Opinie o Goldman Recruitment w Warszawa Mysia 5

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Goldman Recruitment. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Goldman Recruitment o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Goldman Recruitment w Warszawa Mysia 5

Mikołaj

@GG a czy ta firma ma duża konkurencje na rynku czy raczej nie?

Przemek

Z całą pewnością w tej firmie nie każdy poradzi sobie, praca dla ambitnych osób.

GG
@Przemek

Ambitne osoby wytrzymują tu maksymalnie 2 lata. Potem orientują się, że nic więcej firma nie jest w stanie zaoferować, a Prezes tworzy sobie własną rzeczywistość odklejoną od realiów. Nie wiem czy warto tracić czas, zdecydowanie więcej można się nauczyć i rozwinąć w innych firmach.

Jest jakość czy jej nie ma

W pierwszym etapie bardzo rzeczowa rozmowa z miłą Panią, która jeszcze tego samego dnia poinformowała o drugim etapie. I tu się kończy profesjonalizm. Spotkanie prowadzi prezes, przyprowadza sobie dodatkowo managera, który bardzo wyrazie robi wszystko, żeby prezesowi się zaimponować. Rozmowa trwa, i trwa i schodzi na coraz bardziej niezwiązane z samą pracą tematy, wręcz prywatne. No ale nic, może to taka gra i sprawdzają tak zawodnika, ale pytania o szczegóły procesów sprzedażowych u klientów, kto był osobą kontaktową po stronie klienta to gruba przesada. Ostatecznie wyciągniecie jak najwięcej pomysłów na dotarcie, pozyskanie i przeprocesowanie. Miła obietnica kontaktu i cisza, mija jeden termin, mija drugi termin i cyk pewnej NOCY przychodzi mail od miłej Pani, że nic z tego. Jak na firmę, która szczyci się jakością w procesach rekrutacyjnych to raczej niski poziom i to w osobie samego prezesa.

ktoś
@Jest jakość czy jej nie ma

standard... ta ich "jakość" jest już znana na rynku. Przykład idzie od góry :)

Mateusz

Pani Agnieszka Ja**sz zadzwoniła do mnie w sprawie rekrutacji. Chciała rozmawiac na skype. Umówiliśmy się na dzień później. Następnego dnia Pani Agnieszka przełożyła rozmowę. Ok, nie ma problemu. Powiedziała, że się odezwie. Czekałem tydzień bez znaku życia z jej strony wiec przypomniałem o sobie. (jestem pewny że zapomniała) Wtedy umówiliśmy się na czwartek na godzine 17. Okazało się że Pani Agnieszka zapomniała o naszej rozmowie. Nie polecam. Kompletny brak profesjonalizmu.

@Mateusz

Wiesz czy inne osoby miały podobną sytuację? Na jakie stanowisko aplikowałeś? Czy rekruterka kontaktowała się z Tobą jeszcze raz?

@Mateusz

A ja Panią Agnieszkę będę bronił własną piesią. Bardzo zaangażowana, szybki kontakt. Widać u niej inicjatywę.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Goldman Recruitment? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Dziewczyny jaki styl panuje w Goldman Recruitment?

Dziewczyna

Biurowy, oficjalny. W piątek casual :)

Brak profesjonalizmu i informacji zwrotnych.

Stefan
@Kandydat

Przypuszczam, że chodzi Ci o brak informacji zwrotnej co do wyniku procesu rekrutacyjnego, w którym brałeś udział? Skoro w nim uczestniczyłeś, to może mógłbyś napisać, jak on wyglądał? Przede wszystkim interesuje mnie to, czy składał się on z jednego, czy może dwóch etapów? Z góry dziękuję za odpowiedź.

kandydat2
@Kandydat

Potwierdzam, również nie otrzymałem odpowiedzi zwrotnej mimo zapewnieniu że informacja będzie.

Stefan
@kandydat2

Może Ty mógłbyś odpowiedzieć na moje wcześniejsze pytania? Nie chciałbym ich po raz kolejny powielać. Skoro również brałeś udział w procesie rekrutacyjnym, to na pewno będziesz mógł rzetelnie przedstawić, jak on wyglądał oraz z ilu etapów się składał. Liczę na Twoją odpowiedź.

Edit

Firma zenujaca zero kontaktu mino iz aplikowałam kilka razy na ich ogłoszenia,pewnie HR piłuje tam tylko paznokcie i ma cały swiat daleko wielcy polscy rekruterzy którzy nawet nie potrawia przeczytac CV ze zrozumieniem - omijac z daleka taką bufonadę !!! Zeero profesjonalizmu

Garmażerka
@Edit

Jak się z Tobą nie kontaktował nikt to zapewne jest jakiś powód. Patrząc na kulturę Twojej wypowiedzi to zapewnie słuszna decyzja, żeby Twojej kandydatury nie rozpatrywać ;)

doktor
@Edit

Zastanawiam się po co wogóle są takie fiirmy rekrutacyjne? Nie raz dałem się zwabić na likedinie na jakieś rozmowy z których nigdy nic nie wyszło. Moje prace zawsze znajdywałem sam. Nie potrzebuje do tego jakiś headhunterów.

