Opinie o VIVASANIT w Skawina

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie VIVASANIT. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VIVASANIT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VIVASANIT w Skawina

Frog

Pracy sporo ale daje rade wyrobić się że wszystkim. Wynagrodzenia mogłyby być wyższe. Jest grono osób które pracują długi czas i myślę że taka podwyższka byłaby dla nich satysfakcjonująca. Oferta asortymentowa dobra.

Jacuś

@kolarz a co to konkretnie znaczy, że liderzy mają dobrze? Jakieś dodatkowe benefity czy po prostu mówisz o warunkach pracy?

kornik

Ja złożyłem aplikację, więc sprawdzimy jak jest...

Robol

Haha ko umieścił i skomentował idealne @ w kładce, przecież nie ja, aby się reklamować za plecami

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
znajomy

przedstawiciele sobie chwalą zwłaszcza po podwyżkach, a auto jak auto - zwyczajne

Przedstawiciel

Witam jak wygląda praca przedstawicela handlowego jakie zarobki jakie dają auto?

pozytyw

Obserwując wpisy na temat Vivasanit mogę potwierdzić pozytywne zmiany. W innych działach też sytuacja jest bardzo dobra. Pracy dużo, ale nikt nie wymaga ponad miarę i wynagrodzenia wzrastają.

100%Magazynier

Praca u nich na magazynie może do najlepszych nie należy, ale generalnie nie ma też na co narzekać. Warunki są akceptowalne, płaca to taka średnia skawińska może nieco niżej. Oczywiście chciałbym więcej ( ale ostatnio była podwyżka więc ... ) Atmosfera przyzwoita (kierownictwo głowy nie urywa, da się dogadać w różnych sprawach), towarzystwo też w miarę normalne. Plusy (godziny pracy 6-14, 10-18, umowa o pracę, wolne weekendy, brak akordu). Hejka magazyniey.

nowy

Dużo się dzieje...Dużo szkoleń, wyzwań, nowe oferty dla klientów, programy lojalnościowe, a dla pracowników podwyżki,awanse...oczywiście nie dla tych którzy się boją.

zmiany

w ostatnich miesiącach rotacja była duża i ludzie też się zmienili. Pracuję krótko, ale mam doświadczenie z poprzednich firm i wiem, że te zmiany są konieczne. Firma w niektórych obszarach miała dużo do zrobienia. Długoletnie zaszłości temu nie służą, ale już się widać pierwsze porządki.

pracow

Nie wszyscy jestesmy tacy...Te kasliwe osoby psuje opinie firmie i nam pracownikom tez...Coz poradzic - nie bierz doslownie tych uwag. Ja nie narzekam a pracuje nie od dzis.Firma przechodzi reorganizacje ale pracownicy tylko zyskuja.

Oddany

Wspolczuje Ci tego dziedzictwa w postaci tych zlosliwych ludzi!Ze ty ich jeszcze nie pogonilas...Nie znosisz obludy a tacy tam pracuja i sie tu wypowiadaja...Jestem z Toba i On tez...Powodzenia!!

Izakus

Widze szefowa ze reformy zbieraja zniwo kasliwosci-standard przy tego typy operacjach. Przy Twoim zelaznym systemie wartosci nic nie zmaci Twoich dzialan,wiem gardzisz tym...Brawo dla Ciebie i ludzi Ci zyczliwych!!!Tam gdzie Ty tam nudzil nikt sie nie bedzie!!!!

pracow

tak się przyglądam tym wpisom i nie rozumiem dlaczego tyle złośliwości ze strony ludzi, którzy pracowali i to tyle lat, podobnie jak ja. Nikt mi krzywdy nie robi, a jak postanowię odejść to odejdę bo mam prawo. Zmiany idą z duchem czasu i na to nikt nie ma wpływu, każdy ma prawo do swoich decyzji, a tu polemika obrażonych dzieciaków. Po prostu nie rozumiem...choć i kolegom i firmie życzę wszystkiego dobrego. Po co tyle obrazy? Komu to ma służyć?

mateusz

ktoś tu chyba za bardzo spouchwalony był a "mleko się rozlało"

mateusz

To tylko praca co w Was tyle sentymentów.Pracy nie brakuje a Wy się tak rozczulacie. Chyba stare grzyby z Was, coście się tak zasiedzieli? Zycie się zmienia, świat się zmienia a Wy w miejscu stoicie...Pracy jest pod dostatkiem. Ja kilkakrotnie zmieniałem pracę i nie zawsze było lepiej. Każda firma ma swoje zasady, trzeba albo je zaakceptować albo szukać dalej swojego miejsca.

minęło ...

Krzysiek żył było z kim gadać....to już nie jest to

walcz

idź dalej...strata czasu,lat, siedzieć za marne grosze z dużą odpowiedzialnością za obowiązki.....ludzie się zmienili i jest gorzej!dramat!siedzisz jak na bombie ! stres zjada,szkoda zdrowia,psychiki ... Świat jest otwarty i można pracować i być szczęśliwym zdecydowanie gdzieś indziej!!!!! zero docenienia , szacunku,kultury,poziomu!

przyjaciel

To co tam jeszcze robisz? Śmieszny jesteś, nudzisz jak dziecko a się stamtąd nie ruszysz... Życzę pomyślnych zmian.

M.

Dramat, pracuje z 10 lat, nic sie nie zmienia psie pieniadze, natłok obowiazkow, mimo awansu stawki dalej glodowe. Moje sugestie dla VIVASANIT: Traktujcie ludzi z godnością Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zaczac myśleć o pracownikach

Teresa
@M.

10 lat pracy w jednym miejscu to niewątpliwie już duży staż pracy. Skoro pracujesz w tym miejscu już taki okres czasu, to znaczy, że masz wiedzę na temat funkcjonowania firmy VIVASANIT. Czy możesz w takim razie powiedzieć, czy pracodawca umożliwia swoim pracownikom możliwości rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i kursy? A może istnieje możliwość zrobienia kursu zewnętrznego z dofinansowaniem firmy? Jak to wygląda w tym miejscu pracy? To bardzo ważny aspekt zatrudnienia.

Zostaw merytoryczną opinię o VIVASANIT - Skawina

• Jak się pracuje w VIVASANIT?

Zobacz opinie na temat firmy VIVASANIT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VIVASANIT?

Kandydaci do pracy w VIVASANIT napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VIVASANIT
3.2/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Torowa 16C
    32-050 Skawina