Spedman Global Logistics Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Spedman Global Logistics Sp. z o.o.

anika_@o2.pl 2014-11-16 11:06
Byłam na rozmowie kwlifikacyjnej,ktoraz to przebiegła dosyc konkretnie,byłam rozpytywana o konkretne informacje z dziedziny spedycji morskiej,np.o incotermsy,wspolprace z przewoźnikami morskimi itd.3 osoby mnie rekrutowaly, co do pracy w firmie nie wiem nie wypowiadam sie gdyż nie otrzymałam danej posady o którą tak usilnie zabiegalam.szkoda bo firma zrobiła na mnie pozytywne wrazenie
Gosia 2015-05-23 16:38
witam, widziałam ofertę pracy na stanowisko w dziele administracji. Anika możesz podrzućic kilka wskazówek czego oczewikać na rozmowie? widzę,że często nie rekrutują, a ja jestem absolwentką administracji i chcę jak najlepiej przygotować się....pliz pomóż!
Michal Osiecki 2015-11-09 12:48
jestem bylym pracownikiem administracji i operacji, ale z wielką chęcią powróciłbym do pracy gdyby etat jakiś wolny był.byłem na wielu rozmowach kwalifikacyjnych, choć tą ze Spedmana wspominam dobrze, konkretnie i rzeczowo
nie dajmy zwariowac się 2015-12-08 07:56
tak dają oprócz umowy o prace (która należy się) papier toaletowy+herbatki - kacer pasuje ci takie cos?
r.stani@wp.pl 2015-12-11 16:21
widzę że jakiś pracownik wypowiada się, skoro zna socjal w firmie.
jaka atmosfera panuje i na jaki poziom zarobków (4tys netto?) można liczyć, czy sa premie roczne,miesiaczne czy kwartalne?
noa 2016-02-03 16:54
poproszę o wskazówki czego oczekiwać na rozmowie we frachcie lotniczym? kolejne ogłoszenie jest.
puf-noa-tołdi 2016-03-16 22:49
tak a gdzie mozna znaleźć ogloszenie do administracji? jaki portal?
anika_m@o2.pl 2016-04-21 14:18
to pogłoski o szukaniu do pracy, mam kumpla co robi u nich już długi czas i on nic nie wie o tym zeby kogos szukali na jakies stanowisko. mowi ze firma jak to firma spedycyjna zwyczajna bez polotu i finezji,jest raz lepiej raz gorzej.ja sama gdzie indziej pracuje w konkurencji i wiem ze rynek trudny i wymagania zeby kazda zlotowke wyszarpywać sobie.
Michał Osiecki 2016-06-18 00:18
Nie mniej chciałem wyrazić opinię, że firma jest całkiem ok. Szczególnie premie w wysokości nawet do 2000 PLN netto / miesiąc dla spedytorów morskich - wszystko zależy od wyników - liczą się klienci, których wniesiesz do firmy. Bajka. Rzadko spotykane na rynku. Anita i Maciek bardzo dbają o tę formę motywacji. Wyjątkowo mile to wspominam ! Pozdrawiam.
Michał Osiecki 2016-06-23 18:31
Widzę, że skasowano mój wpis, więc jeszcze raz - uprzejmie informuję, że 1-szy wpis pod moim imieniem i nazwiskiem nie należy do mnie. Autorowi żartu polecam wrócić do szkoły i douczyć się zasad pisowni.

