Opinie o Stena Line w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stena Line. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stena Line o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stena Line w Gdynia

Smuteczek

Niestety liczą się kontakty i kolesiostwo. Wysłanych z 10 CV na stanowisko niższe, na które ma się papiery, jeśli chodzi o wymagania są wszystkie a nawet i więcej, ale wszystkich przyjmują po znajomości. Teraz dostał pracę kolega, którego ktoś z rodziny pracuje a w biurzwe, a ma połowę z mojego doświadczenia, wiedzy i kursów. Przykre.

Józek
@Smuteczek

Taki jest Twój tok myślenia, czy kolega sam się pochwalił, że pracę tu dostał po znajomości? Jeżelibyś mógł i chciał, to poprosiłbym o podanie, jakie to wymagania i na jakie stanowisko są konieczne? Zakładając, że to nie koneksje decydują o możliwości zatrudnienia?

Bartosz

Czytam, że w niektórych działach pracuje się 6,7 dni w tygodniu i jest to norma. A po ile godzin? Bo jeśli po 12 to faktycznie słabo...Jak to wygląda?

wera
@Bartosz

jak ja pracowałam na gastronomii to zazwyczaj było tak że na 6 wstać, przygotowac sniadanie, posprzątać, potem okienko na tzw, spanko ipotem na kolacje przygotować wiec no, ale różnie czasem od 6 do 15, czasem i nawet później bo wiadomo, jest tam wiecej barów

Czy firma Stena Line w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Nie, już nie finansują kursów STCW od początku zeszłego roku.

Iwona Nowy wpis

A skąd taka decyzja o rezygnacji z tego finansowania? Ja się zastanawiam nad aplikowaniem na etat pomocy kucharza i chciałabym wiedzieć czy początkowo wdrażają na dany etat...

Angela Nowy wpis

Skoro jest możliwość praktyk dla elektryka to może do biura na praktyki też się można dostać? Słyszał ktoś o tym? Szukam fajnego miejsca gdzie mogłabym popracować w takiej formie. Ile wychodzi za taki przeciętny miesiąc netto?

Bartosz

wera
@Bartosz

Czynna jest propozycja pracy dla Praktykanta elektryka. Samo zatrudnienie miałoby się odbywać w oparciu o umowę o realizację praktyki zawodowej i do tego dopisano o atrakcyjnym wynagrodzeniu. Ale jak z możliwością nauki, miałbym opiekuna praktyk i od kogo się uczyć? Poza tym, jakie są gwarancje dalszej pracy już na stanowisku elektryka?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Stena Line? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
GOŚĆ

Witam, chciałbym podjąć pracę na promach jako marynarz wachtowy O/S. Czy są teraz przyjęcia do pracy? Jakie są warunki i wymagania? Gdzie wysłać CV i dokumenty?

Smuteczek

Józek
@Smuteczek

Edyta

Witam, wiem że Stena Line poszukuje obecnie praktykantów maszynowych w sieci. Podają informację, że to staż. Organizuje go bezpośrednio firma, ktoś wie?

Janosik

Witam mam pytanie odnosnie pracy w kuchni na statkach Stena line ,są jakieś opie?

Basachi

Witam jak oceniacie prace w Stena Line od strony maszyny i serwisów maszynowych? Mysle onweksciu do firmy ma stałe kontrakty ale wole się upewnic czy warto.

Mam pytanie. Czy mógłbym ktoś napisać adres e-mail,aby skontaktować się z firmą Stena Line i ewentualnie nawiązać współpracę? Próbowałem kilka razy przez portal morski,ale efekty były mizerne. Pozdrawiam Piotr

Pływałem

Pływałem na Stenie, a poprzednio w Polferries. Myślałem, że w Stenie będzie lepiej, a wcale nie było. rawa nie była zieleńsza... Gorsze układy niż by się mogło wydawać. Duży wyzysk, wiecznie nadgodziny, bo brakuje ludzi. Nie polecam

@Pływałem

Czyli nadgodziny pewnie przymusowe nic nie zrobić, raczej odbiór odpada czyli jak są płatne? Rekompensują choć trochę ten czas? Te układy, o których wspominasz, to o co z nimi tak w praktyce chodzi?