Rekruterka_GR
@doktor

Pisze się jakichś* Może dlatego nikt nic nie zaproponował :)

@Rekruterka_GR

Czy pracujesz obecnie w Goldman Recruitment? Nie wynika to bezpośrednio z Twojej wypowiedzi. Kilka osób przed Tobą pisało tutaj o dużej presji zawodowej, czy rzeczywiście tak jest? Może sytuacja jest zależna od działu? Jeżeli jesteś zatrudniona w firmie, napisz proszę w kilku zdaniach, jak oceniasz możliwości rozwoju w tym miejscu. Czy osoby bez wcześniejszego doświadczenia również mają szansę na pracę w firmie?

Sąsiad

Nie polecam. Zero profesjonalizmu. Zapraszają na rozmowę , ale prawdopodobnie tylko po to aby się wykazać przed przełożonym w celu uzyskania premii. Muszą dostawać ją w zależności od ilości przeprowadzonych rozmów. Stąd zwabiają klienta na rozmowę, a potem go olewają nic nie proponując.

@Sąsiad

KPI muszą się zgadzać, nieważne kto jak i gdzie ważne żeby w exelu ilość phone screenów się zgadzała

@Sąsiad

Jeszcze nie słyszałam o firmie rekrutacyjnej, która wypłacałaby premie od ilości umówionych spotkań hahaha :D Rekruterzy w takiej firmie musieliby zarabiać niezłe kokosy :D Premie w firmach rekrutacyjnych są wypłacane od zakończonych procesów rekrutacyjnych, czyli od ZATRUDNIONYCH kandydatów.

doktor

Uważajcie na headhunterów z Goldman Recruitment. Chodzą po kontach linkedin, straszą ludzi jaimiś rekrutacjami w firmach które mają fatalne opinie, jak np. "firma z sektora beauty", czyli po prostu firma Coty. Jaką ona ma oponie, każdy może przecytać sobie sam.

Stanowczo NIE polecam jako pracodawcę! Bardzo "płytkie" szkolenia wprawadzajace, beznadziejna i sztywna atmosfera oraz brak wsparcia ze strony bardziej doświadczonych "team members" - choć użycie tego sformułowania jest bardzo przesadzone. Warunki śmieszne, a do tego wyścig szczurów gorszy niz w nie jednym upodlonym korpo. Liczą sie tylko KPI i tabelka z excela - która jest prezentowana na cotygodniowym "weekly" przy oklaskach wszystkich 3 biur - cale te spotkania są groteskowe :) juz nie wspomnę o ogłaszaniu AWANSÓW - cytuje "pan X i pani Y awansowali w tym kwartale na stanowiska managerskie - gromkie brawa !!!- a teraz MUSZE wspomnieć o MNIEJ SPEKTAKULARNYCH awansach... - OK, NO TU TEZ SOBIE POKLASKAJCIE...". Cyrk na kółkach i traktowanie kandydatów "taśmowo" - tu go odrzucili? To wcisnijmy go do innych 3 firm - moze tu sie nabiorą i bedziemy mieć hajs z prowizji. Nie polecam ani osobom które chca pracować w rekrutacji ani kandydatom.

Brzmi jak opinia przeciętniaka, któremu po prostu nie szło.

obecny pracownik

B... wyluzuj. A może byś tak wspomniał o tym że miałeś najsłabszy wynik w tym roku?

tu B...
@obecny pracownik

Hej, tu B... nie mieszajcie mnie w to, to nie ja. BTW. wpadne do Was na kawkę bo muszę odebrać referencje ;)

RG
@anonymous

może i opinia brzmi jak przeciętniaka, ale trudno się z tym nie zgodzić... pracując tam - czasem rzeczywiście czułem się jak na wyścigu szczurów - potwierdzam KPI i tabelki to świętość. "przeciętniak" w tej firmie to każdy, kto nie jest w gronie ulubieńców prezesa.

szaramyszka

Zgadzam się w 100% pamietam te sytuacje. Tylko sytuacja zyciowa zmusza mnie to tego zeby dalej tu siedziec.

@szaramyszka

A jak długo pracujesz w firmie Goldman Recruitment? Czy nie ma nic, co by Ci się podobało? Dla wielu osób istotna jest stabilność zatrudnienia. Może masz jakieś propozycje zmian, dzięki którym zatrudnione osoby byłyby zadowolone?

