Opinie o Tramwaje Śląskie S.A. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tramwaje Śląskie S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Tramwaje Śląskie S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tramwaje Śląskie S.A. w Katowice

Razir

Szukam motorniczego ,łysawy z długą zapuszczoną czarną brodą, tłusta ohydna twarz psychopaty,niezwykle nieuprzejmy I jakby ... ze schizofrenią czy inna psychozą..ktos mial z nim do czynienia?

Agata

Jak obecnie pracuje się wam w Tramwajach Śląskich w Katowicach? Wszystkie merytoryczne opinie będą mile widziane. Przypominam również wszystkich użytkownikom że forum gowork.pl to miejsce na wymianę opinii o pracodawcach, a nie plotki o kolegach i koleżankach z pracy.

Smiechprzezlzy
@Agata

:D

Napalony

dzięki chyba wiem o kogo chodzi

Wrrr
@Napalony

Lepiej nie ruszaj takiego zużytego menelstwa ,co to przechodzi z rąk do rąk .

Roky
@Wrrr

Święte słowa :) :)

mam na myśli stroszek

Wrrr
@Napalony

Ostatnio zostawił taką jedną ...i wrócił do żony :) Więc jest wolna :))) Lubi kobita wypić. Chodzi na nocki.Krótkie ciemne włosy. S...ia :)

Roky
@Wrrr

To jest jej hobby cudzy mężowie , dużo alkoholu i psychotropów .Taka oto osoba pracuje w tramwajach Śląskich o zgrozo :)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Tramwaje Śląskie S.A.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
mimi

Aha do tego dochodzi impreza katarzynkowa tylko dla pracownic i pracownikow , To chyba jedyny zaklad pracy sprzyjający temu, by usilnie byly zaciesninane relacje damsko -męskie [ nikogo nie obchodzi stan cywilny :/ ] mam tu na mysli wyjazdowe imprezy z noclegami za symboliczną kwotę tylko dla pracownikow i doroczną impreze calonocną- katarzynke. Wsparcia socjalnego dla maloletnich dzieci jest bardzo malo, nie wliczając smiesznych kwot dofinansowan do kolonii i niskich kwot dotyczących jednorazowych zapomóg, dofinansowania na zakup podrecznikow nie ma, paczki swiateczne są tylko dla dzieci do 14 roku zycia, Kilkudniowe, zagraniczne wycieczki "integracyjne" [tylko dla pracownikow] dofinansowywuje zaklad pracy.

Nowa
@mimi

A czy na biesiade Barbórkową górnicy idą z żonami- nie, to sie odczepcie od katarzynki

arek

pietro kto chce wiedziec co i kto w tramwajach sie rypie to niech se przeczyta nowiny tramwajowe muhomory

To dobra firma. Atmosfera jest bardzo ważna ale myślę, że osoby które obrażają innych mogą ja psuć!!! Trzeba popatrzeć na siebie w lustro!!!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Tramwaje śląskie? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Boss

Sa ludzie i ....wiesniaki.Jak w każdym zakładzie pracy a czym wiecej pracowników tym bardziej tego nie wykluczysz.

Tomy

Ja słyszałem że dają 13 PLN ???? kur.. lepiej w biedrze na kasie siedzieć niż taką odpowiedzialność na siebie brać za najniższą krajową pewnie potem z Zeta podwyżki i szał po dziesiątym do 20 go. Szkoda słów .nawet Ukraińcy za tą kasę pracować nie będą bo min 15 dostają .

MONKEY
@Tomy

Zapomniałeś o karach którego są też bardzo "motywujące" ;D

Napalony

cześć koledzy słyszałem że są jakieś łatwe motorowe u nas a nie jestem w temacie proszę o namiary NAPALONY!!! PS.telefon albo imię to się domyślę

Karol

też rozważam taką pracę. Do tej pory pracowałem jako kierowca za granicą, ale chciałbym być na miejscu. Na śląsku większość zatrudnionych pracuje w przemyśle http://slask-praca.pl/, ale na kierowców zawsze będzie zapotrzebowanie. Możecie powiedzieć coś więcej o tej pracy?

