Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Goldman Recruitment

Pracowałeś w firmie Goldman Recruitment i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Agawa - 2014-02-05 08:45:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
Firma Goldman Recruitment z Warszawy nie dotrzymująca zobowiązań, zero profesjonalizmu.
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2014-11-22
Żródło: Gowork.pl
Łódź
(łódzkie)
SAP Support Specialist Responsibilities:   supporting applications used in the Shared Service Centre - first/second line, tracking specific users’ demands for changes into SAP, optimizing and improving accounting processes in SAP system, cooperating with other departments (e.g. IT department), supporting systems regarding the integration and implementation of the accounting processes, updating internal SAP procedures and creating ma
zdjecie uzytkownika
Piotr - 2014-02-23 17:20:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Agawa - 2014-02-05 08:45:07]:
Dlaczego? Co takiego robią>
zdjecie uzytkownika
Pracownik Firmy - 2014-09-09 15:46:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Agawa, bardzo ciekawe jest to co piszesz. Warszawski oddział Goldman Recruitment został otworzony w marcu 2014, a pierwsze projekty pojawiły się w maju/czerwcu :)

Pozdrawiam.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Goldman Recruitment

Twoj email:
Wiadomość: