Opinie o Smart Trans Rafał Bańkowski Tomasz Lesiński sp.j. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Smart Trans Rafał Bańkowski Tomasz Lesiński sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Smart Trans Rafał Bańkowski Tomasz Lesiński sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smart Trans Rafał Bańkowski Tomasz Lesiński sp.j. w Gdynia

Czy pracodawca Smart Trans Rafał Bańkowski Tomasz Lesiński sp.j. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Mala

Jedna z najfajniejszych firm w jakich pracowałam (8lat). Choć jak wszędzie bywaly gorsze momenty to generalnie wszystko wspominam bardzo dobrze. Każdy na każdego mógł zawsze liczyć. Nigdy nie było problemów z wolnym czy urlopem. No i jedno z najważniejszych - kasa zawsze się zgadzała :) Pozdrawiam cały team ????

@Mala

Cześć, jakich podwyżek można się spodziewać przy takim stażu, który opisujesz? I czy warunki na umowie jakkolwiek się zmieniały w czasie? Ciekawi mnie po prostu perspektywa na dalszy rozwój, zwłaszcza teraz od nowego sezonu, bo mam zamiar wtedy się przyjąć. będą miejsca?

Ogólnie nie polecam teraz zaczynac pracy branży, szczegolnie w tej spedycji, chyba, że masz już jakieś kontakty w branży i zdobycie zlecenia transportowego to tylko formalność. operując tylko na giełdzie aut moze byc ciezko znalezc przewoznika w dobrej stawce, a konkurencja na rynku jest ogromna. Firma nie szkoli ze zdobywania klientów, wogle nie oferuje żadnych szkoleń, przy czym przydziela pracowników, którzy mają Cię nauczyć systemu, a są również bez jakichkolwiek szkoleń i umiejętności pracy z kimś nowym, przez co mogą zdarzyć się naduzycia. Nazwałabym tą firmę (usunięte przez administratora)rodzinką, sami ze sobą się dogadują, ale nowi są skazani na porażkę. Wiadomo, że możesz być tym wyjątkiem, który idealnie się wpasuje, ale szanse sa nikłe

Pensje co prawda zawsze na czas, ale na podwyżki sa nikłe szanse. Pracujesz za minimalną krajową i z każdego zlecenia masz %, więc szczególnie na początku nie licz na kokosy. Starzy spedytorzy mają wysokie pensje, bo i mają stałych klientów, którzy łapią się na ich "klub sodexo". Perspektyw na rozwój nie ma

Przewoznik

Nie polecam firmy. Nie płaca faktur. Wiszą mi śmieszne pieniądze 615 zł i nie zapłacili. (usunięte przez administratora) nawet na takie drobne kwoty.

Barbara
@Przewoznik

Z Twojego nicku widzę że oni chyba nie dają pracy kierowcom? To pewnie firma tylko pośredniczy i ma swoich spedytorów? A ja akurat rozglądam się mężowi za robotą za kółkiem..

Agata

Czemu ten numer jest tak zakamuflowany? O jakich problemach jest tu w zasadzie mowa, czy można prosić o szersze wyjaśnienie sprawy? Czy dotyczy to bezpośrednio pracy na dziale spedycji? Jak liczny jest ten dział, ktoś wie jak się w nim pracuje?

Agata

do dziś współpraca tak fajnie tu przebiega jak ktoś pisał jeszcze we wrześniu? widzę też negatywne opinie na forum i po prostu się zastanawiam. szukam jakiejś ciekawej spedycji, żeby odbyć staż czy wstępnie w spółce mam na to możliwość? o pracy i zarobkach coś wiecie? darmowego stażu bym nie chciała w razie czego

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Smart Trans Rafał Bańkowski Tomasz Lesiński sp.j.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
CNC

Współpraca od lat uklada sie znakomicie, najlepsza spedycja na rynku

Klient

Moje sugestie dla Smart Trans Rafał Bańkowski Tomasz Lesiński sp.j.: Najgorsza firma na rynku spedycyjnym widać po opiniach wewnętrznych 300 ocen negatywnych daje 10% wszystkich transportów to wpadki i przekręty i oszustwa. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM żeby mieć z nimi cokolwiek do czynienia. Zwykli krętacze.

@Klient

Firma ktora istnieje 19 lat na rynku i robi kilkanaście tysięcy zleceń rocznie. Nie ma 3000 transakcji od początku istnienia tak jak Pan w swojej niewiedzy sugeruje, tylko 300.000 +/- a opinie negatywne to mniej niz promil transakcji, ponadto, często wynikają bardziej z konfliktu interesu, niz realnego problemu.

Maki

Od kilku lat współpracuję z firmą i zawsze wszystko załatwione jest tak jak powinno. Szybko i na czas. Świetny kontakt i pełen profesjonalizm

Zostaw merytoryczną opinię o Smart Trans Rafał Bańkowski Tomasz Lesiński sp.j. - Gdynia

• Jak się pracuje w Smart Trans Rafał Bańkowski Tomasz Lesiński sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Smart Trans Rafał Bańkowski Tomasz Lesiński sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Smart Trans Rafał Bańkowski Tomasz Lesiński sp.j.?

Smart Trans Rafał Bańkowski Tomasz Lesiński sp.j.
  • Polska 13A
    81-339 Gdynia

Smart Trans Rafał Bańkowski Tomasz Lesiński sp.j.