Opinie o VIVASANIT w Skawina

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie VIVASANIT. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VIVASANIT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VIVASANIT w Skawina

Smiechu warte

Ilość obowiązków i wiedzy do przyswojenia by tu efektywnie pracować jest nieproporcjonalna do płacy jaką sie otrzymuje i póki szefostwo tego nie zrozumie w firmie nie bedzie dobrze. Rotacja jest ogromna o ile mozna nazwac rotacją fakt iz pracownicy sie zwalniają a na ich miejsce brak chętnych.

@Smiechu warte

Chciałabym dopytać o jedną kwestię, związaną z wymaganą przez firmę wiedzą. VIVASANIT organizuje szkolenia podnoszące kwalifikacje pracowników, czy też informacje niezbędne do świadczenia pracy zdobywa się tylko podczas wykonywania codziennych obowiązków? Wsparcie pracodawcy w tym zakresie jest ważne i osoby chcące zasilić Wasze szeregi, będą wdzięczne za przedstawienie realiów w tym zakresie.

pracow.

niestety chętnych dużo, ale wybrać nie ma z czego... Firma stawia na wyższy poziom pracowników, a inni jak się podciągną to pensje wzrosną. Nie ma nic za darmo jak mówi nasze szefostwo.

Julita

@rafik możesz nam przybliżyć warunki pracy, jakie zastałeś w VIVASANIT? W dzisiejszych czasach często kładzie się nacisk na benefity poza pieniężne, takie jak karta multisport, dodatkowa opieka medyczna. Czy w tej firmie można na to liczyć?

rafik

nie jestem już pracownikiem, ale mam tam kolegów, więc dużo wiem. Rekrututcja jakaś jest otwarta, ale to najlepiej sprawdzić na stronie internetowej firmy.

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Julita

@rafik z Twojej wypowiedzi wynika, że jesteś ich pracownikiem. Czy posiadasz informacje na temat aktualnych rekrutacji w firmie VIVASANIT i czy zechciałbyś się podzielić wskazówkami z forumowiczami, odnośnie tego, na co rekruterzy przede wszystkim zwracają uwagę i jaka atmosfera w tej firmie panuje?

rafik

obecnie się zmienił system premiowy z tego co wiem i można sporo wyciągnąć ale za efektywną pracę.

Julita

@rafik czy mógłbyś nam przedstawić w kilku zdaniach zarys Twojej pracy w firmie VIVASANIT? Możecie liczyć na rozbudowany socjal, czy też wynagrodzenie jest adekwatne do powierzonych funkcji?

rafik

umowa o pracę, nie ma zleceń i dzieła

rafik

wtedy jeszcze nie było kart, ale od 2 lat są benefity ( karty i ubezpieczenia grupowe są od dawna)

Julita

@rafik może wiesz jak wygląda sprawa z umową, oferują umowę o dzieło, zlecenie czy o pracę? Czy za Twoich czasów oprócz premii firma dopłacała do karty sportowej albo innych benefitów pozapłacowych? Jeśli ktoś inny posiada informacje na ten temat, to gorąca prośba o taką informację.

rafik

ja już tam od kilku lat nie pracuję, ale słyszałem, że dostosowują warunki pracy i płacy do wymagań rynku. Zastanawiam się sam czy tam nie rekrutować jak będzie jakiś ciekawy etat.

Julita

@rafik czy mógłbyś nam przybliżyć w kilku zdaniach jak przebiegała rekrutacja w firmie VIVASANIT, czy może wyróżniała się czymś na tle konkurencji? Posiadacie wiedzę na temat bieżących rekrutacji u tego pracodawcy? Podzielcie się swoimi wnioskami, każda treściwa wiadomość będzie cenna.

rafik

ja tez tam pracowałem i uwierzcie mi można trafić gorzej...trafiłem do firmy, gdzie rozliczano mnie z każdej godziny pracy w Vivasanicie patrzą na wyniki ale nie ma takiej smyczy.

SG

Niektórzy z was to zgorzkniali ludzie, tak was emocjonuje ta firma? ludzie nie pasuje to szukajcie dalej miejsca dla siebie!! Vivasanit zatrudnia sporo ludzi i choć są rotacje to zatrudnienie jest duże.

rafał

oferta pracy brzmi ciekawie... nowy system premiowania, nowe narzędzia pracy...

każda firma musi liczyć się z rynkiem Vivasanit też wprowadza zmiany...

Julita

@Olek udało Ci się uzyskać w jakiś sposób wiedzę na temat, o który pytałeś? Rynek pracy ulega dynamicznym zmianom, pytanie jak wpłynęły one na pracodawcę VIVASANIT? Jeśli macie jakieś informacje na ten temat, oraz tego, czy obecnie firma prowadzi rekrutacje, podzielcie się tym.

Olek

Jaka macie atmosferę? Czy jakieś dodatki socjalne?

PracownikMiesiaca

Odradzam pracę w tej firmie. Umowa o pracę jest tak skonstruowana że w każdej chwili pan dyrektor oraz pani prezes mogą decydować o wysokości wynagrodzenia w zależności od swojego widzi mi się. Premie są płacone (usunięte przez administratora) nie są wyazywane w dochodach. Zarobki są różne zależności do tego jak sobie wynegocjuje najwiecej zarabiaja Ph. Nadal utrzymują minimalne stany magazynowe , rzeczy które są w promocji często nie ma ich na magazynie. Odradzam pracę firma nie liczy się z pracownikiem. Szkoda sobie zawracać głowę i nerwy tą firmą

PracownikIMiesiaca
@PracownikMiesiaca

Na umowie 2000zl plus niby dodatki plus ryczałt za nadgodziny. I to jest podstawą l4 jak się przedaży jest liczone wyższą matematyką

Skwitat
@PracownikMiesiaca

A jaka jest ta Pani Prezes ??

Stefan

Rotacja to nic dziwnego i zupełnie nie oznacza, że źle pracuje się w firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o VIVASANIT - Skawina

• Jak się pracuje w VIVASANIT?

Zobacz opinie na temat firmy VIVASANIT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VIVASANIT?

Kandydaci do pracy w VIVASANIT napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VIVASANIT
3.2/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Torowa 16C
    32-050 Skawina