Opinie o Dom Wypoczynkowy Aga Dariusz Szymala w Zamość

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dom Wypoczynkowy Aga Dariusz Szymala. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Dom Wypoczynkowy Aga Dariusz Szymala o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dom Wypoczynkowy Aga Dariusz Szymala w Zamość

Administrator Nowy wpis

W Ustka Dom Wypoczynkowy Aga Dariusz Szymala rekrutuje na stanowisko Pielęgniarka. Aplikowałeś na ofertę? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielami firmy. Napisz, na co potencjalni kandydaci mogą zwrócić uwagę zanim udadzą się na rozmowę kwalifikacyjną.

Ferdek Nowy wpis

@xena Z Zamościa do morza jest faktycznie spory kawałek drogi, zamiast oczerniać warto sprawdzić czy to właściwa firma.

Weryfikacja Nowy wpis
@Ferdek

Tak to ta sama firma. Siedziba w Zamościu, a działalność prowadzona w Ustce na Tulipanowej.

xena Nowy wpis

Nie polecam tego osrodka bo opis na stronie nie sprawdza sie z tym co w rzeczywistosci.Jedzenie wydzielona ilosc na talerzu(1.5 plasterka) wedliny ,jeden plasterek ogorka,jeden pomidora-ilosc nawet dla dzieci nie adekwatna nie mowiac o tym ze osrodek przyjmuje dzieci z orzeczeniem ktore sa wybredne a na talerzu nie maja z czego wybierac.Brak lodówki dla kuracjuszy nawet takiej ogolnodostepnej po zapytaniu Pan wlasciciel chytry odpowiedział ze kuracjusze niszcza wiec nie ma.(kamery sa w osrodku ale nie dzialaja jak trzeba! Odleglosc do morza to ok 2km a nie tyle co napisane w opisie,osoby majace problem z dluzszym chodzeniem-nie polecam,busik oczywiscie moal jezdzic a nagle sie popsul.Zabiegi wykonywane przez Pania Anie bardzo dobrze i sumoennie kobieta złoto!polecam bardzo lecz pozostale zabiegi obslugiwane przez inna Pania byly wykonywane bardzo niedbale.chaos panowal nikt nie byl o prawidlowej porze gdyz ta Pani robila to zeby jak najszybciej skonczyc i miec spokoj.Ponadto nie wymienia wody po pacjentach i tzw wirówce w jednej wodzie moczyło nogi pare osób gdzie tu higiena!!!!Pani beszczelna jak sie jej zwrocilo uwage to wymyslala rozne historie i mowila ze przed chwila napuscila wode swieża jak miedzy pacjentem nie bylo przerwy na to aby sprzatnac stanowisko i przygotowac dla nowego pacjenta.Parking ma zaledwie pare miejsc,ciasno,plac zabaw to 1 stara zjezdzalnia -zero innych atrakcji dla dzieciaczków,telewizor przerywal obraz skakal nie szlo ogladac,zwrocilam uwage to informacjae dostalam ze to nie od nich zakłocenia i nic z tym nie zrobiono po zgloszeniu takich codziennych problemow z telewizja.Wypozyczalnia rowerow platna-rowery pordzewiale i skrzypiace.Wycieczki platne, koncert pprazka jesli to wogole mozna nazwac koncertem wszystko takie na (usunięte przez administratora) a jak jiz sa kuracjusze to niech sa ale zeby sie jeszcze zgadzalo z tym co pisze to bylo by dobrze a jest bardzo slabo.Panie na kuchni i obsluga sprzatajaca bardzo mile i pomocne tu mozna pochwalic i to bardzo.A Pan Dariusz zgrywa biznesmena i ma gdzies wazne ze dobrze wyglada i jest najmadrzejsz i nic nie da powiedziec bo on wie najlepiej a jest sknera i to widać po ośrodku jakie warunki sa tam przedstawione kuracjusza.Pani Agnieszka bardzo pomocna kobietka ale coz ona moze skoro inni wiedza i znaja sie najlepiej szef mowi wiec tak ma byc! Opinie pewnie pisza sobie sami bo nic nie jest jak powinno wiecej noe wroce i nie polecam nikomu.Bzdury pisza a w rzeczywistosci jest co innego szkoda tylko dzieciaczkow

Krystyna

Czy piszecie o miejscu "AGA" na Tulipanowej? Jeśli tak, to czy ktoś wie, jaki to jest pracodawca? Jakieś informacje o warunkach zatrudnienia?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Dom Wypoczynkowy Aga Dariusz Szymala? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Baśka

Ale to jest forum pracowników firmy, natomiast klienci powinni kierować swoje opinie do firmy!

Beata i Jerzy 14.09 -27.09.19

Polecamy przemiła atmosfera wspaniała obsługa w kuchni, podczas rehabilitacji, wszędzie, wspaniała Pani Danusia i Ania poprostu rewelacja będziemy wracać !!!

Krystyna

Jak wygląda zatrudnienie w Domu Wypoczynkowym "AGA" w Ustce? Czy w okresie wakacyjnym potrzeba jest większa ilość rąk do pracy w tym miejscu? Czy firma oferuje właśnie takie zatrudnienie na 2,3 miesiące, z wyżywieniem i zakwaterowaniem? Napiszcie - bardzo proszę - jak to wygląda w Domu Wypoczynkowym "AGA"!

Poznanianki.

Za dwa dni wyjeżdżamy. Żal. Jesteśmy po raz trzeci i jak nic nie stanie na przeszkodzie przyjedziemy ponownie. Pyszne jedzonko ( genialna Szefowa kuchni), super atmosfera, ośrodek zadbany, możliwość skorzystania z rowerów. Kierownik p. Darek przesympatyczny. Pielęgniarka p. Danusia zawsze miła, skora do pomocy. I jeszcze zawsze uśmiechnięta p. Krysia. Polecamy gorąco. Poznanianki -Hania i Grażyna.

Kazik

Polecam. Idealne miejsce do wypoczynku i rekreacji. Pokoje czyste, posiłki zróżnicowane i pyszne. Bardzo miła i pomocna obsługa. Przebywałem w kwietniu 2018r. dopisała nawet pogoda.

Edward

Polecam wypoczynek i rehabilitacje w dw. AGA jest super komfortowo, pokoje czyste i zadbane, zabiegi dobre "pyszna kuchnia" , ośrodek położony z dala od miejskiego zgiełku , a także co ważne dojazdy na plaże organizowane i zapewnione przez "kadre" Byłem z zoną kwiecień 2018r.

MD&MD

Polecam wypoczynek AGA jest super komfortowe pokoje , "pyszna kuchnia" , ośrodek położony z dala od miejskiego zgiełku , a także co ważne dojazdy na plaże organizowane i zapewnione przez "kadre" :) Polecam

Marek82

Byłem w 2016, czerwiec. Świetnie spędzony czas, polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Dom Wypoczynkowy Aga Dariusz Szymala - Zamość

• Jak się pracuje w Dom Wypoczynkowy Aga Dariusz Szymala?

Zobacz opinie na temat firmy Dom Wypoczynkowy Aga Dariusz Szymala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Dom Wypoczynkowy Aga Dariusz Szymala
3.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Wojciecha Głowackiego 7
    22-400 Zamość