Witam zauważyłem ofertę na security na promie Stena linę gdynia- Szwecja. Ktoś pracuje i wie jak to wygląda z zarobkami i czy warto?

@Nowy

Praca bardzo ok, ale nie dla mięczaków, płace też ok.

@hm

Nie dla mięczaków? A możesz to jakoś uzasadnić, bo rozumiem że zauważasz dość ciężkie warunki niestety? :/

@Edyta

Widzisz, praca w ochronie na promach wymaga zdecydowania i silnego charakteru

@hm

Dzięki za odp. Generalnie tyle to zdołałam wywnioskować, jednak ciekawa jestem większych szczegółów. Bo to tutaj jakiś problem z warunkami jest czy jak?

Kowal

Dlaczego moja negatywna opinia ostała usunięta przez administratora? Niech ludzie się dowiedzą że na statku Vision Pani od grafiku wszystko robi pod swoje koleżanki, a inni mają tyrać bez przerwy najlepiej.... Zostanie to zgłoszone do odpowiednich służb.

Kowal

Stenaline Vision (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Nie polecam pracy na tej maszynie. Grafik układany pod kumpele, a reszta jest tylko od roboty. Możesz mieć tak zwaną stalkę 2 na 2, a i tak nie będziesz robił tego co masz w kontrakcie. Jeśli zwrócisz uwagę to dostanie Ci się i będziesz miał przerąbane... #Pani Iza od grafiku do zwolnienia, bo 70 procent osób mówi że ona robi z tego miejsca (usunięte przez administratora)

Moja opinia jest oczywiście negatywna. Statek Vision. Osoba " Pani Iza ", która układa grafik dla pracowników to powinna wylecieć jako pierwsza, bo na swojej zmianie ma swoje " kumpele " i grafik układa jak najlepiej dla nich, a dla reszty lub dla tych których nie lubi to wrzuca im przykładowo: Praca do godziny 2 lub 3 w nocy, a na godzinę 5 lub 6 rano znowu do pracy. Gdzie tu człowiek ma się wykąpać po pracy, chwilę zdrzemnąć? Dodam że te jej koleżanki od końca pracy do zaczęcia następnej mają po 6-8h przerwy...

Gabriel

Widziałem, że jest też oferta jako SECURITY. Ma ktoś jakąś wiedzę jak wyglada praca jako ochrona ??

@Gabriel

Gabriel, kultura, zdecydowanie, stanowczość,siła charakteru i kwalifikacje, jeśli te cechy posiadasz to śmiało.

hm

Ahoy ....powiem tak, jeśli ktoś pisze negatywnie o Stena Line , to nigdy w tej firmie nie pracował , albo jest nieudacznikiem.

hm

swietny pracodawca i dobrze płaci

Aneta

Ktoś wspomniał o szkoleniu dla nowych pracowników, ile ono trwa? :)

Jak szefostwo w Stena Line? Spoko traktują ludzi?

TheBoy

Nie powiedziałabym. Na zleceniu masz orkę i szefostwo oczekuje, że masz być dostępny zawsze i wszędzie jak tylko zadzwonią. Pracę masz w niektórych działach 6/7 dni w tygodniu i to norma. W moim naborze zwolnili część osób po szkoleniu, mimo tego, że super dawali sobie radę, bo szefowa miała dosłownie takie widzi mi się. Oczywiście, nie poinformowali, że informacja przed szkoleniem o dostaniu pracy, nie równa się, że ją masz i niektórzy potem żałowali, że odmówili pozostałym ofertom w innych firmach.

Piotruś Patriota

To bardzo ważne pytanie. Jak szefostwo traktuje pracowników. Jak pasterz dba o owce swoje?

@Piotruś Patriota

Czyli to już odpowiedź, tak? ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Stena Line - Gdynia

• Jak się pracuje w Stena Line?

Zobacz opinie na temat firmy Stena Line tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stena Line?

Stena Line
3.1/5 Na podstawie 106 ocen.
  • Kwiatkowskiego 60
    81-156 Gdynia