ile tej premii daja? 2016-07-12 22:52
2000 netto miesięcznie samej premi!? wow. michał powiedz szczerze to dlaczego tam cie nie ma jak takie warunki oferują.ciekawi mnie atmosfera proszę napisz coś więcej o firmie jako były pracownik.ale chyba podstawa musi byc bardzo niska.
2tys netto to na kwartal kolega dostaje w wiekszej spedycji. bardzo ciekawi mnie system motywacyjny
Etr 2016-07-14 22:26
oj no nie wydaje mi sie zeby tak bylo przeciez to wtedy praktycznie by bylo drugie tyle ile by sie zarabiało moze to chodzilo bardziej o 200 złotych?:D
abc 2017-01-04 23:01
Michał a jak to jest z tym "wzoszeniem klientów"? To słabo jak wymagają żeby mieć swoich klientów bo wtedy musisz ich wynieść... nieładna praktyka!!!!
Spedman Global Logistics Sp. z o.o. 2017-03-13 14:03
Proponuję sprawdzić fakty z firmą Spedman a nie bazować na plotkach, gdyż nie są one zgodne. Zainteresowanych zapraszamy do biura Spedman Global Logistics Sp. z o.o. Korczaka 13.
Michał Osiecki 2017-04-04 23:23
ABC - co brakuje odwagi, żeby się podpisać ? Rozumiem :)

Co do nieładnej praktyki, to proszę podaj ilu klientów przeszło z Allcom'u do Was wraz z migracją pracowników oraz jak cudownie i w zgodzie z prawem to zrobiliście bez 'nieładnej praktyki'. Śmiało !

abc & d :) 2017-04-27 14:55
doslowny portal "pudelek" ...zenujace
Michał Osiecki 2017-04-29 01:54
ABC - wiesz co jest żenujące ? Chowanie się z osobistymi żalami za jakimś internetowym pseudonimem. Dla takich jak ty (celowo z małej) są portale jak np.

redtube.pl

pornhub.com .

Baw się dobrze !! :D

Ja jak zwykle będę na luzie :]
abc 2017-05-15 21:47
Michał te strony to pornografia a rozpowszechnianie jej jest karalne.
buglo 2017-05-15 21:50
@ Michał Osiecki
Wszystkie firmy małe tak robią.a jak jest w temacie Nautiqusa?nie wiesz...
Michał Osiecki 2017-05-18 22:50
Buglo - oczywiście, że tak i nie walczę ze światem. Proszę jednak nie zarzucać mi tego co sami zrobiliście i nie podpisywać się moim imieniem i nazwiskiem. Trudne ? :)

Mówcie co chcecie, ale poza takimi wałami jak ten 'abc' (pewnie tyle pamięta z alfabetu) - bardzo dobrze wspominam Spedman'a i piję teraz piwo za fajnych ludzi - w większości - z którymi tam pracowałem.

Pozdro,

M
Michał Osiecki 2017-05-18 23:00
Wale-napinaczu,

widzę, że jednak skorzystałeś i jesteś w lepszym nastroju :D

Podpisywanie się cudzym imieniem i nazwiskiem też jest karalne nawet w internecie...

Sprzedawca doświadczenie 8lat 2017-07-22 11:27
Malo profesjnalne komentarze, widac ze zrobil sie tu blog Michał Osickiego.
moza wysnuć wniosek o konflikcie miedzy pracodawca a bylymi pracownikami.

bardzo prosze o prawdziwe komentarze!

czy aktualnie szukaja kogos? jaki rodzaj umowy.w polsce generalnie nie wkykło sie podawać przedzialu zarobkow w UK to norma ze takie informacje sa razem z ogloszeniem zamieszczane.

wiem ze firma spedman rozwija sie bo 2 nowe osoby przyjeli, czy szukaja moze kogos do sprzedazy. oczywiscie zaznaczam ze nie mam "wlasnej bazy klientow"
Julita 2017-09-12 12:42
@Michał Osiecki rozumiem, że jesteś zły, że ktoś się podszywa po Ciebie i masz prawo to zgłosić adminowi forum, ale sam też nie masz prawa wyzywać innych użytkowników. Proszę zapoznaj się z regulaminem: http://www.gowork.pl/regulamin. Czy ktoś zatem wreszcie może wypowiedzieć się na temat samej pracy w firmie Spedman Global Logistics Sp. z o.o.?
Zostaw swoją opinię o Spedman Global Logistics Sp. z o.o. - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spedman Global Logistics Sp. z o.o.