Opinie o VIVASANIT w Skawina

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie VIVASANIT. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VIVASANIT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VIVASANIT w Skawina

patka

Witaj, miło kogoś przyzwoitego wpisów poczytać:) Firma się cały czas zmienia, ale nie bierze udziału w "wyścigu szczurów" W tym roku planowany jest spory projekt, który zweryfikuje też pracowników, bo nowa władza będzie chciała mieć swoich ludzi.

atol

częssto czytam opinie o firmach i nie ma tak źle. ..Nieraz tak potrafią wypisywać, że to do niczego nie podobne, ale to Ci co mają zamknięte umysły i klapki na oczach...kariery nie zrobią bo za wąskie horyzonty to na innych się skupiają...Ja pracowałem i dużo się nauczyłem i sentyment mam do niektórych. Pozdrawiam wszystkich sympatyków:)

ricy

Co ze złośliwość za niektórymi przemawia..Co Wy tak zgryżliwie piszecie? Pracowaliście w innych firmach?

patka

jakie rzeczy ludzi dziwią?:)

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
patka

co ty wiesz o strategii firmy, jesteś decydentem? (usunięte przez administratora)

kagto

Potwierdzam, wszystko jest na swoim miejscu i szkolenia i profity, więc tylko jakiś nieznający firmy może się w ten sposób wypowiadać albo złośliwiec. Pełen pakiet szkoleń gwarantowany jest przez producentów, których firma regularnie zaprasza i wspólnie podnosi kwalifikacje. Od czasu do czasu wizytujemy fabryki na specjalne zaproszenie i przedstawiciele fabryk są do naszej dyspozycji każdego dnia. Każdy działa w imię wspólnego dobra.

poli

Nie znasz firmy to się nie wypowiadaj. Każdy pracownik jest oceniany indywidualnie, widocznie nie dajesz z siebie odpowiednio dużo. Ja nie narzekam, a premię dostaję przynajmniej raz w kwartale od wyników i chyba o to chodzi..

ABSURD

Poradzicie sobie z kilkoma pracownikami na krzyż, z czego połowa z nich nie umie poradzić sobie z najprostszą rzeczą, a zwalniani są tacy co robili aż za dużo. Polityka tej firmy faktycznie godna pogratulowania. Szacunku dla pracownika zero od pracodawcy. Kto normalny od tej firmy będzie trzymał się z daleka.

Żenada

Nie polecam pracy w tej firmie. Od samego początku jesteś zdany tylko na siebie. Żadnych szkoleń, żadnego zapoznania z systemem. Nic. A spróbuj się pomylić, to jest wielki problem. Z każdym dniem obowiązków przybywa, a niestety pensja taka sama. W tej firmie nie ma co liczyć na podwyżkę, no chyba że raz na rok, jak rząd podniosi płacę minimalną :) W tej firmie nie liczy się pracownik. W złą stronę to zmierza..

tuli

My się całkiem dobrze mamy w tym kryzysie:)

patka

Szkoda, że Ci którzy szanują pracę muszą czytać takie bzdury od tych skrzywdzonych życiem, ale my działamy, niedługo z nami takich nie będzie i zostanie zgrany zespół, a taki sobie poradzi ze wszystkim!!

patka

Dobra my działamy im mniej takich fałszerzy tym koniom lżej:)

patka

Wiesz jak jest, jak coś komuś nie idzie to najlepiej kogoś obrzucić błotem, ale to tylko o nich świadczy..

kati

Dlaczego ludzie oceniają swoją miarą wszystko w koło nie mając pojęcia o niczym??? Bo tak najprościej!!!Zamiast pomyśleć, zwłaszcza teraz w czasach trudnych i postawić się w roli przedsiębiorców...Dramat co ludzie mają w głowach i jaką złośliwość w sobie noszą!!

tali

kolejny do wykopu:)ależ tu będzie się miło pracować bez tych dziwaków:) W kontakcie drużyna!!

kati

jestem uruchamiamy system działajcie drużyna!! bez odbioru..!!!

agul

(usunięte przez administratora)Jak ktoś będzie się starał to wszystko przetrwa, a jak coś nie będzie miało sensu to po co się szarpać..Życie, życie i jeszcze raz życie!!! A fałszywych proroków tu nie potrzebujemy!!!

matis

hahaha ktoś lubi się skupić nie na sobie a na innych. Ciekawe czy będziesz się tak innymi zajmował jak do garnka nie będziesz miał co włożyć, a idą ciężkie czasy dla wszystkich.

Czupakabra

Firma zacofana, nie nadążająca za zmianami rynkowymi. Brak potrzebnych zmian za to dużo nieprzemyślanych dających negatywny skutek. Dinozaury trzymają się stołków, ale czy mogą uratować firmę. Myślę, że nie. Kiepskie podejście do klienta (jak do wroga). Szczególnie przez kierownictwo. Życzę przetrwania, ale będzie z tym ciężko.

patka

Widzę, że niektórym się nudzi i ironizuje:) Kryzys ma swoje zalety, towarzystwo się wyczyści i aż się miło będzie pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o VIVASANIT - Skawina

• Jak się pracuje w VIVASANIT?

Zobacz opinie na temat firmy VIVASANIT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VIVASANIT?

Kandydaci do pracy w VIVASANIT napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VIVASANIT
3.2/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Torowa 16C
    32-050 Skawina