Spedman Global Logistics Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Spedman Global Logistics Sp. z o.o.

anika_@o2.pl 2014-11-16 11:06:58
Byłam na rozmowie kwlifikacyjnej,ktoraz to przebiegła dosyc konkretnie,byłam rozpytywana o konkretne informacje z dziedziny spedycji morskiej,np.o incotermsy,wspolprace z przewoźnikami morskimi itd.3 osoby mnie rekrutowaly, co do pracy w firmie nie wiem nie wypowiadam sie gdyż nie otrzymałam danej posady o którą tak usilnie zabiegalam.szkoda bo firma zrobiła na mnie pozytywne wrazenie
Gosia 2015-05-23 16:38:50
witam, widziałam ofertę pracy na stanowisko w dziele administracji. Anika możesz podrzućic kilka wskazówek czego oczewikać na rozmowie? widzę,że często nie rekrutują, a ja jestem absolwentką administracji i chcę jak najlepiej przygotować się....pliz pomóż!
Michal Osiecki 2015-11-09 12:48:44
jestem bylym pracownikiem administracji i operacji, ale z wielką chęcią powróciłbym do pracy gdyby etat jakiś wolny był.byłem na wielu rozmowach kwalifikacyjnych, choć tą ze Spedmana wspominam dobrze, konkretnie i rzeczowo
nie dajmy zwariowac się 2015-12-08 07:56:42
tak dają oprócz umowy o prace (która należy się) papier toaletowy+herbatki - kacer pasuje ci takie cos?
r.stani@wp.pl 2015-12-11 16:21:45
widzę że jakiś pracownik wypowiada się, skoro zna socjal w firmie.
jaka atmosfera panuje i na jaki poziom zarobków (4tys netto?) można liczyć, czy sa premie roczne,miesiaczne czy kwartalne?
noa 2016-02-03 16:54:35
poproszę o wskazówki czego oczekiwać na rozmowie we frachcie lotniczym? kolejne ogłoszenie jest.
puf-noa-tołdi 2016-03-16 22:49:52
tak a gdzie mozna znaleźć ogloszenie do administracji? jaki portal?
anika_m@o2.pl 2016-04-21 14:18:49
to pogłoski o szukaniu do pracy, mam kumpla co robi u nich już długi czas i on nic nie wie o tym zeby kogos szukali na jakies stanowisko. mowi ze firma jak to firma spedycyjna zwyczajna bez polotu i finezji,jest raz lepiej raz gorzej.ja sama gdzie indziej pracuje w konkurencji i wiem ze rynek trudny i wymagania zeby kazda zlotowke wyszarpywać sobie.
Michał Osiecki 2016-06-18 00:18:41
Nie mniej chciałem wyrazić opinię, że firma jest całkiem ok. Szczególnie premie w wysokości nawet do 2000 PLN netto / miesiąc dla spedytorów morskich - wszystko zależy od wyników - liczą się klienci, których wniesiesz do firmy. Bajka. Rzadko spotykane na rynku. Anita i Maciek bardzo dbają o tę formę motywacji. Wyjątkowo mile to wspominam ! Pozdrawiam.
Michał Osiecki 2016-06-23 18:31:53
Widzę, że skasowano mój wpis, więc jeszcze raz - uprzejmie informuję, że 1-szy wpis pod moim imieniem i nazwiskiem nie należy do mnie. Autorowi żartu polecam wrócić do szkoły i douczyć się zasad pisowni.

ile tej premii daja? 2016-07-12 22:52:35
2000 netto miesięcznie samej premi!? wow. michał powiedz szczerze to dlaczego tam cie nie ma jak takie warunki oferują.ciekawi mnie atmosfera proszę napisz coś więcej o firmie jako były pracownik.ale chyba podstawa musi byc bardzo niska.
2tys netto to na kwartal kolega dostaje w wiekszej spedycji. bardzo ciekawi mnie system motywacyjny
Etr 2016-07-14 22:26:14
oj no nie wydaje mi sie zeby tak bylo przeciez to wtedy praktycznie by bylo drugie tyle ile by sie zarabiało moze to chodzilo bardziej o 200 złotych?:D
Zostaw swoją opinię o Spedman Global Logistics Sp. z o.o. - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spedman Global Logistics Sp. z o.o.