Opinie o Grupa Top Ubezpieczenia Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Grupa Top Ubezpieczenia Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grupa Top Ubezpieczenia Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Top Ubezpieczenia Sp. z o.o. w Zielona Góra

Czy pracownicy Grupa Top Ubezpieczenia Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Iss

Pierwszy etap rekrutacji na managera marketingu to 5 zadań z czego trzeba zrobić 3 ( projekty graficzne, teksty mailingu, strategia marketingowa) po wysłaniu zadań nie ma nawet maila z odpowiedzią. „Ktoś” miał się odezwać z odpowiedzią i do dzisiaj cisza. Starus na pracuj.pl odrzucona kandydatura. Mam podejrzenia że zbierają projekty a potem będą chcieli wykorzystać pomysły na projekty darmo. Wygląda to na perfidne (usunięte przez administratora)

Julia
@Iss

Przy zadaniach nie ma żadnej klauzuli ani nic? Ciekawa jestem co by było gdyby ktoś o taką poprosił aby jakkolwiek chronić pomysł. To ja w takiej sytuacji jestem ciekawa dalszych etapów. Jest tu ktoś komu się udało? Jak omówienie tych zadań wygląda, czy są szczegółowo podsumowywane?

Kandydatka Nowy wpis
@Iss

Witam, nie zgadzam się z tą opinią :) Ja również wykonałam zadania i prowadziłam również bardzo przyjemną rozmowę z właścicielami firmy. Nie przyjęłam oferty, gdyż dostałam lepszą - ale jak najbardziej kontakt był na bieżąco.

Brrr Nowy wpis
@Kandydatka

Każdy kto tam był wie jak jest i na podstawie innych komentarzy na tym forum wyrobi sobie sam zdanie. Radziłabym z uwagą podejść do opinii tej pani. Ciekawe, że chciało się jej wejść o północy na tą stronę pomimo,że nie przyjęła tej oferty. To daje dużo do myślenia....... (usunięte przez administratora)

Informatorka Beza

Bardzo uważnie czytajcie podpisywane umowy a w szczególności umowę zlecenie z innym podmiotem, która jest de facto obowiązkowa do umowy o pracę z tą firmą. W szczególności zwróćcie uwagę na sekcję kary (100 tys zł. za uchybienie + zakaz wykonywania działalności konkurencyjnej przez 24 miesiące po końcu trwania umowy. Oczywiście nie dostaniecie za ten fakt ani grosza dodatkowo + weksel imblanko obowiązkowo do podpisu oraz wszystkie inne oryginalne zapisy). Stan na 01.2023. Oceńcie sami i dokładnie czytajcie umowy !!!

Andzia Nowy wpis
@Informatorka Beza

Weksel imblanko? I ile osób teraz w tym momencie się zatrudnia na tych wspomnianych warunkach? Także odnośnie tej przytaczanej kary zaczyna mnie zastanawiać średni staż doradców. Firma działa chyba od 3 lat? są osoby które mimo wszystko pracują od samego początku? Są jakieś przywileje tego tytułu?

Szukam pracy w mieście Zielona Góra na stanowisku Doradca Finansowy. Najlepiej na Doradca Finansowy. Słyszeliście o jakiejś ciekawej ofercie?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Grupa Top Ubezpieczenia Sp. z o.o. na stanowisko Doradca Klienta ds. sprzedaży bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
P

Omijać szerokim łukiem. Nie szanują pracowników. Zmieniaj umowy w trakcie pracy na gorsze. Wymogi coraz większe, ciągle im mało. Nie interesuje ich zdanie pracownika. Niezrozumiały system prowizyjny, co miesiąc mniejszy bez względu na ilość sprzedanych polis. Nie polecam.

Magdalena
@P

W jakim sensie zmieniają umowy „na gorsze”? Wyjaśnij mi proszę, czy chodzi o rodzaj czy stawkę na niej czy jeszcze coś. A oprócz tej premii są jeszcze jakieś dodatki?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Top Ubezpieczenia Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Grupa Top Ubezpieczenia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Top Ubezpieczenia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Grupa Top Ubezpieczenia Sp. z o.o.
  • Stefana Batorego 16 lok. 2
    65-084 Zielona Góra

Grupa Top Ubezpieczenia Sp. z o.o.