można się spodziewać np. pytań o zarządzanie pamięcią i szczegóły języka?

stal

No tak . Jak ktoś zapyta wreszcie o konkretną płacę to w odpowiedzi dostaje milczenie. Ha ! Ha ! Ha !

brix

Nieźle ? To konkretnie (brutto) ile jeśli ktoś jest doświadczony bo ktoś kto wie niewiele zgodnie z tym co napisałeś nie jest tam zatrudniany.

Romek

Zarobki to kwestia dogadania - zależy przede wszystkim od doświadczenia. Ale jak na ZG to całkiem nieźle.

brix

A ile płacą bo w 2000 euro to nawet ksiądz nie uwierzy.

Romek

Co do rekrutacji to masz ogólną rozmowę z "szefostwem" - ustalacie wstępnie warunki co i jak. Jak się dogadacie to jest rozmowa techniczna z człowiekiem od danej technologii. Po rozmowie technicznej i konsultacji jej wyników z przełożonymi decyduje się czy przyjąć osobę czy nie. A co do ogłoszeń o pracę, które wiszą miesiącami - obecnie zespół jest mocno rozbudowywany. Drugi aspekt jest taki, że wielu kandydatów, mimo że w CV napisali że mają "duże" doświadczenie, robili "różne" rzeczy to okazuje się że słabo z wiedzą i doświadczeniem.

msduck

Romek, jak wygląda rekrutacja? Czego można spodziewać się na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiegała np. Twoja?

brix

Zgadzam się . W "znaczących" firmach zielonogórskich zarabia się więcej niż w innych czyli też psie pieniądze i dlatego większość ucieka do Wrocławia , Poznania itd. PS Gdyby dobrze zarabiali w tej firmie to by nie ogłaszali się w internecie co 2-3 dni przez pół roku , ze potrzebują programisty o tych samych umiejętnościach. A ty kolego wypisujesz , że w Cinkciarzu zarabia się 8000 - 9000 tys. Tyle kolego dostaniesz owszem ale w ...... Warszawie i to pod warunkiem ,że masz jakieś istotne doświadczenie w programowaniu

Romek

@brix - Nie wiem czy pracowałeś w tej firmie czy nie. Czy ze złośliwości wypisujesz głupstwa? Ja pracuję tam jako programista i uwierz mi że zarobki jak na Zieloną Górę są niezłe. Nie wiem czego oczekujesz ale w Cinkciarzu zarabia się mniej więcej tyle ile w innych (znaczących) zielonogórskich firmach.

Sreuro a nie Euro

Euro oczywiście

1700 - 2000 brutto

msduck

Na jakie warunki finansowe może liczyć tam programista aplikacji mobilnych?

antyfrajer

No rzeczywiście "zarobki niezłe" i "fajne projekty" skoro ciągle poszukują frajerów na programistów za psie pieniądze.

Zostaw opinię o Cinkciarz.pl Sp. z o.o. - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cinkciarz.pl Sp. z o.o.