@xxxx, rozumiem, że brałeś udział w rekrutacji, ale nie jesteś pracownikiem firmy, czy tak? Napisz proszę, dlaczego tak negatywnie oceniasz przebieg procesu oraz firmę. Goldman Recruitment działa od 2008 roku, poszukując pracowników dla ponad 500 firm. Czy pracodawcę można spotkać na targach pracy, uczelniach? Czy ktoś z Was jest zatrudniony bezpośrednio w siedzibie firmy? Napiszcie, czy kandydaci bez doświadczenia także mają szansę pracować w tym miejscu.

buuuu

Ta firma to totalna żenada ,mają człowieka za nic a rekrutacje traktują jako zabawę,wystawiają fikcyjne ogłoszenia tylko żeby przeprowadzać sztuczne i fikcyjne rekrutacje dla swojej zabawy i swoich celów - omijać z daleka

xxxx

To jest firma która ma daleko wszytko i wszystkich ,nie potrafią dopasować CV do stanowiska,nie kontaktują się z ludźmi którzy aplikują ,po prostu żenada i arogancja takiej firmy to ich motto,omijać z daleka bo to po prostu przerost formy nad treścią i brak szacunku do drugiego człowieka

@Były pracownik, dlaczego jesteś tak krytyczny wobec firmy? Powiedz proszę, co oznacza dla Ciebie "sztywna" atmosfera. Z jakiego powodu uważasz szkolenia za niewystarczające? @Rickie, czy próbowałeś samodzielnie skontaktować się z firmą? Czasami zdarzają się problemy, może warto zadzwonić? Daj znać, jak wygląda sytuacja!

ooooooooo

Firma jest żenująca ,zero kontaktu z ich strony ,po co tam wysyłać CV skoro ich nie czytają, maja wszystko daleko !!!!! Znając realia w polskich HR pewnie nawet nie potrafią dopasować CV do stanowiska,szkoda czasu na nich,omijać szerokim łukiem

Rickie

Nieprofesjonalna firma, zadzwonili do mnie w sprawie rekrutacji, poprosiłem o rozmowę za pół godziny lub później i więcej się już nie kontaktowali. Kuleje także kontakt z kandydatem w kwestii odpisywania na maile.

Taki pracownik pół na pół

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami - wiadomo, że praca w tej firmie ma swoje cienie i blaski, ale osoby chcące się uczyć i rozwijać są świetnie traktowane i są im zapewnione świetne warunki, które są fenomenalnym warsztatem na przyszłość. Goldman nadal ma świetną opinię wśród swoich klientów i jako jedna z niewielu agencji może się pochwalić najwyższą jakością dostarczanych kandydatów. Goldman Recruitment to świetna szkoła życia - może nie jest najlepszym pomysłem, aby zostać tam na wieki wieków, ale pracownicy odchodzący po 3-4 miesiącach, którzy nie potrafili przyswoić najprostszych informacji to żaden wyznacznik ani źródło opiniotwórcze. Goldman to na pewno firma dla pracowitych i ambitnych osób, które potrafią pracować pod presją - takie osoby zawsze były i zawsze będą doceniane.

Aktualny pracownik
@Taki pracownik pół na pół

Całkowicie zgadzam się z powyższą opinią. Niestety jak można zauważyć, ogólna tendencja opinii w Internecie to zazwyczaj komenatrze negatywne od osób rozżalonych lub nieusatysfakcjonowanych, bo coś "poszło nie po ich myśli". Dlatego może warto napisac kilka pozytywnych komenatrzy, zwłaszcza od osób, które pracują w strukturach firmy i to już od dłuższgo czasu, a nie kilka miesięcy. Polecam pracę w firmie GR dla osób ambitnych, które chcą zdobyć doświadczenie w obszarze rekrutacji, oraz dla tych, którzy chcą dalej rozwijać swoje kompetencje. Firma oferuje bardzo dobry warsztat z zakresu rekrutacji i kontaktu z Klientem. Owszem jest to praca wymagająca i stresująca czasami - dlatego nie każdy się do tego nadaje i nie rozumiem czemu ktoś po prostu nie może zmienić branży, niż wylewac swoje żale w Internecie, że coś nie wyglądało tak jak sobie to wyobraził.

Kuba

Rzadko piszecie czy jest powód? Interesuje mnie praca w firmie, czy są jakieś rekrutacje?

@były pracownik, czy Ty również odbyłeś rozmowę kwalifikacyjną w Goldman Recruitment? Jeżeli tak, to jak ją ocenisz z perspektywy kandydata do pracy w tej firmie? A może jesteś pracownikiem tego pracodawcy? Proszę Cię o podzielenie się z innymi użytkownikami doświadczeniem z Goldman Recruitment.

Gold?

Bylem kilka mcy temu na rozmowie. Serdecznie odradzam. Wodzą za nos, cały czas przekładają spotkania, tracą czas potencjalnego kandydata(nawet nie raczą poinformować o odwołaniu spotkania, człowiek dowiadujemy się na miejscu dopiero). Umawiają się z jak największą liczbą kandydatów tylko dlatego, bo mają premie liczone od ilości odbytych spotkań z potencjalnym kandydatem. Niekompetencja, brak szacunku do drugiego człowieka.

@Gold?

traci się w ten sposob kandydata, moze Ci nie zalezalo?

Zostaw merytoryczną opinię o Goldman Recruitment - Warszawa

• Jak się pracuje w Goldman Recruitment?

Zobacz opinie na temat firmy Goldman Recruitment tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Goldman Recruitment?

Goldman Recruitment