Tomasz

Zadzwoń na Inwalidzką 5, zapytaj kiedy organizują kurs, dowiedz się jak złożyć papiery, złóż je. Zapotrzebowanie jest ciągle. Wydaje mi się, że dopóki nie będzie dobrych startowych stawek, to ludzie będą stamtąd uciekać, bo zwyczajnie taka płaca jaką serwują Tramwaje Ś. to kpina w stosunku do pracownika, na którym spoczywa duża odpowiedzialność. Zresztą sam może powrócę do zawodu jak będzie godna zapłata. Szczególnie boli to, że KAŻDA spółka tramwajowa w innej części kraju płaci lepiej. Skupiłem się tylko na aspekcie finansowym, ale można by wymienić jeszcze kilka ciekawych zjawisk rodem z PRL. Bardzo chciałem być motorniczym, ale odłożyłem sobie tę przyjemność jako ostatnią deskę ratunku. Papier zawsze zostanie. No i kurs trza spłacić :)

Tytus

Szukam (usunięte przez administratora) były mot z Chorzowa,Stroszka,Warszawy. Prosze o kontakt ,słyszałem że chce ponownie zatrudnić w k-ce.

@Tytus

Jeśli znasz Jego nazwisko,to poszukaj na FB,lub NK ...całkiem możliwe,że ma konto na którymś portalu.

Bob

Super masz męża,pochwal się ktory to taki nie zaspokojony :)ewentualnie zrób to samo :)

@Bob

Już na szczęście odeszłam od łajdaka. Niech cieszy się wolnością...póki co. Nazwiska i imienia nie podam na forum,bo to karane.Co do odwetu...pomyślę o tym :)No w końcu tylu ma wolnych kolegów :) Pozdrawiam :)

Diaz
@Pozdrawiam

Podaj namiary na siebie to zrobimy zemstę ;)

@Diaz

No nie ma sprawy...zostaw e-mail lub nr. to się odezwę :)

Pozdrawiam

Wiem coś o tym...."panie" które nóg razem trzymać nie potrafią. Pozdrawiam te...które mój mąż zaliczył :D Imion chyba nie muszę podawać...bo już tutaj ktoś je podał :)

Kurel

Motorowe jak słyszałem,są narażone na utratę włosów.Nie wiem czy to przez pole elektryczne...czy też zainteresowanie żonatymi kolegami z pracy :D Szanowna pani Justyno...chyba żona kolegi tego życzyła he he he. Przestrzec trzeba następną...Sylwię :D

Kamil

Którego są tam wypłaty ??

@Kamil

10 pensja 26premia

Bob

Hej koledzy i koleżanki,jak wygladaja u was zarobki na stanowisku motorniczego?Podstawowa po kursie?Minimalna maksymalna,jakie srednie pensje ?Premia miesięczna,Katarzynka itp Jak odchodziłem 10 lat temu max 11 zł dla plecaków ,pozostali 9-10 zł.Chyba 10 %premi ok 200 zł Katatzyna,grusza. Rozważam powrót ale zarobki są ważne,zresztą przyzwyczaić się do przyzwoitych jest łatwo.No i jak z zajezdniami ,grafikami .pozdro z wawy

motorniczy
@Bob

Witam kolego Bob. Z tego Co napisałeś wynika, że mieszkasz I pracujesz w stolicy jeżeli dodatkowo jesteś motorowym to jeździj w Warszawie zarobki u Was dużo lepsze - dwie podstawy niezależnie od ilości godzin plus premie na śląsku w tramwajach nie masz Co szukać - wiele grup zaszeregowań co za tym idzie zawiść wśród motorowych obiecują w tramwajach śląskich gruszki na wierzbie - nie ma żadnego fair play stawka zależy od "pleców" na 3 000 do ręki możesz liczyć po dwudziestu latch pracy przy dobrych "wiatrach". Pozdrawiam

Mirasol

Czy ktoś wie kiedy płacą w tym roku Katarzynkę? Bo doszły mnie dziwne słuchy :( Pozdrawiam kolegów z Zawodzia.

Mirasol

Zostaw merytoryczną opinię o Tramwaje Śląskie S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Tramwaje Śląskie S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tramwaje Śląskie S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tramwaje Śląskie S.A.?

Tramwaje Śląskie S.A.
2.3/5 Na podstawie 106 ocen.

Tramwaje Śląskie S.A.